Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 14:20   #1
jess09
Przyczajenie
 
Avatar jess09
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 12
Question

Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush


No wiec mam na oku te 2 tusze. Obydwa na KWC maja dosc pozytywne recenzje no i teraz dylemat mam może używalyście któregoś i coś więcej napiszecie. Głównie chodzi mi o wydłużenie i podkręcenie i jeszcze żeby czerń tego tuszu była taką prawdziwa czernia to byłoby bardzo ok. Myślałam jeszcze o maybelline xxl INTENSE, ale jakos nie mam zaufania do tych 2fazowych maskar. THX
jess09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 20:04   #2
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

o, dobre pytania. bardzo jestem ciekawa takiego zestawienia, bo VECB mialam, natomiast nad Rimmelem sie zastanawiam. Podłączam się i będę śledzić. Pozdrawiam, jess
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 20:42   #3
jess09
Przyczajenie
 
Avatar jess09
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 12
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Cytat:
Napisane przez lir391
o, dobre pytania. bardzo jestem ciekawa takiego zestawienia, bo VECB mialam, natomiast nad Rimmelem sie zastanawiam. Podłączam się i będę śledzić. Pozdrawiam, jess
noo moze ktos sie wypowie. a z VECB zadowolona bylas?
jess09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:55   #4
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Ja się mogę wypowiedzieć

No więc miałam obydwa tusze. I Maybelline już nie kupię, a Rimmel jest ze mną do tej pory i jest moim kosmetycznym niezbędnikiem

Maybelline na początku jest ok. Wydłuża, podkręca, ma nieco niewygodną szczote, którą łatwo się pobrudzić wszedzie, trudno dotrzeć do nasady rzęs, nie podkręca spektakularnie, taki sobie tusz. Nie wiem, gdzie ten efekt sztucznych rzęs, o którym wszyscy mówią Najlepszy tego dowód- poszłam do GC po nowy tusz i tam pani poleciła mi jakiś tusz pogrubiający, bo stwierdziła, że mam długie rzęsy ale cienkie. Oczywiście był pomalowane VECB. Także nie ma się czym podniecać A kolor jest dość przeciętny, niezbyt czarny, na rzęsach matowy zupełnie. Do tego tusz zasycha po miesiącu i maluje jeszcze gorzej. Tworzą się grudki, osypuje się, a efekt jest już w ogóle prawie żaden...

Rimmel jest ok. Na początku nie zachwyca. Ale ma wygodną szczotkę Szczerze mówiąc na samym początku pomyśłąm, że trudno, jak na 12zł jest świetny, bo lekki i nie skleja. Ale lubię efekt uniesionych rzęs. No i takiego niestety nie było... Ale jak trochę podsechł... Jak się ostatnio pomalowałam tym tuszem, to az sama się zdziwiłam- jest rewelacyjny!!! Dopiero jak już troche zgęstnieje, można nim łatwo unieśc rzęsy (bo szybciej zasych, rzęsy nie zdążą się rozprostować) i je wydłuża. Nie osypuje się, nie skleja rzęs, nawet po kilku warstwach. I do tego ma ładny, dość naturalny, ale połyskujący kolor. Na pewno nie zrezygnuję już z tego tuszu. Jeżeli będę potrzebowała super efektu, może kupię cos na specjalne okazje- np. Volume Flash Ale ten tusz jest naprawde najlepszym, jaki miałam. A było ich wiele. I jeszcze z jednego, ważnego powodu jest lepszy do innych- nie niszczy rzęs. Nie wypadają po nim, nie łamią się, ładnie się układają. Za to Maybelline niszczy rzęsy. Astor z Lycrą też. Wydaje mi się, że Volume Flash też niszczy rzęsy. Natomiast po Extra Super Lash tego zjawiska nie zaobserwowałam.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:31   #5
jess09
Przyczajenie
 
Avatar jess09
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 12
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

dzięki elmilinden za obszerny opis swoich spostrzezen:-* wlasnie cena rimmela tez jest... no smieszna - 12 zl. cudow nie wiem jakich sie nie spodziewam, ale szukam po prostu dobrego tuszu za male pieniazki
jess09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:45   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Również miałam te dwa tusze i zdecydowanie wolę VE Curved Brush Maybelline

VECB - pogrubia i wydłuża, rzęsy są naturalne, ale ładne. Brak spektakularnego efektu, ale są wyraźnie zaznaczone. Jesli chodzi o podkręcenie to się nie wypowiadam, ponieważ używam zalotki. Wiem, że rzęsy nie były oklapnięte pod koniec dnia, tylko nadal się "tzrymały" Trzyma się prawie całe dzień, troszkę osypuje się pod koniec dnia, nie rozmazuje się, nie tworzy podkówek pod oczami. Jak dla mnie naprawdę kosmetyk godny polecenia, szczególnie patrząc na cenę

Rimmel ESL - nie pogrubia w ogóle, wydłuża i podkręca bardzo ładnie(nawet bez zalotki). Bardzo szybko się rozmazuje, osypuje i tworzy podkowy pod oczami (czułam się jakby mi ktoś podbił oko ) Przez pierwszy miesiąc lekko skleja i tworzy owadzie nóżki. Potem zasycha i z kolei ładnie rozdziela. Jego najgorsza wada jest taka, że kiedy już jest taki rozmazany, osypany itd )z tym zawsze można sobie poradzić patyczkiem kosmetycznym i odrobiną wody, czy toniku ) to traci wszystkie włóaściwości na rzęsach. Już po 1-2 godzinach
rzęsy są szare (już nie czarne), oklapnięte (podkręcenie gdzieś znika), krótkie (skoro się osypuje to włókienka które się przyczepiają do rzęs i w efekcie
wydłużają lądują pod oczami) a pogrubienia jak nie było tak nie ma.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:46   #7
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

maybelinne nie testowałam ale o rimmelu mogę się wypowiedzieć otóż kiedyś poszłam kupić tusz i pani pokazała mi kilka m.in tego rimmela ale stwierdziłam ze za tą cenę to chyba nic specjalnego<o ja gupia... > i kupiłam jakiś inny(droższy) który okazał sie totalnym badziewiem...ale jak tylko znalazłam na wizażu wątek o rimmelu to pobiegłam go kupić
efekt jest super bo rzeczywiście mozna stopniować efekt a przy tym nakladając kolejną warstwę nie skleja sie ,nie wygląda tandetnie poza tym ma piękny lśniacy czarny kolorek i nie osypuje się.od niedawna mój faworyt z którym szybko się nie rozstanę

p.s opowiedziałam kumpeli o tym boskim tuszu za 12.90 a ona mi powiedziała że ją chyba wkręcam
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 01:35   #8
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Ten Maybelline volume express curved brush kupiłam dziś poraz 3, więc to o czymś świadczy.

POza tym gdybyś przejrzała wątki na tymże forum to wiedziałabyś, że równocześnie toczy się tam dyskusja o tuszu ww. oraz innych. POLECAM wyszukiwarkę!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 07:35   #9
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Cytat:
Napisane przez jess09
noo moze ktos sie wypowie. a z VECB zadowolona bylas?
Taaa, ladnie pogrubia, wydluza i podkreca, ale ja nakladam 2-3 warstwy i maluje rzesy z 'lusterkiem pod broda'. Moglby byc bardziej czarny, ale i tak go lubie. No i dlugo mi sluzyl - ponad 5 miesiecy. Rambo, a mialas Volume flash Rimmela? Pogrubia bardziej niz VECB??
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:41   #10
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Moim zdaniem Rimmel jest dużo trwalszy od Maybelline a maluję też dolne rzęsy
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 21:15   #11
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

ja już od dawna używam VECB (z 5 sztuk to napewno i jeden tusz starcza mi na 3 miesiące) i uważam że to bardzo dobry tusz. maluję tylko 1 warstwę czasem 2. każdy się pyta jakiego tuszu używam, bo gdy się nim pomaluję to mam długie i grube rzęsy. teraz nie jestem umalowana, ale jutro zamieszczę fotkę i same zobaczycie.
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 22:25   #12
jess09
Przyczajenie
 
Avatar jess09
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 12
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Cytat:
Napisane przez bomi
ja już od dawna używam VECB (z 5 sztuk to napewno i jeden tusz starcza mi na 3 miesiące) i uważam że to bardzo dobry tusz. maluję tylko 1 warstwę czasem 2. każdy się pyta jakiego tuszu używam, bo gdy się nim pomaluję to mam długie i grube rzęsy. teraz nie jestem umalowana, ale jutro zamieszczę fotkę i same zobaczycie.
bardzo bym wdzieczna byla
jess09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 22:45   #13
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Cytat:
Napisane przez lir391
Taaa, ladnie pogrubia, wydluza i podkreca, ale ja nakladam 2-3 warstwy i maluje rzesy z 'lusterkiem pod broda'. Moglby byc bardziej czarny, ale i tak go lubie. No i dlugo mi sluzyl - ponad 5 miesiecy. Rambo, a mialas Volume flash Rimmela? Pogrubia bardziej niz VECB??
Volume Flash pogrubia bardziej, ale nie wydłuża w ogóle. Przez co wychodzą takie krótkie oblepione maskarą kikutki zamiast rzęs. Przynajmniej u mnie....
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 09:33   #14
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Cytat:
Napisane przez rambo
Volume Flash pogrubia bardziej, ale nie wydłuża w ogóle. Przez co wychodzą takie krótkie oblepione maskarą kikutki zamiast rzęs. Przynajmniej u mnie....
Dzieki za odpowiedź
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 10:40   #15
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

zaden z tych tuszy nie daje spektakularnych efektow raczej takie na co dzien np do szkoly to sa tusze do mlodych osob ktore nie potrebuja perfekcyjnego makijzu, tylko lekkiego podkreslenia, polecam xxl maybelline( mialam tez kiedys xxl vollare i o dziwo byl to b. dobry tusz rzesiska byly przepyszne wielkie ) no a tych dwoch to polecam maybelline , mialam tez rimmel ale sklejal rzesy, a jak nie sklejal to wogole nie bylo widac ze pomalowane, a potem jesio opakowanie sie rozwalilo( urwal sie kawalek opakowanitak ze nie szlo zakrecic tuszu ) i tusz wysechl w tydzien czasu.
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 11:14   #16
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Nie miałam tego Rimella ale szczerze polecam Volume Express CB To jest mój ukochany tusz zawsze do niego wracam i spełnia wszystkie swoje zadania a nawet wiecej(boze nie wiem ktory raz to juz pisze na tym forum) W razie jakis pytan smiało
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:36   #17
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

tak jak obiecałam zamieszczam zdjęcia moich rzęs po umalowaniu VECB. na jednym ze zdjęć ( 2 fotka) nie mam wogóle pomalowanych rzęs - to tak dla porównania (nie mam zeza :P )

Edytowane przez bomi
Czas edycji: 2008-10-08 o 15:31
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 01:51   #18
jess09
Przyczajenie
 
Avatar jess09
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 12
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

mmm jakie długaśne i wogole takie no... widac je po prostu. czeszesz jakims grzebykiem czy sam tusz tak rozdziela??
jess09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:29   #19
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

tusz sam rozdziela. ja nic nie robię poza tym w dodatku ten tusz co nim malowałam rzesy już jest raczej na wykończeniu i powinnam nowy kupić.
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 07:14   #20
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

Ja myslę że to indywidualna sprawa, dobór tuszu.
Bo każda z nas ma inne rzęsy, i każdej podpasuje co innego.
Jeśli ktoś ma grube i podkręcone z natury rzęsy to będzie sobie chwalił każdy, nawet najtańszy i najzwyklejszy tusz.
A inne kobiety o słabych niewyraźnych rzęsach, muszą się napracować.
Ja miałam tylko maybelline, różne rodzaje, jeden niebieski, jeden czarny, jeden szary [nazw już nie pamiętam] i były naprawdę rewelacyjne.
Co do rimmela mam jakieś zastrzeżenia i zawsze omijam półkę z tą firmą.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.