Co zrobic żeby to był blond, a nie rudy?... HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 16:46   #1
Trufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do Trufla
Unhappy

Co zrobic żeby to był blond, a nie rudy?... HELP!


Z natury jestem blondynką - średnio jasną. Podkusiło mnie żeby zafarbowac włoski na ciemną czekolade i tak też zrobiłam, tyle że wyszła wiśnia... Później chciałam pozbyc się tego koloru i potraktowałam włosy rozjaśniaczem Joanny... :/ I byłam baaardzo marchewkowa ;P Przedwczoraj udałam się do fryzjerki żeby rozjaśnic te moje wloski i powrocic do blondu, ale wyszlo to co widzicie na zdjeciu ponizej... Nadal jestem ruda A nie chce! Przy tym kolorze moja cera jest jakas czerwonawa, źle się w nim czuje... Chciałabym miec blond wlosy, ladny naturalny JASNY odcien blondu. Moze polecicie mi farbe, ktora by tak rozjasnila moje wloski? Baaardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (34,8 KB, 95 załadowań)
Trufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 13:01   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobic żeby to był blond, a nie rudy?... HELP!

Masz bardzo ładny kolor obecnie, nie jest tez to ciemny rudy , ale taki jasny no własnie hmmm ryżawy( nie wiem jak to inaczej okreslic, niemniej nie ma miec to zabarwienia pejoratywnego).Przez jakiś czas poużywaj płukanki ( nie wiem w jakiej kondycji sa teraz Twoje włosy, ale najlepiej poodżywiaj je nieco) Najlepiej byłoby
a) udac sie do fryzjerki by to ona dokonała zmiany koloru o t kilka tonów
b) spróbuj użyc farb superrozjasniających ( bardzo dobre ma Garnier Nutriss Natea np nr 100- byc moze będziesz musiała potrzymac nieco dłużej niż jest to zalecane- kontroluj więc odcień, lub Wella Wellaton- choc te sa nieco słabsze w działaniu)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 09:07   #3
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Co zrobic żeby to był blond, a nie rudy?... HELP!

Mi też sie podoba Twój kolor włosów Ale jeśli sie w nim źle czujesz to musisz go zmienić ,bo nic nie psuje humoru jak beznadziejne( według swojego zdania) włosy ja też rozjaśniałam włosy Joanną i juz nigdy nie uzyję tego rozjaśniacza-mialam na głowie"marchewkę",ale potem kupiłam farbę PALETTE taką droższą za jakieś 15 złotych nie pamiętam nazwy,ale był to kolor rozjaśniający chyba o 4-6 tonów.Włoski mi sie poprawiły.Po jakimś miesiacy zastosowałam Palette XXL koloru mroźny blond (chyba) i wszystko wróciło do normy

Niestety w kwestii rozjaśniania włosów trzeba mieć cierpliwość i robić to etapami...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.