strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 14:56   #1
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114

strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY


przedwczoraj byłam u fryzjera na rozjaśnianiu (drugi raz-robiłam odrost).
Strasznie mnie piekło po nałożeniu farby ale fryzjerka powiedziała,że jak zmyje to będę miała żółte włosy.
W domu okazało się,że mam pełno żółtych strupów na głowie.Boję się co to jest.Czy nic się nie stanie.W poniedziałek pójdę do dermatologa ale do tej pory ze stresu padnę.
Spotkaliście się z czymś takim?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:07   #2
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

BOZE !! Ja nie wiem jak Ci pomoc , poszukam czegos , bardzo wspolczuje ! Ja na Twoim miejscu poszlabym do tej fryzjerki, zjechala ja rowno , jesli tylko pracuje w zakladzie polecialabym do szefowej i voila xD I niech ja wywala z pracy jesli nie potrafi nawet dobrze rozjasnic odrostow A moze ta farba bardzo mocno wysuszyla Twoja skore glowy ? I stad te strupy ? Moze zaczela sie luszczyc , wysuszyla sie ... Jej ... Nie przejmuj sie narazie , ja wiem ze to latwo powiedziec , ale na pewno dermatolog zaleci Ci jakis szampon , plukanke , tabletki itp. i to zniknie . Nie boj sie , nie odpadnie ci glowa ( wiem ze to moze nie pocieszajace , a nawet chamskie , ale strupy raczej nie zmusza do amputacji ) . To jakies podraznienie , nie martw sie na zapas , i nie dotykaj tego narazie bo nie wiadomo jeszcze co to .
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 14:25   #3
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

umyłam głowę i już połowa strupów poschodziła.Bałam się o włosy,żeby nie zaczęły wypadać.Fryzjerka to w sumie znajoma i nie będę jej robić problemów.Mówiła,że to się zdarza i że nic nie będzie ale do dermatologa pójdę.narazie w aptece kupiłam szampon do podrażnionej skóry PHYSIOGEL.Z blondu chyba zrezygnuję na przyszłość a napewno z takiego na całość gdzie farbę daję się na skórę.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 15:17   #4
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

Moim zdaniem ,to jest reakcja alegriczna na dany retengent czyli na farbę która fryzjerka Ci nakładała.Kobieta źle postąpila bo powinna sprawdzic czy nie jesteś uczulona...Takie moje zdanie.Pozdrawiam
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 17:11   #5
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

tak masz rację.Tylko ,że poprzednim razem poza pieczeniem nic się nie stało.Robiłam drugi raz.(kurcze zapomniałam całkiem ,że mnie wtedy tak piekło a pozatym fryzjerka mówiłą,że może chwilę piec).No ale teraz to się czułam jakby ktoś mi kwasem głowę polał.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:06   #6
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

miałam to samo,myj włosy delikatnym szamponem a odżywke nakładaj przez jakiś czas az Ci sie nie zagoi pare cm od skóry, Wiem ze to przykre uczucie... Najważniejsze nie rozdrapuj tego,ja początkowo to rozdrapywałam ale mi włosy zostawały w strupie.... Rozjaśniacz był za silny.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 06:22   #7
fryzjerka91
Przyczajenie
 
Avatar fryzjerka91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 13
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
tak masz rację.Tylko ,że poprzednim razem poza pieczeniem nic się nie stało.Robiłam drugi raz.(kurcze zapomniałam całkiem ,że mnie wtedy tak piekło a pozatym fryzjerka mówiłą,że może chwilę piec).No ale teraz to się czułam jakby ktoś mi kwasem głowę polał.



Może miała wrażliwa skórę glowy, była przed okresem lub miała do czynienia z lekami hormonalnymi.... wtedy skora jest bardzo podatna na podrażnienia i tak się może dziac.... a fryzjerka jak by sprawdzila to by musiala odeslac na 48 godzin klientke do domu z farba za uchem lub na zgięciu reki wiec co klientka by się nie myla przez 48 godzin? i nigdzie nie wychodzila bo ubrania może sobie ubrudzić.... uwazam ze te testy sa poniekąd do niczego jak się człowiek idzie farbować to sam za siebie odpowiada nikt nikomu nie jest wstanie zagwarantować ze nawet jeśli proba wyjdzie pomyślnie to nic nie będzie się dzialo podczas rozjaśniania.. strupy znikna samoistnie byle żeby ich nie drapac można myc wlosy choćby co dzień i nakladac maski czy tam jakies inne kosmetyki pod warunkiem ze strupy nie sa saczace.
fryzjerka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 15:42   #8
bishooni
Przyczajenie
 
Avatar bishooni
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

A nie swedzi cie czasem glowa np jak dwa dni nie umyjesz glowy? Ja mialam taki jakby lupiez i swedziala mnie skora głowy i ten naskorek zdrapywalam i w momencie kiedy zrobilam odrost strasznie pieklo, bylo mi slabo i myslalam ze umre. Oczywiscie wyszlo mi osocze, bo tak to sie nazywa az mi wlosy miejscami posklejało. I mam tak od czasu do czasu jesli przed farbowaniem sie drapie i podrazniam ta skóre glowy i te miejsca gdzie byl ten ,,naskórek,,
bishooni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:50   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

Myślę, że autorka znalazła sposób po 7 latach
No i napisała wyraźnie, że to się stało po rozjaśniaczu, a nie z powodu brudnych włosów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 14:24   #10
Kukarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 148
Dot.: strupy jak poparzenie po rozjaśnianiu POMOCY

Hej!

Dziewczyny chciałabym się pochwalić fajnym sposobem na przesuszona skórę głowy po farbowaniu. Spróbujcie Octu z malin z polskiej firmy Marion. Pojęcia nie mam jak to działa, ale działa. Przez wiele lat odbarwiałam włosy i miałam bardzo jasny blond, z czasem poprzestałam na farbowaniu. Niestety miałam bardzo podrażniona skórę głowy, przesuszoną, myślałam również, że to łupież. Ten sposób na prawdę pomaga!
Kukarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-11 15:24:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.