mam dość liche włosy-czym je farbować żeby nie zniszczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 18:52   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436

mam dość liche włosy-czym je farbować żeby nie zniszczyć?


jestem naturalną szatynką o cienkich , przyklapniętych włosach, nie raz już je farbowałam, ale ostatnio chyba 2 lata temu. Teraz chcę sobie zrobić włoski na czarno, nie mam jednak pojęcia CZYM. Każde farbowanie kończy się u mnie zniszczeniem włosów, koszmar, kiedyś zrobiłam sobie henną, efekt był superancki, błyszczące, sprężyste, jednak teraz chcę na czarno, nie wiem czy w hennie jest taki odcień, pomocy!!!
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 22:45   #2
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: mam dość liche włosy-czym je farbować żeby nie zniszczyć?

ostatnio moja fryzjerka farbowala mi wlosy czyms w fordzaju farby ale nie zawierajacego czegos tam wiec nie niszczylo to wlosow (kurna nie pamietam co to bylo to nawet mogla byc jakas farba tyle ze z zelem?! no nie moge sobie za chiny przypomniec - moze ktoras z was bedzie wiedziec co mam na mysli) i miala racje wczesniej przed farbowaniem zdejmowala mi jeszcze wczesniejszy kolor i dopiero potem nakladala ta niby farbe, wlosy mimo tego ze byly w dosc kiepskim stanie wcale sie nie zniszczyly po tym, zapytam co to bylo idam znac


kurcze to musiala byc farba tylko bez czegos i plus cos chyba heheh jak bede znala ten przepis i firme to napisze pozdrawiam
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.