Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 11:50   #3451
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tz jak zrobi mi zdjęcie to wyobraźcie sobie, że nie mogę się poznać
No ja tak nie wyglądam... przecież nie robię głupich min nigdy
Załącznik 7691957


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-23 o 07:59
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 14:53   #3452
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam

Jesli interesuje was niod, to donoszę, że jest zniżka 20% na lookfantastic. Kupiłam dziś rano fecc. Wracam ciagle do tego serum, będę mieć już chyba czwarte. Byłam zdewastowana, kiedy w wakacje rozlałam przez nieuwagę pół buteleczki
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 16:07   #3453
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tak, Lamary, taki bladoróżowy żel z drobinkami. Wyglądasz jak nastolatka swoją drogą
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 19:08   #3454
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama służę podesłaniem diety.
Mam ułożoną przez dietetyka i ona na prawdę-działa !
A w dodatku są w niej uwzględnione moje omlety z płatków owsianych z owocami(borówki,maliny)
Pycha!
Zdrowe,smaczne,dietetyczn e.



Kupilam Kanebo.
Słoiczek świecił pustkami i trzeba było dokonać zakupu.
Boli


Uklika co to za serum
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 19:32   #3455
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka omlety z platkow owsianych brzmia smakowicie... jak sie je robi?

U nas dzisiaj mega cieplo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 19:53   #3456
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova przepis na omlet:
1 jajko
10 gr mąki jaglanej
60gr płatów owsianych
miarka białka( używam tego https://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Whey_...SABEgJOGPD_BwE)
1 łyżeczka proszku do pieczenia Bio
Garść malin lub borówek
Odrobina wody,bo zrobi sie gęste
Smażyć na odrobinie oleju rzepakowego(najlepiej pędzelkiem rozprowadzic po patelni)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-09-23 o 14:27
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:06   #3457
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, co to ten Kanebo?

Reign, krupnik jest prosty. Ważny jest wywar, bo on daje smak - możesz zrobić zarówno mięsny (najlepszy jest na żeberkach, ale na skrzydełkach też jest bardzo dobry), jak i warzywny - wedle uznania . Jak się wywar z mięsa zrobi, to wrzucasz ziele angielskie, ziarenka pieprzu, lubie też dodać jeden/dwa suszone prawdziwki (dla smaku), no i włoszczyzna: marchewka, pietruszka, korzeń selera, ziemniaki (wszystko możesz w kostke, albo talarki), na koniec kasza jęczmienna (najlepiej ta gruba), może być też perłowa, ale i jaglanka tez jest okay Sól, pieprz, natka pietruszki... Jak chcesz, to możesz zabielić śmietana. Zrób No to się spisałam o krupniku .

Kupiłaś już ten olejek z Olaplex?

Pani_Robot, tak - mój TŻ, to mieszanka grecko-angielska Co u Ciebie? Jak samopoczucie? Palisz świeczki? .

LaMary, miłego pobytu - dzisiaj wracasz? Ale Ty szczuplutka jesteś A w ogóle, to zaraziłaś mnie przez Wizaż - jestem przeziębiona; niby nic wielkiego - gardło boli i katar się zaczyna. Cóż, takie uroki początków jesieni i drastycznych spadków temperatury. Chociaż dzisiaj pogoda była cudna.

Anyż, co u Ciebie? Rzadko piszesz

Rodzice TŻ już pojechali dzisiaj. Fajnie było! . Widać było, że mamie bardzo spodobały się te prezenty - zarówno olejek Whamisa, jak i bento box. Mnie też obdarowała jakimiś naturalnymi kosmetykami z Grecji - krem do twarzy, spray z olejkiem arganowym do twarzy i włosów, mgiełka do ciała, i krem do rąk. A w piątek jade na Podkarpacie na weekend, bo moi rodzice mają rocznice slubu - 40-lecie. Na prezent zamówiliśmy im (ja i moje rodzenstwo) weekend w hotelu ze spa, takim mocno luksusowym... w sobote mamy tam dojechać na kolacje. Oby to jakoś wyszło, bo oni jakoś super blisko ze sobą nie są, m.in. dlatego psa ze soba biora, bo na czyms musza skupiac uwage, byle tylko nie na sobie... Mniejsza z tym

Charlotte Tilbury kolorówka - nikt tutaj nic o niej nie pisze, a to przecież taka ikona i te kosmetyki sa często tak zachwalane! Miałyście coś? Tak mnie kusi jakieś większe zamówienie od niej, że czekam na wypłate i coś zamawiam.

Dobranoc

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-09-22 o 21:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 23:43   #3458
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc

Kasztanka Ty juz chyba kolejny raz kupujesz ten Laneige, musisz byc zadowolona Tez musialam kiedys na szybko kupic cos, czego zwykle nie kupuje (bo wlasnie w markecie), a potem sie okazalo, ze to byl bardzo dobry zakup i nawet do tego wracalam Takze moze bedziesz nawet zadowolona z tej mascary

Kamlisa znam te balsamy Hawaii, kiedys, jak sie jeszcze namietnie opalalam, to wlasnie tej marki uzywalam najczesciej

LaMary No, jak moj maz mi robi zdjecia, rowniez sie nie moge poznac, dlatego wole, 'samo.je.bki' Chociaz Twoj Cie akurat swietnie uchwycil, powtorze za Kamlisa, wygladasz jak nastolatka

Uklika no w koncu sie odezwalas No ten FECC mnie tez wlasnie kusi. Ale drogie dziadostwo, $68 za 15 mls Skoro juz czwarte, to chyba jestes zadowolona, ale mozesz cos wiecej o tym powiedziec, prosze? moze tez sie skusze

Miszka ciekawy przepis, moze wyprobuje

Cinde dziekuje za przepis chetnie wyprobuje, tylko gdzie ja znajde kasze jeczmienna???
nie, nie kupilam olejkun z olaplex. Ja najczesciej kupuje nr 3 i 5. Wkasnie dzis mialam na glowie przez poltorej godziny 3, potem jeszcze 5 po myciu glowy i wlosy super Znow bede musiala dokupic 3, strasznie malo wydajna juz chyba 5 raz bede kupowac. Od razu kupie 2.

Wlsnie Anyzku co u Ciebie?

Pani_R mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz

Dziewczyny, mam pytanko Za 20 dni, czyli niecale 3 tyg., jedziemy na wakacje. Czy jest bezpiecznie robic mezo teraz, czy lepiej poczekac na po wakacjach, bo jest jednak ryzyko, ze sie troche opale, choc sie bunkruje, ale pewnie bede plywala czy zwiedzala, wiec bede na sloncu, nawet z filtrem, nie wiem, czy to wskazane tak szybko po mezo. Czytalam w necie, ze trzeba odczekac 4 tyg. Wiec chyba jednak zrobie po, choc mnie juz nosi, bo moj dermapen dostalam, grrr.

Pozdrawia, slodkich snow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drpen.jpg (19,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drpen2.jpg (42,6 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2019-09-22 o 23:45
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 05:19   #3459
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mieszka, po wpisach Dircik już kilka miesięcy temu poszłam do dietetyczki i mam własną dietę i pomiary, to mnie mobilizuje i widzę, że nawet jeśli waga spada bardzo wolno to tkanka tłuszczowa maleje a miesniowa wzrasta. Natomiast dzieje się to wolno, a na urlopie to już w ogóle...
Reign, prawdziwe mezo krotkoiglowe dermapenem robi Ci kosmetyczka, tam są regulowane ilości igiełek i ich podawania na konkretną głębokość, sama sobie tego nie zrobisz. Nie dasz rady. Miałam dermapen w estetycznej, 2 razy, w znieczuleniu emla, wygląda się potem, jak
Nałogowa alkoholiczka po opalaniu. Kosmetyczka robi mi też bardziej light wersje.
A kupiłam mezoroller to nie używałam.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-09-23 o 05:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 07:09   #3460
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign nie, miałam na myśli Maków Podhalański

Co do NIOD to ogarnęłam wzrokiem zapasy i na razie raczej odpuszczam

Niedziela była piękna, spędziłam w całości w okolicach Stilo, uwielbiam te plaże 20190922_173330-01.jpeg20190922_161225-01.jpeg20190922_164714-01.jpeg20190922_164109-02.jpeg20190922_171836-02.jpeg20190922_173451-01-02.jpeg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 07:24   #3461
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso, pięknie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 07:58   #3462
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso, widzę, że krajobrazy wybrzeża zachwyciły również Twój zmysł wzroku

Jestem... a właściwie jestem w domu już od wczoraj. Pryjechaliśmy późnym popołudniem. Cały wieczór miałam zajęty odgruzowaniem parteru domu i przypilnowanie córy z lekcjami. Wczesniej musiałam zadzwonić do rodziców (dzieci z klasy) z pytaniem o piątkowe lekcje ( na szczęście lekcje były skrócone bo dzieciaki jechały do kina). Dlaczego to ja dzwoniłam do rodziców a nie córka? Ot, dzieciaki w niedzielę z reguły nie odbierają połączeń tak bardzo są zajęte...

Podobno, gdzieś wyczytałam o najnowszych badaniach, że nasza sylwetka to 10% genów i aż 90% stylu życia
Zatem to co gada się o genach można między bajki włożyć

Cinderella, czyli spotkanie na szczycie z przyszłą teściową odbyło się sprawnie
Krupnika jako dziecko nie znosiłam, jako osoba dorosła uwielbiam zwłaszcza z grubą kaszą jęczmienną, mniam...

Olaplex jest mało wydajny bo jest po prostu za mała pojemność. I do tego to opakowanie... nie dość że brzydkie to jeszcze niewygodne. Wyciągnięcie resztek z buteleczki skutkuje zejściem na zawał
w każdym razie nie ułatwia aplikacji...
Za taką cenę producent mógłby pomyśleć o innym opkakowaniu, zarówno do szamponu jak i odżywki. Czy przyjemniej nie byłoby używać produktu w np. pojemniczku

Reign, jeśli do wyjazdu masz jeszcze 3 tyg. to spokojnie możesz zrobić mezoterapię.
Natomiast zgadzam się z Kamą, że sama sobie nie zrobisz właściwej czyli dobrej mezoterapii. Minusem takiego dermapenu jest wspomniana przez Kamę głębokość igiełek. Te kupne mają jednakową głębokość a to oznacza w praktyce, że może spełnią swoje zadanie pod okolicą oka ale na twarzy niespecjalnie już... Może udaj się z dermapenem do kosmetyczki, ona Ciebie nauczy właściwej obsługi.
Wiesz Reign, człowiek sam sobie nie zada bólu, nawet tak maleńką igiełką no chyba że wspomnimy o autoagresji
Ale to już insza inszość

Dziewczyny na stronie Gomez jest dodatkowy extra rabat m.in. na przecenioną już odzież. Warto.
https://gomez.pl/pl/dla_niej

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-23 o 11:30
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 11:41   #3463
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuje ze o mnie pamiętacie

u mnie nowy fioł- uczę się yogi u rodowitego Hindusa super sprawa !
nauczyciel ładnie pachnie i ma przyjemny dotyk - z tym mam niesamowity problem. Nie cierpię jak mnie obcy ludzie dotykają. Nauczyciel bez pardonu przełamał moją niechęć. Bardzo się z tego cieszę i nic za nauką nie dzieje się - dla ścisłości

ponadto dalej pracuje i ogarniam swoją działalność - non stop serwisy, malowania i inne pierdoły

i korzystam z uroków babiego lata czyli funduje sobie doznania wzrokowo- węchowe podobne jak Soso.

I czytam Was zawsze do kawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:13   #3464
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czyli wszyscy starają się korzystać z uroków wczesnej jesieni. Ja już mogłabym wracać, 11 dni byłoby dla mnie optymalne, a tz woli wypoczywać do samego końca.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:26   #3465
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pozdrawiam ze wsi. Pracuję nad jesiennymi bukietami do mieszkania IMG_3530.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:42   #3466
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Czesc

Kasztanka Ty juz chyba kolejny raz kupujesz ten Laneige, musisz byc zadowolona Tez musialam kiedys na szybko kupic cos, czego zwykle nie kupuje (bo wlasnie w markecie), a potem sie okazalo, ze to byl bardzo dobry zakup i nawet do tego wracalam Takze moze bedziesz nawet zadowolona z tej mascary


Te maske Laneige uwielbiam, kupilam tez ostatnio inna, ujedrniajaca Time Freeze, mialam kiedys jej miniaturke i byla fajna, to korzystajac ze znizki w Sephorze kupilam pelnowymiarowe opakowanie.
Lubie tez ich maski do ust, tez niedlugo bede kupowac. Widzialam na ebayu nowa wersje Mint choco, do tej pory zawsze bralam Berry, bo grejpfruty, limonki i wanilia do mnie nie przemawiaja, ale te nowa musze miec

Ten tusz Max Factor (Masterpiece Max) jest naprawde calkiem ok. Pamietam, ze na studiach uzywalam False Lash Effect tez tej marki, ktory wtedy byl swiezutka nowoscia. Wtedy go bardzo lubilam, az chyba kupie z ciekawosci, zeby sprawdzic, co sie zmienilo przez te 11-12 lat i czy nadal bede zadowolona z efektu.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze wsi. Pracuję nad jesiennymi bukietami do mieszkania Załącznik 7692091


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pochwal sie efektami, czuje, ze beda piekne Uwielbiam takie jesienne klimaty
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 14:32   #3467
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cindy Kanebo :
https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_812292.html
Podkład,którego używam od lat
W sumie to taki krem koloryzujący.
Jak po wizycie teściów?



Pięknie dziś.
Lubię taką jesień

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-09-23 o 19:13
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 15:22   #3468
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

Pozdrawiam z pracy

Miszka u nas tez jesien, dzis tylko 20 C bylo rano jak jechalam do pracy.

Kamlisa I LaMary dziekuje za odpowiedzi zgadzam sie, pewnie ze lepiej do kosmetyczki na to, ale u nas koszta dosc wysokie. U tej pani u ktorej robilam brwi, za jeden seans $400. A trzeba zrobic 4-6 razy. Za osocze bogatoplytkowe nawet $700 za seans. Ceny mnie troche przystopowaly. W Polsce jednak taniej mi wychodzi, za1ml kwasu 1200 zl, tu tez 1200 ale $$$ no I na 1 ml sie nie konczy. Wiec na zabiegi z ME bede chodzic podczas pobytu w Polsce.

Musze cos zrobic, cdn..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 15:45   #3469
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No juz jestem.
Na ten pomysl z dermapenem wpadlam przypadkiem. Szykalam wiecej info o mezo I trafilam na jakis blog I ta blogerka uzywala dermaroller, wiec zaczelam szukac wiecej info o tym rollerze I juz mialam kupic ale znalazlam linka do dermaroller vs dermapen, no I ten dermapen okazuje sie lepszy, bardziej precyzyjny I mniej bolesny. Wiec kupilam w tym moim mozna sobie wybierac predkosci, jest 5, I glebokosc nakluc 0.25-2.5 mm, wiec tak jak w gabinecie. Kupilam tez krem z lidocaine 5% I zobaczymy. Sporo filmikow obejrzalam, to nie rocket science, wiec chyba dam rade

Soso piekne widoki

Kasztanka moze sie tez skusze , ale mam tyle rzeczy di wykonczenia wpierw

Pani R oj czuje ze beda piekne bukiety, tez takie robilam, dawno temu .

Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 17:10   #3470
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień mija za dniem. Ciężki mam okres. Czytam, ale na pisanie czasu brak. Pozdrawiam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 20:14   #3471
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dzień mija za dniem. Ciężki mam okres. Czytam, ale na pisanie czasu brak. Pozdrawiam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Mam nadzieje ze wszystko okay


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 21:10   #3472
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary pierwsze serum na kilkaodmian kwasu hialuronowego na poczatku i strasznie dlugi sklad. Troche za dlugi. Chyba ze on uzasadnia bardzo wysoka cene. Drugie serum ma kilka razy w skladzie silikon dimethicone. Silikony udaja jedwabistosc cery. Lubisz The Ordinary kup serum hialuronowe z tej firmy. Przynajmniej nie za przesadna cene. To ja tak krotko tu teraz. Leze z indygo na wlosach i zle mi sie czyta i pisze na lezaco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 00:35   #3473
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Pozdrawiam z pracy

Miszka u nas tez jesien, dzis tylko 20 C bylo rano jak jechalam do pracy.

Kamlisa I LaMary dziekuje za odpowiedzi zgadzam sie, pewnie ze lepiej do kosmetyczki na to, ale u nas koszta dosc wysokie. U tej pani u ktorej robilam brwi, za jeden seans $400. A trzeba zrobic 4-6 razy. Za osocze bogatoplytkowe nawet $700 za seans. Ceny mnie troche przystopowaly. W Polsce jednak taniej mi wychodzi, za1ml kwasu 1200 zl, tu tez 1200 ale $$$ no I na 1 ml sie nie konczy. Wiec na zabiegi z ME bede chodzic podczas pobytu w Polsce.

Musze cos zrobic, cdn..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Strasznie drogo masz u siebie, kosmiczna roznica miedzy US i PL

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dzień mija za dniem. Ciężki mam okres. Czytam, ale na pisanie czasu brak. Pozdrawiam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Sciskam i trzymam kciuki, zeby ciezki okres szybko sie skonczyl
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 06:29   #3474
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, jak nie kosmetyczka to koleżanka, samej ciężko to zrobić i to zrobić właściwie. Poza masochistą mało kto chce sobie zadawać ból, ucisk powinien być równomierny i trzeba kilka razy w jednym miejscu. U kosmetolozki miałam 2 razy na 1,5 mm, u kosmetyczki płycej, już bez znieczulenia, to dawało wrażenie jeżdżenia po twarzy ostrym pumeksem do pięt, pierwszy raz ok, ale trzeci już się czuje... Zwłaszcza na czole, wokół ust.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 09:13   #3475
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, zaciekawiłaś mnie tym podkładem. Sprawdziłam dostępność w perfumeriach i w sumie jest w każdej w Łodzi, więc jak tylko bede w Douglasie, to potestuje z ciekawości . Na dzień dzisiejszy interesuje mnie podkład w sztyfcie od Tom Ford, ale jest tylko dostepny online.

Anyż, fajnie, że napisałaś To Twoje pierwsze kroki z yoga?

Reign, nie macie polskich sklepów na Florydzie? A w ogóle, to mąż Twój się skapnął, że robiłaś jakieś zabiegi w Polsce? .

LaMary, z tymi genami to prawda Rodzina od strony mojego taty niby takie niefortunne geny ma i zawsze tam każdy zgrabnie tym tłumaczył swoją tusze . Do momentu aż samej mi sie lekko przytyło w okolicach 30-tki i też przez chwile myślałam, że "taka moja uroda po rodzinie S.", dopóki przestałam po prostu żreć, wziełam się troche za sport i schudłam. Za mną poszła siostra i tata i trzymają wszyscy linie.

Soso, pięknie

Aussie, banalne, ale: po burzy zawsze wychodzi słońce

Ceny zabiegów z zakresu med. estetycznej są bardzo drogie w USA. Wiele Polek regularnie lata stamtad do Polski by je sobie robić. Na Wyspach też są dużo, dużo droższe.

A mnie tak rozłożyła choroba, że masakra... Jeszcze wczoraj rano było okay, ale pod koniec dnia, czułam się fatalnie. Dzisiaj rano również - niestety musiałam zadzwonić i odwołac szkolenia dzisiaj i jutro, bo nie bede siedziec i ludziom smarkać, siąkać i kaszleć, bo to nieprofesjonalne. Ponoć masa osób zmaga się teraz z przeziębieniami i grypami.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 10:56   #3476
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze wsi. Pracuję nad jesiennymi bukietami do mieszkania Załącznik 7692091

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Świetnie, że znalazłaś nowe zajęcie, na pewno bukiety przez ciebie wykonane nas zachwycą

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Dziękuje ze o mnie pamiętacie

u mnie nowy fioł- uczę się yogi u rodowitego Hindusa super sprawa !
nauczyciel ładnie pachnie i ma przyjemny dotyk - z tym mam niesamowity problem. Nie cierpię jak mnie obcy ludzie dotykają. Nauczyciel bez pardonu przełamał moją niechęć. Bardzo się z tego cieszę i nic za nauką nie dzieje się - dla ścisłości

ponadto dalej pracuje i ogarniam swoją działalność - non stop serwisy, malowania i inne pierdoły

i korzystam z uroków babiego lata czyli funduje sobie doznania wzrokowo- węchowe podobne jak Soso.

I czytam Was zawsze do kawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No też świetnie Anyż

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dzień mija za dniem. Ciężki mam okres. Czytam, ale na pisanie czasu brak. Pozdrawiam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Aussie, przytulam i przekazuję pozytywną energię. Jeśli masz trudniejszy czas to pamiętaj, że należy wierzyć w to, że za moment zły czas minie...Czarne chmury nie omijają nikogo

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
LaMary pierwsze serum na kilkaodmian kwasu hialuronowego na poczatku i strasznie dlugi sklad. Troche za dlugi. Chyba ze on uzasadnia bardzo wysoka cene. Drugie serum ma kilka razy w skladzie silikon dimethicone. Silikony udaja jedwabistosc cery. Lubisz The Ordinary kup serum hialuronowe z tej firmy. Przynajmniej nie za przesadna cene. To ja tak krotko tu teraz. Leze z indygo na wlosach i zle mi sie czyta i pisze na lezaco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Marjolka za info. Jeśli chodzi o The Ordynary to poza resweratrolem żaden nie wzbudził dłuższego zachwytu. Spróbuję w przyszłości jeszcze serum z kwasem alfa liponowym... i to byłoby na tyle
A skład tego serum nawilżającego z Niod również wzbudził moją czujność... zwłaszcza te składniki, które mogą podrażnić. Zwłaszcza okolicę oczu.
Swoją drogą trudno o dobry nawilżacz bez konserwantu...skoro kosmetyk ma wydłużoną datę ważności. Chyba się nie da... a zepsuty produkt może okazać się równie niebezpieczny co ten z konserwantami.

Cinderella, życzę zdrowia
Również jestem pociągająca ( ładniej wybrzmiewa... niż jestem zasmarkana).

Reign... no nie pomyślałam, że u was te zabiegi są takie drogie, chociaż mogłam się domyślić
To analogicznie jak pensja u nas w kraju na tle zarobków u was
czytałam niedawno o naszych, polskich, przyszłych emeryturach... w Pl emerytura wyniesie 2 tyś. a w Niemczech również 2 tyś.... tyle, że w Niemczech liczona w euro
Zatem wracając do zabiegów medycyny estetycznej, dla przeciętnej Polki to spory wydatek. Może relatywnie tanio wychodzi jeden zabieg... niemniej HA czy botoks to zabiegi maskujące a nie regenerujące. Kwas wyprostuje, botoks wygładzi. Ale na chwilę, więc żarty się kończą a zaczynają schody, bo każdy zabieg regenerujący/przebudowujący ( mezoterapie, lasery, złuszczanie itd) kosztuje, do tego te zabiegi należy powtarzać zazwyczaj w seriach. A to tylko generuje dodatkowo wysokie koszty...

Marjolka, zainteresowało mnie duuużo tańsze serum z HA... skład ma fajny wg mnie
https://naturplanet.pl/naturalne-kos...akowanie-30_ml

I do poczytania na wieczór:
https://piggypeg.pl/analizy/

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-24 o 18:09
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 11:51   #3477
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Na szczęście nie musimy a nawet nie powinnyśmy robić wszystkiego, mi odpadają kwasy, tu użyłam saszetkę z mesoesthetic na noc coś z kwasem - i następnego dnia 2 wypryski...Odpada mi laser, doktor od razu powiedział, że nie dla mnie. Odrzucam mezo bo fatalnie na mnie działa. Zostaje botoks powiedzmy 2 razy w roku na żwacze i raz na czoło, kwas raz na parę lat w dolinę łez i bruzdy marionetki, ewentualnie ultraformer raz na parę lat i to nie regularnie. Mikromezo ukosmetyczki jak mam wenę.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-09-24 o 11:53
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 18:12   #3478
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Na szczęście nie musimy a nawet nie powinnyśmy robić wszystkiego, mi odpadają kwasy, tu użyłam saszetkę z mesoesthetic na noc coś z kwasem - i następnego dnia 2 wypryski...Odpada mi laser, doktor od razu powiedział, że nie dla mnie. Odrzucam mezo bo fatalnie na mnie działa. Zostaje botoks powiedzmy 2 razy w roku na żwacze i raz na czoło, kwas raz na parę lat w dolinę łez i bruzdy marionetki, ewentualnie ultraformer raz na parę lat i to nie regularnie. Mikromezo ukosmetyczki jak mam wenę.
Mnie również nie służą kwasy, pamiętacie kwas laktobionowy, który kupiłam. Podobno przeznaczony dla cer wrażliwych, suchych... a w ogóle mi nie służył

Ale tutaj cicho i spokojnie ostatnio...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-09-24 o 18:16
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 20:29   #3479
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi
trzymaj się dzielnie, bez względu na to co się dzieje

Cinde ćwiczyłam już yoge. Teraz to inny level ale zajęcia są rewelacyjne
Ramiona po zajęciach drżą mi przez jakieś pół godziny i świetnie sypiam.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 20:58   #3480
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czytam Was codziennie, gorzej z napisaniem czegoś, bo naprawdę mnie boli. Dzisiaj zrobiłam się już zgryźliwa z tego bólu.

Z bukietami sobie dałam spokój, ponieważ efekt mi nie pasował. Może powinnam rozejrzeć się w necie za jakimiś kwiatami do takich kompozycji, ale na zbieranie już nie ta pora, a przecież przynieść z kwiaciarni to żaden fun. Wstawiłam wszystko, co zebrałam gatunkami do różnych wazonów plus trochę kłosów ubiegłorocznego, spłowiałego żyta, którego nie zjadły koty.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.