Pytanie???????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-14, 09:59   #1
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Question

Pytanie????????????


Czesc Wszystkim

Jako ze jestem tu nowa witam wszystkich moocniutko.Niedawno znalazlam toswietne forum i dzisiaj postanowilam poprosic o porade.2 tygodnie temu farbowalam wlosy farba Loreal Preference kolor champane i jeszcze nie mam odrostow a chcialabym miec jasniejsze blond poniewaz zawsze taki jasny mialam.Postanowilam kupic farbe Loreala Excellence bardzo jasny naturalny blond specjalnie dla blondynek i nie wiem jak powinnam zafarbowac sobie wlosy zeby miecjednolity kolor.Czy polozyc farbe na dlugosc wlosow zostawiajackilka centymetrow odnasady,odczekac 10minut i potem nalozyc na to i odczekac dodatkowo 20 minut czy od razu nalozyc na cala dlugosc wloswow.Nie wiem czy nie namieszalam zabardzo oco mi chodzi alemam nadizeje ze nie.MozedlaWas dziewczyny wyda sie to smieszne pytanie i blahe ale dlamniejest wazne wiec bardzo prosze o odpowiedzna nie.Dziekuje bardzo za zainteresowanie z gory paaa

ania
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 10:16   #2
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Pytanie????????????

A moze popros kolezanke zeby Ci zafarbowala?? Albo idz do fryzjera zeby to zrobil- jak masz swoja farbe to duzo nie zaplacisz Ja sama nigdy bym nie farbowala wloskow bo jestem beztalencie 3m sie i napisz jakie efekty jak juz sie zafarbujesz
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 12:12   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Pytanie????????????

skoro nie masz jeszcze odrostów to chyba powinnaś nałożyć farbe od razu na całą długośc włosów jesli chcesz miec jednolisty kolorek
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 12:24   #4
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Pytanie????????????

Niejestem ekspertemale ja bym zafarbowala tak jak napisalas bo kojarze ze tak pisza w ulotce jesli mamy naturalne,nie farbowane wlosy wiec chyba mozesz takje potraktowac skoro nie masz odrostow.Wydaje mi sie ze wlosy przy czubku glowy szybciej sie farbuja ale jak napisalam wczesniej nie jestem ekspertem wiec pozostaje poczekac na odpowiedzi bardziej doswiadczonych kolezanek.I oczywiscie napisz jakie beda efekty.
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 12:37   #5
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Pytanie????????????

Jeśli nie masz odrostów to nałóż farbę na całe włosy. Powinien wyjść jednolity kolor
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 12:23   #6
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Pytanie????????????

Please!!!!!!!!!!!!!Dziewc zyny napiszcie jak mampomalowac temoje wloski
Juz sama nie wiem jak-moze rzeczywiscie na cale wlosy od razu?Blaaaaaaaaaaagaaaaaa aaam o pomoc i obiecuje ze wkleje zdjecie jak wyszlo!!!!!!!!!!!!!!!:jup i:
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.