Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 10:11   #61
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ekler1
Masz ładny nosek, mi też się podoba. Trochę mnie przeraziłaś swoja wypowiedzią ponieważ też wybieram się do dr Skupina na zabieg, a dokładnie poprawkę po dr Sankowskim, który mnie tak pieknie urządził (w załączeniu zdjęcie). To jest dopiero dramat, poprzestawiał mi chrząstki w nosie tak, że czybek mam z boku i inne chrząstki wystaja sobie z każdej strony inaczej. Ty pewnie sama najlepiej wiesz czy zrobiła Ci dobrze czy nie, ale ze zdjęć nie wygląda Twój nosek źle, jest malutki a mój jak wielka trąba Już się nie mogę doczekać operacji, a w piątek jadę dopiero na konsultację.
Tequila22
odezwij się po zabiegu, ciekawa jestem czy będziesz zadowolona. Długo czekałaś na zabieg od momentu konsultacji?
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 10:57   #62
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dziewczyny jak napisałam wcześniej nie żałuję operacji.Tzn.ja wcześniej szczerze tak nienawidziłam swojego nochala i miałam duży kompleks że nawet teraz jak doktor nie skrócił go wystarczająco i tak jest ładniejszy.Ale mógłby być jeszcze krótszy wiec z efektu tak do końca nie jestem zadowolona.Poza tym jak wspomniałam nos sie zapada z prawej strony a to już wina lekarza wiec dlatego go nie polecam.Nie piszę ze wy też bedziecie na bank nie zadowolone ale jeżeli u mnie i u innych osób zawalił to istnieje prawdopodobieństwo że i zawali u was.
Ja jestem zarejestrowana na innym forum już od 5 lat i tam jest wiele osób które robiły i chyba dalej robią nosy u niego( nie wiem dokładnie bo nie czytam działów przed operacyjnych) z niektórymi po prostu po operacji spotkałyśmy sie w działach o powikłaniach .
Przypomniałam sobie że żeby dostać wstęp do galerii zamkniętej na moim forum musiałam wysłać zdjecie mojego nosa przed zabiegiem wiec skopiowałam fotke i wkleję wam to zobaczycie jaki był mój nochal przed zabiegiem.Wkleję jeszcze przód nosa i lewy półprofil.
Na poprzednich zdjeciach które dodałam rzeczywiście nos nie wygląda źle,wydaje sie nawet mały ale to naprawdę zależy pod jakim kątem mam ujęcie.Nie mam na kompie niekorzystnych zdjęć bo zaraz je kasuję wiec nie mam co wam wkleić żeby unaocznić że nos jest dalej długi.
Najlepsze jest to że nikt z otoczenia komu nie powiedziałam o operacji nie wie że ją miałam he he he wiec chyba różnica w wyglądzie nie jest spora.
ps.miałam całościową korekte, czyli ścięcie garbka i modelowanie czubka,metoda zamknięta.

Edytowane przez ekler1
Czas edycji: 2010-05-25 o 11:03
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:47   #63
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Monica_wa dam znać jak będę po zabiegu. Wizytę miałam pod koniec lutego a zabieg w połowie czerwca.
Ekler1 a miałaś prostowaną przegrodę? Spotkałaś się z wieloma powikłaniami u innych, których operował dr Skupin? I po jakim czasie zauważyłaś, że nosek się zapada?
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:48   #64
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ekler1
Ty miałaś ładny nosek przed operacją! po co robiłaś? faktycznie prawie w ogóle nie widać różnicy. Szczerze to nawet bardziej podoba mi się nos przed w porównaniu do mojego to jest przepiękny.
Mam pytanie, skoro jesteś już tak długo na forum i się tym interesujesz ponieważ sama myślisz o poprawce, to jakiego lekarza najbardziej polecają ? u kogo chciałabyś sobie zrobić poprawkę?
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:28   #65
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

A ja widzę różnicę, bo nosek miał małego garbka i dłuższy czubek (ogólnie nie wyglądał źle) ale jak patrze na Twój profil Ekler1 to bardzo mi się podoba, że masz taki łuczek. Może 5 lat temu dr miał mniejsze doświadczenie?:p
Widziałam parę nosków Dr Skupina i podobały mi się

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Podobno Bieńkowski, ale to tylko ze słyszenia

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Monica_wa spotkałyśmy się też na kafeterii. Będę Ci wdzięczna jak i mnie wtajemniczycie z NIKI (chciałabym zobaczyć noski dr Skupina)
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:38   #66
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dziewczyny mój nos rzeczywiście ma taki łuk i mnie nawet też to sie podoba bo przede wszystkim taki kształt nosa odmładza, ponieważ łagodzi rysy twarzy (moja kumpela która była wtajemniczona jak mnie zobaczyła juz wygojoną to zauważyła).
Chyba miałam prostowaną przegrodę bo pamiętam że doktor mówił że większość ludzi ma krzywą wiec pewnie mi ją wyprostował choć nie mam pewności.
Powikłania są różne,ja oprócz zapadania sie prawej strony( co widzę na zdjęciach zaraz po operacji a z czego nie zdawałam sobie sprawy przez dłuższy czas,ponieważ wcześniej oddychało mi sie tą stroną lepiej)mam przerost blizn w środku nosa co też ogranicza mi oddychanie.Z tymi bliznami to sprawa ma sie w ten sposób ze jest to indywidualna uzależniona od danego organizmu sytuacja,ja po prostu mam do tego skłonność(to można usunąć w trakcie zabiegu ambulatoryjnego).
W miejscu cięć w środku nosa (tam będziecie miały szwy)z czasem tkanka która sie zrasta ulega przerostowi.Widać ją jak sobie wsadzę palec do nosa i odchyle płatek do góry to wygląda to jakby taki wiszący ku dołowi sopel heh mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi.
Zdarza sie też przerost chrząstki (wewnętrznej) i to widać ponieważ to jakby przebija na zewnątrz nosa.
Nie wiem czy wiecie ale nos po operacji nie boli,ja dostałam recepte żeby wykupić ketonal ale mnie nos nawet sekunde bolał.
Tak na poważnie o poprawce nie mysle,nie wiem może kiedyś bo teraz co innego mi zaprząta głowa.Byłam już umówiona na konsultację w celu usunięcia tych zrostów z nosa ale postaram sie jeszcze coś z nimi zdziałać za pomocą maści.
Ja wybrałam Skupina bo nie dość że wtedy nie miał jeszcze wpadek z nosami to podobały mi sie generalnie jego dzieła,a zwłaszcza czubki (mój też w sumie jest dość ok),tylko za mało skrócony.
Podobne czubki robi Szczyt i pewnie bym do niego poszła albo do Łątkowskiego.Powiem szczerze że nie robiłam konkretnego wywiadu ale na moim forum mam wgląd go galerii i jest tam pełno wątków i dziewczyny opisują swoje wrażenia wiec wystarczyłoby trochę poczytać.
Pewnie doktor ma teraz jeszcze wieksze doświadczenie wiec jak już jesteście zdecydowane na niego trzeba wierzyć że bedzie ok ale też trzeba brać pod uwagę różne komplikacjie nawet te pojawiające sie po czasie(np właśnie przerost blizn).
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:05   #67
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Tequila22
Jak coś będę miała to Ci oczywiście prześlę. Szczerze mówiąc to dopiero pierwszy nosek dr Skupina zobaczyłam u ekler1. Jak może Ty masz jakieś noski to proszę prześlij mi lub podaj stronę.

Ekler1
Byłam na konsultacji u dr Szczyta, podjął się poprawki mojego nosa jednak u niego trzeba czekać rok na zabieg, czasami jak ktoś zwolni termin to p. Małgosia (zarządza kolejką do operacji) dzwoni i daje możliwość wcześniejszego terminu. Nie poszłam do dr Szczyta na zabieg bo miałam problemy ze zdrowiem i musiałam przełożyć operację, teraz jak dzwoniłam to termin na marzec 2011 r., strasznie długo, nie wytrzymam, stąd wybór dr Skupina. Rozważałam jeszcze Polanicę, ale dr Skupin ma nadal najlepsze komentarze. U dr Szczyta operację noska robiła moja przyjaciółka, jest zadowolona, choć dr też zaliczył nosowe wpadki, jak każdy. Niestety nie da sie przewidzieć wszystkiego i czasami są nieudane operacje u najlepszych fachowców. Ja podejmuje ryzyko drugi raz, stąd moje obawy. Każda poprawka daje gorsze rezultaty, ale jak da się zauważyć nie mam wyjścia, nos mam strasznie spitolony i nie mogę już dłużej go znieść.
Potwierdzam info, że nos w ogóle po zabiegu nie boli, może trochę później bo z tego co czytam na innych forach, dziewczyny masują noski bo robią im się jakieś uniesienia, garbki itp., przez to później bolą je noski mnie w każdym razie nie bolał.
Ekler1 masz może jakieś inne zdjęcia lub adres galerii nosków dr Skupina?
W piątek jadę na konsultacje, oczywiście będę męczyć doktora aby mi dał jakiś termin na cito
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 10:11   #68
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

monica_wa

Zerknęłam na forum beauty i jak wspomniałam mam dostęp do galerii zamkniętej,w której jest mnóstwo nosów od Skupina.Są też jego dzieła (2)w galerii otwartej( jak i innych lekarzy) wiec wklejam Ci link i możesz chyba bez rejestracji popatrzeć na zdjęcia.Jak wejdziesz na stronę główną to zjeżdżasz na dół strony i pod działem ,,dział organizacji i porządku,, masz dział ,,galeria otwarta,,wiec wejdziesz do niego i tam sobie pooglądasz ,,jego nosy,,.
Pod tym działem jest drugi ,,galeria otwarta użytkowników,, i tam są zdjęcia po różnych zabiegach min.nosów u różnych lekarzy.
http://www.beautywpolsce.com/forum/

ps.Napisz jakie będą wrażenia.
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:26   #69
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

ekler1
Bardzo dziękuję za info, niestety nie mogę wejść nawet na galerię otwartą. Zarejestrowałam się na tym portalu już parę dni temu, niestety nie dostaję linku aktywacyjnego na maila, przez co nie mogę się zalogować. Trudno :-( Nie zobaczę na razie, może w końcu przyjdzie link.
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:24   #70
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

A ja się zalogowałam na tym portalu i na szczęście udało mi się obejrzeć kilka "prac" Dr Skupina, muszę przyznać, że noski podobają mi się, niektóre nawet bardzo.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:21   #71
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dziewczyny
Jestem po konsultacji u dr Skupina i niestety doktor nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Mój nos jest do poprawki po uprzednim partaczu. Doktor tak mnie przestraszył skutkami ponownej operacji, że jestem załamana. Tak mi przedstawił całą sprawę, że po poprawce mogę wyglądać dużo gorzej. Nie powiedział konkretnie żebym nie robiła bo ryzyko duże, tylko straszył i straszył co wielkiego może mi się stać. Poprosiłam go o poradę, co powinnam zrobić w końcu to On jest lekarzem i zna różne przypadki, powiedział mi że każdy nos jest inny i że to moja decyzja. Żadnego pozytywnego słowa, żadnego wsparcia, tak jakby był zły, że w ogóle do Niego przyszłam. Jestem załamana Jego podejściem do pacjenta i zamknięciem mi perspektywy naprawienia nosa. Po konsultacji z doktorem zostałam pozbawiona nadziei, jedyne co to muszę pozostać oszpecona do końca życia bo nie ma dla mnie ratunku. Takim sposobem nie ma szans abym do Niego poszła na operację, skoro zostałam tak mocno zniechęcona. Przecież poprawki się robi, jest to dość skomplikowane ale dobry chirurg plastyk sobie poradzi, dlatego między innymi wybrałam dr Skupina. zawiodłam się niestety. Może doktor specjalizuje się tylko w standardowych pierwszych operacjach, poprawki to dla Niego za duże wyzwanie. Jak byłam na konsultacji u dr Szczyta to była zupełnie inna rozmowa, doktor powiedział, że nie będzie problemu, takie poprawki się wykonuje i wychodzą ok. Więc chyba udam się na zabieg do dr Szczyta, zadzwoniłam już tam nawet i z racji tego, że jestem starą pacjentką to mam termin na 17 czerwca. Jestem przeszczęśliwa, że tak szybko. Jednak jest pewien problem, w dniu operacji mam dostać miesiączkę. Nie biorę hormonów więc nie mogę sobie jej przesunąć. Nie wiem co mam zrobić.
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 11:04   #72
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

To przykre, naprawdę. Nie spodziewałam się takiego potraktowania. Ja na Twoim miejscu wybrała bym jednak dr Szczyta. A co do miesiączki, to najlepiej zapytaj samego dr-a, bo z tego co się orientuję to nie zawsze jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Jeśli się zdecydujesz na tą poprawkę 17 czerwca to będziemy mogły wymienić się odczuciami (ja mam 14 czerwca u dr Skupina) Nie załamuj się Monika_wa! Mam ogromną nadzieję, że Twoja poprawka jak najbardziej się uda
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:25   #73
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Hej,
z tego co piszesz ewidentnie wynika że Skupin chciał Cię zniechęcić do poprawki u niego,pewnie nie lubi poprawiać po innych......I w sumie wydaje mi sie że tylko wyjdzie Ci na dobre.Szczyt robi ładne nosy wiec kochana już niedługo będziesz miała cacy nos
Czytając Twoje poprzednie posty napisałaś ze 1 operację robiłaś u Sankowskiego.Powiem szczerze że nie wiem co on robił w Twoim nosem bo standardowo ścina sie garbek i modeluje czubek, a ty co miałaś robione?wiem że coś sknocił Ci z chrząstkami.....
U mnie z okresem przed operacją było tak że wzięłam Luteinę nie wiem ile dni przed operacją żeby przyspieszyć okres, i rzeczywiście dostałam go, może 3-4 dni wcześniej dzieki czemu jak jechałam na operację byłam zaraz po.... Z tym że może niestety nie zadziałać, bo jak to samo zrobiłam przed drugą operacją(już nie plastyczną) to niestety nie zadziałało.
Wiec może zadzwoń do niego i Ci przepisze ten lek lub zapytaj czy jak dostaniesz okres w tym samym okresie czy naprawdę bedzie to miało aż takie znaczenie.

ps.napisz co jeszcze u niego robiłaś bo wspomniałaś że masz szybko termin jako stara pacjentka
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:19   #74
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dziewczynki dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Byłam dziś u ginka i przepisał mi faktycznie luteinę, mam brać do dnia operacji wtedy miesiączka nie wystąpi. Bardzo mi zależy na zabiegu 17 czerwca bo jak wiecie na terminy u dr szczyta czeka się ok. roku więc jakby mi przepadł to wtedy znowu to czekanie. Trochę mnie niepokoi fakt, że zabieg w lato, z tego co się orientuję nosków lepiej nie robić jak ciepło. Co Wy myślicie.
?
Tequilla22 będziemy w stałym kontakcie bo faktycznie razem to będziemy przeżywać.
Ekler1 Osobiście nie robiłam u dr Szczyta żadnej operacji, nazywając się pacjentką miałam na myśli to, że byłam na konsultacji i 3 razy byłam zapisana na zabieg, ale ciągle coś się działo w moim życiu i zmuszona byłam przekładać. Moja przyjaciółka robiła u doktora też nosek, wyszedł piękny, na początku oczywiście rozpaczała bo nie mogła się przyzwyczaić jednak to przeszło i jest zadowolona.
Kurczę dziewczyny ja też się boję, w końcu ta moja poprawka to nie poprawka źle uszytej sukienki tylko twarzy, mam nadzieje że będzie dobrze lub choć nie gorzej niż jest, choć myślę że nie może być gorzej.
Czytałyście może gdzieś o poprawkach nosa? czy to faktycznie tak wielkie ryzyko? że kończy to się tylko źle?
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:10   #75
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ja czytałam troszkę o poprawkach, tj recenzje dziewczyn, które to przeszły, to chyba wszystkie były zadowolone. Będzie dobrze, musi być
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 23:35   #76
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Ja niedługo jade na pierwsze wizyte do skupina jak wrócę opiszę wrażenia

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2010-06-01 o 00:14
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:24   #77
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ja niestety nie bardzo sie orientuje w poprawkach więc nic Ci nie pomogę.Ale założę sie że będziesz zadowolona z kształtu nosa popatrz co zrobił z krzywym i garbatym nosem ,,Frytki,,-jest mały i ładny.
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:40   #78
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

O tym samym pomyślałam Ekler1 Nos Frytki wyszedł mu b. ładnie.
Monica_wa zaloguj się na beauty w Polsce, przeczytasz tam mnóstwo informacji od dziewczyn, które przeszły poprawki. Naprawdę warto, sama też dużo się dowiedziałam.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:48   #79
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Halo! Jest ktoś na forum kto będzie robił korektę nosa u dr Skupina 14 czerwca?
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 13:29   #80
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Tequila22
Zalogowałam się na beauty, faktycznie mnóstwo tam informacji, jestem na forum dr Szczyta. Jak tam u Ciebie? jak przygotowania przed operacją, 14 to już za parę dni. Ja zrobiłam już wszystkie badania, są ok. Im bliżej zabiegu tym większy stres.
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 19:24   #81
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Monica_wa Moje wyniki też wszystkie wyszły dobrze. Na tamtym forum dowiedziałam się dużo więcej. Czas zleciał tak szybko, za tydzień będę się już szykować do wyjazdu na zabieg. A Ty kiedy masz tą poprawkę?
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:51   #82
deprofundis7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

i dobrze, co miał Ci obiecać gruszki na wierzbie? poprawiać po kimś jest zawsze trudniej niż robić coś samemu i od początku.
deprofundis7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:23   #83
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Zdecydowanie wolę gruszki na wierzbie, które właśnie dostałam od innego lekarza. Bez lęku podjął wyzwanie, służył wsparciem i dobrym słowem a poprawka nosa wyszła Mu przepięknie.
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:09   #84
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

...

Edytowane przez miyavi666
Czas edycji: 2013-07-28 o 19:16
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 06:07   #85
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

http://www.skupin.pl/pl/kontakt.html

Doktor odpowiada na maile i telefony.
Pozdrawiam
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:08   #86
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Całkowita korekta kosztuje 7500 zl + vat z tego co mi wiadomo
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 20:59   #87
Resolute
Przyczajenie
 
Avatar Resolute
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 29
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Witam

Ja też miałam przyjemność być pacjentką dr Skupina, co prawda nie operowałam nosa tylko uszy, Ale wybór lekarza okazał się w 100% trafiony. Pan doktor to bardzo miły człowiek, i przede wszystkim profesjonalista w każdym calu. Dziewczyny które się zastanawiają czy operować się u dr - nie ma nad czym się zastanawiać
Resolute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 15:30   #88
AgataMtv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Super ja tak właśnie buszuje po forach ostatnio , bo już 6 czerwca mam operację nosa u doktora i troche sie zaczynam denerwować ale to pozytywne nerwy bo juz sie nie moge doczekac. Miotam sie troche im blizej terminu ale mysle ze to normalne przed taka operacja. No nic , trzymajcie kciuki
AgataMtv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:52   #89
beatka1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Witam, Czy ktoś mógłby mi przesłac zdjęcia operacji nosa u dr Skupina? Rozważam u niego operację, ale nigdzie nie ma zdjęc przed i po, także ciężko jest wybrac.

Edytowane przez beatka1977
Czas edycji: 2011-07-06 o 16:53
beatka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 19:35   #90
Opona69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez beatka1977 Pokaż wiadomość
Witam, Czy ktoś mógłby mi przesłac zdjęcia operacji nosa u dr Skupina? Rozważam u niego operację, ale nigdzie nie ma zdjęc przed i po, także ciężko jest wybrac.
Na forum beauty w polsce napewno znajdziesz jakieś jego dzieła czy to w galerii otwartej czy zamkniętej, musisz jednak przeczytać regulamin i zarejestrować się, pozdrawiam Y.
Opona69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.