Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-07, 13:23   #3931
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

kamila_jank

To parcie na stolec to objawy nieprawidłowej diety, np. jelito drażliwe, polecam jeść ostatni posiłek 2-3h przed snem i aktywność fizyczna. Ja tak sobie z tym poradziłem

Przez lata wyuczyłem się wyczuwać od siebie silny smród, jeżeli bardzo śmierdzę mam uczucie jakby moja skóra parowała, tak jakby pocenie ale pot się nie pojawia
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 08:19   #3932
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez JanekArche Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy tmau może objawiać się zapachem niemytego ciała?

Zapach rybi zero, kupa raz na jakiś czas z buzi, zapach gnilny raczej nigdy..

I czy wy też tak macie, że jak zjecie np. kurczaka z mocnymi przyprawami to już za chwilę wasz pot jest mega intensywny ?

Ktoś z krk chętny na spotkanie ..?
Ja chętnie w Krakowie się mogę spotkać lub zapraszam w swoje okolice małopolski
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 15:37   #3933
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ale zapadła tutaj cisza, co u was słychać?
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 20:32   #3934
Tequila2711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć, mam podobny problem jak wy. Z takim samym objawem który utrudnia życie w społeczeństwie, czyli zapachem. Obstawiam kandydozę ogólnoustrojową z racji nalotu na języku i pogarszających się objawów po cukrach. Tworzy się u mnie coś w rodzaju kwaśno-mdłego zaduchu który jest na tyle wyczuwalny, że nawet ludzie pod moim oknem gdy przechodzą to kaszlą, więc domyślam się, że mój pokój który wynajmuję też przechodzi tym zapachem. Zaczęłam leczyć zęby i zastanawiam się czy jeszcze nie sprawdzić cukru i tarczycy. Nie wiem czy coś to da, ale boję się powrotu na studia i w każdej pracy patrzą na mnie jak na glajdę, a myję się 3 razy dziennie i na bieżąco piorę ubrania. Jestem na diecie restrykcyjnej od jakichś 2 tygodni. Zaczęłam też łykać tabletki na odrobaczywienie i jem olej kokosowy. Łykam tabletki z zieloną herbatą, jem jak najczęściej sałatki, piję wodę z cytryną i zażywam l-glutaminę na uszczelnienie jelit. Unikam kremów, bo zauważyłam że im bardziej się nasmaruję tym gorsze widzę reakcje u ludzi po 2/3 godzinach od kąpieli. U mnie najgorszy zapach jest z ust, nóg i chyba okolic głowy patrząc po ludziach jak się zachowują. Z węgli jem tylko kasze, a tak to w większości same warzywa, 2 razy w tygodniu trochę gotowanego mięsa i czekam na rezultaty jakiejś poprawy. Sama zapachu nie czuję jak siedzę w pokoju. Dopiero jak np. rano wyjdę się kąpać jak wstanę z łóżka i po kąpieli wejdę po czasie do pokoju to czuję taki ciężki, kwaśno-słodki zapach. Domyślam się, że z automatu pewnie mój organizm wejdzie w ketozę gdy kompletnie odstawiłam chleb, biały ryż i wszelkie cukry. Nabiału też nie ruszam, bo podobno zamula to jelita. Piję tylko mleka roślinne i jem ryby, czy jajka. Wybaczcie, że nie przejrzałam wszystkich postów ale jest tego za dużo. Czy ktoś się z tego tutaj wyleczył? Może jest ktoś z Warszawy tutaj?
Tequila2711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 17:14   #3935
nowa876
Przyczajenie
 
Avatar nowa876
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja niestety mam ten problem od 7 lat a mam 22lata, przez ten zapach nie skończyłam lepszej szkoły, niż tylko zawodówkę dlatego że nie miałam już siły iść gdzieś dalej czy do lepszej szkoły. Chciałam jak najszybciej zakończyć edukację i się nie męczyć na lekcjach, wycieczkach itd.. Bardzo źle wspominam szkołę. Prace też mam ale nie taka jaka bym chciała po prostu nic nie jest takie jakie bym chciała. Zapach niszczy Moje życie :')

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 19:28   #3936
Tequila2711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez nowa876 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam ten problem od 7 lat a mam 22lata, przez ten zapach nie skończyłam lepszej szkoły, niż tylko zawodówkę dlatego że nie miałam już siły iść gdzieś dalej czy do lepszej szkoły. Chciałam jak najszybciej zakończyć edukację i się nie męczyć na lekcjach, wycieczkach itd.. Bardzo źle wspominam szkołę. Prace też mam ale nie taka jaka bym chciała po prostu nic nie jest takie jakie bym chciała. Zapach niszczy Moje życie :')

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy masz jeszcze jakieś objawy inne oprócz zapachu? Robiłaś jakieś badania przez ten czas i obserwowałaś po czym jest gorzej?
Tequila2711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-23, 21:22   #3937
nowa876
Przyczajenie
 
Avatar nowa876
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Robiłam badania na tarczycę - wyszły w porządku
Sprawdzałam cukier- mam stan przedcukrzycowy.
Innych badań nie robiłam
Na pewno jest gorzej po śmieciowych jedzeniach więc ich nie jadam
Po napojach gazowanych
Po słodkim też ale nie aż tak mocno
No i podczas miesiączki zapach jest o wiele gorszy
A co do objawów to mam ten masakryczny zapach i ciągle zmęczenie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-24, 18:32   #3938
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tequila2711,nowa876

Jesteście młodymi osobami i przyjmijcie radę od 30-letniego gościa który choruje na to od 10 lat. Nigdy ale to NIGDY nie żałowałem czegoś bardziej niż bezczynności i zamknięcia się w domu.
Dopiero teraz to dostrzegam, chodzę na dalekie spacery, jadę w góry, uczę się aby mieć lepszą pracę i pewna przyszłość.
Dlatego nie powtarzajcie moich błędów, wiem że ciężko iść do ludzi i znosić to wszystko gdy się śmierdzi. Pamiętajcie jednak że ktoś poda wam pomocną dłoń i wesprze. Musicie brać z tego życia garściami, stracony czas już nie wróci, może za kilka lat wymyślą sposób aby nam pomóc.

Dodam wam kilka porad odnośnie żywienia:
kasza gryczana, jaglana, ryż, owsianka bezglutenowa
prażone nasiona słonecznika, sezamu, orzechy które potem można blednować na masło
olej sezamowy czy słonecznikowy własnej produkcji (prasa do nasion) aby zrównoważyć nadmiar błonnika z nasion
jogurty,biały ser (w umiarze), żółty ser
chude mięso
probiotyki( najlepiej 2mld na dzien co 3 dni przerwę robić, z nadmiaru bakterii zapach się wzmacnia)

POZDRAWIAM WAS
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 10:54   #3939
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Greggggg ma rację!
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 12:39   #3940
bart53321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam ten sam problem od paru lat forum tak samo śledzę już pare lat ale mogłe coś pominąć i wkleić te same linki .Mam też stwierdzone TMAU i dużo mi pomaga codzienna medytacja po 30 min dziennie.





Na reddit i z znalazłem ciekawy wpis może komuś pomoże.


https://www.reddit.com/user/marcusle...blems_in_life/


Dla osób które mają TMAU może się przydać.

https://www.reddit.com/r/TMAU/commen...au_info_links/


Osobiście dopiero zaczynam dietę to z pierwszego linku więc nie wypowiem się za dużo. Ale moje ostatnie odkrycie to płukanie ust olejem z samego rana(płuczę miesiąc czasu) zauważyłem że mam bardziej świeży oddech i mniejszy nalot na języku.

Odsyłam do linku
https://agnieszkamaciag.pl/totalna-d...-ssanie-oleju/


Postaram się napisać coś jak trochę dłużej pobędę na diecie.
bart53321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 21:11   #3941
Tequila2711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak, też zauważyłam że przy miesiączce jest gorzej. Może to przez podwyższenie temperatury ciała, albo sam fakt wzmożonego oczyszczania się organizmu?

Staram się jak Gregg żyć na 100% ale dobija mnie czasami "okrucieństwo" niektórych ludzi. Popisy, ploty i to przesadne zachowanie czasami albo pogardliwe uśmieszki. Nigdy bym się nie spodziewała, że tak dużo zależy od zapachu.

Weszłam w stan ketozy i zaczęłam wydzielać ciała ketonowe. Oddech rano to masakra, mocz też zrobił się bardziej wyczuwalny, pewnie jedzenie na umór warzyw kapustnych też robi swoje ale...zmniejszył mi się nalot na języku.
Udało mi się dostać receptę na lek przeciwgrzybiczy podczas rozmowy z lekarzem online. Przepisał mi myconafine w tabletkach.

Właśnie po probiotykach mam wrażenie, że jest gorzej i z pewnością po smażonym jedzeniu, więc odstawiłam smażone, a probiotyk biorę ostrożnie jedną tabletkę co 3 dni.

3 h przed snem już nic nie jem. Tylko piję, a rano biegam żeby wypocić się ile w lezie. Jeżeli coś się zmieni, to napiszę wam co dokładnie jadłam i zażywałam, bo spisuję skrupulatnie.
Tequila2711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 17:17   #3942
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej. W ramach badań spowodowanych czymś innym niż tym z czym się borykamy wyszły mi 2 rzeczy nie mieszczące się w widełkach. Pierwszym jest tsh czyli tarczyca - górna granica to 4200 u mnie to 4800 oraz w morfologi krwii eo, bazo, mono dolna granica to 0.6 u mnie jest 0.1 . Czy może mieć to związek z zapachem ?
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 19:37   #3943
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam niedoczynnoć tarczycy, ale moje koleżanki też w większości a nie czuć od nich, więc to na bank nie to.

Wg moich spostrzeżeń zapach pogarszał się za każdym razem, kiedy brałam antybiotyki. I zaczął się też po antybiotyku: Dalacin.

Do tego dochodzą u mnie bóle brzucha cykliczne. To też nie grzybica, bo bralam flucofast i nie miał wspływu na zapach. Chyba że jakiś zmutowany szczep, ale gdzie to sprawdzić, jeżeli na badaniach nie wychodzi obecność grzybów? Może mamy we krwi jakieś bakterie, grzyby, które są rzadkim szczepem?
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 22:15   #3944
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A czy ktoś z was wie jak poradzić sobie raz na zawsze z zapachem stóp ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 22:33   #3945
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie,
Gregolan, kup w aptece dość tanią maść z Ziai terbinafina, mnie pomogła, zapach zaczął się wiele tat temu od stóp, a teraz stopy są jedynym miejscem bez zapachu...U mnie ogólnie wielkie pogorszenie od tygodnia.

Xavier, moje wyniki morfologii bywały podobne, ale jestem już taka zdołowana komentarzami konowałów: taka pani uroda, że moja walka trochę zwolniła, tak mi się już nic nie chce. Jestem z niewielkiego miasta, trzeba by ruszyć do uznanych lekarzy w Polsce i mieć wór pieniędzy, żeby im się chciało coś poszukać, podrążyć.. Nierealne, a na pasjonata nie trafiłam, jak dotąd.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 13:47   #3946
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

czy ktoś z Was robił badanie mikrobioty? jeśli tak to czy może polecić jakieś laboratorium, firmę, która robi to najlepiej, bądź jest sprawdzona? planowałam takie badanie zrobić w Medgen ale oni są zajęci koszeniem kasy z testów na covid a moje zapytania olewają, mówią, że badanie było dostępne ale obecnie jest zawieszone; będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 17:38   #3947
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

a na czym to badanie polega? to na krew, czy inne sposoby
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 18:39   #3948
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jest to kompleksowe badanie bakterii występujących w jelitach, wykonywane z kału
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-25, 21:49   #3949
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Instytut mikroekologi Poznań lub Vitaimmun tez Poznan.

Patrycja Szachta daje darmowe rozmowy przez tel możecie spróbować
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 00:15   #3950
katolik222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej Robaczki
Aktualizacjia

Nieswiezy Oddech - po 14 latach stwierdzam fakty , jedyna co mi pomaga to dieta , jem głównie :

-Ryż (95%)
-Ziemniaki(5%)

-Piers z kurczaka, indyka , mieso mielone (ze wszystkiego)
(zawsze sprawdzam czy niema jakis aramatow i polepszaczy )

- Warzywa jem glownie kielki , mam 2 kielkownice a w nich moj mix

-luceryna, rukola,brokuly,konieczyna ,rzodkiew
-fasola mung
(kielki zamawiam z internetu raz na pol roku )te kielki rosna najlepiej , inne nie chca rosnac , maja duzo witamin etc

czasem jem salaty mix juz gotowe do sporzycia i umyte

-olej slonecznikowy

-przyprawy: sol i pieprz

-pijemy tylko WODE niegazowana (kranowka to zło(chlor etc))

Wielkie gotowanie co 2-3 -4dni , 1-2kg ryzu i 2 kg miesa , wszytsko w pojemniki i do lodowki , (miesiecznie na jedzenie 400zl)

do michy wrzucam troche ryzu , miesa i kielek i zalewam troche olejem, tak sie odżywiam . czasami jakis owoc lub inne warzywo (owoce tez pogarszaja i niektore warzywa-niewiem dlaczego, wszytsko co slodkie pogarsza)... do mikrofali tylko szklane pojemniki !!!!!

APSOLUTNIE RZADNEJ CHEMI, ALKOCHOLU,KAWY,ENERGETYKO W,SŁODYCZY

za 3-5 lat bedzie juz technologia ktora nas wszytskich wyleczy , do tego czasu moze pomóc tylko dieta ,

żadnych pyłów dymów oparów

wszystkie tabletki wywalcie!!!!! , musicie jesc tylko tak jak ja napisalem ,, to albo nietolerancjie pokarmowe , albo wada genetyczna watroby lub zaburzenie metaboliczne,, DIETA DIETA DIETA az do zrzygania

suplementy diety , odrzywki to tez chemia!! tez syntetyczne !!

medytacjia!! 20 minut dzienie https://www.youtube.com/watch?v=ZjPZsF45yx8
treningi

pasta do zębów ta jest ok! dajemy jej malutko , wiecej nie potrzeba https://www.ceneo.pl/96057106

LOVE

Edytowane przez katolik222
Czas edycji: 2021-10-03 o 17:04
katolik222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 14:45   #3951
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dzięki za polecenie pasy do zębów
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 15:10   #3952
Bieedronkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej
Czy ktoś wie jakie jest dawkowanie chlorofilu w płynie i węgla aktywnego przy tmau?
Chciałabym spróbować zawalczyć o siebie mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bieedronkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 17:05   #3953
katolik222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 37
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

dajemy jej malutko , wiecej nie potrzeba...ta pasta jest nie chemiczna, wiekszosc past jest chemiczna ,, jesli znajdziecie inna paste nie chemiczna to stosujcie.....

Edytowane przez katolik222
Czas edycji: 2021-10-03 o 18:03
katolik222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 00:44   #3954
mamdosc123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez katolik222 Pokaż wiadomość
Hej Robaczki
Aktualizacjia

za 3-5 lat bedzie juz technologia ktora nas wszytskich wyleczy , do tego czasu moze pomóc tylko dieta ,

Skąd to wiesz?. Witajcie, mam problem od 16 roku życia czyli jakieś 6 lat, 22 obecnie.Mimo tego znalazłem pracę, zrobiłem prawo jazdy, miałęm dziewczynę nawet (mówiła że nic nie czułą ? kłamała?), codziennie staram się usmiechać mimo tego problemu, żyję z dnia na dzień i nie myślę co by było jakbym tego problemu nie miał, bo jednak mam.Znajomi mówią że to zapach kupy, że gnije od środa itp itd mimo to nadal mam znajomych i wszyscy mnie lubią w pracy itp, nauczyłem się z tym żyć po prostu.Jem co chcę i kiedy chcę, fast foody nie fast foody, nigdy nie przytyję moja waga zawsze jest taka sama choćbym jadł fast foody caly miesiąc.Dobrze by było tego problemu nie mieć, ale ludzie zawsze mogliście trafić gorzej więc użalanie się nad sobą i zamykanie w pokoju to najgorsze co możecie robić.Miejmy nadzieję że kiedyś wyjdziemy z tego.
mamdosc123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 21:14   #3955
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej wszystkim, śledzę od czasu do czasu ten wątek i nawet nie sądziłam że tyle osób ma podobne problemy. Sama nie wiem czy mam to samo co wy czy coś innego ale wiem że ma to jeden wspólny mianownik czyli smród. Nie mam z kim o tym porozmawiać z otoczenia bo się po prostu wstydzę o tym mówić więc pomyślałam że się włączę do rozmowy z wami. Nie wiem za bardzo nawet od czego zacząć. Na początku nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego że to jest aż tak. Jeszcze w szkole średniej miałam epizody że ktoś tam się mnie zapytał czy myję zęby rano i odpowiadałam "no jak to nie, jasne że myję" to rozmowa się ucinała a ja miałam w głowie że może akurat coś zjadłam nie takiego. Teraz sobie zdaję sprawę że już wtedy przyrosła do mnie łatka osoby która się nie myje. I tak jest do tej pory. Nikt nic wprost nie powie ale to otwieranie okien jak jestem z kimś w pomieszczeniu, nagłe rozmowy o chodzeniu do dentysty albo o myciu. Naprawdę jakie to jest niesprawiedliwe że staram się wszystko robić podwójnie żeby nie czuć było ode mnie nic złego a wychodzę z domu i mam wrażenie że ktoś kto się tydzień nie myje pachnie lepiej niż ja... I to nie chodzi tylko o oddech. Chodzi też o ciało. Przynajmniej tak mi się wydaje z analizowania różnych przytyków czy podtekstów. Tylko nikt mi nie powiedział nigdy wprost co i jak jest ze mną. A ja sama nie wiem co z tym robić więc ostatnio wolę się nawet nie spotykać z ludźmi. Nie wiem może na początek to tyle. Chciałam się trochę wygadać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 19:03   #3956
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hmm nikt tu już nie zagląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 15:28   #3957
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
Hmm nikt tu już nie zagląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak wygląda Twoja higiena? Czygo używasz? Jak ubiór nosisz?
Ps kilka lat temu w pracy miałam chłopaka który okropnie pachniał, nikt nie chciał koło niego stać, nawet został zwolniony nieoficjalnie no były skargi klientów. Ale z tego co wiem to się myl, miał dziewczynę dosc długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 16:35   #3958
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
A jak wygląda Twoja higiena? Czygo używasz? Jak ubiór nosisz?
Ps kilka lat temu w pracy miałam chłopaka który okropnie pachniał, nikt nie chciał koło niego stać, nawet został zwolniony nieoficjalnie no były skargi klientów. Ale z tego co wiem to się myl, miał dziewczynę dosc długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o higienę ciała to używam żeli pod prysznic, zawsze obowiązkowo kulka, jakiś balsam do ciała na górne partie ciała, perfumy. Zawsze jak gdzieś wychodzę to przed wyjściem zakładam czystą bieliznę bo mam wrażenie że ta którą założyłam po prysznicu jest już nieświeża. Mi szykowanie przed pójściem do pracy np zajmowało zawsze ze trzy godziny. Fakt że ostatnio bywają dni że sporo się pocę. Ale to chyba nie to. Raczej wydaje mi się jakby z mojego układu pokarmowego wydobywały się te "zapachy". Zęby oczywiście myję codziennie. Nie jakąś pierwszą lepszą pastą tylko raczej dobieram te lecznicze czyli np lacalut. Kiedyś spytałam dentystki o ten oddech to powiedziała że to nie wina zębów. Zresztą raczej nie mam większych ubytków. Ale spływa mi cały czas wydzielina po tylnej ścianie gardła której nigdy nie jestem w stanie się pozbyć i ona też cuchnie....
Najgorszy jest ten oddech. Już nawet wstydzę się gdziekolwiek odezwać... Czasem to się cieszę że te maseczki nosimy. Mam wtedy nadzieję że przez nią tak nie czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 18:23   #3959
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sadandlonely Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o higienę ciała to używam żeli pod prysznic, zawsze obowiązkowo kulka, jakiś balsam do ciała na górne partie ciała, perfumy. Zawsze jak gdzieś wychodzę to przed wyjściem zakładam czystą bieliznę bo mam wrażenie że ta którą założyłam po prysznicu jest już nieświeża. Mi szykowanie przed pójściem do pracy np zajmowało zawsze ze trzy godziny. Fakt że ostatnio bywają dni że sporo się pocę. Ale to chyba nie to. Raczej wydaje mi się jakby z mojego układu pokarmowego wydobywały się te "zapachy". Zęby oczywiście myję codziennie. Nie jakąś pierwszą lepszą pastą tylko raczej dobieram te lecznicze czyli np lacalut. Kiedyś spytałam dentystki o ten oddech to powiedziała że to nie wina zębów. Zresztą raczej nie mam większych ubytków. Ale spływa mi cały czas wydzielina po tylnej ścianie gardła której nigdy nie jestem w stanie się pozbyć i ona też cuchnie....
Najgorszy jest ten oddech. Już nawet wstydzę się gdziekolwiek odezwać... Czasem to się cieszę że te maseczki nosimy. Mam wtedy nadzieję że przez nią tak nie czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś z tym u zwykłego na lekarza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 18:53   #3960
sadandlonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Byłaś z tym u zwykłego na lekarza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Ale idę do laryngologa bo i tak muszę i tak pomyślałam że może jak coś poradzi na tą wydzieline to może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadandlonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.