do dziewczyn z kręconymi włoskami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 12:07   #1
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Arrow

do dziewczyn z kręconymi włoskami


hej.. powiedzcie mi ... czy jest jakiś sposób na to żeby włosy kręcone nie puszyły sie gdy jest brzydko na dworze? tzn. wilgotne powietrze... deszcz... bo ja nie nawidze tego gdy moje włoski sie tak puszą wtedy nie wyglądają jak loczki tylko jak siano...blee... zresztą mam pytanko... jakich pianek używacie? czy stosujecie suszarki z dyfuzorem? bo ja używam pianki Romantic, jest w miare dobra.. nio i susze włoski z głową w dół ale zwykłą suszarką... zastanawiam się czy nie kupić czasem z dyfuzorem.. dla tych które posiadają suszarkę z dyfuzorem mam kolejne pytanko.. czy rzeczywiście efekt jest zupełnie inny niż po suszarce zwykłej? bede wdzięczna za wszystkie komentarze pozdrawiam!
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:04   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: do dziewczyn z kręconymi włoskami

Jest masa wątków na temat kręconych włosów, ich pielęgnacji itd. Poszukaj
ja uzywam pianki nivea do fal i lokow. wlosow nie susze suszarka, daje im wyschnac samym. poza tym zadbaj o ich odzywianie, czyli odzywki i maseczki,bo to tez pomaga. mysle, ze jak wlosy beda dobrze odzywione to sie nie ebda puszyc, mi nie wiem kiedy przestaly, a tez mialam taki problem jak Ty.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.