Paskudna grzywka i co dalej:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 21:52   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291

Paskudna grzywka i co dalej:(


hej dziewczyny chcialam sie was zapytac po waszych obserwacjach chociaz wiem ze to indywidualna sprawa kazdej ale tak mnej wiecej ile wynosi okres czasu zeby urosla grzywka bo zaraz zwariuje przedwczporaj poszlam zrobic grzywke wyglada fatalnie jest za krotka i wystrzepiona mam ja przed brwi jak zaczesze na bok to wygladam jeszcze gozej jakbym miala grzyba na boku nie wiem co robic fataknie sie czuje a jak pomysle ile zejdzie zeby mi odrosla to az strach chcialam przedluzyc ale sie nie da
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 22:59   #2
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Paskudna grzywka i co dalej:(

ja tez sie zdecydowalam na grzywke pewnien czas temu i tez nie bylam tej decyzji pewna,fryzjerka mi powiedziala ze jakies dwa tygodnie to ona podrosnie i bedzie mozna z nia cos innego wykombinowac.Ja mam grzywke prosta ,symetryczna i szczerze to z miesiac zeby zarosla i trzeba sie strzepic.Ale to tez zalezy jak komu rosna wlosy szybko,wolno?Trzymam kciuki za twoja grzywke.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.