Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-27, 12:39   #1831
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Moja mama

U mnie faktycznie jak doda się płynu (obojętnie czy najtanszy z biedry czy super na wypasie lenor/cocollino czy inne) to ręcznikiem nawet podłogi nie wytrzesz. Ale pewnie to bardziej kwestia wody/ materiału.
Mnie też się zdarzyło ręcznik żelazkiem przeciągnąć.

Pewnie przy dziecku się szybko oduczę tej manii prasowania. Chociaż moja mama prasowała mi nawet rajstopki, żeby były cieplutkie (), to kto wie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:39   #1832
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Duży już. Ciekawa jestem co u mnie na usg wyjdzie bo polozna na oko oceniła mój brzuch na 2 tyg więcej oby cukrzyca nie dawała o sobie znać i był ciągle średniaczkiem.To w ogóle ktoś prasuje ręczniki? ja zawsze dodaję płynu i nie było problemów z chłonnością. A prasuję tylko ubrania, żeby nie wyglądać jak menel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A weź, położna ma usg w oczach?


Ja już mam dość. Wypożyczyliśmy dzisiaj karchera takiego na wypasie i pierzemy wszystko. Materace, dywany, kanapę, fotel, tapicerki. W większości mąż, ja pomagam, ale już się zmachalam fest. Siedzę czekam aż skończy ostatnie części płukać, wyniesiemy do ogrodu niech schnie, umyje podłogi i fajrant. Wszystkie dywany wiszą na płocie, materace stoją schną, siedzę na krzesełku w kuchni bo wszystko wilgotne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:43   #1833
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Apropo prasowania. Córka śpi wiec odpalam żelazko. Taaaak ja z tych co prasują dziecku ale nie wszystko. Tylko takie serio pogięte szmaty. Żadnych majtek, piżam,bluz czy skarpetek. Sukienki obowiązkowo bo uwielbiam jak wiszą takie proste w szafie 🤦☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:45   #1834
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Pojechałam do lidla i proszę jak pięknie dopasowałam body do tych spodni z hm Załącznik 7688926

I jeszcze zapłaciłam polowe mniej kupiłam ten biustonosz do karmienia. Będzie w sam raz na noc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne zestawy

Cieszę się, że w miarę wcześnie zaczęłam kompletować wyprawkę, bo teraz totalnie nie chce mi się nic oglądać. W przyszłym tygodniu kliknę zamówienie w aptece, kupimy łóżeczko i materac, a na październik zostanie już tylko wózek. Będziemy na niego czekać dwa dni, więc w zasadzie nawet jak się mała urodzi to mąż może kupić ;-) fotelik jest, a to najważniejsze. Myślałam, że będę bardziej szaleć z wyprawką, a tak na dobrą sprawę kupiłam tylko to, co niezbędne ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:48   #1835
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę morza, my też nigdy nie mamy czasu się wybrać. Odwiedziliśmy Krainę Jezior, mimo że dużo dalej, a nad morze zawsze nie po drodze.



Także udanej zabawy!



Ja teraz trochę przystopowałam z wyprawką, bo w głowie przeprowadzka. Ale jak się z tym ogarniemy, to lecę dalej.

Dzięki

Ja teraz szaleję z wyprawką, bo padł na mnie blady strach, że listopad już tak blisko, a jeszcze mamy te odwiedziny gości po drodze i coraz mniej czasu mi zostało na szperanie w internecie
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:48   #1836
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Mnie też się zdarzyło ręcznik żelazkiem przeciągnąć.

Pewnie przy dziecku się szybko oduczę tej manii prasowania. Chociaż moja mama prasowała mi nawet rajstopki, żeby były cieplutkie (), to kto wie.
Do tej pory uwielbiam w zimę ubierać ciuchy prosto z kaloryfera Albo koszulkę "domową" po kąpieli, taka cieplutka, milutka, bo wisi zawsze na haczyku koło kaloryfera


Kiedy będziecie prać ubranka?
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:50   #1837
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja będę prała w październiku. Jak ogarniemy całe porządki, postawie komodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 12:51   #1838
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Śliczne zestawy

Cieszę się, że w miarę wcześnie zaczęłam kompletować wyprawkę, bo teraz totalnie nie chce mi się nic oglądać. W przyszłym tygodniu kliknę zamówienie w aptece, kupimy łóżeczko i materac, a na październik zostanie już tylko wózek. Będziemy na niego czekać dwa dni, więc w zasadzie nawet jak się mała urodzi to mąż może kupić ;-) fotelik jest, a to najważniejsze. Myślałam, że będę bardziej szaleć z wyprawką, a tak na dobrą sprawę kupiłam tylko to, co niezbędne ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja ubraniowa właśnie skończyłam. W aptece gemini mam już mnóstwo rzeczy w koszyku ale co chwile dodaje wiec jeszxze nie ten moment by kliknąć. Pewnie koło września to zrobie. Ja z początku zrobiłam długa listę rzeczy typu must have a teraz wykreślam. Jakoś przeszedł mi szał zakupow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja będę prała w październiku. Jak ogarniemy całe porządki, postawie komodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak samo. Początek października. Generalnie chce mieć z końcem października wszystko gotowe bo córka ma urodziny wiec jak będą goście to chce już mieć porządek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:56   #1839
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja będę prała w październiku. Jak ogarniemy całe porządki, postawie komodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Ja ubraniowa właśnie skończyłam. W aptece gemini mam już mnóstwo rzeczy w koszyku ale co chwile dodaje wiec jeszxze nie ten moment by kliknąć. Pewnie koło września to zrobie. Ja z początku zrobiłam długa listę rzeczy typu must have a teraz wykreślam. Jakoś przeszedł mi szał zakupow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------




Ja tak samo. Początek października. Generalnie chce mieć z końcem października wszystko gotowe bo córka ma urodziny wiec jak będą goście to chce już mieć porządek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To życzę żeby Wam siły starczyło na pranie i prasowanie z wielkim 9 miesięcznym brzuchem mi już teraz jest ciężko a zaczęłam dopiero 8 miesiąc ale każda z nas jest inna więc może tylko ja taka niedołężna jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:57   #1840
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Do tej pory uwielbiam w zimę ubierać ciuchy prosto z kaloryfera Albo koszulkę "domową" po kąpieli, taka cieplutka, milutka, bo wisi zawsze na haczyku koło kaloryfera


Kiedy będziecie prać ubranka?
Koniec września/początek października, jak ogarniemy wszystko w domu.

Chciałabym mieć labę w październiku, tym bardziej, że pod koniec będę miała donoszoną, a planujemy rodzić w szpitalu, który jest daleko, więc najprawdopodobniej mój lekarz położy mnie wcześniej, takze nie znamy dnia ani godziny w listopadzie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 12:58   #1841
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Od zszywania podobno są najmłodsi rezydenci
Po połogu jak byłam u gina to mówił, że spoko zszyli, mówię a jakiś młody koleś, on mówi że to najgorsza robota i zawsze najmłodszy na oddziale idzie szyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi cesarkę robił rezydent. Przystojny jak ch...ra ale stracha mialam. Obok był starszy lekarz, ale to wyglądało jakby był jego uczeń.


Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Słodko

Jaguś ja pasuje ręczniki. Bo mi się pogniota zawsze jak leży gor prasowania 2 tyg



Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 13:04   #1842
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To życzę żeby Wam siły starczyło na pranie i prasowanie z wielkim 9 miesięcznym brzuchem mi już teraz jest ciężko a zaczęłam dopiero 8 miesiąc ale każda z nas jest inna więc może tylko ja taka niedołężna jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dlatego zamierzam dokupić niedługo co mi potrzeba i we wrześniu wszystko wyprać i wyprasować. Tak żeby październik był już wolny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:06   #1843
kapewa
Raczkowanie
 
Avatar kapewa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Jestem po wizycie. Bartek waży 1550g czyli jak patrzę to 50 centyl, kości długie. Wszystko w porządku, wód dosyć, pepowina owinieta wokół szyi ale przepływy prawidłowe. Rana po cc mnie swędzi czasem, ale badał i ok.

Chciał zrobić zdjęcie buźki, ale zasłanial rączkami i nogami (ostatnio też tak machał) - jakoś się udało, dostałam na pamiątkę zdjęcie twarzy i zdjęcie jajeczek

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
kapewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:16   #1844
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Czyli mam jeszcze miesiąc na skompletowanie ciuszków


dzwoniłam w końcu do SR. Zaczynam za miesiąc, 24.09, bo im się terminy poprzesuwały przez urlopy ;/
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:18   #1845
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To życzę żeby Wam siły starczyło na pranie i prasowanie z wielkim 9 miesięcznym brzuchem mi już teraz jest ciężko a zaczęłam dopiero 8 miesiąc ale każda z nas jest inna więc może tylko ja taka niedołężna jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ej ja mam termin ba koniec listopada wiec nie widzę pośpiechu poza tym jak ja nie będę mogła to poprasuję babcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:22   #1846
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja też bym chciała mieć październik wolny, dlatego prać będę jeszcze we wrześniu, żeby pranie wyschło na słońcu poza tym już teraz mam spory brzuch, więc w październiku pewnie będę już totalnie niedołężna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Kapewa gratulacje! Zazdroszczę zdjęcia buźki, ja nie dostałam ani na połówkowych, ani na kolejnych usg. Lekarz zawsze pstryka tylko mózg, brzuszek, wody płodowe i inne ważne rzeczy. Może teraz poproszę o jakieś zdjęcie na pamiątkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:25   #1847
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Od zszywania podobno są najmłodsi rezydenci
Po połogu jak byłam u gina to mówił, że spoko zszyli, mówię a jakiś młody koleś, on mówi że to najgorsza robota i zawsze najmłodszy na oddziale idzie szyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zszywal lekarz z kadry z długim stażem
A tak naprawdę to niech robi to kto chce byle zrobił to dobrze.
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Pokaźny
Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Pojechałam do lidla i proszę jak pięknie dopasowałam body do tych spodni z hm Załącznik 7688926

I jeszcze zapłaciłam polowe mniej kupiłam ten biustonosz do karmienia. Będzie w sam raz na noc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz jak pięknie pasują
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Do tej pory uwielbiam w zimę ubierać ciuchy prosto z kaloryfera Albo koszulkę "domową" po kąpieli, taka cieplutka, milutka, bo wisi zawsze na haczyku koło kaloryfera


Kiedy będziecie prać ubranka?
Koniec wrzesnia/początek października.
Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Bartek waży 1550g czyli jak patrzę to 50 centyl, kości długie. Wszystko w porządku, wód dosyć, pepowina owinieta wokół szyi ale przepływy prawidłowe. Rana po cc mnie swędzi czasem, ale badał i ok.

Chciał zrobić zdjęcie buźki, ale zasłanial rączkami i nogami (ostatnio też tak machał) - jakoś się udało, dostałam na pamiątkę zdjęcie twarzy i zdjęcie jajeczek

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
Będziesz miała jakoś szybciej teraz wizytę ze względu na ta pepowine?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:28   #1848
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kapewa gratulacje! Zazdroszczę zdjęcia buźki, ja nie dostałam ani na połówkowych, ani na kolejnych usg. Lekarz zawsze pstryka tylko mózg, brzuszek, wody płodowe i inne ważne rzeczy. Może teraz poproszę o jakieś zdjęcie na pamiątkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ostatnie usg (połówkowe i prywatne 2 tyg temu) też tylko brzuch, mózg, wody, osobno stópki etc... Jedyne "całościowe" mam jak Zu była fasolem, w 8tc

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Pojechałam do lidla i proszę jak pięknie dopasowałam body do tych spodni z hm Załącznik 7688926

I jeszcze zapłaciłam polowe mniej kupiłam ten biustonosz do karmienia. Będzie w sam raz na noc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślicznie wyglądają! I jak pasują
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:28   #1849
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U mnie ostatnie usg (połówkowe i prywatne 2 tyg temu) też tylko brzuch, mózg, wody, osobno stópki etc... Jedyne "całościowe" mam jak Zu była fasolem, w 8tc
No to u mnie z 12 tygodnia profil lekarz pokazywał mi buźkę na ostatnim USG, no ale chciałam mieć fotkę, żeby mieć nad czym się rozczulać, a tak już nawet nie pamiętam jak mała wygląda ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 13:29   #1850
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
No to u mnie z 12 tygodnia profil lekarz pokazywał mi buźkę na ostatnim USG, no ale chciałam mieć fotkę, żeby mieć nad czym się rozczulać, a tak już nawet nie pamiętam jak mała wygląda ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem ciekawa na ile te wszystkie zdjęcia 3d znajdą odwzorowanie po porodzie
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:31   #1851
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Bartek waży 1550g czyli jak patrzę to 50 centyl, kości długie. Wszystko w porządku, wód dosyć, pepowina owinieta wokół szyi ale przepływy prawidłowe. Rana po cc mnie swędzi czasem, ale badał i ok.

super, że wszystko ok !
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:31   #1852
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

A robisz? Ja stwierdziłam, że szkoda mi kasy, a w abonamencie mam tylko USG 2d. Patrząc po zdjęciach 3d dzieci koleżanek podobieństwa nie widzę, więc trochę się to mija z celem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:33   #1853
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
A robisz? Ja stwierdziłam, że szkoda mi kasy, a w abonamencie mam tylko USG 2d. Patrząc po zdjęciach 3d dzieci koleżanek podobieństwa nie widzę, więc trochę się to mija z celem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w necie widziałam spore podobieństwo, ale wiadomo, jak to zdjęcia z neta.

My na każdej wizycie mam 3d i 4d, więc będę miała co porównywać.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:38   #1854
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
A robisz? Ja stwierdziłam, że szkoda mi kasy, a w abonamencie mam tylko USG 2d. Patrząc po zdjęciach 3d dzieci koleżanek podobieństwa nie widzę, więc trochę się to mija z celem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam tylko na pierwszych prenatalnych. Dziecko wyglądało jak jakiś brzydki odlew z wosku, niemrawa fasola gmo

Myślałam, że na połówkowych też będzie 3d (ten sam gabinet, ten sam sprzęt, tylko inny lekarz) ale nie było
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:38   #1855
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Eee bez jaj, wrzucić ciuchy do pralki i rozwiesić do żadna filozofia. Prasować można nawet na siedząco. Zresztą ja nie pamiętam, żeby tego jakoś dużo było albo po prostu szybko szło bo to małe to dwa ruchu żelazkiem. Zresztą ja rozważam czy jest sens prasowania dla noworodka , który i tak jest przebierany kilka razy dziennie. Pomyślę jeszcze o tym
No i są też mężowie, rąk im nie urwało na wojnie. Ja nie miałam teraz połowy gotowej przy córce i jakoś ogarnal bez większego trudu. Co najwyżej dzwonił zapytać jaki kolor wanienki wziąć ciuszki do szpitala też sam wybrał, czytać rozmiary potrafi, odróżnić body od pajaca też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:45   #1856
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Miałam tylko na pierwszych prenatalnych. Dziecko wyglądało jak jakiś brzydki odlew z wosku, niemrawa fasola gmo

Myślałam, że na połówkowych też będzie 3d (ten sam gabinet, ten sam sprzęt, tylko inny lekarz) ale nie było
U mnie też lekarz na chwilę chyba w 9 tygodniu włączył 3d, ale to był tylko raz. Aż poszłam pooglądać fotki mój mąż ostatnio mówił, że chciałby, żeby mała już się urodziła ja też chciałabym już mieć ją przy sobie, żeby się w końcu przestać stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:47   #1857
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Eee bez jaj, wrzucić ciuchy do pralki i rozwiesić do żadna filozofia. Prasować można nawet na siedząco. Zresztą ja nie pamiętam, żeby tego jakoś dużo było albo po prostu szybko szło bo to małe to dwa ruchu żelazkiem. Zresztą ja rozważam czy jest sens prasowania dla noworodka , który i tak jest przebierany kilka razy dziennie. Pomyślę jeszcze o tym
No i są też mężowie, rąk im nie urwało na wojnie. Ja nie miałam teraz połowy gotowej przy córce i jakoś ogarnal bez większego trudu. Co najwyżej dzwonił zapytać jaki kolor wanienki wziąć ciuszki do szpitala też sam wybrał, czytać rozmiary potrafi, odróżnić body od pajaca też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że jest sens. Pytanie w jakiej temperaturze pierzesz. Jeśli w 40stopniach to nie zabijesz świństwa, które w ciuszkach "jest" więc wtedy prasowanie wskazane.
Ale jeśli w 60/90 czy suszysz w suszarce to prasowanie mija się z celem.

Ja mam zamiar prać w 40st i prasować. Bo jednak niższa temperatura prania mniej zniszczy materiał

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
U mnie też lekarz na chwilę chyba w 9 tygodniu włączył 3d, ale to był tylko raz. Aż poszłam pooglądać fotki mój mąż ostatnio mówił, że chciałby, żeby mała już się urodziła ja też chciałabym już mieć ją przy sobie, żeby się w końcu przestać stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo zestresowany chodzi?

Mój to na lajcie, wywalone ma, niczym się nie przejmuje. Tylko jak ja mówię, że: wolę wodę+gaziki zamiast chusteczek nawilżanych to on na to: ok.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:51   #1858
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Zawsze wszystko piorę w 60 stopniach. Zresztą przy rodzeństwie z przedszkola nie unikne bakterii i szczerze mam je gdzieś my też nie jesteśmy sterylni, mieszkanie, czy zwierzęta. Jak będę miała natchnienie to pewnie poprasuje, jeśli nie to nie

Mamy przedszkolaków - jak urodzicie to puszczacie starszaki do placówek czy trzymacie jakis czas w domu?
Moje jedne koleżanki trzymały w domu, inne puszczały, jedne maluchy chorowały drugie nie, bez reguły. Muszę pomyśleć nad tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Likka9
Czas edycji: 2019-08-27 o 13:59
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 13:58   #1859
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Myślę, że jest sens. Pytanie w jakiej temperaturze pierzesz. Jeśli w 40stopniach to nie zabijesz świństwa, które w ciuszkach "jest" więc wtedy prasowanie wskazane.
Ale jeśli w 60/90 czy suszysz w suszarce to prasowanie mija się z celem.

Ja mam zamiar prać w 40st i prasować. Bo jednak niższa temperatura prania mniej zniszczy materiał

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



Bardzo zestresowany chodzi?

Mój to na lajcie, wywalone ma, niczym się nie przejmuje. Tylko jak ja mówię, że: wolę wodę+gaziki zamiast chusteczek nawilżanych to on na to: ok.
Raczej nie może się doczekać Mówi, że zdaje sobie sprawę z tego, że będzie ciężko, ale mimo wszystko już chce się z tym zmierzyć. Po ostatniej szkole rodzenia (było przewijanie, kąpanie itd) to już w ogóle czuje się supergotowy i uważa, że to łatwizna w zasadzie to z jego inicjatywy już kupiliśmy fotelik, może myśli, że to coś przyspieszy oby tylko jego zapał nie ostygł po porodzie, bo będę go lać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 14:02   #1860
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Raczej nie może się doczekać Mówi, że zdaje sobie sprawę z tego, że będzie ciężko, ale mimo wszystko już chce się z tym zmierzyć. Po ostatniej szkole rodzenia (było przewijanie, kąpanie itd) to już w ogóle czuje się supergotowy i uważa, że to łatwizna w zasadzie to z jego inicjatywy już kupiliśmy fotelik, może myśli, że to coś przyspieszy oby tylko jego zapał nie ostygł po porodzie, bo będę go lać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To narazie się ciesz! Byle nie zaczął się stresować jak Ci wody odejdą i jak dziecko będzie na świecie :d
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.