Prośba o analizę pielęgnacji męskiej cery. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-02, 21:33   #1
accpet89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10

Prośba o analizę pielęgnacji męskiej cery.


Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej zwracać uwagę co ''ładuje '' na siebie. Od zawsze miałem problem z zapchanymi porami na nosie i chyba mam cerę mieszana. Prośba do Pań i może Panów o analizę, czy używam dobrych kosmetyków.

1.Rano - najpierw myje twarz ciepła woda, przemywam tonikiem DUETUS i na to TOŁPA GREEN MEN(nawilżający krem łagodzący)

2.Wieczor - Żel myjący do twarzy DUETUS + ten sam krem TOŁPA

3. Po goleniu (średnio co 3 dni) - woda po goleniu + żel po goleniu Natura Siberica Yak&Yeti.

Mimo tego rytuału mam zapchany nos i od czasu do czasu mi jakies niespodzianki wyskakują.

Dziekuje z góry za pomoc
accpet89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 08:28   #2
sanols
Przyczajenie
 
Avatar sanols
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Prośba o analizę pielęgnacji męskiej cery.

Co tu powiedzieć... Szukaj i próbuj, najlepsze wyjście.


A powiedz jak się odżywiasz i jaki masz styl życia? Siedzisz, ćwiczysz, jesz fast foody często/sporadycznie, dużo mięsa, wege, cokolwiek?
sanols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:22   #3
accpet89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10
Dot.: Prośba o analizę pielęgnacji męskiej cery.

Nie jem fastfoodow, pije dużo ziół od dłuższego czasu, a jeśli chodzi o ćwiczenia - chodzę często na basen i od czasu do czasu na saunę. Może to problem z hormonami? Kiedyś miałem lekka nadczynność tarczycy, a jak jest teraz to nie mam pojęcia.
accpet89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:18   #4
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Prośba o analizę pielęgnacji męskiej cery.

Cytat:
Napisane przez accpet89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej zwracać uwagę co ''ładuje '' na siebie. Od zawsze miałem problem z zapchanymi porami na nosie i chyba mam cerę mieszana. Prośba do Pań i może Panów o analizę, czy używam dobrych kosmetyków.

1.Rano - najpierw myje twarz ciepła woda, przemywam tonikiem DUETUS i na to TOŁPA GREEN MEN(nawilżający krem łagodzący)

2.Wieczor - Żel myjący do twarzy DUETUS + ten sam krem TOŁPA

3. Po goleniu (średnio co 3 dni) - woda po goleniu + żel po goleniu Natura Siberica Yak&Yeti.

Mimo tego rytuału mam zapchany nos i od czasu do czasu mi jakies niespodzianki wyskakują.

Dziekuje z góry za pomoc
A może złuszczanie? Spróbuj dodać jakieś peelingi do pielęgnacji, raz w tygodniu lub częśniej - w zalezności od potrzeb oraz siły peelingu. Oprócz oczyszczania trzeba też złuszczać martwy naskórek. To warto robić i Ci nie zaszkodzi.

Ale czy pomoze całkowicie na problem, to oczywiście nie wiem, bo zmiennych może być więcej. Nie zaszkodzi pójśc do dermatologa albo kosmetyczki. Musisz próbować róznych opcji i obserwować efekty.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 12:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.