Panny Młode 2022- plotki, ploteczki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-06, 21:53   #331
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Kupiłam księżniczkę taki typ sukni od samego początku mi się podobał, jest idealna a najlepsze jest to że udało się ją kupić z drugiej ręki więc zawsze trochę pieniędzy zostało w kieszeni.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Też szukałam używanych sukienek, ale nic mi nie mogło wpaść w oko i ostatecznie kupiłam sukienkę z ekspozycji z salonu - cenowo wyszło jak za używaną już łącznie z pralnią i dopasowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 06:11   #332
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Też szukałam używanych sukienek, ale nic mi nie mogło wpaść w oko i ostatecznie kupiłam sukienkę z ekspozycji z salonu - cenowo wyszło jak za używaną już łącznie z pralnią i dopasowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka opcja też jest super

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 06:28   #333
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Sukienka to jedna z niewielu rzeczy w budżecie, które udało się kupić taniej niż zakładałam, właśnie przez to, że udało mi się znaleźć używaną, która jakby była szyta na mnie No jeszcze obrączki powinny wyjść taniej, bo chcemy prosty model od lokalnego jubilera, ale w innych pozycjach będzie różnie z budżetem, np. nie spodziewałam się, że kwiaty, dekoracje i różne pierdółki tyle kosztują
A propos sukni to macie zamiar ją sobie zostawić na pamiątkę czy sprzedać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 06:46   #334
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Sukienka to jedna z niewielu rzeczy w budżecie, które udało się kupić taniej niż zakładałam, właśnie przez to, że udało mi się znaleźć używaną, która jakby była szyta na mnie No jeszcze obrączki powinny wyjść taniej, bo chcemy prosty model od lokalnego jubilera, ale w innych pozycjach będzie różnie z budżetem, np. nie spodziewałam się, że kwiaty, dekoracje i różne pierdółki tyle kosztują
A propos sukni to macie zamiar ją sobie zostawić na pamiątkę czy sprzedać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety kwiaty wychodzą bardzo drogo dlatego cieszę się że w naszej sali bukiety mamy w cenie.

A co do sukni, po ślubie i sesji plenerowej pewnie będę chciała ją sprzedać. To bardzo ładny model, może jeszcze komuś się przyda

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 08:35   #335
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Udało nam się dziś zrobić sesję narzeczeńską Było bardzo przyjemnie i spoko pogoda się trafiła, tylko atakowały nas robaki i komary Fotograf pokazał nam kilka zdjęć na aparacie i zapowiadają się naprawdę fajnie, ale z racji tego, że ma teraz dużo wesel i sesji to będziemy musieli poczekać z miesiąc na efekt końcowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że udało się zrobić sesje
A co do sukni, to raczej ją sprzedam

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Udało mi się kupić suknie ślubną zapisałam się też już na fryzurę ślubną a w poniedziałek idę na makijaż próbny. Póki co cały czas do przodu

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje znalezienia tej jedynej


U mnie z aktualizacji to mam już salę Nie będziemy mieli orkiestry, już nie chce wspomniać co się stało, bo tylko szkoda nerwów Za to mamy podpisaną od wczoraj umowę z DJ i wpłacony zadatek, jesteśmy mega zadowoleni, Pan konkretny i widać, że pełen profesjonalizm Za tą przyjemność zapłacimy 2900zł.
Znalazłam makijażystkę, no i muszę umówić się z nią na próbny (ale mam zapchany grafik- masakra) , tylko szczerze mówiąc wolałabym kogoś z dojazdem do domu i chyba będę szukać kogoś innego
No i czytam, że wy już macie sukienki, a ja bym chciała dopiero w przyszłym roku ruszyć na poszukiwania no i się chyba zacznę stresować czy to nie zapóźno
Aaaa i czekam, bo zamówiłam sobie próbki zaproszeń ze sklepu internetowgo. Podoba mi się ta opcja, bo raz mogę za darmo je obejrzeć czy będą mi odpowiadać, a dwa robią całą inną papeterie ślubną od winietek po zawieszki na alko albo krówki z personalizowanym opakowaniem
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 08:38   #336
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Coca love ja kupiłam już teraz suknie z tego względu że mieszkam za granicą i sprawy weselne załatwiam tylko na urlopach. W tym roku jestem ostatni raz na urlopie a w przyszłym roku przyjedziemy tylko zaprosić gości a na kolejny urlop już będzie ślub. Jakbym była na miejscu to poszukiwania sukni pewnie też zaczynałabym dopiero w przyszłym roku
Fajnie ze juz macie salę i DJ

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 09:47   #337
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Coca love ja kupiłam już teraz suknie z tego względu że mieszkam za granicą i sprawy weselne załatwiam tylko na urlopach. W tym roku jestem ostatni raz na urlopie a w przyszłym roku przyjedziemy tylko zaprosić gości a na kolejny urlop już będzie ślub. Jakbym była na miejscu to poszukiwania sukni pewnie też zaczynałabym dopiero w przyszłym roku
Fajnie ze juz macie salę i DJ

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No tak, nie masz innego wyjścia. To trochę się uspokoiłam, szczególnie ,że ślub mamy dopiero podkoniec sierpnia i bym się bała, że później będę żałować, że wybrałam taką nie inną sukienkę A przypomnij mi wy bierzecie ślub cywilny czy kościelny ?
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-07, 12:19   #338
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
No tak, nie masz innego wyjścia. To trochę się uspokoiłam, szczególnie ,że ślub mamy dopiero podkoniec sierpnia i bym się bała, że później będę żałować, że wybrałam taką nie inną sukienkę A przypomnij mi wy bierzecie ślub cywilny czy kościelny ?
Spokojnie masz jeszcze czas
My będziemy mieć ślub kościelny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 05:52   #339
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Sukienka to jedna z niewielu rzeczy w budżecie, które udało się kupić taniej niż zakładałam, właśnie przez to, że udało mi się znaleźć używaną, która jakby była szyta na mnie No jeszcze obrączki powinny wyjść taniej, bo chcemy prosty model od lokalnego jubilera, ale w innych pozycjach będzie różnie z budżetem, np. nie spodziewałam się, że kwiaty, dekoracje i różne pierdółki tyle kosztują
A propos sukni to macie zamiar ją sobie zostawić na pamiątkę czy sprzedać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też poprosiłam o oferty jeżeli chodzi o kwiaty i mnie to aż przeraziło kwiaty ograniczę do minimum chyba. Ogólnie chcemy taki leśny styl. Widziałam , że czasami nawet nie ma kwiatów na sali tylko coś innego na stołach. Żona właściciela sali również zajmuje się dekoracjami, kwiatami i czekam właśnie na ofertę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 09:36   #340
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Spokojnie masz jeszcze czas
My będziemy mieć ślub kościelny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A jak w takiej sytuacji z formalnościami, np. nauki przedmałżenskie, spotkania indywidualne itd., wszystko załatwiacie na tych urlopach czy ksiądz przymyka oko na niektóre sprawy ?
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 09:55   #341
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
A jak w takiej sytuacji z formalnościami, np. nauki przedmałżenskie, spotkania indywidualne itd., wszystko załatwiacie na tych urlopach czy ksiądz przymyka oko na niektóre sprawy ?
Nauki przedmałżeńskie robimy w firmie przyspieszonej (3 dni) w innej parafii. Dokumenty i spisanie protokołu zrobimy jak będziemy na kolejnym urlopie. Póki co ksiądz nie robi mam żadnych problemów. Ale wiem że z tym jest różnie po tym jak czytam na różnych grupach weselnych.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-11, 11:13   #342
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Nauki przedmałżeńskie robimy w firmie przyspieszonej (3 dni) w innej parafii. Dokumenty i spisanie protokołu zrobimy jak będziemy na kolejnym urlopie. Póki co ksiądz nie robi mam żadnych problemów. Ale wiem że z tym jest różnie po tym jak czytam na różnych grupach weselnych.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
To super, tyle spokoju chociaż macie tak z tymi księżami to różnie, każdy ma inną wizję
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 06:22   #343
CocaLove
Raczkowanie
 
Avatar CocaLove
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 95
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cześć, jak tam przygotowania, czym teraz się zajmujecie?
__________________
24.12.2019
Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
CocaLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 07:26   #344
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez CocaLove Pokaż wiadomość
Cześć, jak tam przygotowania, czym teraz się zajmujecie?
Hejka dostaliśmy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w zeszłym tygodniu testowaliśmy wódki ze znajomymi, którzy też niebawem biorą ślub i szukamy najniższych cen (niestety już szybko rosną, bo ludzie boją się podwyżki akcyzy po nowym roku i rzucają się na kupno wódki teraz :/). W sobotę mam próbną fryzurę i makijaż, pójdziemy też po obrączki, do księdza potwierdzić termin i jeśli jeszcze starczy czasu to zagadamy z dekoratorką. Dostałam też oferty od barmanów i pewnie się niedługo zdecydujemy. Sporo tego, a zostało już tylko pół roku, szybko zleci :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:08   #345
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

My w ubiegłym tygodniu kupiliśmy wódkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:32   #346
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Niedawno kupiłam suknię ślubną, miesiąc przed ślubem przyjadę tylko na dopasowanie. Niedawno zaczęliśmy się rozglądać za jubilerem, jeszcze chcieliśmy odwiedzić parę salonów. Jestem już wstępnie umówiona na fryzurę ślubną, mam potwierdzić termin
w styczniu, a za miesiąc umówię się już na makijaż ślubny.

A poza tym już w tym miesiącu chciałabym zamówić już zaproszenia.
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 22:53   #347
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Super ze u Was idzie wszystko do przodu
Ja powoli kupuje różne dekoracje i dodatki z ali.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 07:39   #348
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Super ze u Was idzie wszystko do przodu
Ja powoli kupuje różne dekoracje i dodatki z ali.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A co kupujesz? Może się zainspiruję przed promkami na 11.11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 17:12   #349
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
A co kupujesz? Może się zainspiruję przed promkami na 11.11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki co wrzuciłam do koszyka numerki na stoły, welon, biżuterię i winietki

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-04, 16:44   #350
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja aktualnie nie ogarniam nic
Nie no tak na poważnie zatrzymałam się na zarezerwowaniu sali, fotografa, dj. Teraz pytam o oferty jeżeli chodzi o dekoracje kościoła oraz sali. Chciałabym styl leśny ale chyba i tak postawie na minimalizm patrząc na obecne ceny. Raczej nie będę sama zakupywala dekoracji ze względu na to że sala ma różne dekoracje w tym stylu.

No i chcemy już zakupić wódkę. Chyba najlepiej wyłapać promocje w sklepie. Może orientuje się czy sklepy typu Lidl, biedronka itd mają ograniczenia przy zakupie alkoholu?
Otrzymałam milion wiadomości z hurtowni, przedstawicieli itp a ceny u nich większe niż w sklepie, przynajmniej przy zakupie ok 40 butelek.
Chyba też już czas rezerwować makijażystkę i umówić się na sesję narzeczeńska.. Także u mnie to idzie bardzo powoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Misiaa_92
Czas edycji: 2021-11-05 o 07:31
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 09:27   #351
Yunaya
Przyczajenie
 
Avatar Yunaya
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 18
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

My również planujemy zaraz kupić wódkę, bo po nowym roku ceny będą wyższe. Porównywaliśmy ceny w wielu hurtowniach w okolicy plus kilka sklepów i najtaniej wychodzi u nas hurtownia online - mam trochę wątpliwości, co do takiej hurtowni (różnica to jakieś 3zł). W naszym przypadku najdrożej było w sklepach typu właśnie Lidl, Biedronka czy Dino, taniej wychodziło w hurtowniach w okolicy, a najtaniej jest online.
Czy któraś z was zamawiała może wódkę z hurtowni online?

Powracając do innych ślubnych tematów - udało mi się kupić suknię ślubną już po jednej wizycie w jednym salonie Jednak nie jestem typową Panną Młodą, która padła na jej widok i wiedziała, że to na pewno ta jedyna. Po prostu ładnie na mnie leżała. Przymierzałam może z 20 modeli - jedne ładniejsze, drugie totalny niewypał. Marzyła mi się suknia szyta z szyfonu, bo jakoś zawsze dobrze się w takich czuje i dobrze na mnie wyglądają sukienki szyfonowe, ale niestety w żadnym salonie tutaj w okolicy nie szyją z tego materiału sukni ślubnych, jedynie drobne elementy takie jak rękawy. Suknia, którą wybrałam ma muślinowy dół (baaardzo ciężki materiał), który zostanie zamieniony na tiul, dodatkowo zmieniam kompletnie rękawy w sukni - bardzo chciałam mieć boho rękawy, z lekkimi bufkami przy dłoni, a w tej sukni były obcisłe koronkowe. W sumie wyszło tak, że sama ulepiłam sobie suknię - jedynie góry nie zmieniam Nie mam pojęcia jaki będzie efekt końcowy, a kolejna przymiarka czeka mnie dopiero w lipcu, gdzie zostaną wprowadzone ewentualne poprawki. W salonie poświęcono mi bardzo dużo czasu, ale Pani, która pomagała mi się ubierać, układała na mnie suknie mówiła, że dziwi się, że mam tak neutralne emocje, że nie płaczę, że w ogóle nie widać u mnie żadnego wzruszenia. Może jestem nietypową Panną Młodą, bo nigdy nawet nie myślałam o tym jak ta suknia powinna wyglądać, dla mnie to tylko kawałek materiału Tak w ogóle od początku wiedziałam, że chciałabym mieć suknię z takiego salonu z Warszawy, gdzie szyte są przepiękne delikatne suknie ślubne w stylu boho, po bardzo atrakcyjnej cenie, ale jak dowiedziałam się, że mają tak dużo chętnych, że przymiarka mogłaby być dopiero w kwietniu to stwierdziłam, że to nie ma sensu i wyjdzie tak, że zostanę z niczym
Yunaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 14:53   #352
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Yunaya fajnie ze juz znalazłaś suknie
Ja kupując moja też nie byłam jakoś szczególnie wzruszona, ale już kiedy zobaczyłam ogłoszenie po prostu czułam że to jest ta suknia i nic lepszego w tej cenie nie znajdę

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 09:48   #353
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Ja też jestem z tych, które nie płakały ze wzruszenia na widok sukni, po prostu spodobała mi się (gdzie wcześniej w każdej coś mi przeszkadzało, a do tej nie miałam się gdzie przyczepić), a gdy ją przymierzyłam i wyszło na to, że nawet nie trzeba będzie jej poprawiać ani dopasowywać to już byłam pewna, że nie szukam dalej
Yunaya, a nie macie w Dino promocji, że co 11 butelka alkoholu jest gratis? Ja się zdenerwowałam, że wybraliśmy wódkę, której akurat nie ma w Dino i nawet nie mogą jej sprowadzić, bo wtedy pewnie by wyszła taniej niż w hurtowni online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 16:51   #354
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Yunaya Pokaż wiadomość
My również planujemy zaraz kupić wódkę, bo po nowym roku ceny będą wyższe. Porównywaliśmy ceny w wielu hurtowniach w okolicy plus kilka sklepów i najtaniej wychodzi u nas hurtownia online - mam trochę wątpliwości, co do takiej hurtowni (różnica to jakieś 3zł). W naszym przypadku najdrożej było w sklepach typu właśnie Lidl, Biedronka czy Dino, taniej wychodziło w hurtowniach w okolicy, a najtaniej jest online.
Czy któraś z was zamawiała może wódkę z hurtowni online?

Powracając do innych ślubnych tematów - udało mi się kupić suknię ślubną już po jednej wizycie w jednym salonie Jednak nie jestem typową Panną Młodą, która padła na jej widok i wiedziała, że to na pewno ta jedyna. Po prostu ładnie na mnie leżała. Przymierzałam może z 20 modeli - jedne ładniejsze, drugie totalny niewypał. Marzyła mi się suknia szyta z szyfonu, bo jakoś zawsze dobrze się w takich czuje i dobrze na mnie wyglądają sukienki szyfonowe, ale niestety w żadnym salonie tutaj w okolicy nie szyją z tego materiału sukni ślubnych, jedynie drobne elementy takie jak rękawy. Suknia, którą wybrałam ma muślinowy dół (baaardzo ciężki materiał), który zostanie zamieniony na tiul, dodatkowo zmieniam kompletnie rękawy w sukni - bardzo chciałam mieć boho rękawy, z lekkimi bufkami przy dłoni, a w tej sukni były obcisłe koronkowe. W sumie wyszło tak, że sama ulepiłam sobie suknię - jedynie góry nie zmieniam Nie mam pojęcia jaki będzie efekt końcowy, a kolejna przymiarka czeka mnie dopiero w lipcu, gdzie zostaną wprowadzone ewentualne poprawki. W salonie poświęcono mi bardzo dużo czasu, ale Pani, która pomagała mi się ubierać, układała na mnie suknie mówiła, że dziwi się, że mam tak neutralne emocje, że nie płaczę, że w ogóle nie widać u mnie żadnego wzruszenia. Może jestem nietypową Panną Młodą, bo nigdy nawet nie myślałam o tym jak ta suknia powinna wyglądać, dla mnie to tylko kawałek materiału Tak w ogóle od początku wiedziałam, że chciałabym mieć suknię z takiego salonu z Warszawy, gdzie szyte są przepiękne delikatne suknie ślubne w stylu boho, po bardzo atrakcyjnej cenie, ale jak dowiedziałam się, że mają tak dużo chętnych, że przymiarka mogłaby być dopiero w kwietniu to stwierdziłam, że to nie ma sensu i wyjdzie tak, że zostanę z niczym
W Lidlu właśnie była promocja na Żubrówkę jak się kupowało 2 sztuki to po 19,99 zł za butelkę. Taniej nigdzie nie znalazłam. Więc alkohol mamy kupiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 23:45   #355
Yunaya
Przyczajenie
 
Avatar Yunaya
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 18
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Tak, mamy taką promocję, ale akurat wódka, którą chcemy nie jest w takiej ilości na stanie, a poza tym tak czy siak niewiele to zmienia, bo cena tej wódki w Dino jest dużo wyższa niż w hurtowniach, w których pytaliśmy

Edytowane przez Yunaya
Czas edycji: 2021-11-09 o 23:47 Powód: Chciałam odpowiedzieć na czyjąś wypowiedź cytując, ale nie wyszło :(
Yunaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 19:09   #356
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cześć dziewczyny. Chcemy się hajtnąć w przyszłym roku, ale jak o tym myślę to aż mi się płakać chce. Zdecydowaliśmy się gdzieś pojechać tylko ze świadkami, ale szukam, szukam i nic znaleźć nie mogę. Przerasta mnie to wszystko i mam ochotę odwołać imprezę. Chciałabym jakąś lokalizację najlepiej w górach (Niemcy), ale żeby było all inclusive - krótka uroczystość na miejscu, restauracja i hotel. Nie chcę też na to wydawać milionów. Płakać mi się chce, cały dzień przeglądam internet i *upa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 15:32   #357
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Byliśmy dzisiaj wybrać obrączki. Półokrągłe mierzyłam kilka razy szerokość 4 mm i 5 mm. Wybrałam 5 Poszłam wypłacić pieniądze na zaliczkę wróciłam i zdecydowałam się na 4,5. Nie wiem dlaczego pomyślałam czy może 5 nie będzie za szeroka. I teraz mam dylemat czy nie zmienić jeszcze zdania na 5. Mój przyszły mąż wybrał 3,5 ze względu na to że mu wygodniej w wąskiej.
Ogólnie ja zawsze chciałam szerszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 15:22   #358
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

My też wybraliśmy obrączki półokrągłe o szerokości 4 mm.
5 mm to jak dla mnie za szeroka i słabo wygląda na palcu. Mierzyłam też te o szerokości 3,5 to ładnie się prezentowały. Będziemy zamawiać jeszcze w grudniu u mnie w rodzinnej miejscowości bo za dwie wychodzi ok. 700 zł (!) taniej.

Misiaa92 - zamawiacie z soczewką czy bez? Niby teraz wszędzie proponują z soczewką, ale zastanawiam się czy warto za to płacić i czy będzie taka duża różnica
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 20:01   #359
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
My też wybraliśmy obrączki półokrągłe o szerokości 4 mm.
5 mm to jak dla mnie za szeroka i słabo wygląda na palcu. Mierzyłam też te o szerokości 3,5 to ładnie się prezentowały. Będziemy zamawiać jeszcze w grudniu u mnie w rodzinnej miejscowości bo za dwie wychodzi ok. 700 zł (!) taniej.

Misiaa92 - zamawiacie z soczewką czy bez? Niby teraz wszędzie proponują z soczewką, ale zastanawiam się czy warto za to płacić i czy będzie taka duża różnica
No właśnie ja cały czas się zastanawiam nad tą 5mm chociaż już zamówione ale troszkę się obawiałam tego czy za kilka lat nie będzie problemu. Wiadomo palce puchną, rozmiar można zmienić, ale czy jeżeli będzie szerszą to czy nie będzie niewygodna po prostu w takich sytuacjach.
Ja miałam okazję mierzyć z soczewką i bez. Zdecydowanie polecam z soczewką. Jest różnica przy zakładaniu. Tak łatwo wchodzi. Najlepiej jak sobie właśnie przymierzysz i porównasz Jak mierzyłam w sieciowce to za takie obrączki chcieli od 2500 w zwyż. Ja zamówiłam u jubilera, koszt ok 1900 za parę. Nawet nie wiedziałam że zwraca się uwagę na wysokość obrączki
A może któraś z dziewczyn ma zdjęcie obrączki na palcu 4,5 mm i 5 mm? Ja powiem szczerze że lubię szersze. Mam jeden pierścionek on ma 6. Ale patrzę już też tak bardziej przyszłościowo. Jednak to jest biżuteria na lata. Już próbowałam porównywać centymetrem
No i myślimy jeszcze nad grawerem jaki zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:10   #360
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Panny Młode 2022- plotki, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Misiaa_92 Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj wybrać obrączki. Półokrągłe mierzyłam kilka razy szerokość 4 mm i 5 mm. Wybrałam 5 Poszłam wypłacić pieniądze na zaliczkę wróciłam i zdecydowałam się na 4,5. Nie wiem dlaczego pomyślałam czy może 5 nie będzie za szeroka. I teraz mam dylemat czy nie zmienić jeszcze zdania na 5. Mój przyszły mąż wybrał 3,5 ze względu na to że mu wygodniej w wąskiej.
Ogólnie ja zawsze chciałam szerszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko zależy od tego jakie masz dłonie i palce my akurat wybraliśmy dosyć cienkie obrączki : ja mam 3 mm (mam drobne dłonie i chude palce, grubsze obrączki wyglądały na mojej ręce dziwnie ) a narzeczony 4 mm.

Może jeszcze raz przejdź się do jubilera i przymierz 4,5 i 5 mm i wtedy uda Ci się podjąć ostateczną decyzję?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-25 07:31:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.