zabieg colorphlex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-12, 20:52   #1
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121

zabieg colorphlex


Zakładam wątek o tym zabiegu, żeby nie pisać nie w temacie na wątku olaplexowym a jestem ciekawa czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą marką.
Tak jak już tam pisałam niedługo czeka mnie lekkie rozjaśnienie włosów - sombre i moja fryzjerka zaproponowała mi przy tym ten zabieg, wstępnie wyraziłam zainteresowanie ale chciałam jeszcze poczytać co nieco w necie (ale niewiele znalazłam ) bo o innych zabiegach słyszałam a o tym nie. Zapowiada się fajnie, odżywienie, regeneracja i te sprawy,ale jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia, miałyście ten zabieg? Chętnie poczytam o waszych wrażeniach a jeśli się zdecyduje to i opowiem wam o moich
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:03   #2
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: zabieg colorphlex

Ja jestem bardzo zadwolona, zabieg właśnie miałam z rozjaśnianiem ombre
Generlanie nie chciałam poczatkowo farbować, liczyłam na samą regenrację, ale fryzjer mnie namówił i bardzo fajnie wyszło
Teraz dokupuje ich zestaw do domu, myślę też nad drugim zabiegiem i jeszcze mocniejszym rozjaśnieniem przed latem
Prównywany jest do olaplexa, nie wiem czy słusznie czy na korzyść czy nie - ale ja polecam z całego serducha. Włosy cienkie, matowe, bez życia będą zadowolone
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 21:55   #3
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: zabieg colorphlex

dzięki za odpowiedź a nikt więcej nie spotkał się colorphlexem, ktoś coś? jeszcze nie podjęłam decyzji, szukam jakiś opinii ale chyba to nowość i nie jest jeszcze znany ten zabieg..
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:52   #4
lenirahn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: zabieg colorphlex

Ja również jestem po colorphlexie z sombre tak jak Ty planujesz. Pojechała na colorphlex parę kilka kilometrów z mojej miejscowości do salonu ion hair design w Warszawie i nie żałuję. Do tego mają opcję wyboru pełnej i szybkiej regeneracji. Poszukaj sobie salonu, który wykonuje colorphlex na znanystylista.pl, poczytaj opinie i trzymam kciuki za udaną wizytę.
lenirahn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 23:42   #5
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: zabieg colorphlex

opinii nie ma zbyt wiele, dam wam znać jak będę po jak moje wrażenia postanowiłam spróbować, do stracenia raczej nic nie mam ;p
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 20:17   #6
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: zabieg colorphlex

Ja byłam dziś drugi raz, fryzjer był ze mnie dumny, bo powiedział, że widać też zmiany w pielęgnacji, brawo ja
Najbardziej się cieszę na colorphlexowy zestaw do domu, brakowało mi go bardzo. Takiej odżywki nie miałam nigdy, póki będą ją produkować, to ją kupuję.
Zarzekałam się, że nie będę farbować a jestem prawie blondynką :O Ale na lato można
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:50   #7
kaminsiaaa
Raczkowanie
 
Avatar kaminsiaaa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 44
Dot.: zabieg colorphlex

ja muszę się przyznać że pierwsze słyszę
__________________
wolałabym przegrać niż nigdy nie spróbować
kaminsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 21:20   #8
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: zabieg colorphlex

Cytat:
Napisane przez kaminsiaaa Pokaż wiadomość
ja muszę się przyznać że pierwsze słyszę
Też wcześniej nie słyszałam o colorphlex Ale lubię nowości i czasem się uda trafić na coś dobrego i póki co polecam bardzo Miałam fatalne włosy, teraz dużo lepiej
Ciekawe jak by wyglądało zrobienie tego samemu w domu...
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:38   #9
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: zabieg colorphlex

dziewczyny,jestem już po i jestem baaardzo zadowolona tak jak wspominałam na włosach pojawiło się sombre - delikatne rozjaśnienie, dla mnie widoczne dla innych (szczególnie mężczyzn ) juz mniej ale o taki efekt mi chodziło podczas farbowania miałam colorphlex,produkt bardzo ładnie pachnie,a z tego co opowiadała fryzjerka ma dobry skład. moje włosy są lejące,lśniące i bardzo gładkie.. cały czas ich dotykam ale nie mogę się powstrzymać.. mam nadzieję,że ten efekt utrzyma się dłużej,narazie po 2 tygodniach jest super
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 20:31   #10
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: zabieg colorphlex

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
dziewczyny,jestem już po i jestem baaardzo zadowolona tak jak wspominałam na włosach pojawiło się sombre - delikatne rozjaśnienie, dla mnie widoczne dla innych (szczególnie mężczyzn ) juz mniej ale o taki efekt mi chodziło podczas farbowania miałam colorphlex,produkt bardzo ładnie pachnie,a z tego co opowiadała fryzjerka ma dobry skład. moje włosy są lejące,lśniące i bardzo gładkie.. cały czas ich dotykam ale nie mogę się powstrzymać.. mam nadzieję,że ten efekt utrzyma się dłużej,narazie po 2 tygodniach jest super
Masz może pielęgnację domową colorphlex? Ja po 2gim zabiegu kupiłam też drugi zestaw ale wydaje mi się, że za często jej uzywam. Uzależniłam się od efektów i zapachu, ale przez to, że myję niemal codziennie, a włosy są już zregenrowane, nie wiem czy ich nie obciążam. MAło osób jeszcze to stosuje i nie mam odniesienia Ktoś pomoże?
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 15:13   #11
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: zabieg colorphlex

jestem już prawie 2 miesiące po, a efekt nadal się utrzymuje, moje włosy są odżywione, nie puszą się i są gładkie w międzyczasie dokupiłam też polecaną przez użytkowniczki domową pielęgnację colorphlex, używam 1--2 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z serum,do tego piękny zapach!
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 20:56   #12
sylvievie
Przyczajenie
 
Avatar sylvievie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: zabieg colorphlex

Bardzo fajny zabieg. Chętnie bym go powtórzyła choćby przez zapach, kojarzy ktoś Elisabeth Arden Green Tea? Moje ulubione perfumy w gimnazjum.. ah te wspomnienia Jedyne mankamenty: fryzjer nie miał już zestawów do domu, a czytałam, że odzywka jest boska, cena średnio - wysoka, chyba jednak jest nieco i tak niższa niż olaplex i słabsza dostępność. Nie mam jeszcze "swojego fryzjera", a u większości króluje konkurencja, mam nadzieje że to się zmieni, jak zajdzie potrzeba. Jestem jednak zdecydowanie na tak z colorphlex
sylvievie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 07:53   #13
hair_inspirations
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: zabieg colorphlex

czesc, specjalnie zalozylam konto na wizaz.pl zeby wypowiedziec sie w temacie. jestem fryzjerka i uzywam tego zabiegu w salonie w ktorym pracuje. oprocz facebook spolecznosc nie jest jeszcze duza.
dodalam marke do kwc - zachecam do wydawania opinii
jeśli macie jakies pytania piszcie i czekam tez na fryzjerow chetnych do wymiany uwag i opinii o colorphlex
hair_inspirations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 08:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.