Mamy luty 2023 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-11, 16:59   #271
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Ja fizycznie czuję się dobrze, tylko jak patrzę na dzienną porcję tabletek do połknięcia, to mam myśli z kategorii "babcia emerytka" 🤣

Kazali mi podbić dawkę magnezu do 12 na dzień (z sześciu), więc serio jest tego solidna garść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 17:55   #272
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja fizycznie czuję się dobrze, tylko jak patrzę na dzienną porcję tabletek do połknięcia, to mam myśli z kategorii "babcia emerytka" 🤣

Kazali mi podbić dawkę magnezu do 12 na dzień (z sześciu), więc serio jest tego solidna garść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko... Ja mam problem z przyjmowaniem tabletek i chyba bym zwymiotowała, ja mam problem a biorę tylko 4 na dzień 🤢 A nie możesz zamienić np na Magne B6 Forte? Tam jest wyższa dawka magnezu więc ilość tabletek wychodzi mniejsza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
U mnie dalej tragedia , spać mi się chce jestem zmęczona . A mdłości jak były tak były , mięsa wogole nie toleruje nawet szynek i już nie wiem co mam jeść jestem wiecznie głodna . Ogólnie 14+4 a dalej brak poprawy 🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Oby szybko minęło! A co do mięsa mam to samo, ta ciąża płynie pod znakiem owoców, dżemów i jeszcze większej ilości owoców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 18:35   #273
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
O matko... Ja mam problem z przyjmowaniem tabletek i chyba bym zwymiotowała, ja mam problem a biorę tylko 4 na dzień 🤢 A nie możesz zamienić np na Magne B6 Forte? Tam jest wyższa dawka magnezu więc ilość tabletek wychodzi mniejsza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Współczuję Oby szybko minęło! A co do mięsa mam to samo, ta ciąża płynie pod znakiem owoców, dżemów i jeszcze większej ilości owoców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak owoce to jem kilogramami .

Znacie może jakiś dobry magnez ale rozpuszczalny Żeby to właśnie był lek a nie suplement . Bo ja to mam problem z połykaniem , a magne b6 jest takie wielkie , a drży mi już powieka i dzisiaj w nocy złapał skurcz łydki ( nie było fajnie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 19:24   #274
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
O tak owoce to jem kilogramami .

Znacie może jakiś dobry magnez ale rozpuszczalny Żeby to właśnie był lek a nie suplement . Bo ja to mam problem z połykaniem , a magne b6 jest takie wielkie , a drży mi już powieka i dzisiaj w nocy złapał skurcz łydki ( nie było fajnie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja niestety nie znam ale zapytam męża bo to medyk Może będzie wiedział.
A przypomnisz jakie dzieciaki duże i jaka płeć już w domu jest? Bo próbowałam odkopać żeby sobie przypomnieć ale nie znalazłam postu :/ Teraz na prenatalnych lekarz dojrzał dziewczynkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 21:41   #275
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
O matko... Ja mam problem z przyjmowaniem tabletek i chyba bym zwymiotowała, ja mam problem a biorę tylko 4 na dzień 🤢 A nie możesz zamienić np na Magne B6 Forte? Tam jest wyższa dawka magnezu więc ilość tabletek wychodzi mniejsza...
Magne B6 mogłabym podmienić na Forte, ale i tak sześć tankietek mam Asparginu (którego nie podmienię, bo to magnez + potas). A to ten Aspargin jest dla mnie większym problemem, bo te tabletki Magne B6 są przynajmniej powlekane, za to Aspargin zaczyna się w kontakcie z wodą rozpuszczać i nieraz mi praktycznie w gardle staje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2022-08-11 o 21:59
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 22:00   #276
mloda11121999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamy luty 2023

Hej, ja czuję się już troszkę lepiej, ale nadal nie jest to moja forma życia najważniejsze, że wymioty już ustąpiły i mogę jeść normalnie, od niczego mnie nie odrzuca. Mam straszne zachcianki ciążowe na słodycze Wafelki typu familijne, to mogłabym jeść kilogramami, coś czuję, że się to dla mnie źle skonczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda11121999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 04:21   #277
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie znam ale zapytam męża bo to medyk Może będzie wiedział.
A przypomnisz jakie dzieciaki duże i jaka płeć już w domu jest? Bo próbowałam odkopać żeby sobie przypomnieć ale nie znalazłam postu :/ Teraz na prenatalnych lekarz dojrzał dziewczynkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo . Mam córkę która skończyła pod koniec lipca 5 lat , później jest syn który skończy w listopadzie 4 latka , i najmłodsza córka która skończyła rok w marcu . Ja już na starcie dostrzegłam sama dziewczynkę bo wyrostku , ma perfekcyjne widełki kobiece . Na koniec lekarz sprawdzał przez obraz nocnikowy , wydaje mi się że w 12+0 to za szybko ale ładnie było widać ,, bułeczkę ,, ja już po samym nubie jestem na 95% pewna dziewczynki , ale dalej mam nadzieję że jakimś cudem to chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:21 ---------- Poprzedni post napisano o 03:17 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Magne B6 mogłabym podmienić na Forte, ale i tak sześć tankietek mam Asparginu (którego nie podmienię, bo to magnez + potas). A to ten Aspargin jest dla mnie większym problemem, bo te tabletki Magne B6 są przynajmniej powlekane, za to Aspargin zaczyna się w kontakcie z wodą rozpuszczać i nieraz mi praktycznie w gardle staje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu musisz przyjmować tak wielka dawkę magnezu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-12, 04:23   #278
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez mloda11121999 Pokaż wiadomość
Hej, ja czuję się już troszkę lepiej, ale nadal nie jest to moja forma życia najważniejsze, że wymioty już ustąpiły i mogę jeść normalnie, od niczego mnie nie odrzuca. Mam straszne zachcianki ciążowe na słodycze Wafelki typu familijne, to mogłabym jeść kilogramami, coś czuję, że się to dla mnie źle skonczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed ciążą , codziennie jadłam jedna paczkę familijnych sama ! Teraz na słodycze i mięso patrzeć nie mogę to chyba kara za moje odżywianie przed . Ale też dużo jem , w pracy akurat mało bo zazwyczaj dwie kanapki , ale jak wracam do domu to nadrabiam jak głupia .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 06:34   #279
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
]A czemu musisz przyjmować tak wielka dawkę magnezu ?
Bo macica cały czas jest napięta Najpierw stwierdzili, że sześć tabletek Asparginu dziennie powinno pomóc. No ale po dwóch tygodniach byłam jeszcze na tym teście potrójnym i lekarz mówił, że nie ma dużej poprawy, nadal warunki do USG były utrudnione. Stąd sugestia, żeby dawkę podwoić (tylko teraz już dodając sam magnez). Mój prowadzący uznał, żebym spróbowała tych 12 dziennie, z opcją zejścia do 9, gdyby bardzo trudno było mi brać 12 albo gdybym czuła skutki uboczne przy takiej dawce.

Faktycznie jak nie biorę, to mnie kłuje w brzuchu, a jeszcze przy tej początkowej dawce miałam na spacerze z młodym jakiś mocniejszy skurcz (może niedługi, 10-15 sekund, ale to jednak wcześnie na takie atrakcje). Tylko podejrzewam, że więcej od magnezu dałoby mi nienoszenie go, co niestety jest niewykonalne (choćby przez to, że mieszkamy na III piętrze bez windy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-13, 08:25   #280
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Co do magnezu w formie rozpuszczalnej - mąż mówi, że jest np Magne B6 do rozpuszczania ale niestety wszystkie mają status suplementów. Nie kojarzy takiego żeby było lekiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-14, 16:06   #281
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Bo macica cały czas jest napięta Najpierw stwierdzili, że sześć tabletek Asparginu dziennie powinno pomóc. No ale po dwóch tygodniach byłam jeszcze na tym teście potrójnym i lekarz mówił, że nie ma dużej poprawy, nadal warunki do USG były utrudnione. Stąd sugestia, żeby dawkę podwoić (tylko teraz już dodając sam magnez). Mój prowadzący uznał, żebym spróbowała tych 12 dziennie, z opcją zejścia do 9, gdyby bardzo trudno było mi brać 12 albo gdybym czuła skutki uboczne przy takiej dawce.

Faktycznie jak nie biorę, to mnie kłuje w brzuchu, a jeszcze przy tej początkowej dawce miałam na spacerze z młodym jakiś mocniejszy skurcz (może niedługi, 10-15 sekund, ale to jednak wcześnie na takie atrakcje). Tylko podejrzewam, że więcej od magnezu dałoby mi nienoszenie go, co niestety jest niewykonalne (choćby przez to, że mieszkamy na III piętrze bez windy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde , to faktycznie nalykasz się . To tak raczej już do końca ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Co do magnezu w formie rozpuszczalnej - mąż mówi, że jest np Magne B6 do rozpuszczania ale niestety wszystkie mają status suplementów. Nie kojarzy takiego żeby było lekiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Ci za informację , chyba będę musiała się przekonać do tabletki . Ale ostatnio nawet swoim małym euthyroxem zadlawilam


Jeszcze dwa tygodnie do kolejnej wizyty , jak mi się dłuży , i liczę że dziecko już pokaze pewniej co ma między nogami . Pracujecie dalej ? Ja już muszę powiedzieć że coraz bardziej mi ciężej , brzuch już wyszedł i trochę wadzi klienci jak wstaje z kasy też są w szoku jak widzą mój brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-14, 17:42   #282
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
O kurde , to faktycznie nalykasz się . To tak raczej już do końca ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Dziękuję Ci za informację , chyba będę musiała się przekonać do tabletki . Ale ostatnio nawet swoim małym euthyroxem zadlawilam


Jeszcze dwa tygodnie do kolejnej wizyty , jak mi się dłuży , i liczę że dziecko już pokaze pewniej co ma między nogami . Pracujecie dalej ? Ja już muszę powiedzieć że coraz bardziej mi ciężej , brzuch już wyszedł i trochę wadzi klienci jak wstaje z kasy też są w szoku jak widzą mój brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam prenatalne w środę i już nie mogę się doczekać 🥰 To będzie 13+2 z OM.
Ja nie pracowałam przed ciążą, w trakcie macierzyńskiego zmieniliśmy miejsce zamieszkania i jeszcze nie podjęłam nowej pracy. Wracam do gry jak drugie dziecko skończy rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-14, 19:16   #283
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
O kurde , to faktycznie nalykasz się . To tak raczej już do końca ciąży ?
Pewnie jakoś do 34-36 tygodnia, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 12:13   #284
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Jak wasze brzuszki? Ja rosnę i rosnę. Co to będzie jak się lato skończy, w żadną kurtkę nie wejdę

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 13:47   #285
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Jak wasze brzuszki? Ja rosnę i rosnę. Co to będzie jak się lato skończy, w żadną kurtkę nie wejdę

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka

Mój wygląda moim zdaniem na mały ale też nie jestem szczupła, więc chyba to co wystaje to tłuszcz przytyłam, oczywiście, ale brzuch według mnie wcale nie jest dużo większy
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 14:21   #286
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Mój wygląda moim zdaniem na mały ale też nie jestem szczupła, więc chyba to co wystaje to tłuszcz przytyłam, oczywiście, ale brzuch według mnie wcale nie jest dużo większy
W poprzedniej ciąży do 18 tygodnia nie było u mnie żadnej różnicy względem początku ciąży, a tuż przed porodem ludzie mi dawali "taki szósty miesiąc"
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Jak wasze brzuszki? Ja rosnę i rosnę. Co to będzie jak się lato skończy, w żadną kurtkę nie wejdę

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
Coraz trudniej mi zakamuflować Dobrze, że w sobotę w końcu rodzina się dowie i odpadnie kombinowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 15:45   #287
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
W poprzedniej ciąży do 18 tygodnia nie było u mnie żadnej różnicy względem początku ciąży, a tuż przed porodem ludzie mi dawali "taki szósty miesiąc"
Coraz trudniej mi zakamuflować Dobrze, że w sobotę w końcu rodzina się dowie i odpadnie kombinowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uf.. dziękuję za pocieszenie, ja już zaczynam świrować, że może dziecko się nie rozwija czy coś
A powiedzcie mi, czy też czujecie się lepiej? Bo ja jestem 'tylko' zmęczona, nie codziennie nawet. Nie ma już takiej senności, mdłości..czuję się prawie normalnie, jakby nie w ciąży..
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..

Edytowane przez dieRaserei
Czas edycji: 2022-08-15 o 15:47
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 15:54   #288
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Ja podobnie w pierwszej ciąży do połowy mały brzuch, później nadrobiłam a w każdej kolejnej brzuszek coraz szybciej wyskakuje. Teraz mam podobny jak w trzeciej ciąży na tym etapie. Ale tak mnie od wczoraj ciągnie po bokach, pewnie wystrzeli niedługo

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-15, 18:57   #289
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Ja w pierwszej i trzeciej ciąży , długo długo byłam płaska . W pierwszej to już nie pamiętam , ale w trzeciej zaczęłam zaokrąglać się dopiero w okolicach 20 TC za to w drugiej jak mnie wywaliło to każdy myślał że bliźniacza teraz już też mam brzuszek i widać ciążę a to 16 tydzień około . Czuję się dalej źle , jestem zmęczona , mdłości mam dalej plus zgagę . Czekam na ten magiczny dzień jak wstanę i poczuje się jak młody bóg . Może to dopiero będzie na zwolnieniu , bo myśl że mam jechać jutro do pracy czuję taką niechęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-15, 21:01   #290
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Ja w pierwszej ciąży do samego końca miałam mały brzuszek, ludzie byli w szoku jak mówiłam, że to już np. 7 miesiąc No ale też nie ma co mówić bo miałam ciążę hipotroficzną. Za to teraz zaczęłam 14 tydzień i już widać, że to ciąża. Mąż mówi, że w pierwszej ciąży taki brzuch jak teraz miałam w 6 miesiącu
Co do samopoczucia - od jakiegoś tygodnia mdłości ustąpiły, mam więcej energii, ogólnie czuję się naprawdę całkiem nieźle Jedynie co jeszcze cera brzydka została. Mam nadzieję, że minie tak jak i w pierwszej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:22   #291
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

To mój teraz 15+2 IMG_20220816_182017022~2.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 19:07   #292
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
To mój teraz 15+2 Załącznik 7777748

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Widzę, że wyjściowo jesteś szczuplejsza i to też różnicę robi, ale i tak wow 🤭

U mnie TAK było w 14+0, nie mam sensownego zdjęcia z teraz (15+4). W pierwszej ciąży taki brzuch miałam po 20 tygodniu dopiero

Aczkolwiek w innych ubraniach nadal się nieźle kamufluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 09:05   #293
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
To mój teraz 15+2 Załącznik 7777748

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny i całkiem już spory brzuszek 🥰
Dziewczyny trzymajcie kciuki, mam dzisiaj prenatalne i mega się stresuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 11:02   #294
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamy luty 2023

Hej dziewczyny! Dołączam do Was Termin mam co prawda na 08/03/2023 zgodnie z OM, ale będę miała CC więc na 99% urodzę w lutym.


Mam na imię Magda. mam 34 lata. To moja druga ciąża. Na rodzeństwo czeka córka z maja 2016 <3 Obecnie jestem w 11TC. Badania genetyczne rozszerzona będę miała 24.08 i czekam na tą datę jak na szpilkach.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 12:48   #295
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was Termin mam co prawda na 08/03/2023 zgodnie z OM, ale będę miała CC więc na 99% urodzę w lutym.


Mam na imię Magda. mam 34 lata. To moja druga ciąża. Na rodzeństwo czeka córka z maja 2016 <3 Obecnie jestem w 11TC. Badania genetyczne rozszerzona będę miała 24.08 i czekam na tą datę jak na szpilkach.
Cześć Już niedługo, ale rozumiem, że się ten czas dłuży.
Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Piękny i całkiem już spory brzuszek 🥰
Dziewczyny trzymajcie kciuki, mam dzisiaj prenatalne i mega się stresuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 12:50   #296
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was Termin mam co prawda na 08/03/2023 zgodnie z OM, ale będę miała CC więc na 99% urodzę w lutym.


Mam na imię Magda. mam 34 lata. To moja druga ciąża. Na rodzeństwo czeka córka z maja 2016 <3 Obecnie jestem w 11TC. Badania genetyczne rozszerzona będę miała 24.08 i czekam na tą datę jak na szpilkach.
Cześć, witamy
Ja jestem po badaniach, na usg wszystko dobrze, czekam jeszcze teraz na zestawienie z wynikami z krwi. No i prawdopodobnie drugi chłopak Nie powiem, bardzo liczyłam na dziewczynkę no ale płeć to nie koncert życzeń także trzeba brać co dają, byle zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 05:32   #297
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Cześć, witamy
Ja jestem po badaniach, na usg wszystko dobrze, czekam jeszcze teraz na zestawienie z wynikami z krwi. No i prawdopodobnie drugi chłopak Nie powiem, bardzo liczyłam na dziewczynkę no ale płeć to nie koncert życzeń także trzeba brać co dają, byle zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak coś możemy się zamienić , jak drugiego września mojej córce nie urosną jajka Super że wszystko jest prawidłowe , teraz kiedy następna wizyta ? Macie terminy już na połówkowe ?

Ja mam termin na 26 września , i kurde myślę czy dobrze zapisałam bo 20 września z córką będę w szpitalu na wycięcie migdała trzeciego, podcięcie bocznych i udrożnienie uszu bo ma zapalenie kości sutkowej . Chyba wyrobią się w 5 dni żeby nas wypuścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 06:52   #298
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
Jak coś możemy się zamienić , jak drugiego września mojej córce nie urosną jajka Super że wszystko jest prawidłowe , teraz kiedy następna wizyta ? Macie terminy już na połówkowe ?
Na 6 września mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 09:14   #299
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Cześć, witamy
Ja jestem po badaniach, na usg wszystko dobrze, czekam jeszcze teraz na zestawienie z wynikami z krwi. No i prawdopodobnie drugi chłopak Nie powiem, bardzo liczyłam na dziewczynkę no ale płeć to nie koncert życzeń także trzeba brać co dają, byle zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby badani z krwi były zgodne z USG.

Długo się czeka na wynik badań krwi do usg prentalnego? Tak podpytuje bo w pierwszej ciąży robiłam tylko usg prenetalne I trymestru bez badań krwi. Teraz mam skierowanie na pakiet prenetalny rozszerzony USG + badania krwi.
W którym TC dowiedziałaś się. że to chłopiec/
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 10:31   #300
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Na 6 września mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który to będzie tydzień ? Mi kazał przyjść w 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby badani z krwi były zgodne z USG.

Długo się czeka na wynik badań krwi do usg prentalnego? Tak podpytuje bo w pierwszej ciąży robiłam tylko usg prenetalne I trymestru bez badań krwi. Teraz mam skierowanie na pakiet prenetalny rozszerzony USG + badania krwi.
W którym TC dowiedziałaś się. że to chłopiec/
To chyba zależy od laboratorium, jak robiłam na NFZ to czekałam tydzień , jak prywatnie w diagnostyce to trzy dni . Moja przyjaciółka robiła na NFZ , pobrali jej krew o 8 a już na 17 lekarz miał wyniki 🤷🏻☠♀️ i bądź mądry od czego to zależy . Ja w drugiej ciąży o chłopcu dowiedziałam się w 12+5 , dziewczynki długo się ukrywały .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 13:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.