AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 16:43   #1
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535

AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne


Na rynku profesionalnych produktów do włosów jest dość duży wybór ampułek. Ostatnio zastanawiam się nad zakupieniem kilku jednak jedyna ampułką jaka mialam była Renew C L'oreal-a Prof( porażka ). Chciałabym wybrac jakies dla swoich włosków. Moze bedziecie w stanie je ocenić i polecić do jakich włosów sie one nadają jakie sa efekty jak je stosowac, z jakas częstotliwościa. Oczywiscie czytalam KWC jednak nie wszytskie maja duzo opinii i niektore nie sa wystarczające. Po przeczytaniu kwc zastanawiam sie nad Aqua oleum Kerastase, Wella keratin oil.Jak sie sprawuja na wlosach.Jedna ampulak starcza na 1 raz czy moze na 2? I jaki jest efekt po ich zatosowaniu?Taki jak po masce czy odzywce czy inny?prosze o jakies opinie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:29   #2
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Ja wlasnie dzis zamowilam sobie ampulki wloskiej firmy Alfaparf, sa stosunkowo niedrogie. Sa to ampulki regenerujace i musze ci powiedziec ze efekt jaki po nich uzyskalam jest nieziemski polysk wlosow jak z reklamy po prostu super! Jedna ampulka mi wystarczala na dwa razy a mam wlosy do lopatek , uzywalam jeszcze ampulek biolage cera-repair ale efekt sredni to tyle pozdrawiam
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:49   #3
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez devon5 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzis zamowilam sobie ampulki wloskiej firmy Alfaparf, sa stosunkowo niedrogie. Sa to ampulki regenerujace i musze ci powiedziec ze efekt jaki po nich uzyskalam jest nieziemski polysk wlosow jak z reklamy po prostu super! Jedna ampulka mi wystarczala na dwa razy a mam wlosy do lopatek , uzywalam jeszcze ampulek biolage cera-repair ale efekt sredni to tyle pozdrawiam
Czy to są te ampułki?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11920 bo tylko te na KWC znalazłam. Nigdy nie mialam nic z tej firmy, moze nie warto wydawac grubej kasy na kerastase i kupic jakies tansze?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:10   #4
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Nie to nie te przesylam ci linka z allegro bo innego nie mam , z tego co wiem na KWC sa takze jeszcze raz poszukaj.Z kerastase jeszcze nic nie mialam ale na razie dla mnie za drogie takze nie mam porownania .
http://allegro.pl/item176820758_alfa...zt_tanio_.html
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:27   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Wiem, że to pewnie niezbyt mądre pytanie, ale kupiłam sobie ampułkę Kerastase Vita-Ciment i nie mam pojęcia jak to stosować

W internecie znalazłam coś o jakiejś emulgacji, dodawaniu wody

Niech mi ktoś pomoże
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:46   #6
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

a może ktoś może polecić takie najbardziej regenerujące z regenerujących?? do zmierzwionych, zapuszczanych, farbowanych, prostowanych kudłów??
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:59   #7
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Wiem, że to pewnie niezbyt mądre pytanie, ale kupiłam sobie ampułkę Kerastase Vita-Ciment i nie mam pojęcia jak to stosować

W internecie znalazłam coś o jakiejś emulgacji, dodawaniu wody

Niech mi ktoś pomoże
ja co prawda nie miałam vita ciment ale mialam aqua oleum i sie sprysikowalo wloski po umyciu odczekuje z tych 5-10min potem troche maczasz wlosy woda ( lekko ) i wmasowujesz tzn emulgujesz.ale tak jak mowie ja mialam aqua oleum ale pewnie tak sie je stosuje..na allegro niekotrzy kupujący pisza na aukcji jak stosowac poszukaj
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 19:01   #8
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
a może ktoś może polecić takie najbardziej regenerujące z regenerujących?? do zmierzwionych, zapuszczanych, farbowanych, prostowanych kudłów??
ja stosowałam 2 rodzaje ampułek renev c z l'oreala prof i wdg mnie efekt zerowy i mialam aqua oleum no to bylo dosc dobre nie mam bardzo zniszczonych włosków dlatego ampulka mi je prztlusciła ( mimo ze 1 starczyła mi na 3 razy wiec nie przesadziłam z iloscia ) wiec moze wypróbuj ta aqua oleum bo jest silnie nawilzająca
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 07:24   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Witam
Miałam kerastase i to dopiero był ekefk-zerowy,za to Alfaparf z serii semi di lino(niebieskie)są rewelacyjne,trzymam je czasami 30minut.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:30   #10
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Miałam kerastase i to dopiero był ekefk-zerowy,za to Alfaparf z serii semi di lino(niebieskie)są rewelacyjne,trzymam je czasami 30minut.
Pozdrawiam
Mam pytanko jak stosowac te ampulke z alfaparf normalnie nalozyc reka na wlosy i splukac po 10 minutach
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 14:45   #11
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Tak wiec stosowalam ampulke vita-ciment powiem ze jest niezla jesli stosujesz cala kuracje to sa rezultaty czyli bain de force i cement w odzywce raz na 2tygodnie ampulka.
Jakis tydzien temu zmienilam ampulke na aqua oleum przez 3 mycia moje wlosy wygladaly na lekko przetluszczone moze konce nie sa tak suche jak przedtem ale szoku nie przezylam.
W piatek mam zamiar sprobowa ampulki alfaparf zobacze co sie bedzie dzilao
moze dodam ze myje wlosy co drugi dzien mam dosc rzedkie choc bez przesady, do ramion , blad .
Dajcie znac jak odkryjecie jakams rewelacje
A i jeszcze jedno jesli nie masz bujnej czupryny spokojnie taka ampulaka starczy na 2 razy sa bardzo silne wiec nie ma co przesadzac
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 21:04   #12
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

ja stosowałam ampułki kerastase z vita cementem - bez rewelacji , miałam również ampułki biolage matixa (seria nawilżająca)lepsze , ale hitem okazały się ampułki (nie znałam ich wcześniej), które nałożyła mi fryzjerka w salonie fryzjerskim niemieckiej firmy WT- Methode a ściślej ampułki z placentą fluid hair formula silc - byłam kilka razy na takiej regeneracji - zdobyłam przy okazji ulotkę na temat owych ampułek i okazało się , że można je również nabyć w Polsce - właśnie to zrobiłam - koszt 12 ampułek z przesyłką wyniósł mnie 113 zł
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 22:18   #13
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

można je również nabyć w Polsce - właśnie to zrobiłam - koszt 12 ampułek z przesyłką wyniósł mnie 113 zł[/quote]

Gdzie mozna je kupić? Ja też poszukuje jakiś super specyfików do moich zniszczonych od prostownicy, suszarki włosów.
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 23:04   #14
Marzenl<a
Raczkowanie
 
Avatar Marzenl<a
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomości: 32
GG do Marzenl<a Wyślij wiadomość przez MSN do Marzenl<a
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

tez jestem ciekawa, co do tych ampulek.
a co do alfaparfu to mam maseczke, odrzywke i te niebieskie ampulki, i najlepsze w moim przypadku sa te wlasnie ampulki. ale wlos wlosowi nie rowny i u was moze podzialac inaczej. tak jak u kojej znajomej- jest bardzo ale to bardzo zadowolona z tych kosmetykow!!
Marzenl<a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 23:07   #15
Marzenl<a
Raczkowanie
 
Avatar Marzenl<a
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomości: 32
GG do Marzenl<a Wyślij wiadomość przez MSN do Marzenl<a
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

mam jeszcze takie pytanko co do tych ampulek za 113 zl czy mozna jw gdzies kupic na sztuki tak jak te z alfaparfu?? bo tak od razu wydac taka sumke yo troche szok dla portwela i skarbonki...)
Marzenl<a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 07:49   #16
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

dziwwczyny apropo s ampułek z placentąwejdżcie na stronę www.placenta.phg.pl i tam wszystkuiego się dowiecie
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 12:05   #17
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Ja dzis zastosowalam niebieskie ampulki alfaparf powiem ze nawet sa dosc dobre, moze troche wlos wydaje sie tepy ale za to jakby byly grubsze, zastosuje je przez 3 tygodnie i zobacze jak ta kuracja zadziala. A wlanie moze wiecie jak czesto powinno sie stosowac takie ampulki ???
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:45   #18
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Hairka-przepraszam Cię,że dopiero teraz odpisuję.Ja nakładam na dopiero co ujmyte koniecznie jeszcze ciepłe włoski,aby odżywka mogła lepiej w nie wniknąć.Efekt jest o wiele lepszy na moich włosach jeśli trzymam zawartość ampułki 30 minut.Można stosować dwa razy w tygodniu dla włosów bardzo zniszczonych,potem raz w tygodniu.Ja stosowałam dwa razy w tygodniu.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:16   #19
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Hairka-przepraszam Cię,że dopiero teraz odpisuję.Ja nakładam na dopiero co ujmyte koniecznie jeszcze ciepłe włoski,aby odżywka mogła lepiej w nie wniknąć.Efekt jest o wiele lepszy na moich włosach jeśli trzymam zawartość ampułki 30 minut.Można stosować dwa razy w tygodniu dla włosów bardzo zniszczonych,potem raz w tygodniu.Ja stosowałam dwa razy w tygodniu.
Pozdrawiam
dzieki bardzo za odpowiedz na pewno sprawdze w sobote bo w tygodniu nie mam czasu na tak dlugie trzymanie ampulki na wlosach ale w sobote sprawdze 0.5h zobaczymy jaki bedzie efekt
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 16:14   #20
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Ja na swoich włoskach przetestowałam mnóstwo przeróżnych ampułek i stwierdziłam, że najlepsze są Matrix Biolage i właśnie te niebieskie Alfaparf
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 19:05   #21
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Dziewczyny a jaką ampułkę najlepiej zrobić u fryzjerą pod sauna??Która przyniesie najlepszy efekt przy rozjasnianych zniszczonych włosach?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:02   #22
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Hej dziewczyny - nie orientujecie się czy te ampułki można stosować na włosy przedłużane?
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:09   #23
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Meyham-sądzę,że można to tak samo jak odzywka,a czy włosy masz naturalne czy sztuczne?
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 10:08   #24
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

do co ampulek to moge polecic te z welli , pracowalam na nich i sa naprawde dobre tylko pamietajcie dziewczyny nie naklada sie ich od nasady tylko ok 5 cm od skory bo inaczej bedziecie ''tluste'' .
U nas stosowalo sie to wraz z odzywka power mask badz 3.1 sa one rewelacyjne w polaczeniu tylko uzywa sie to max 1 w tygodniu
Jak nakladac??
Na umyte wlosy i najlepiej troche osuszone suszarka szczegolnie konce , nalozyc specyfik przeczesac wlosy i pod klimazon ale ze w domu tego nie mamy wiec nalozyc czepek foliowy i ogrzac suszarka (pod wplywem ciepla lepiej sie wchlaniaja ) .No to chyba tyle)
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 12:25   #25
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Meyham-sądzę,że można to tak samo jak odzywka,a czy włosy masz naturalne czy sztuczne?
Mam naturalne
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:17   #26
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Dziewczyny podnosze watek!
Ostatnio obcielam dosc mocno wloski,a ze maja tendencje do przesuszania i lamania sie na koncach chcialabym intensywanie zadbac onie poki sa zdrowe, by zachowac ten stan jak najdluzej

Poniewaz planuje zakup krysztalkow Alfaparf na all, chcialam jednoczesnie dokupic ampulki mam jednak dylemat,KTORE WYBRAC?

wiem,ze polecacie niebieskie z serii semi di lino i na nie napewno sie skusze,ale moze jakies jeszcze?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:21   #27
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Ampułki ampułkom nierówne.

Może dyskusja o ampułkach również na porost włosów?

Jestem w trakcie używania Radical (plus tabletki tej samej firmy bo były w duecie w promocji). Minęło 5 dni. Są przyjemne w stosowaniu, chociaż bałam się na początku przełamywania szklanych buteleczek. Ale nie stało sie nic, nie ponioslam obrażeń .

Czekam na skończenie 2 opakowań
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:09   #28
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny podnosze watek!
Ostatnio obcielam dosc mocno wloski,a ze maja tendencje do przesuszania i lamania sie na koncach chcialabym intensywanie zadbac onie poki sa zdrowe, by zachowac ten stan jak najdluzej

Poniewaz planuje zakup krysztalkow Alfaparf na all, chcialam jednoczesnie dokupic ampulki mam jednak dylemat,KTORE WYBRAC?

wiem,ze polecacie niebieskie z serii semi di lino i na nie napewno sie skusze,ale moze jakies jeszcze?
Te niebieskie są superowe, faktycznie po nich efekt jak z reklamy, no i są coraz tanśze, na all za ok. 6zł chyba za sztukę, jeśli dobrze pamiętam Trzeba je tylko dobrze spłukać, bo nieco obciążają włoski. Przeraża mnie tylko to, że mają alkohol denat w składzie ale i tak są baaaajeczne.

Dzieweczyny polecają też ampułki wzmacniające Matrix Biolage, ale ja ich akurat nie używałam, więc nie wiem.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:56   #29
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Luna83-dzieki za odpowiedz lwanie kupilam jedna ampuleczke niebieska Alfaparfu na sprobowanie i jutro,a najdalej w czwrtek testuje jesli wrazenia po pierwszym uzyciu beda pozytywne to zamowie ich wiecej na all
z powodu zmiany fryzury mecze teraz wloski prostownica,wiec taka silna regeneracja napewno im nie zaszkodzi

A mam pytanko-uzywalas moze ampulek alfaparu z serii Midollo? takich o mleczno bialej konsystencji<przypomijaja mi mleczko kokosowe>- podobno mocno regenerujacych?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:03   #30
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: AMPUŁKI-Kerastase,L'oreal prof.,Wella i inne

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Luna83-dzieki za odpowiedz lwanie kupilam jedna ampuleczke niebieska Alfaparfu na sprobowanie i jutro,a najdalej w czwrtek testuje jesli wrazenia po pierwszym uzyciu beda pozytywne to zamowie ich wiecej na all
z powodu zmiany fryzury mecze teraz wloski prostownica,wiec taka silna regeneracja napewno im nie zaszkodzi

A mam pytanko-uzywalas moze ampulek alfaparu z serii Midollo? takich o mleczno bialej konsystencji<przypomijaja mi mleczko kokosowe>- podobno mocno regenerujacych?

Alfarparu używałam tylko tych niebieskich, bo podobno najbardziej nawilżają (tak przynajmniej twierdziła babka z hurtowni fryzjerskiej) tak więc co do pozostałych nie mam pojęcia
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 23:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.