¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-03-08, 14:38   #1
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2 892

¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond


Dziewczyny, jestem za³amana. Bylam kilka dni temu u fryzjerki. Zdecydowa³am siê przej¶æ z ciemnego blondu na bardzo jasny, szarawy blond. Taki siwo-szaro-blond. Pokaza³am fryzjerce zdjêcia, zaznaczy³am, ¿e kolor musi byæ zimny, zero jakiej¶ ¿ó³ci czy czerwonych odcieni. Ona na to, ¿e spoko, zrobi siê.

No i siê nie zrobi³o (( wyszed³ paskudny ¿ó³ty blond. A ona na to, ¿e to normalne i mam myæ w³osy szamponem z fioletowym pigmentem i z kazdym myciem wlosy bêd± jasniejsze. Jestem cholernie w¶ciek³a, bo ona mnie o tym nie uprzedzi³a przed farbowaniem! Wygladam paskudnie a w przysz³y weekend mam wesele siostry

To normalne, ¿e farbowanie na blond zawsze tak wychodzi? Ile czasu muszê czekaæ, a¿ pozbêdê siê tej paskudnej ¿ó³ci? P³akaæ mi siê chce, zap³aci³am mnóstwo kasy i wysz³o takie co¶.

Nawet nie mialabym mo¿e takich smêtów, gdyby mnie uprzedzi³a! Zrezygnowa³abym wtedy z farbowania i odczeka³a. A teraz wygladam tragicznie

Mogê co¶ zrobic, ¿eby przyspieszyæ "od¿ó³canjie"? Czy mam i¶æ do innej fryzjerki i b³agaæ o pomoc czy mo¿e jednak zniszczy mi to kompletnie wlosy? Pomó¿cie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-08, 17:36   #2
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: ¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond

Tak, to normalne, po rozja¶niaczu lub farbach rozja¶niaj±cych bêdzie ¿ó³tko, ALE fryzjerka powinna ci je zapigmentowaæ tonerem, choæ tu - domy¶lam siê - mia³ byæ mix ró¿nych odcieni. Generalnie siwy blond to trudny kolor, nie ka¿dy fryzjer sobie z tym poradzi. A fioletowe p³ukanki i szampony to dadz± ci najwy¿ej zwyk³y popiel, nie szaro¶æ, i bêdzie nierównomiernie. Masz mo¿e zdjêcia, co ci wysz³o? Bo ¿eby uzyskaæ szare w³osy, musisz mieæ bardzo czyst± bazê, tak± mega jasno¿ó³t±.
okrytonasienna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-08, 17:58   #3
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2 892
Dot.: ¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, to normalne, po rozja¶niaczu lub farbach rozja¶niaj±cych bêdzie ¿ó³tko, ALE fryzjerka powinna ci je zapigmentowaæ tonerem, choæ tu - domy¶lam siê - mia³ byæ mix ró¿nych odcieni. Generalnie siwy blond to trudny kolor, nie ka¿dy fryzjer sobie z tym poradzi. A fioletowe p³ukanki i szampony to dadz± ci najwy¿ej zwyk³y popiel, nie szaro¶æ, i bêdzie nierównomiernie. Masz mo¿e zdjêcia, co ci wysz³o? Bo ¿eby uzyskaæ szare w³osy, musisz mieæ bardzo czyst± bazê, tak± mega jasno¿ó³t±.
Nie mogê niestety wys³aæ Ci zdjêcia na priva, tu te¿ nie wiesz mo¿e, dlaczego?

Fryzjerka najpierw mi rozja¶ni³a do ca³kowitego ¿ó³tka, potem farbowa³a.

Nie znam siê kompletnie na blondach wiêc nie umiem nawet oceniæ, czy to ok. Ale na ch³opski rozum to je¶li idê do fryzjerki po jaki¶ kolor to chcia³abym mieæ go od razu na g³owie, ewentualnie co¶ bardzo zbli¿onego, je¶li inaczej siê nie da. Albo niech mi kobieta powie, ¿e siê nie da.




Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-09, 06:38   #4
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2 892
Dot.: ¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond

B³agam dziewczyny, pomó¿cie, wesele w sobotê nie wiem, czy lecieæ do innego fryzjera i próbowaæ ratowaæ czy to za wcze¶nie i powinnam odczekaæ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-29, 07:35   #5
BrendonUrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: ¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond

Wiem, ¿e trochê ju¿ za pó¼no na odpowied¼ ale mia³am podobny problem. z tym ¿e u mnie by³o tak, ¿e po samym farbowaniu w³osy wygl±da³y piêknie a po pierwszym umyciu wychodzi³y ¿ó³te, szczególnie na tych ¶wie¿o rozja¶nionych u nasady. Fryzjerka równie¿ kaza³a mi u¿ywaæ szarych szamponów- nawet da³a mi swój "mocniejszy, fryzjerski". ale to nie pomaga³o. W koñcu umawia³am siê do niej, ¿eby mi to poprawi³a.
My¶la³am, ¿e to mo¿e problem w moich w³osach, ¿e po prostu nie chce siê i¶æ trzymaæ kolor. Wiêc jak chcia³am siê umówiæ do innej (bardziej do¶wiadczonej) fryzjerki, to poinformowa³am j± ¿e moje w³osy potrzebuj± dwóch farbowañ w odstêpie kilku dni, bo po prostu farba nie chce siê trzymaæ. A ona powiedzia³a, ¿e to dziwne, bo jej siê nigdy co¶ takiego nie zdarza³o, ¿eby musia³a poprawiaæ.
BrendonUrie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-01, 17:45   #6
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2 892
Dot.: ¯ó³te w³osy po farbowaniu na blond

Cytat:
Napisane przez BrendonUrie Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e trochê ju¿ za pó¼no na odpowied¼ ale mia³am podobny problem. z tym ¿e u mnie by³o tak, ¿e po samym farbowaniu w³osy wygl±da³y piêknie a po pierwszym umyciu wychodzi³y ¿ó³te, szczególnie na tych ¶wie¿o rozja¶nionych u nasady. Fryzjerka równie¿ kaza³a mi u¿ywaæ szarych szamponów- nawet da³a mi swój "mocniejszy, fryzjerski". ale to nie pomaga³o. W koñcu umawia³am siê do niej, ¿eby mi to poprawi³a.
My¶la³am, ¿e to mo¿e problem w moich w³osach, ¿e po prostu nie chce siê i¶æ trzymaæ kolor. Wiêc jak chcia³am siê umówiæ do innej (bardziej do¶wiadczonej) fryzjerki, to poinformowa³am j± ¿e moje w³osy potrzebuj± dwóch farbowañ w odstêpie kilku dni, bo po prostu farba nie chce siê trzymaæ. A ona powiedzia³a, ¿e to dziwne, bo jej siê nigdy co¶ takiego nie zdarza³o, ¿eby musia³a poprawiaæ.
Bylam u dwóch innych fryzjerów i oboje niezale¿nie od siebie nazwali to, co mia³am na g³owie "katastrof±". Fryzjer ostatecznie zrobi³ mi mnóstwo drobnych bardzo jasnych pasemek bo trochê bal siê je zniszczyæ kolejnym farbowaniem. Wysz³o calkiem spoko. Nie jest jeszcze tak jak chcia³am, ale ju¿ nie wstydzê siê wychodziæ z domu. Jak skoñczy siê kwarantanna i zrobi trochê bezpieczniej, wrócê od tego fryzjera, ¿eby ostatecznie to ogarn±æ

Od pierwszej fryzjerki na szczê¶cie otrzyma³am 100% zwrotu kasy po tym, jak pokaza³am jej zdjêcie tego, o co prosi³am i co mia³am na g³owie 2 tygodnie po farbowaniu. A kasê wziê³a naprawdê niema³±.

Nie ma nic z³ego w tym, ¿e fryzjerka nie umie ogarn±æ jakiego¶ koloru, ale rzucaæ siê na dziko do farbowania i udawaæ, ¿e super wysz³o zo trochê kicha.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-04-01 18:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.