dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 13:46   #1
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536

dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!!


dziewczynki pomocy wlasnie kolezanka mi zrobila pasemka rozjasniaczem i wyszla mi jajecznica na glowie. mialam swoje jednolite brazowe (farbowane) a teraz wygladam no nie powiem masakra jesem zalamana.przesuszone i zolte dziewczynki ja chce swoj kolor czy jak kupie jakas farbe ciemna teraz to wyjda mi np zieolne czy jakies nie wiam jakie.blagam pomozcie moze jest watek taki sam to dajcie linka.bo mi sie rece trzesa i plakac mi sie chce ..
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:22   #2
pałeczkaa
Raczkowanie
 
Avatar pałeczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Alone in hell
Wiadomości: 73
Dot.: dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!!

Grunt to nie panikować Jeżeli te pasemka są w kolorze blond lub blondo-podobne nie koniecznie musisz od razu przemalowywać- możesz np kupić szampon w stylu "świetliste refleksy". Ja mam rozjaśniane włosy i stosuje odżywke SUNSILK słoneczny blond i ta odżywka rozjaśnia mi włosy bardzo fajnie i jakby zmienia troche kolor na słoneczny lub też możesz kupić szamponetke która na jakiś czas pociemni włosy (ok 4zł) Nie wiem czy to najlepszy pomysł przemalowywać. Z tym to trzeba baaardzo ostrożnie.Już mówie dlaczego: moja siorka pofarbowała włoski (całe) "rozjaśniaczem do balejażu" i kolor wyszedł bardzo jasny. Wiec postanowiła przyciemnić ten kolor bo wyglądała jak jakiś "albinos" i poszła do sklepu kupiła 2 farbe i pomalowała. Po jakimś czasie włosy zaczeły masowo wypadać na prawde! garściami!! i strasznie strasznie sie zniszczyły a miała wmiare normalne przed tymi zabiegami. Teraz lata do dermatologa i stosuje tyle preparatów ile wlezie i nie wiadomo możliwe że spaliła cebulki wlosow. Jednym słowem to nie najlepsze rozwiązanie. Lecz jeśli już będziesz chciała przemalowywać to najlepiej ostroznie i dobrze by było gdyby zrobiła to osoba która sie na tym zna



Ciesze sie że mogłam pomóc pozdro.
pałeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:35   #3
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!!

jej strasznie ci dziekuje czekalam z niecierpliwoscia na jakie kolwiek odzew.co chwile tu zagladam.nie wiem sama przyzwyczailam sie do moich ciemnych wlosow a tu wow blondyna i do tego z zoltymi pasemkami juz nigdy nie zrobie takiej glupoty sama nie wiem czy juz je zostawic czy cos zrobic znimi. a gdybym tak nawet sama szamponetka zrobila na ciemny kolor jakies no nie wiem jasny braz, to co wyjda wtedy jakies zielone albo cusik?
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:12   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!!

moze uzyj srebrnej płukanki to rozjasni żółć i nada im bardziej platynowy odcień
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 20:02   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: dziewczynki szybko.. pomocy bo zwarjuje !!!!

Masz dwa najprostsze wyjścia : przeczekac i wspomagać sie np płukankami ( które uważam za lepsze w działaniu od podobnych szamponów) oraz maskami regenerującymi, lub przefarbowac znów na brąz( tutaj ciężko się kierowac radami w stylu -moja mama, ciocia, siostra, kuzynka kazda z nas ma inne włosy i inaczej one znoszą wszelkie próby , to w jakim stanie będa one po ewentualnym przyciemnieniu zalęzy od : obecnego ich stanu , jakości farby jaką wybierzesz, i potem od ich odżywiania. Jeśli efekt będzie taki, że zadne płukanki i szampony nie pomogą ( a może być,jesli rozjaśniacz nie wypłukał wystarczającej ilości pigmentu to resztki dawnego koloru zostały i są odpowiedzialne za obecny odcień- wtedy płukanki na nic) odżywiaj je a za ok tydzień czy dwa ( choc generalnie powinno czekac sie trzy, ale rozumiem desperację )przefarbuj na ciemny odcień.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.