Uzależnienie od słodyczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-18, 23:43   #541
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;88651804]Od 5 dni nie jadłam słodyczy, nie słodziłam, za to w środę pierwszy raz w życiu zjadłam jogurt naturalny (taki typu greckiego) i w sumie mi smakuje. Jem z dodatkiem rozmrożonych owoców: wiśni, truskawek, malin i porzeczek. Smakuje mi to. Postanowiłam z dnia na dzień rzucić cukier, uciąć to natychmiastowo i nawet mi go nie brakuje.
Chociaż nie wiem, czy za dużo tych owoców nie jem [/QUOTE]Ja bardzo lubię jogurt grecki, to w sumie jedyny jogurt jaki jadam, bo podoba mi się jego konsystencja, taki ni to krem, ni to pianka, coś pośrodku. Też kupuję naturalny najczęściej, czasem z owocami. Te co wymieniłas to są akurat najbardziej niskocukrowe, więc Twój dzisiejszy deser miał naprawdę niewiele tego cukru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 23:24   #542
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Mój aktualny bilans bez słodyczy to -1.5kg na wadze.

Ale ciągle mi się chce coś słodkiego i kupiłam kilka kartonów tropikalnego soku. Aż mnie korciło, żeby do tego kupić Malibu, ale u mnie alkohol sprzedają po 11 / 12 godz, a ja w sklepie byłam po 7. Zaoszczędziłam 20 euro na swoich zachciankach.

Dalej piję słodką kawę mocha. Nie potrafię się odzwyczaić. Jestem herbaciarą, ale jak mi się zachce czekolady to wypiję dwa kubki tej Nescafe mocha. Oczywiście, że kaloryczna i pełna cukru, ale chyba wolę to niż czekoladę. Jak się rzucę na czekoladę to przepadnę.

I popełniłam przestępstwo, kupując płatki Cookie Crisp. Przeszłam obojętnie obok półki ze słodyczami, ale zobaczyłam te płatki i musiałam wziąć Nie lubię mleka i nie jem płatków z mlekiem, ale te lubię sobie chrupać na sucho jak oglądam jakieś seriale.

Nie chce mi się już ciągle jeść lodów i zimnych deserów, bo zabieram wszędzie ze sobą butelkę wody. Zawsze po długim spacerze byłam zmęczona i chciało mi się zjeść jakiegoś loda na ochłodę. Odkąd wszędzie chodzę z butelką wody to już mi się nie chce.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:13   #543
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Mój aktualny bilans bez słodyczy to -1.5kg na wadze.

Ale ciągle mi się chce coś słodkiego i kupiłam kilka kartonów tropikalnego soku. Aż mnie korciło, żeby do tego kupić Malibu, ale u mnie alkohol sprzedają po 11 / 12 godz, a ja w sklepie byłam po 7. Zaoszczędziłam 20 euro na swoich zachciankach.

Dalej piję słodką kawę mocha. Nie potrafię się odzwyczaić. Jestem herbaciarą, ale jak mi się zachce czekolady to wypiję dwa kubki tej Nescafe mocha. Oczywiście, że kaloryczna i pełna cukru, ale chyba wolę to niż czekoladę. Jak się rzucę na czekoladę to przepadnę.

I popełniłam przestępstwo, kupując płatki Cookie Crisp. Przeszłam obojętnie obok półki ze słodyczami, ale zobaczyłam te płatki i musiałam wziąć Nie lubię mleka i nie jem płatków z mlekiem, ale te lubię sobie chrupać na sucho jak oglądam jakieś seriale.

Nie chce mi się już ciągle jeść lodów i zimnych deserów, bo zabieram wszędzie ze sobą butelkę wody. Zawsze po długim spacerze byłam zmęczona i chciało mi się zjeść jakiegoś loda na ochłodę. Odkąd wszędzie chodzę z butelką wody to już mi się nie chce.
Zazdro.
U mnie 11 dzień bez słodyczy, nawet najmniejszego cukierka i co? Jajco.
Na wadze +0,5.

Czuję się kompletnie zdemotywowana 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:29   #544
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zazdro.
U mnie 11 dzień bez słodyczy, nawet najmniejszego cukierka i co? Jajco.
Na wadze +0,5.

Czuję się kompletnie zdemotywowana 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak często się ważysz? Takie małe wahania wagi to może być jakaś opuchlizna, zatrzymanie wody itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:38   #545
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88654645]Jak często się ważysz? Takie małe wahania wagi to może być jakaś opuchlizna, zatrzymanie wody itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ważę się raz na tydzień, wie widzę sensu częściej 🤷 staram się robić co najmniej 10 tysięcy kroków dziennie, jak mam czas to i na rower wskoczę. ( Max 2x w tygodniu po 1,5h).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:44   #546
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ważę się raz na tydzień, wie widzę sensu częściej 🤷 staram się robić co najmniej 10 tysięcy kroków dziennie, jak mam czas to i na rower wskoczę. ( Max 2x w tygodniu po 1,5h).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może akurat jakieś zatrzymanie wody. Tak naprawdę dla dokładnego wyniku zalecane jest ważenie się nawet codziennie i wyciąganie z tego średniej tygodniowej, ale jeśli wydaje ci się to przesadą, to takimi wahaniami nie ma co się przejmowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:44   #547
coffeex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 136
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zazdro.
U mnie 11 dzień bez słodyczy, nawet najmniejszego cukierka i co? Jajco.
Na wadze +0,5.

Czuję się kompletnie zdemotywowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Może brak słodyczy nadrabiasz innym jedzeniem i wychodzisz z kaloriami na plus?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
coffeex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 12:14   #548
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Jestem w izolacji i tym samym mam przymusowy odwyk od słodyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 19:13   #549
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Ja nadal dzielnie się trzymam, nie słodzę i nie jem słodyczy. Wjeżdżają jedynie mrożone owoce z naturalnym jogurtem (typ grecki). Staram się dużo chodzić, a w tym tygodniu jeździłam rowerem (2 razy po 15 km).
Od jutra zaczynam się codziennie ważyć, będę wyciągać srednie tygodniowe
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 06:38   #550
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zazdro.
U mnie 11 dzień bez słodyczy, nawet najmniejszego cukierka i co? Jajco.
Na wadze +0,5.

Czuję się kompletnie zdemotywowana 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może posiłki źle zbilansowane? Gratuluje wytrwania w niejedzeniu słodkiego! Jak to zrobiłaś?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 03:35   #551
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Na mnie działają te godzinne tabaty za karę Potem mnie tak wszystko boli, że odechciewa mi się słodyczy. I tłumaczę sobie, że jeden baton ma 100 kalorii i lepiej, żebym zjadła te 3 klementynki to wyjdzie to samo. Kalorii nigdy nie liczyłam, ale jak widzę słodycze to się robi niebezpiecznie.

Ostatnio jest upał, byłam na długich spacerach i ciągle chciało mi się loda Zamiast czekolady wciskałam w siebie tropikalne owoce i soki. Pomogło.

Niestety, zbliża mi się okres i boję się, że się załamię. Zawsze wtedy sięgam po jakiegoś wafelka albo czekoladę. Kończą mi się owoce i będę musiała pójść do sklepu po owoce i warzywa przed majówką. I jak nie przejść obok stoiska z czekoladami

Chyba wydrukuję sobie zdjęcie z okresu, kiedy miałam nadwagę 17kg i przykleję na lodówkę z napisem "koniec ze słodyczami".
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-26, 03:55   #552
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

To ja w sumie nawet nie probuje ostatnio ograniczyc slodyczy, po prostu tak jakos wyszlo, ze jem ich mniej. Po prostu nie mam za bardzo ochoty, kupilam pare dni temu kubelek lodow Ben&Jerry's i machnelam lyzka moze ze 3 razy i reszte schowalam z powrotem do zamrazalnika, bo sie zaslodzilam.
Za to teraz mam PMS i lada dzien mnie pewnie zacznie ciagnac do pizzy z pepperoni standardowo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 04:20   #553
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To ja w sumie nawet nie probuje ostatnio ograniczyc slodyczy, po prostu tak jakos wyszlo, ze jem ich mniej. Po prostu nie mam za bardzo ochoty, kupilam pare dni temu kubelek lodow Ben&Jerry's i machnelam lyzka moze ze 3 razy i reszte schowalam z powrotem do zamrazalnika, bo sie zaslodzilam.
Za to teraz mam PMS i lada dzien mnie pewnie zacznie ciagnac do pizzy z pepperoni standardowo
Ja chyba wrócę do intermittent fasting. Trzymajcie kciuki, żebym wróciła do pracy w maju. Wtedy będzie mi łatwiej się kontrolować ze słodyczami. Jak się jest w pracy i ma się wyznaczone godziny posiłków to jest łatwiej.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 04:40   #554
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja chyba wrócę do intermittent fasting. Trzymajcie kciuki, żebym wróciła do pracy w maju. Wtedy będzie mi łatwiej się kontrolować ze słodyczami. Jak się jest w pracy i ma się wyznaczone godziny posiłków to jest łatwiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 04:43   #555
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 17:37   #556
Pan_Robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 37
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Jestem uzależniony od słodyczy, próbowałem walczyć przez rok, bez skutku, poddałem się. Bez skutku, bo nic nie schudłem eliminując ich spożycie. Tłumaczę to sobie tak, że nerwy, stres z powodu niejedzenia słodkiego prowadził do wzrostu hormonu stresu przez co nie mogłem schudnąć. Znowu więc zacząłem je spożywać, mam lepszy humor, jestem spokojniejszy i nie przytyłem.
Pan_Robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 17:44   #557
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja chyba wrócę do intermittent fasting.
Ja bym abolutnie nie dała rady jeść w ten sposób. Jestem żywą ilustracją tego, że "głodny nie jesteś sobą". Robię się okropnie niemiła i antysocjalna, jak mnie ssie w żołądku. Dlatego nie wychodzę z domu bez śniadania, chociaż o 5 rano nie jestem jeszcze głodna, ale muszę zjeść na zapas, bo nie mam przerw w pracy o stałych porach i nie wyobrażam sobie, że miałabym funkcjonować na wysokich obrotach o pustym żołądku przez np 8 godzin od wstania.

U mnie ze słodyczami raczej kiepsko. Ostatnio nawet wyżebrałam u mojego faceta jego porcję tiramisu (swoją zeżarłam dzień wcześniej). Więc nie jest dobrze
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 19:03   #558
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym abolutnie nie dała rady jeść w ten sposób. Jestem żywą ilustracją tego, że "głodny nie jesteś sobą". Robię się okropnie niemiła i antysocjalna, jak mnie ssie w żołądku. Dlatego nie wychodzę z domu bez śniadania, chociaż o 5 rano nie jestem jeszcze głodna, ale muszę zjeść na zapas, bo nie mam przerw w pracy o stałych porach i nie wyobrażam sobie, że miałabym funkcjonować na wysokich obrotach o pustym żołądku przez np 8 godzin od wstania.

U mnie ze słodyczami raczej kiepsko. Ostatnio nawet wyżebrałam u mojego faceta jego porcję tiramisu (swoją zeżarłam dzień wcześniej). Więc nie jest dobrze

Ja tak samo. Nie mogę nie jeść długo i robić jakichś przerw, bo raz, że jestem rozdrażniona i nie umiem skupić się na niczym. A dwa, że fizycznie źle się czuje. Jak mam dłuższą przerwę w jedzeniu to boli mnie głowa, trzęsą mi się ręce i po prostu jestem do niczego jak jestem głodna.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 07:51   #559
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nie mogę nie jeść długo i robić jakichś przerw, bo raz, że jestem rozdrażniona i nie umiem skupić się na niczym. A dwa, że fizycznie źle się czuje. Jak mam dłuższą przerwę w jedzeniu to boli mnie głowa, trzęsą mi się ręce i po prostu jestem do niczego jak jestem głodna.
Takie objawy lub inne ma na początku każdy, kto na IF przechodzi. Organizm potrzebuje czasu żeby się zaadaptować - więcej lub mniej, ale zawsze te parę dni musi minąć. Zaleca się albo stopniowo wydłużać czas "głodówki" albo zaczynać stosować IF np. na urlopie. Nie każdy może stosować taki tryb żywienia, ale pewnie większość z tych osób, które twierdzą, że one absolutnie i nigdy. Organizm człowieka potrafi dostosować się do bardziej ekstremalnych warunków.

Taka ogólna uwaga, nie namawiam i nie twierdzę, że dla Was IF jest odpowiedni.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 10:53   #560
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Mnie było łatwiej na IF w pracy. Lunch był o 13godz, a ja po 17 byłam w domu. To moje jedzenie się zamykało w okienku 13-19. Ale nie robiłam takiego hardcorowego IF, że żadnych napojów oprócz wody. Normalnie piłam kilkanaście herbat dziennie, jak zawsze, miałam gdzieś, że to nieprawdziwy IF jak piłam herbaty. Ale ja herbat nie słodzę i nie piję bawarki jak ludzie na Wyspach.

Ale teraz nie mogę bez śniadania. Jedzenie śniadania pomogło na mój wilczy czekoladowy apetyt. To nie wiem jak sobie ten IF ułożyć. Teraz siedzę w domu to mi wszystko jedno. Jak wrócę do pracy, będę miała lunch o 13. To będę jeść rano śniadanie, a o 13 obiad w domu. I potem nic do rana. Tylko jak zjem śniadanie to potem do wieczora nie jestem głodna

Jest jeszcze opcja, żeby co dwa dni robić głodówkę. Dwa dni normalnego jedzenia, dzień bez jedzenia, dwa dni jedzenia i tak w kółko.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 12:08   #561
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;88678111]Takie objawy lub inne ma na początku każdy, kto na IF przechodzi. Organizm potrzebuje czasu żeby się zaadaptować - więcej lub mniej, ale zawsze te parę dni musi minąć. Zaleca się albo stopniowo wydłużać czas "głodówki" albo zaczynać stosować IF np. na urlopie. Nie każdy może stosować taki tryb żywienia, ale pewnie większość z tych osób, które twierdzą, że one absolutnie i nigdy. Organizm człowieka potrafi dostosować się do bardziej ekstremalnych warunków.

Taka ogólna uwaga, nie namawiam i nie twierdzę, że dla Was IF jest odpowiedni.[/QUOTE]


Rozumiem, ale w moim przypadku jestem na nie. Nie twierdzę, że innym takie posty nie pomagają, ale dla siebie tego zupełnie nie widzę. Męczyłabym się gorzej niż na surowych dietach.


Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Mnie było łatwiej na IF w pracy. Lunch był o 13godz, a ja po 17 byłam w domu. To moje jedzenie się zamykało w okienku 13-19. Ale nie robiłam takiego hardcorowego IF, że żadnych napojów oprócz wody. Normalnie piłam kilkanaście herbat dziennie, jak zawsze, miałam gdzieś, że to nieprawdziwy IF jak piłam herbaty. Ale ja herbat nie słodzę i nie piję bawarki jak ludzie na Wyspach.

Ale teraz nie mogę bez śniadania. Jedzenie śniadania pomogło na mój wilczy czekoladowy apetyt. To nie wiem jak sobie ten IF ułożyć. Teraz siedzę w domu to mi wszystko jedno. Jak wrócę do pracy, będę miała lunch o 13. To będę jeść rano śniadanie, a o 13 obiad w domu. I potem nic do rana. Tylko jak zjem śniadanie to potem do wieczora nie jestem głodna

Jest jeszcze opcja, żeby co dwa dni robić głodówkę. Dwa dni normalnego jedzenia, dzień bez jedzenia, dwa dni jedzenia i tak w kółko.

A musisz ten post wprowadzać? W sensie daje jakieś efekty u ciebie, że tak kombinujesz co zrobić, żeby to okno żywieniowe mieć?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 12:33   #562
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym abolutnie nie dała rady jeść w ten sposób. Jestem żywą ilustracją tego, że "głodny nie jesteś sobą". Robię się okropnie niemiła i antysocjalna, jak mnie ssie w żołądku. Dlatego nie wychodzę z domu bez śniadania, chociaż o 5 rano nie jestem jeszcze głodna, ale muszę zjeść na zapas, bo nie mam przerw w pracy o stałych porach i nie wyobrażam sobie, że miałabym funkcjonować na wysokich obrotach o pustym żołądku przez np 8 godzin od wstania.

U mnie ze słodyczami raczej kiepsko. Ostatnio nawet wyżebrałam u mojego faceta jego porcję tiramisu (swoją zeżarłam dzień wcześniej). Więc nie jest dobrze
To ma swoja nazwe: hangry. I ja mam dokladnie tak samo.
Czasami do meza mowie w zartach "if you don't feed me I'll eat your soul"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 13:09   #563
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale w moim przypadku jestem na nie. Nie twierdzę, że innym takie posty nie pomagają, ale dla siebie tego zupełnie nie widzę. Męczyłabym się gorzej niż na surowych dietach.





A musisz ten post wprowadzać? W sensie daje jakieś efekty u ciebie, że tak kombinujesz co zrobić, żeby to okno żywieniowe mieć?
Zrzuciłam 17kg na IF jak jadłam w porach 13 - 19. Żadne diety u mnie nic dały, bo mnie to wkurzało i nie lubię siedzieć w kuchni, przyrządzać i gotować. A to okno było i mi się od razu schudło. To plus ćwiczenia oczywiście. Nie byłam wtedy ciągle głodna, bo mój organizm się przyzwyczaił, że cały dzień piję herbaty i wodę, a jedzenie to tylko między 13, a 19 godz. Chyba do tego wrócę. Wtedy podjadałam mało słodyczy, bo miałam w głowie "jakiekolwiek żarcie tylko i wyłącznie między 13, a 19 godz".
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:21   #564
Pan_Robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 37
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Zrobiłem sobie lody zamiast cukru dając miód akacjowy, bo zdrowsze. Niestety, z cukrem są znacznie lepsze. Za to czekolada domowa na tym miodzie jest OK.
Pan_Robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 18:08   #565
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez Pan_Robert Pokaż wiadomość
Zrobiłem sobie lody zamiast cukru dając miód akacjowy, bo zdrowsze. Niestety, z cukrem są znacznie lepsze. Za to czekolada domowa na tym miodzie jest OK.
Zawsze możesz się przerzucić na mrożone jogurty.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 19:13   #566
Pan_Robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 37
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zawsze możesz się przerzucić na mrożone jogurty.
Można też zrobić tort z dyni bez jajek i cukru.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

ale dziękuję, nigdy nie próbowałem, spróbuję
Pan_Robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 20:37   #567
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Jesteście jeszcze? Jak wam idzie? Przyszły upały to nie chce się tak jeść, tym bardziej słodyczy.

Ja się bardzo dobrze trzymam od kilku tygodni. Raz się trafiło czekoladowe ciasto w kawiarni, ale od razu po nim zebrało mi się na mdłości i niedobrze mi było od tych słodkości.

Niejedzenie słodkości wyszło mi na dobre, jestem mniej zamulona i mam więcej energii.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 20:46   #568
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jesteście jeszcze? Jak wam idzie? Przyszły upały to nie chce się tak jeść, tym bardziej słodyczy.

Ja się bardzo dobrze trzymam od kilku tygodni. Raz się trafiło czekoladowe ciasto w kawiarni, ale od razu po nim zebrało mi się na mdłości i niedobrze mi było od tych słodkości.

Niejedzenie słodkości wyszło mi na dobre, jestem mniej zamulona i mam więcej energii.
Kiepsko. Bo lody
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 20:52   #569
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kiepsko. Bo lody
A mnie jest po nich niedobrze. Odkąd się uparłam "nie jem słodyczy", żołądek się od nich odzwyczaił. I od cukru zbiera mi się na mdłości. Chciałabym, żeby już zawsze tak było. Rzuciłabym wtedy słodycze raz na zawsze.

Zawsze możesz zamienić lody na mrożone jogurty, ale wiem, że to nie to samo

Boję się, że moje odejście od słodkości jest tymczasowe i przez ciepłą pogodę. Jak przyjdzie jesień i zimnica, znów się rzucę na paczkę słodyczy.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-06-06 o 20:58
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 21:08   #570
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A mnie jest po nich niedobrze. Odkąd się uparłam "nie jem słodyczy", żołądek się od nich odzwyczaił. I od cukru zbiera mi się na mdłości. Chciałabym, żeby już zawsze tak było. Rzuciłabym wtedy słodycze raz na zawsze.

Zawsze możesz zamienić lody na mrożone jogurty, ale wiem, że to nie to samo

Boję się, że moje odejście od słodkości jest tymczasowe i przez ciepłą pogodę. Jak przyjdzie jesień i zimnica, znów się rzucę na paczkę słodyczy.
Fuj, to już lepiej się zawziąć i nie jeść wcale.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-06-06 o 21:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:05:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.