Poślubna depresja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 13:04   #1
Pani_Piwonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Poślubna depresja?


Dziewczyny, jak wasze wrażenia po własnym ślubie/weselu? Czy nie szkoda wam że to wszystko już się skończyło? Przygotowania, załatwianie wielu spraw związanych z uroczystością etc .? Czy rozpamiętujecie jakieś wpadki, sprawy o których zapomniałyście podczas wesela? Czy któraś z was też tak ma?:c onfused::confus ed: Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Edytowane przez Pani_Piwonia
Czas edycji: 2019-07-31 o 18:06
Pani_Piwonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 01:18   #2
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Poślubna depresja?

Cytat:
Napisane przez Pani_Piwonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wasze wrażenia po własnym ślubie/weselu? Czy nie szkoda wam że to wszystko już się skończyło? Przygotowania, załatwianie wielu spraw związanych z uroczystością etc .? Czy rozpamiętujecie jakieś wpadki, sprawy o których zapomniałyście podczas wesela? Czy któraś z was też tak ma?:c onfused::confus ed: Podzielcie się swoimi wrażeniami.
Z jednej strony cieszę się, że to wszystko mamy już za sobą. Całe te przygotowania, planowanie, szukanie, dopasowywanie, to była kupa nerwów i w pewnym momencie chciałam to już mieć za sobą. Ale z drugiej strony, było tak pięknie, że mogłabym ten dzień ślubu przeżywać ciągle od nowa Z tym że nie jest to w moim przypadku negatywne uczucie, nie czuję żalu, że to już koniec i nie porównałabym tego do poślubnej depresji. Raczej rozpływam się na samą myśl o tym dniu i z chęcią przeżyłabym to jeszcze raz.

Co do wpadek, podchodzę do nich raczej na luzie. Czasem śmieję się sama z siebie jak opowiadam znajomym o swoich ślubnych wpadkach. Oczywiście, że lepiej byłoby bez nich, ale nie mam w związku z nimi żadnych negatywnych odczuć.

Jedyne, co mnie denerwuje, to dekoracje. Jedna z głównych dekoracji w ogóle mi się nie podobała. Lilie otworzyły się dzień po ślubie, pomimo zapewnień florystki, że otworzą się jeszcze przed ceremonią. Dopiero po kilku miesiącach, pokazując komuś projekt i kosztorys dekoracji, zauważyłam też, że planowaliśmy i opłaciliśmy jeszcze jedną część dekoracji, której ostatecznie nie otrzymaliśmy. Ale to była akurat drobnostka w porównaniu do całej reszty. Podsumowując wszystko na raz - mam bardzo pozytywne odczucia w związku z tamtym dniem.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 02:18:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.