Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 04:27   #4261
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To znowu ja. Plamienia ustały wczoraj więc chyba to były resztki okresu to jak mówiliście. Przychodzę jednak znowu z moją paranoją i fobią. Mianowicie dzisiaj miała miejsce sytuacja gdzie uprawiałam seks oralny z chłopakiem i robiąc dobrze chłopakowi ustami on dotykał moich narządów intymnych i wkładał mi palce do pochwy. Tuż przed samym wytryskiem chłopak dotknął swojego penisa to znaczy wziął go w dłoń i poruszał nim góra -dół, później nastąpił wytrysk w moich ustach, chłopak już wtedy nie dotykał dłonią penisa ja go trzymałam w dłoni, później chłopak dotykał znowu moich narządów i wkładał mi palce do pochwy ale krótko. I teraz bardzo mnie stresuje i nurtuje to czy coś się mogło dostać albo coś jak chłopak dotknął się po penisie tak jak opisałam a później wrócił dotykania mnie. Niestety nie pamiętam czy chłopak dotykał siebie tą samą ręka co mnie czy drugą, totalnie mi odcięło rozum i już nic nie pamiętam. Bardzo się stresuje że może jakiś prejakulat albo mogło być już trochę spermy zanim nastąpił wytrysk (chłopak wcześniej nie miał wytrysku ) i że jakoś mi to przeniósł na dłoni, na palach,😞 sama też nie wiem czy jak chłopak doszedł to czy mnie potem dotknął, siebie raczej nie dotykał po tym dzisiaj mam 10 dzień cyklu jak wynika z apki dzień niepłodny, śluz miałam dzisiaj taki mleczny nierozciągliwy, od jutra mają mi się zacząć dni płodne. Bardzo się tym wszystkim znowu zestresowałam że mogło się coś tam do mnie dostać i polecieć dalej, i że jak jutro zaczynają mi się dni płodne to jeśli coś to poczeka to na owulację która mam mieć według apki za 5 dni. Jestem w trakcie czekania na wizytę u psychiatry. Więc piszę tutaj wiem że już was długo mecze ale wybaczcie traktuje to forum jako delikatną formę terapii żebyś ktoś mnie uspokajał. Za mniej więcej tydzień prawdopodobnie wyjeżdżam za granicę na okres 2 tygodni więc jeśli coś to wizyta u psychiatry odłoży się w czasie. Bardzo się stresuje, dzisiaj już nawet zaliczyłam atak paniki a przynajmniej tak mi się wydaje, strasznie się trzęsłam i w pewniej chwili zrobiło mi się nawet ciemno przed oczami, był wtedy przy mnie mój chłopak który mocno mnie trzymał w tym czasie. Wzięłam także dwie tabletki na uspokojenie, więc teraz jakoś to pisze. Nie wiem pomóżcie mi jakoś, powiedzcie coś bo już nie daje rady znowu. Najgorsze jest to że ten lęk, ta fobia przeradza się w lęk przed czymś, to znaczy boję się a sama nie wiem czego, boję się że zaraz coś się stanie. Nie wiem co ze mną jest nie tak 😞 bardzo was przepraszam za te wszystkie moje wpisy tutaj, wiem że to może być irytujące ale pomagam sobie tym 😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 04:29   #4262
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie było penetracji ani nic z tych rzeczy nawet tez dotknięcia penisa przez moje okolice intymne
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 06:27   #4263
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
To znowu ja. Plamienia ustały wczoraj więc chyba to były resztki okresu to jak mówiliście. Przychodzę jednak znowu z moją paranoją i fobią. Mianowicie dzisiaj miała miejsce sytuacja gdzie uprawiałam seks oralny z chłopakiem i robiąc dobrze chłopakowi ustami on dotykał moich narządów intymnych i wkładał mi palce do pochwy. Tuż przed samym wytryskiem chłopak dotknął swojego penisa to znaczy wziął go w dłoń i poruszał nim góra -dół, później nastąpił wytrysk w moich ustach, chłopak już wtedy nie dotykał dłonią penisa ja go trzymałam w dłoni, później chłopak dotykał znowu moich narządów i wkładał mi palce do pochwy ale krótko. I teraz bardzo mnie stresuje i nurtuje to czy coś się mogło dostać albo coś jak chłopak dotknął się po penisie tak jak opisałam a później wrócił dotykania mnie. Niestety nie pamiętam czy chłopak dotykał siebie tą samą ręka co mnie czy drugą, totalnie mi odcięło rozum i już nic nie pamiętam. Bardzo się stresuje że może jakiś prejakulat albo mogło być już trochę spermy zanim nastąpił wytrysk (chłopak wcześniej nie miał wytrysku ) i że jakoś mi to przeniósł na dłoni, na palach, sama też nie wiem czy jak chłopak doszedł to czy mnie potem dotknął, siebie raczej nie dotykał po tym dzisiaj mam 10 dzień cyklu jak wynika z apki dzień niepłodny, śluz miałam dzisiaj taki mleczny nierozciągliwy, od jutra mają mi się zacząć dni płodne. Bardzo się tym wszystkim znowu zestresowałam że mogło się coś tam do mnie dostać i polecieć dalej, i że jak jutro zaczynają mi się dni płodne to jeśli coś to poczeka to na owulację która mam mieć według apki za 5 dni. Jestem w trakcie czekania na wizytę u psychiatry. Więc piszę tutaj wiem że już was długo mecze ale wybaczcie traktuje to forum jako delikatną formę terapii żebyś ktoś mnie uspokajał. Za mniej więcej tydzień prawdopodobnie wyjeżdżam za granicę na okres 2 tygodni więc jeśli coś to wizyta u psychiatry odłoży się w czasie. Bardzo się stresuje, dzisiaj już nawet zaliczyłam atak paniki a przynajmniej tak mi się wydaje, strasznie się trzęsłam i w pewniej chwili zrobiło mi się nawet ciemno przed oczami, był wtedy przy mnie mój chłopak który mocno mnie trzymał w tym czasie. Wzięłam także dwie tabletki na uspokojenie, więc teraz jakoś to pisze. Nie wiem pomóżcie mi jakoś, powiedzcie coś bo już nie daje rady znowu. Najgorsze jest to że ten lęk, ta fobia przeradza się w lęk przed czymś, to znaczy boję się a sama nie wiem czego, boję się że zaraz coś się stanie. Nie wiem co ze mną jest nie tak bardzo was przepraszam za te wszystkie moje wpisy tutaj, wiem że to może być irytujące ale pomagam sobie tym
Moja rada bedzie raczej malo pomocna, ale skoro tak sie stresujesz przy kazdym kontakcie, bez wzgledu na dzien cyklu, czy po okresie, to ja na twoim miejscu chyba zrezygnowalabym z jakiejkolwiek aktywnosci seksualnej do czasu wizyty u psychiatry, bo sama sie nakrecasz. Ledwo uspokoisz sie po jednej sytuacji, a tu powtarzasz znowu ten sam schemat, wyniszczajac tylko siebie psychicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:09   #4264
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie chyba zaprzestanę jakichkolwiek pieszczot bo nie daje rady

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:39 ----------

I to chyba na zawsze
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:15   #4265
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie chyba zaprzestanę jakichkolwiek pieszczot bo nie daje rady

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:39 ----------

I to chyba na zawsze
Z tym na zawsze nie ma co przesadzac, zrob porzadek z glowa, a potem sie ulozy wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:37   #4266
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No nie wiem, skoro nie uprawiając seksu ja mam takie schizy. To chyba całkowicie zrezygnuje z czegokolwiek
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:55   #4267
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Skądś te lęki się wzięły i lepiej żebyś wizyty u specjalisty nie odkładała. Miałaś już wcześniej w jakiejkolwiek sytuacji atak paniki?
Rezygnacja z seksu może no nie być rozwiązaniem na ten silny lęk, bo jeśli nie miałaś jakiejś traumy na tym polu to myślę, że on się wziął z czegoś innego (ale to już do ustalenia przez terapeutę bo sobie gdybym). W każdym razie obawiam się, że ta panika może Ci się powtórzyć w sytuacji zupełnie innej niż teraz.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-04-19 o 08:16
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 08:02   #4268
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No nie wiem, skoro nie uprawiając seksu ja mam takie schizy. To chyba całkowicie zrezygnuje z czegokolwiek
No i wlasnie o to mi chodzi, zrob "porzadek z glowa" U specjalistu, zamiast od razu zakladac, ze trzeba ze wszystkiego rezygnowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 08:50   #4269
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Traumy jako takiej na polu seksualnym nie dlatego nie wiem skąd to się bierze. Hm ataki paniki to może nie były, wcześniej to znaczy

około rok temu i do teraz zdarzyły mi się takie sytuacje silnego stresu czyli też nie mogłam jeść i uczucie ucisku w klatce i wrażenie jakbym miała się za chwilę udusić. Ale teraz to co mi się przydarzyło to pierwszy raz coś takiego miałam. Nie wiem co bym zrobiła gdybym był sama. W każdym razie w najbliższym czasie rezygnuję z jakichkolwiek pieszczot, chyba tylko i wyłącznie będę zadowalać chłopaka oralnie i gdy będę ubrana, siebie nie "nie pozwolę" dotknąć. A co do tej sytuacji którą wcześniej opisałam, mam się czym martwić ? Bo bardzo się stresuje 😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:11   #4270
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Traumy jako takiej na polu seksualnym nie dlatego nie wiem skąd to się bierze. Hm ataki paniki to może nie były, wcześniej to znaczy

około rok temu i do teraz zdarzyły mi się takie sytuacje silnego stresu czyli też nie mogłam jeść i uczucie ucisku w klatce i wrażenie jakbym miała się za chwilę udusić. Ale teraz to co mi się przydarzyło to pierwszy raz coś takiego miałam. Nie wiem co bym zrobiła gdybym był sama. W każdym razie w najbliższym czasie rezygnuję z jakichkolwiek pieszczot, chyba tylko i wyłącznie będę zadowalać chłopaka oralnie i gdy będę ubrana, siebie nie "nie pozwolę" dotknąć. A co do tej sytuacji którą wcześniej opisałam, mam się czym martwić ? Bo bardzo się stresuje
Na kiedy masz umówioną wizytę u psychiatry?
Co do pieszczot to nie masz się czego obawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:22   #4271
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jak już wrócę z wyjazdu, bo dopiero od niedawna mogę wychodzić z domu, więc za 2 tyg. Nie mam się co objawiać sytuacji którą opisałam?🥺 Boję się i stresuje że jak chłopak dotknął swojego penisa zanim nastąpił wytrysk, później już nie, gdzie wcześniej dotykałam ustami to że jak dotknął siebie a potem dotykał mnie po moich narządach intymnych i wkładał mi palce do pochwy to może był jakiś prejakulat z podniecenia albo że może jakaś odrobina spermy gdzieś była jeszcze przed wytryskiem i że on mi przeniósł to na palcach 😞 miałam dni niepłodne 5-6 dni przed owulacją, a śluz mleczny nierozciągliwy,bardzo się stresuje 😞😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 10:23   #4272
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie zwlekaj z wizyta, bo jeszcze dojdzie do tego, ze jak chlopak kichnie to bedziesz sie bala, ze mogl miec plemnki w ustach.

Rozumiem ze to stresujace, ale na poczatek moze sprobuj przeczytac jak wyglada sprawa z zaplodnieniem. Plemnik przezywa jesli dobrze pamietam max 4 dni w drogach rodnych, a owulacje masz miec za wiecej dni niz plemniki przezywaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 10:36   #4273
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Jak już wrócę z wyjazdu, bo dopiero od niedawna mogę wychodzić z domu, więc za 2 tyg. Nie mam się co objawiać sytuacji którą opisałam?🥺 Boję się i stresuje że jak chłopak dotknął swojego penisa zanim nastąpił wytrysk, później już nie, gdzie wcześniej dotykałam ustami to że jak dotknął siebie a potem dotykał mnie po moich narządach intymnych i wkładał mi palce do pochwy to może był jakiś prejakulat z podniecenia albo że może jakaś odrobina spermy gdzieś była jeszcze przed wytryskiem i że on mi przeniósł to na palcach miałam dni niepłodne 5-6 dni przed owulacją, a śluz mleczny nierozciągliwy,bardzo się stresuje
O pani, ja uprawiałam seks jakieś setki razy i mam całe zero dzieci, a tu wyobrażenia, że plemniki mogą się teleportować i coś zrobić .

Dziewczyno priorytetem jest lekarz bo się wykonczysz psychicznie. Od tygodni masz wymówki a to kwarantanna, a to wyjazd, a to jest naprawdę najważniejsza sytuacja w Twoim wypadku bo tu już fizyczne bóle, ataki paniki i inne atrakcje, które są na bank dla organizmu strasznie obciążające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 12:53   #4274
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Rozumiem ale bardzo stresuje, że a może owulację będę miała wcześniej albo coś😞 i że coś mi na palcach przeniósł, wkładając mi je do pochwy i mnie dotykając😔 tak się złożyło że nie mogłam wychodzić i to akurat na chwilę przed tym wyjazdem 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:56   #4275
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

😔😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:47   #4276
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie wiem jak sobie radzić 😞😞😞

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Nie wiem jak się uspokoić, mam się czym stresować czy nie? Wszystko to co było wcześniej wróciło, już nie pamiętam jak to się nie stresować😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:50   #4277
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sobie radzić

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Nie wiem jak się uspokoić, mam się czym stresować czy nie? Wszystko to co było wcześniej wróciło, już nie pamiętam jak to się nie stresować
Musisz dać sobie pomóc. Dlatego powinnaś iść do specjalisty. Sama sobie z tym lękiem nie poradzisz. Czy ktoś z Twoich bliskich wie co się dzieje z Tobą i Twoją psychiką? Masz wsparcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:46   #4278
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak wie mój chłopak 😞 do wyjazdu zostało mi kilka dni a nie chce znowu cały miesiąc się stresować 😔 muszę usłyszeć od obcej osoby że mogę być spokojna. Mam się nie martwić tą sytuacją którą opisałam wcześniej i nie świrować że coś tam się mogło przenieść na palcach do pochwy jeśli chłopak mi je tam włożył ? Nie wiem już coś myśleć, strasznie się stresuje i nie wiem co mam ze sobą zrobić, ten stres jest bardzo silny i nie mogę przestać o tym myśleć cały czas analizuje sytuację, licze dni, sprawdzam kiedy powinnam mieć owulację, jaki mam śluz itp. nie wiem jak się z tego stresu uwolnić 😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:51   #4279
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tu tylko specjalista może Ci pomóc uwolnić się od tych leków i stresu.
Czy to jest twój pierwszy partner seksualny. Może jeszcze nie dostałaś do życia intymnego z partnerem jeśli każda sytuacja napawa Cię strachem przed ciążą
Tak jak we wcześniejszych przypadkach nie ma szans na ciążę. Możesz być spokojna. Możesz się nie martwić ze z takiej sytuacji może być ciąża. Nie ma na to żadnej szansy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 19:42   #4280
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Tu tylko specjalista może Ci pomóc uwolnić się od tych leków i stresu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. My Ci nie możemy pomóc. To co piszemy nie jest w stanie Cię uspokoić. Te lęki destrukcyjnie wpływają na Twoje życie. Pomóc może tylko lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 20:23   #4281
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tym bardziej, ze prosisz, zeby obce osoby cie uspokoily, ze nie ma sie czym stresowac, a po slowach uspokojenia chyba jeszczd bardziej sie nakrecasz. Przy takich lekach to chyba najlepiej by bylo znalezc psychiatre-seksuologa, ale na poczatek sam psychiatra tez powinien pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 22:08   #4282
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak to mój pierwszy partner, wcześniej było ok uprawialiśmy seks co prawda to były nasze początki ale nie miałam takiej paniki jak teraz. Później jakoś tak nie inicjowałam stosunku i stopniowo przestaliśmy i od jakiś 6 miesięcy w ogóle tego nie robimy, a w tym czasie jakaś taka panika się nasiliła nie wiem sama skąd. Wiem że lekarz to jedyna droga i to nie tak że nie chce do niego iść, po prostu idę do psychiatry na fundusz na chwilę obecną. Czyli mam się uspokoić i nie schizować że chłopak coś mi przeniósł na palcach gdy mi je wkładał do pochwy i i chwilę wcześniej dotknął się po penisie, przed wytryskiem? To znaczy wyglądało to tak że pomógł sobie ręka zanim doszedł, wykonał kilka ruchów dłonią, potem ją wziął, wytrysk miał miejsce w moich ustach a on w tym czasie dotknął mnie po sromie i włożył na chwilę palce do pochwy 😞 i właśnie stresuje się że coś miał od tego dotknięcia wkładając mi palce do pochwy. Opisuje tą sytuację kolejny raz by mieć pewność że na pewno ją przeczytacie i jak mi odpiszecie to się trochę uspokoję 😞😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 08:54   #4283
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Proszę odpiszcie mi coś W związku z tą sytuacją 😞 bardzo się stresuje że a może prejakulat że a może już się pojawiło trochę spermy gdzieś czy przed wytryskiem czy coś i już sama nie wiem Co myśleć naprawdę 😞😞😞😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:09   #4284
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Proszę odpiszcie mi coś W związku z tą sytuacją 😞 bardzo się stresuje że a może prejakulat że a może już się pojawiło trochę spermy gdzieś czy przed wytryskiem czy coś i już sama nie wiem Co myśleć naprawdę 😞😞😞😞
Nie ma szans na ciążę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:22   #4285
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Okej a jak mi się owulacja przesunęła albo coś 😞 dni płodne mam niby od wczoraj a ta sytuacja wydarzyła się w niedzielę, owulacja według apki w piątek ma być 😞 w niedzielę wczoraj miałam śluz biały nierozciągliwy, dzisiaj też mam biały ale zaczyna lekko się rozciągać czy tak powinno być? Czy może mną wcześniej owulację albo coś i tam w pochwie mi coś zostało ?🥺😞😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:27   #4286
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Okej a jak mi się owulacja przesunęła albo coś 😞 dni płodne mam niby od wczoraj a ta sytuacja wydarzyła się w niedzielę, owulacja według apki w piątek ma być 😞 w niedzielę wczoraj miałam śluz biały nierozciągliwy, dzisiaj też mam biały ale zaczyna lekko się rozciągać czy tak powinno być? Czy może mną wcześniej owulację albo coś i tam w pochwie mi coś zostało ?🥺😞😞
Bez znaczenia, kiedy miałaś owulację, bo od preejakulatu nie zachodzi się w ciążę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 10:01   #4287
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No rozumiem a jeśli no nie wiem gdy chłopak się dotknął przed wytryskiem to jak pisałam i jak jakaś sperma wydzieliła się jeszcze przed wytryskiem i jak chłopak miał to na palcach ? Nie dotykał się po czubku penisa tylko bardziej w połowie jego długości, no ale jeśli coś się wydzieliło wcześniej czy coś i dotknął tego dłonią i potem te palce wkładał mi do pochwy 😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 10:12   #4288
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
No rozumiem a jeśli no nie wiem gdy chłopak się dotknął przed wytryskiem to jak pisałam i jak jakaś sperma wydzieliła się jeszcze przed wytryskiem i jak chłopak miał to na palcach ? Nie dotykał się po czubku penisa tylko bardziej w połowie jego długości, no ale jeśli coś się wydzieliło wcześniej czy coś i dotknął tego dłonią i potem te palce wkładał mi do pochwy
Po 1. Zastanow sie, prosisz o slowa upewnienia ze nie moglas zajsc w ciaze, po tych slowach jeszcze bardziej nie wierzysz
Po 2. Dni plodne zaczynaja sie kilka dni przed owualcja. Rozumiem to tak, ze to sa dni, kiedy plemniki moga przezyc do czasu owulacji, czyli jak przed dniami plodnymi doszlo do czegos, to plemniki to nie rambo, nie przezyja tygodnia.
Po 3. Plemniki czy preejakulat to nie pot, zeby trzymajac czlonek w polowie jakims cudem sie tam znalezc. Jakby doszlo u chlopaka do tego, ze pojawilby sie preejakulat to by na bank poczul wilgoc na rece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 10:20   #4289
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Okej a jak mi się owulacja przesunęła albo coś dni płodne mam niby od wczoraj a ta sytuacja wydarzyła się w niedzielę, owulacja według apki w piątek ma być w niedzielę wczoraj miałam śluz biały nierozciągliwy, dzisiaj też mam biały ale zaczyna lekko się rozciągać czy tak powinno być? Czy może mną wcześniej owulację albo coś i tam w pochwie mi coś zostało ?🥺
Daty z aplikacji to kiepski wyznacznik.
Jeżeli śluz dopiero zaczyna się lekko rozciągać, to prawdopodobnie organizm powoli zaczyna się szykować do owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 10:47   #4290
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No tak rozumiem ale to była taka sytuacja że ja zadowałam chłopaka oralnie czyli chłopka mógł poczuć wilgoć na ręce bo penis mógł być w mojej slinie po prostu. Chłopak przed wytryskiem " pomógł"sobie po prostu trochę ręką i chwilę przed wytryskiem ją wziął, a sam wytrysk nastąpił w nich ustach a w tym czasie chłopak dotykał mnie po sromie i wkładał palce do pochwy no i stresuje się że może jakiś prejakulat albo coś mógł być wymieszany z moją śliną albo może jakaś sperma która przedwcześnie się wydzieliła i chłopak dotykając siebie dotknął też tego i mi to przeniósł. Niestety nie pamiętam czy aby na pewno czy nie chłopak dotykał mnie tą samą ręka co siebie po penisie po prostu zapomniałam że stresu. Po wytrysku ja się nie dotykałam ani chłopak mnie ani swojego penisa. No i z tego wszystkiego obawiam się że jak to był ostatni dzień niepłodny gdzie miała miejsce ta sytuacja to jakoś coś tam we mnie zostało, i że owulacja może być wcześniej albo coś 😔

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Dodam że chłopak wcześniej nie miał wytrysku, nie dotykał mnie penisem po wargach sromowych ani nie było penetracji 😞
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.