Prosba nie cierpiaca zwloki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 17:16   #1
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67

Prosba nie cierpiaca zwloki:)


Mam ogromna prosbe i pytanie otoz przez lata tlenilam wlosy ale na swoja reke rozjasniaczem bez zadnego przygotowania z reka na sercu przyznaje ze tez slabo o nie dbalam skonczylo sie tym ze mi sporo wypadlo teraz juz dwa lata ma swoje odzyly nie wypadaja ale maja straszny szary kolor ktory doprowadza mnie do pasji marzy mi sie blond ale taki juz wrecz bialy generalnie platyna mam pytanie czy jest szansa zrobic ja na tyle dobrze by nie stracic wlosow jak i gdzie?jak pielegnowac i czy wogole powinnam ryzykowac ale zaznaczam ze jest to moje ogromne marzenie i mam obsesje na punkcie tego koloru!
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 22:44   #2
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Prosba nie cierpiaca zwloki:)

wydaje mi sie, że jeśli będziesz dbała o włosy to u fryzjera możesz zrobić. napewno mniej zniszczy włosy. a może pasemka a nie całe włosy rozjaśniać? też fajnie mogłoby może być?
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:32   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Prosba nie cierpiaca zwloki:)

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Mam ogromna prosbe i pytanie otoz przez lata tlenilam wlosy ale na swoja reke rozjasniaczem bez zadnego przygotowania z reka na sercu przyznaje ze tez slabo o nie dbalam skonczylo sie tym ze mi sporo wypadlo teraz juz dwa lata ma swoje odzyly nie wypadaja ale maja straszny szary kolor ktory doprowadza mnie do pasji marzy mi sie blond ale taki juz wrecz bialy generalnie platyna mam pytanie czy jest szansa zrobic ja na tyle dobrze by nie stracic wlosow jak i gdzie?jak pielegnowac i czy wogole powinnam ryzykowac ale zaznaczam ze jest to moje ogromne marzenie i mam obsesje na punkcie tego koloru!

Jeśli masz naturalne włoski już to nie będzie problemu, jeden warunek DOBRY fryzjej ( co wiąże się z kosztami) i pielkęgnacja najlepiej profesjonalnymi kosmetykami ( znów koszta).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.