Przejście z farbowanego rudego na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 09:59   #1
LilijanaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1

Przejście z farbowanego rudego na blond


Wiem, że temat krąży po internecie na kilku stronach, ale każdy przypadek jest indywidualny, przez co ciężko jest dobrać dobry pomysł na swoje włosy Ok miesiąca temu pofarbowałam już włosy drugi raz tą samą farba a była to Palette Intensywna miedź. Z natury mam włosy średni blond. Po miesiącu stwierdziłam że bardzo chciałabym wrócić do blondu, ale jaśniejszego. Starałam się wypłukać rudy pigment jak tylko mogłam ze swoich włosów, jednak jak to z tym kolorem bywa on nadal na włosach siedzi. Stąd pytanie. Czy nałożenie rozjaśniacza (Palette, E20 super jasny blond) i potem farby (syoss, popielaty blond 10-50) da jakikolwiek efekt? Czy raczej potrzebne bd podwójne rozjasnianiu w odstępach czasu?
LilijanaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:42   #2
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Przejście z farbowanego rudego na blond

myslę, ze pewnie po takim rozjasnianiu będzie trzeba jeszcze jakoś ochłodzić kolor. mi z głęęębokiego rudego do blondu troche zeszło, bo jednak ten czerwony pigment jest trudny do pozbycia ;/
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 13:42:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.