Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-22, 10:35   #1
Opalka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?


Witam, piszę na tym forum, ponieważ chce poznać zdanie kobiet na temat mojego problemu.

Więc tak koło 3-4 miesiące temu poznałem pewną piękną dziewczyne o niezwyklym charakterze. Ja mam 18 ona 19 lat.

Spotykam się teraz średnio raz na tydzień u mnie albo u niej, chodzimy do tej samej szkoły lecz ona w maju wyjeżdża na studia 400 km odemnie i nie wiem w jaki sposób traktować nasza relacje.

Rozmawialiśmy ostatnio o nas to powiedziałem, że mi się podoba ona powiedziała, że ja się jej też podobam i widzi nas dalej jako kogoś więcej.

Podczas spotkań zachowujemy się jak para, całujemy, przytulamy ostatnio dołączył się seks do naszej relacji.

W tym mój problem... Jak wyjedzie to wiem, że wszystko się zmieni. Jej środowisko, znajomi i całe otoczenie, coraz więcej imprez itd. Boję się szczerze, że ona sobie kogoś tam znajdzie z czasem a ja będę tylko taka odskocznią od "dużego miasta".

Niedługo mamy rozmawiać o tym jej wyjeździe jak to z nami będzie. Co o tym myślicie? Zaczynam coś powoli do niej czuć a ten wyjazd nie polepszy naszej relacji tylko będzie ją raczej niszczył od środka.

Może ktoś miał podobna sytuacje i chce pomóc?

Dzięki za każdą dobra radę
Opalka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:04   #2
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Cytat:
Napisane przez Opalka99 Pokaż wiadomość
Witam, piszę na tym forum, ponieważ chce poznać zdanie kobiet na temat mojego problemu.

Więc tak koło 3-4 miesiące temu poznałem pewną piękną dziewczyne o niezwyklym charakterze. Ja mam 18 ona 19 lat.

Spotykam się teraz średnio raz na tydzień u mnie albo u niej, chodzimy do tej samej szkoły lecz ona w maju wyjeżdża na studia 400 km odemnie i nie wiem w jaki sposób traktować nasza relacje.

Rozmawialiśmy ostatnio o nas to powiedziałem, że mi się podoba ona powiedziała, że ja się jej też podobam i widzi nas dalej jako kogoś więcej.

Podczas spotkań zachowujemy się jak para, całujemy, przytulamy ostatnio dołączył się seks do naszej relacji.

W tym mój problem... Jak wyjedzie to wiem, że wszystko się zmieni. Jej środowisko, znajomi i całe otoczenie, coraz więcej imprez itd. Boję się szczerze, że ona sobie kogoś tam znajdzie z czasem a ja będę tylko taka odskocznią od "dużego miasta".

Niedługo mamy rozmawiać o tym jej wyjeździe jak to z nami będzie. Co o tym myślicie? Zaczynam coś powoli do niej czuć a ten wyjazd nie polepszy naszej relacji tylko będzie ją raczej niszczył od środka.

Może ktoś miał podobna sytuacje i chce pomóc?

Dzięki za każdą dobra radę
Jeśli wybierasz się na studia to rozważ to samo miasto, oczywiście jeśli jest tam interesująca Cię uczelnia i kierunek. Jeśli ma się wam udać to uczucie przetrzyma, możesz ją odwiedzać i widywać się gdy ona zjedzie w rodzinne strony.
Nie ma co się zamartwiać na zapas ale warto mieć świadomość, że może się skończyć różnie.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 13:15   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Będę brutalna wasza relacja moim zdaniem nie przetrwa
Jak piszesz nowe otoczenie nowi ludzie to nie ma szans na dłuższą metę
Ja rozstalam się z moim chłopakiem po tym jak on wyjechał na studia(znalazłam innego na miejscu)
Moja córka również rozstala sie że swoim chłopakiem po jej wyjeździe na studia (studiowali w innych miastach) znalazła chłopaka na swoim roku i są parą do dziś jej poprzedni chłopak ma dziewczynę w tym nowym miescie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 14:15   #4
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Cytat:
Napisane przez Opalka99 Pokaż wiadomość
Witam, piszę na tym forum, ponieważ chce poznać zdanie kobiet na temat mojego problemu.

Więc tak koło 3-4 miesiące temu poznałem pewną piękną dziewczyne o niezwyklym charakterze. Ja mam 18 ona 19 lat.

Spotykam się teraz średnio raz na tydzień u mnie albo u niej, chodzimy do tej samej szkoły lecz ona w maju wyjeżdża na studia 400 km odemnie i nie wiem w jaki sposób traktować nasza relacje.

Rozmawialiśmy ostatnio o nas to powiedziałem, że mi się podoba ona powiedziała, że ja się jej też podobam i widzi nas dalej jako kogoś więcej.

Podczas spotkań zachowujemy się jak para, całujemy, przytulamy ostatnio dołączył się seks do naszej relacji.

W tym mój problem... Jak wyjedzie to wiem, że wszystko się zmieni. Jej środowisko, znajomi i całe otoczenie, coraz więcej imprez itd. Boję się szczerze, że ona sobie kogoś tam znajdzie z czasem a ja będę tylko taka odskocznią od "dużego miasta".

Niedługo mamy rozmawiać o tym jej wyjeździe jak to z nami będzie. Co o tym myślicie? Zaczynam coś powoli do niej czuć a ten wyjazd nie polepszy naszej relacji tylko będzie ją raczej niszczył od środka.

Może ktoś miał podobna sytuacje i chce pomóc?

Dzięki za każdą dobra radę
co Cię trzyma w obecnym miejscu zamieszkania? szkoła? bardzo dobra praca?
dopuszczasz przeprowadzkę razem z dziewczyną?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 15:05   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
co Cię trzyma w obecnym miejscu zamieszkania? szkoła? bardzo dobra praca?
dopuszczasz przeprowadzkę razem z dziewczyną?
Ma 18 lat... także chyba logiczne.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Autorze, do matury i jej wyprowadzki jeszcze trochę czasu. Zobacz na spokojnie jak rozwinie się relacja, a potem będzie się martwić.
Wyjazd na studia wcale nie oznacza rezygnacji z związku zawartego w domu. 400 kilometrów to dużo, ale raz możesz jeździć do niej, a raz ona będzie wracała.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 15:20   #6
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 22:41
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 16:00   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Tez to chcialam napisac. Miedzy majem a pazdziernikiem podobno sa wakacje. A to idealny czas by sie lepiej poznac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 16:14   #8
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Przecież może wyjechać od razu po maturach i no zacząć pracować juz w swoim mieście studenckim, co e yyk dziwnego. Widocznie dziewczyna jest pewna, ze dostanie sie na wybrane uczulenie.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 19:49   #9
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dziewczyna wyjeżdża na studia, co robić?

Czy Ty zamierzasz studiować? Czy wchodzi w grę opcja studiowania w tym samym mieście?

Będę brutalna. Wśród moich znajomych spora część związków rozpadła się właśnie po wyjeździe na studia. To jest totalny przeskok. Całkiem nowe towarzystwo, inny tryb życia. To często zmienia ludzi. Wątpię żebyście mogli jeździć do siebie na każdy weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 20:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.