ECHOSLINE- ktoś zna tą firme? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 16:46   #1
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2

ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?


Ostatnio na allegro natrafiłam na firme Echosline, i jej kosmetyki do włosów, najbardziej zainteresowała mnie Maska z wyciągiem z bambusa takie duże opakowanie 1000ml!czy znacie tą firme i jej kosmetyki?
tutaj podaje link gdzie można kupować te kosmetyki na ich stronie http://www.echosline.istore.pl/ ale na allegro taka maseczka kosztuje 32 zł więc cena atrakcyjna ale jeśli to jakaś lipa to szkoda kasy, może używałyście tych produktów?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:32   #2
agnieszkac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

super trafiłaś, znam, super super super
agnieszkac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:19   #3
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Ponawiam pytanie. Mam szampon S2 z tej firmy (piękny budyniowy zapach - to chyba największy plus całego produktu) jak spisują się pozostałe kosmetyki z tej firmy? Chodzi mi zarówno o zapach jak i o działanie.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 20:47   #4
goosiunia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

ja dzis kupilam fluid do prostowania wlosow tej firmy ;]
jutro wyprobuje i napisze jaki efekt ;]
goosiunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 11:17   #5
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Thumbs down Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Skoro już wątek został odkopany, to i ja coś napiszę na ten temat.

Ja zakupiłam szampon S1 (do włosów farbowanych) i jest to niestety jeden z gorszych szamponów jakich używałam.
Przepięknie pachnie i ładnie się pieni, ale włosy są po nim tłuste, jakby czymś oblepione...
Zachciało mi się "profesjonalnego" szamponu i tylko wyrzuciłam pieniądze w błoto
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 17:23   #6
goosiunia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

nie wiem jak z szamponami... ale ten fluid do prostowania wlosow jest taki nawet nawet. wlosy sie blyszcza i sa miekkie
goosiunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:18   #7
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Smile Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
nikt nie wie?
hej stosuje kosmetyki tej firmy z tej maseczki jestem zadowolona jest super lepsza jet R+ polecam

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:26
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 13:24   #8
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

ja wlasnie nabylam nablyszczacz tej firmy i w przyszlym tygodniu bede miala szampon do czestego stosowania z jedwabiem.... (moja fryzjera w swoim salonie uzywa kosmetykow tej firmy, a że ona jest moją sąsiadką i kumpluje się z jej synem to umożliwia mi dojscie do tych produktow) a wiec up up up bo tez ciekawa jestem efektow
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 10:07   #9
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

witam ja przez 2 lata stosowałam ta maseczkę jest fajna tylko w hurtownie ona kosztuje 18 zl a najlepsze to R+ używałam szamponu S2 tak sobie straszliwie przetłuszczał włosy teraz mysle zaopatrzyć się w szmpon R +
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 14:33   #10
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
witam ja przez 2 lata stosowałam ta maseczkę jest fajna tylko w hurtownie ona kosztuje 18 zl a najlepsze to R+ używałam szamponu S2 tak sobie straszliwie przetłuszczał włosy teraz mysle zaopatrzyć się w szmpon R +
ja bede miala w posiadaniu juz piatek szampon SP... licze na to iz bede miala po nim miekkie wloski A powiedz mi czy uzywalas jakiejs odzywki do tego szamponu??? bo wlasnie nie wiem czy mam uzywac go wraz z odzywka... zawsze nakladam odzywke ale to jest silny szampon wiec... Ale z drugiej strony boje sie ze nie bede mogla rozczesac wlosow bez odzywki....
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:00   #11
Schreck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 235
GG do Schreck Send a message via Skype™ to Schreck
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Witam,

Mimo, że jestem facetem to moge troche powiedziec na temat kosmetyków Echosline - po S2 moga sie przetłuszczac włosy - to szampon do włosów bardzo suchych i z tendencją do skręcania się, R+ to szampon rekonstruujący - do włosów baaardzo zniszczonych - prawie każdy z tych szamponów ma swoją przyporządkowaną grupę specyfików, które uzupełaniają działanie szamponów - ich numeracja zaczyna się od 1 do 10. Dodatkowo są ampułki, jedwabie i silikony. Mam z nimi do czynienia z racji pracy od ponad pół roku, także pytajcie bez krępacji...

Pozdrawiam
__________________
WYŁĄCZ TELEWIZOR
OBUDŹ SIĘ
OTWÓRZ OCZY
ZACZNIJ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE
Schreck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 09:07   #12
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
ja bede miala w posiadaniu juz piatek szampon SP... licze na to iz bede miala po nim miekkie wloski A powiedz mi czy uzywalas jakiejs odzywki do tego szamponu??? bo wlasnie nie wiem czy mam uzywac go wraz z odzywka... zawsze nakladam odzywke ale to jest silny szampon wiec... Ale z drugiej strony boje sie ze nie bede mogla rozczesac wlosow bez odzywki....
ja muszę zawsze stposować odzywke jaki by silny szampon nie był ale już zrezygnowałam z szamponów echosline naprawdę straszliwie obciązało mnie włosy wole tylko maseczkę której używam raz w tygodniu
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:56   #13
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Farba ECHOSLINE

Witam, proszę o opinie na temat farby Echosline, kupiłam ją dziś- odcień intensywny jasny blond 8.0, bo fajnie ten odcień wyglądał, a teraz się zastanawiam jakiej jakości jest ten produkt
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:25   #14
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Farba ECHOSLINE

Ja kupilam farbe 10.1, jestem pod wrazeniem, wydajna! a co najwazniesze wyszedl mi sliczny kolorek.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 17:47   #15
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Jestem zainteresowana farbą Echosline Rosso Red Rouge i chciałabym spytać czy ta farba posiada jakiś numer czy można ją gdzies znaleźć w internecie do kupienia? Pozdrawiam
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 12:00   #16
Weroniqueee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Jestem zainteresowana farbą Echosline Rosso Red Rouge i chciałabym spytać czy ta farba posiada jakiś numer czy można ją gdzies znaleźć w internecie do kupienia? Pozdrawiam
Cześć

Poproś w hurtowni o farbę RED Echosline a ekspedientka będzie wiedzieć o co chodzi Kolor wychodzi przepiękny także polecam/. Farbby są super bo zawierają Wosk pszczeli oraz witamine C
Weroniqueee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:23   #17
NewLady
Przyczajenie
 
Avatar NewLady
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Witam, ja też postanowiłam podzielić się opinią na temat kosmetyków z firmy Echosline - bo już kilka produktów wypróbowałam (pielęgnacja + stylizacja). Muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tych kosmetyków. Po pierwszym udanym zakupie szamponu (S5 do częstego stosowania - jest super, nie obciąża włosków) postanowiłam wyposażyć się w jeszcze kilka produktów tej firmy. Obecnie mam maskę M2, lakier zwiekszający objetość oraz spray nabłyszczający. Włoski nie elektryzują się, łatwo się układają i mają super połysk. A muszę powiedzieć, że trudno jest zapanować nad moimi włoskami... Pozdrawiam
NewLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:25   #18
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Witam, ja od roku używam farb tej marki, w Gdyni jest malutki sklepik z ich produktami a ceny są naprawdę niskie. Za 100 ml produktu plus woda płacę niecałe 30 zł, gdzie farba loreala drogeryjna kosztuje tyle samo jak nie więcej czasami!! O farbach mogę powiedzieć tyle, że oprócz troszkę małego wyboru kolorów jest super. Farba starcza na 2 razy jak ktoś ma średnie włosy (ja bym musiala używać około 70% ale nie mam wagi elekronicznej więc ciężko), plusem są mega naturalne kolory, za każdym razem biorę inny, i za każdym razem jestem zaskoczona efektem. Mam naturalne rude wlosy, farby są delikatne, mają mniej amoniaku niż inne, stosuje je z mamą i nawet ja weżmiemy ten sam kolor to u mnie wpada on w rudość a u mamy ma kompletnie inny odcień, więc trzeba wypróbować. Włosy nie są zniszczone, w sumie nie widzę żadnych oznak farbowania, czego nie można było powiedzieć o innych profesjonalnych farbach, równomiernie pokrywają włosy, są trochę jak odżywka, pewnie przez wit C i miód pszczeli, i co najważniejsze, ślicznie się zmywają, naturalnie, nie płowieją, ja po 2 i pól miesiąca od farbowania mam prawie naturalny kolor włosów, co mi się podoba bo to ciągle się mnie pytają czy farbowałam na nowo włosy, dopiero jak mówie że się wypłukują to wszyscy się dziwią. Naprawdę polecam, jak ktoś i tak farbuje włosy to czemu nie spróbować. Moja kolezanka używała loreala i się przerzuciła na echosline, ona wybiera czerwienie i świetnie sie trzymają i też ładnie sie wypłukją. Co jedyne mnie denerwuje to że mi farbują skore głowy i przez 3 mycia domyć nie mogę, mojej mamie ani koleżance się to nie zdażyło. (elaborat )
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:16   #19
WeronikaH
Przyczajenie
 
Avatar WeronikaH
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: ECHOSLINE- ktoś zna tą firme?

Echosline Seliar to dość dobra marka. Farb jakoś nie testowałam, ale "seliar olejek arganowy" i "seliar maska arganowa" mają dobre opinie. Używam tych produktów i jestem bardzo zadowolona. Muszę spróbować też farb

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-08 o 22:41 Powód: Link.
WeronikaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-24 12:16:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.