Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-10, 21:58   #1
Doraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39

Rajstopy do szortów


Cześć dziewczyny.Chciałabym poruszyć temat ubierania rajstop do krótkich spodenek.Mianowicie ja ubieram się tak codziennie ponieważ podoba mi się ten strój, jest mi w nim wygodnie oraz jest on także dobry do prowadzenia samochodu (robię to codziennie jeżdżąc na zakupy, odwożąc dzieci do szkoły oraz do pracy,w której mogę być ubrana jak chcę).Mam dużo par szortów zarówno materiałowych jak i takich skórzanych, do których noszę grube kryjące rajstopy kolorów: czarnego,szarego i czasem brązowego.Do tego zakładam szpilki oraz baleriny(które są lepsze do prowadzenia auta)Mam więc do was kilka pytań,na które po kolei odpowiedzcie:
1.Co sądzicie o takim połączeniu?
2. Czy chodzicie, chodziłyście lub zamierzacie chodzić w rajstopach i szortach?
3.Czy ubieracie to połączenie do pracy,szkoły i kierowania autem?
4.Jakie buty do tego zestawu ubrałybyście lub ubieracie? Ja na przykład wczoraj miałam ubrane baleriny do szarych grubych rajstop i czarnych materiałowych krótkich spodenek.Tak ubrana byłam na weekendowej wycieczce z rodziną w miejscu gdzie jedzie się po dwie godziny w jedną i w drugą stronę od naszego miejsca zamieszkania.Baleriny wybrałam ponieważ jazda autem po dwie godziny w obie strony i spacer po zwiedzanym mieście w szpilkach byłaby już dla mnie trochę męcząca.Pozdrawiam.

Edytowane przez Doraz
Czas edycji: 2019-11-11 o 20:31
Doraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 16:16   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Niektore szorty z powodzeniem zastepuja krotkie spodnice. Zalezy od stylu i koloru. Moze jak wkleisz fotki, to latwiej bedzie doradzic?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 16:22   #3
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Doraz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Chciałabym poruszyć temat ubierania rajstop do krótkich spodenek.Mianowicie ja ubieram się tak codziennie ponieważ podoba mi się ten strój, jest mi w nim wygodnie oraz jest on także dobry do prowadzenia samochodu (robię to codziennie jeżdżąc na zakupy, odwożąc dzieci do szkoły oraz do pracy,w której mogę być ubrana jak chcę).Mam dużo par szortów zarówno materiałowych jak i takich skórzanych, do których noszę grube kryjące rajstopy kolorów: czarnego,szarego i czasem brązowego.Do tego zakładam szpilki oraz baleriny(które są lepsze do prowadzenia auta)Mam więc do was kilka pytań,na które po kolei odpowiedzcie:
1.Co sądzicie o takim połączeniu?
2. Czy chodzicie, chodziłyście lub zamierzacie chodzić w rajstopach i szortach?
3.Czy ubieracie to połączenie do pracy,szkoły i kierowania autem?
4.Jakie buty do tego zestawu ubrałybyście lub ubieracie? Ja na przykład wczoraj miałam ubrane baleriny do szarych grubych rajstop i czarnych materiałowych krótkich spodenek.Tak ubrana byłam na weekendowej wycieczce z rodziną w miejscu gdzie jedzie się po dwie godziny w jedną i w drugą stronę od naszego miejsca zamieszkania.Baleriny wybrałam ponieważ jazda autem po dwie godziny w obie strony i spacer po zwiedzanym mieście w szpilkach byłaby już dla mnie trochę męcząca.Pozdrawiam.
1. Okropne. Nie jest eleganckie.
2. Nie
3. Moj tz ostatnio mówił, że jakaś dziewczyna przyszla tak do pracy. Lider kazał jej wrócić do domu i się przebrać.
Przepraszam, ale mi się to kojarzy z paniami lekkich obyczajów, albo patologia.
4. Szpilki to najgorsze zestawienie do szortów. Totalnie wulgarne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 17:31   #4
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Doraz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Chciałabym poruszyć temat ubierania rajstop do krótkich spodenek.Mianowicie ja ubieram się tak codziennie ponieważ podoba mi się ten strój, jest mi w nim wygodnie oraz jest on także dobry do prowadzenia samochodu (robię to codziennie jeżdżąc na zakupy, odwożąc dzieci do szkoły oraz do pracy,w której mogę być ubrana jak chcę).Mam dużo par szortów zarówno materiałowych jak i takich skórzanych, do których noszę grube kryjące rajstopy kolorów: czarnego,szarego i czasem brązowego.Do tego zakładam szpilki oraz baleriny(które są lepsze do prowadzenia auta)Mam więc do was kilka pytań,na które po kolei odpowiedzcie:
1.Co sądzicie o takim połączeniu?
2. Czy chodzicie, chodziłyście lub zamierzacie chodzić w rajstopach i szortach?
3.Czy ubieracie to połączenie do pracy,szkoły i kierowania autem?
4.Jakie buty do tego zestawu ubrałybyście lub ubieracie? Ja na przykład wczoraj miałam ubrane baleriny do szarych grubych rajstop i czarnych materiałowych krótkich spodenek.Tak ubrana byłam na weekendowej wycieczce z rodziną w miejscu gdzie jedzie się po dwie godziny w jedną i w drugą stronę od naszego miejsca zamieszkania.Baleriny wybrałam ponieważ jazda autem po dwie godziny w obie strony i spacer po zwiedzanym mieście w szpilkach byłaby już dla mnie trochę męcząca.Pozdrawiam.

1. Ubierałam się tak czasem jak byłam dużo młodsza, gdzieś 15 lat może miałam, ale generalnie nie do szkoły tylko bardziej w domowych sytuacjach, bo średnio to eleganckie według mnie.
2. Tak jak pisałam, jak byłam młodsza to do koleżanki mogłam tak iść, ale do szkoły już nie.
3. Jak wyżej. Teraz nie noszę w ogóle spodni (no może raz na kilka miesięcy) i preferuję spódnice midi.

4. nie pamiętam jakie buty ubierałam, chyba botki czy coś takiego.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 17:49   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
1. Okropne. Nie jest eleganckie.
2. Nie
3. Moj tz ostatnio mówił, że jakaś dziewczyna przyszla tak do pracy. Lider kazał jej wrócić do domu i się przebrać.
Przepraszam, ale mi się to kojarzy z paniami lekkich obyczajów, albo patologia.
4. Szpilki to najgorsze zestawienie do szortów. Totalnie wulgarne.

Pierwszy raz się spotkałam z takim ubraniem u jednej z polskich Youtuberek i zdziwił mnie zachwyt w komentarzach nad jej stylem
Nie znam nikogo i nie widziałam na żywo nigdy takiego stroju.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 22:21   #6
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Ja nie uważam tego za jakiegoś modowe faux pas. I dość często zdarza mi się nosić połączenie jak na zdjęciu nr 1, szczególnie że mam piękne tartanowe shorty z wełny to przecież w lecie ich nie będę nosić.

Ale już któryś raz tu czytam, że jest to niemodne i ogólnie "nie".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tweed-shorts-and-tights-fashion.jpg (81,0 KB, 129 załadowań)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 16:42   #7
Sani94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 52
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

A ja myślę że może to fajnie wygladać ale zależy od spodenek , rajstop i butów. Na zdjęciu z powyższego komentarza super to wygląda i nie powiedziałabym ze jest niemodne czy wulgarne
Sani94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 18:51   #8
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Mi się nie podobają te stylizacje. Wulgarne nie są ale dla mnie nie są eleganckie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 20:56   #9
Doraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja nie uważam tego za jakiegoś modowe faux pas. I dość często zdarza mi się nosić połączenie jak na zdjęciu nr 1, szczególnie że mam piękne tartanowe shorty z wełny to przecież w lecie ich nie będę nosić.

Ale już któryś raz tu czytam, że jest to niemodne i ogólnie "nie".
Masz rację. To jest bardzo ładny i wygodny strój.Podoba mi się on i dobrze się w nim czuje dlatego noszę i zawsze będę go nosić.A ci co go tak krytykują piszą nieprawdę i nie mają racji a swoje negatywne opinie wyrażają na podstawie stereotypów.A jeśli mogę spytać to jakiego koloru rajstopy do tych szortów nosisz oraz jakie buty do tego?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sani94 Pokaż wiadomość
A ja myślę że może to fajnie wygladać ale zależy od spodenek , rajstop i butów. Na zdjęciu z powyższego komentarza super to wygląda i nie powiedziałabym ze jest niemodne czy wulgarne
Dokładnie tak jest. Właśnie od tego zależy czy stylizacja będzie ładnie wyglądać.
Doraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 21:05   #10
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Doraz Pokaż wiadomość
Masz rację. To jest bardzo ładny i wygodny strój.Podoba mi się on i dobrze się w nim czuje dlatego noszę i zawsze będę go nosić.A ci co go tak krytykują piszą nieprawdę i nie mają racji a swoje negatywne opinie wyrażają na podstawie stereotypów.A jeśli mogę spytać to jakiego koloru rajstopy do tych szortów nosisz oraz jakie buty do tego?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


Dokładnie tak jest. Właśnie od tego zależy czy stylizacja będzie ładnie wyglądać.
Dlaczego piszą nieprawdę? To są tylko opinie, komuś się podoba komuś nie, dla kogoś będzie to kicz czy wulgarność a dla innej osoby ekstrawagancja czy po prostu ładny strój, tu nikt nie rozstrzyga o prawdzie i fałszu.

Dlaczego pytasz o opinie skoro nie szanujesz, że ktoś ma inną?
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 08:57   #11
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Też uważam, że to kwestia gustu i nie będę się obrażać, jeżeli komuś się nie podoba Nawet to trochę lubię, bo mam swój styl.

Mam zgrabne nogi i lubię je eksponować. Zwykle noszę czarne, mocno kryjące rajstopy i botki albo wysokie kozaki. Dla mnie w ogóle taka długość shortów jest akceptowalna tylko do grubych rajstop, bo w lecie tak krótkich ubrań nie noszę- ani spódniczek ani spodenek, bo już nie mam 15 lat niestety.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 09:59   #12
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Jak dla mnie szorty i rajstopy nie bylyby wygodne, to troche jak spodnie i rajstopy zima, dla mnie tortura.
No i ogolnie (poza wakacjami i wypadami na plaze) tez nie nosze szortow, wole spodnice i sukienki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 10:26   #13
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie szorty i rajstopy nie bylyby wygodne, to troche jak spodnie i rajstopy zima, dla mnie tortura.
No i ogolnie (poza wakacjami i wypadami na plaze) tez nie nosze szortow, wole spodnice i sukienki.
Nie jest źle, ja rano jadę na 7 do pracy więc czasem "muszę" wygrywa z parada krotkie sukienki jak wieje wiatr niezbyt się sprawdzają. Ale też nie noszę często takiego połączenia.

Natomiast znam osobę, która nosi bardzo krótkie kombinezony do rajstop i nawet do kryjących nie podoba mi się to. To już chyba wolę takie niby modowe połączenia krótkich jeansowych jasnych spodenek z kryjących rajtkami, chociaż ja bym się chyba tak źle czuła. Ale u blogerek modowych nie powiem żeby mnie to jakoś razilo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 10:34   #14
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie jest źle, ja rano jadę na 7 do pracy więc czasem "muszę" wygrywa z parada krotkie sukienki jak wieje wiatr niezbyt się sprawdzają. Ale też nie noszę często takiego połączenia.
Dluzszy plaszcz nie rozwiazalby problemu?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 11:25   #15
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Doraz Pokaż wiadomość
Masz rację. To jest bardzo ładny i wygodny strój.Podoba mi się on i dobrze się w nim czuje dlatego noszę i zawsze będę go nosić.A ci co go tak krytykują piszą nieprawdę i nie mają racji a swoje negatywne opinie wyrażają na podstawie stereotypów.A jeśli mogę spytać to jakiego koloru rajstopy do tych szortów nosisz oraz jakie buty do tego?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


Dokładnie tak jest. Właśnie od tego zależy czy stylizacja będzie ładnie wyglądać.
Nieprawdę ? W związku z czym?

O jakich racjach Ty piszesz? Nie ma żadnych racji. Każdy ma swój styl i opinie. Jednemu się podoba to innemu tamto.

Chciałaś opinie.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie szorty i rajstopy nie bylyby wygodne, to troche jak spodnie i rajstopy zima, dla mnie tortura.
No i ogolnie (poza wakacjami i wypadami na plaze) tez nie nosze szortow, wole spodnice i sukienki.
Dla mnie szorty tylko na plażę do szortów. Chociaż chyba czas na dłuższe
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 13:08   #16
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dluzszy plaszcz nie rozwiazalby problemu?
Mam, ale nie zawsze mi to pasuje do koncepcji ogólnej ale tak gwoli scislosci- ja z tymi spodenkami nie mam żadnego problemu, mnie się podoba, innym nie musi (byłoby oczywiście miło, ale też żadna że mnie ikona mody żebym się musiała wszystkim podobac)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 13:43   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
bo w lecie tak krótkich ubrań nie noszę- ani spódniczek ani spodenek, bo już nie mam 15 lat niestety.
Ja w lecie nosze krotkie spodenki do jazdy na rowerze, albo wlasnie na wakacjach. Do biura bym oczywiscie takich nie ubrala, ani w zimie, ani w lecie. Kwestia okazji, a nie wieku.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
krotkie sukienki jak wieje wiatr niezbyt się sprawdzają.
Ja nosze plaszcz przynajmniej do polowy uda lub dluzszy, wiec jako ochrona przed wiatrem to raczej wystarczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 13:50   #18
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja w lecie nosze krotkie spodenki do jazdy na rowerze, albo wlasnie na wakacjach. Do biura bym oczywiscie takich nie ubrala, ani w zimie, ani w lecie. Kwestia okazji, a nie wieku.


Ja nosze plaszcz przynajmniej do polowy uda lub dluzszy, wiec jako ochrona przed wiatrem to raczej wystarczy.
Ja nie noszę nawet na rower, ale może źle się wyraziłam. Nie bronię nikomu, ale ja ze względu na wiek źle się czuje w tej długości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 09:09   #19
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Dla dziewczyn lubiących nosić rajstopy do szortów

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też uważam, że to kwestia gustu i nie będę się obrażać, jeżeli komuś się nie podoba Nawet to trochę lubię, bo mam swój styl.

Mam zgrabne nogi i lubię je eksponować. Zwykle noszę czarne, mocno kryjące rajstopy i botki albo wysokie kozaki. Dla mnie w ogóle taka długość shortów jest akceptowalna tylko do grubych rajstop, bo w lecie tak krótkich ubrań nie noszę- ani spódniczek ani spodenek, bo już nie mam 15 lat niestety.
ja podobnie czasem zaloze szorty skorzane takie szerokie gruby sweter który w zasadzie jest zakrywa i botki, moze jesli ktos zaklada spodenki letnie na to rajstopy i kozaki to wyglada komicznie, ale w zasadzie te spodenki ktore ja mam wyglądają jak spódniczka i nie mam obawy ze schylając sie cos bedzie widac
wiec nie powiem ze lubie ale to polaczenie ktore ja nosze jest dla mnie w porządku
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 10:09:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.