Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-10, 07:43   #901
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Hanka przeprosi się z Youtube jak jej sprzedaż spadnie

Narzekała na słabą jakość swoich produkcji w porównaniu z innymi youtuberkami, m.in. dlatego przerzuciła się na Instagram a tam jakość jeszcze gorsza
Właśnie dziś pierwszy raz obejrzałam Hani instastories od początku do końca i przykro mi to stwierdzić, ale nie da się tego oglądać nie wiem, czy tak to wygląda za każdym razem, ale okrutnie pocięte, pourywane w połowie zdania, zaczyna mówić coś co mnie interesuje i potem jest kontynuacja czegoś zupełnie innego
Youtube już raczej nie wróci zwłaszcza ze sporo ich produktów rozeszło się po świecie i większość recenzji, które widziałam są pozytywne, bez instagrama by pewnie tego nie ugrali

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Kalendarze bez rewelacji, choć mały ma ładniejsze kolory cieni niż zeszłoroczny. W przypadku dużego odwrotnie, zeszłoroczny ciekawszy

Paleta "Kaszmir" okropna okładka, 4 cieni bym nie użyła (3 najciemniejsze maty i ten 1 marmurkowy zgniło-złoty).
Gdyby trafiła do outletu za połowę ceny to rozważyłabym zakup

Może kupię kilka pasteli na wypróbowanie podczas Black Friday.
Tak czekałam na tę kolekcję jesienną, a paleta mi się w ogóle nie podoba. Dla mnie jest taka nijaka, rzadko która paleta Glamu tak mi nie podchodzi

Poczekam na Black Friday i jeśli będą jakieś dobre promki to się obkupię i chyba na tym zakończę swoją historię z GS

Znając życie sklep nie będzie działał przez 2 dni, jak przy promocji urodzinowej. Wtedy udało mi się zrobić zakupy w pierwszy dzień promocji z samego rana, a i tak mi zeszło 2,5 godziny zanim zdołałam kupić cokolwiek :P
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:20   #902
Sylwia_a_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny jakie w tamtym roku były promocje na Black Friday? Bo nie wiem czy czekać czy kupować dzisiaj
Sylwia_a_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 20:40   #903
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Sylwia_a_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie w tamtym roku były promocje na Black Friday? Bo nie wiem czy czekać czy kupować dzisiaj
Były

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:26   #904
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

A wiedziałyście, że GlamShop jest w Kontigo?

Znalazłam takie info wczoraj na insta, sprawdziłam i jest. Ale nie ma nigdzie informacji, czy stacjonarnie również czy tylko w sklepie internetowym ?

Nie widziałam też żadnego ogłoszenia na insta Glamu
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 16:40   #905
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
A wiedziałyście, że GlamShop jest w Kontigo?

Znalazłam takie info wczoraj na insta, sprawdziłam i jest. Ale nie ma nigdzie informacji, czy stacjonarnie również czy tylko w sklepie internetowym ?

Nie widziałam też żadnego ogłoszenia na insta Glamu
Dzisiaj Hanka mówiła, że na razie stacjonarnie jest w 1 sklepie, ale nie pamiętam czy mówiła gdzie.
Wspomniała, że może w grudniu jej marka będzie dostępna już we wszystkich.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 11:16   #906
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Co kupujecie na BF? Ja mam w koszyku same kredki (chyba z 4) i jeden cień. Miałam postanowienie nie kupować już cieni z GS ale kurde, zobaczyłam swatcha i dumam....koszyk sobie zapisałam i nie wiem czy brać dziś czy czekac. Jeszcze w piątek pod domem otwierają Naturę i pewnie też będą jakieś promki jak żyć
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 11:21   #907
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja zastanawiam się nad 2 lub 3 multipastelami, ale nie wiem czy kupię, bo cienie GS nie współpracują z moimi powiekami
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 13:28   #908
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Co kupujecie na BF? Ja mam w koszyku same kredki (chyba z 4) i jeden cień. Miałam postanowienie nie kupować już cieni z GS ale kurde, zobaczyłam swatcha i dumam....koszyk sobie zapisałam i nie wiem czy brać dziś czy czekac. Jeszcze w piątek pod domem otwierają Naturę i pewnie też będą jakieś promki jak żyć
Jeśli bohema się załapie na przeceny to chyba mimo wszystko się skusze, muszę się rozczarować osobiście, by przestała mnie kusić, i by kupić born this way (tak wiem, zero logiki )
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 14:19   #909
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Jeśli bohema się załapie na przeceny to chyba mimo wszystko się skusze, muszę się rozczarować osobiście, by przestała mnie kusić, i by kupić born this way (tak wiem, zero logiki )

Bier Born This Way Ja się zdecydowałam jak była promka w Sephorze i jak na ten moment co zdążyłam potestować, to miodzio
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 15:08   #910
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Bier Born This Way Ja się zdecydowałam jak była promka w Sephorze i jak na ten moment co zdążyłam potestować, to miodzio
Jakość dużo lepsza od GS?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 16:19   #911
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakość dużo lepsza od GS?
Ogólnie zakładałam wątek na temat palet i dziewczyny super podoradzały, ta zebrała najwięcej świetnych opinii w necie, przekonały mnie ostatecznie filmiki Maxineczki. I bardzo dobrze.
GS jestem totalnie zawiedziona, w skrócie kolory zupełnie inne na stronie niż na żywo. Chociaż o matach aż takiego złego zdania nie mam, pigment jest ok, tylko sypią się niemiłosiernie od samego patrzenia i potrafią wytracać kolory dość znacznie przy blendowaniu. Bohemy nie używałam, więc tak dokładnie nie porównam.
Born za to się nie osypuje nic a nic, a cienie łączą się i rozcierają na oku same Po prostu masełko. Tylko w palecie wyglądają na dość jasne, a na powiece zagruntowanej podkładem wychodzą ciemniejsze, trzeba mieć to na uwadze, bo nie wiem czy ktoś to jeszcze odnotował.
Ja mam dość małą powiekę, więc trzeba się przy niej skupiać, a jestem niecierpliwa, rano przed pracą potrzebuję się szybko umalować tak żeby było ładnie i nie wkurzać przy tym, że muszę coś poprawiać, usuwać osyp, blendować godzinę albo się mocno wysilać, bo cień jest trudny. No i BTW niweluje wszystkie te niedogodności, jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 16:35   #912
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad 2 lub 3 multipastelami, ale nie wiem czy kupię, bo cienie GS nie współpracują z moimi powiekami
Też się czaję na multipastele, może szminkę w płynie, żółtą kredkę, zobaczymy jakie ceny będą, podoba mi się ta nowa paletka cieni na jesień akurat taką to bym sama ułożyła i są w niej welurowe a właśnie ich jestem ciekawa. Ostatnio tak mi oklapła jedna powieka że nic mi się na niej nie trzyma to też mi się za bardzo nie chce już dużych palet. Widzę na insta że zagranica podjarana tą promką to też może być tak że wymiecie co fajniejsze okazje w godzinę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 07:38   #913
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kredki kolorowe kilka dni temu kosztowały 11 coś, a na promocji teraz 19... Rezygnuje z nich. Zastanawiam się z czego jeszcze zrezygnować. Czy szminka Wabik naprawdę jest taka wyjątkowa czerwienią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 08:38   #914
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kredki kolorowe kilka dni temu kosztowały 11 coś, a na promocji teraz 19... Rezygnuje z nich. Zastanawiam się z czego jeszcze zrezygnować. Czy szminka Wabik naprawdę jest taka wyjątkowa czerwienią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może niektóre kredki, moja żółta 11,40, multipastele po 8 zł , szminkę też wzięłam kajmak, paleta nowa nie weszła na promkę ale może i lepiej bo ona jest w tym różowym plastiku a ja mam już tą paletkę na wkłady i mi odpadła pokrywka na zawiasach dość szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 09:21   #915
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Może niektóre kredki, moja żółta 11,40, multipastele po 8 zł , szminkę też wzięłam kajmak, paleta nowa nie weszła na promkę ale może i lepiej bo ona jest w tym różowym plastiku a ja mam już tą paletkę na wkłady i mi odpadła pokrywka na zawiasach dość szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednak są przecenione wszystkie, nie mam pojęcia czemu akurat cena kredek w koszyku mi się nie zmieniła... Dodałam ponownie i jest już ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 09:21   #916
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wczoraj wieczorem była niezła akcja przy zmianie cen na promocyjne.
Niektórym udało się kupić mały lub duży kalendarz za połowę ceny i zestaw kalendarzy chwilowo był za 249zł
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 11:12   #917
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem była niezła akcja przy zmianie cen na promocyjne.
Niektórym udało się kupić mały lub duży kalendarz za połowę ceny i zestaw kalendarzy chwilowo był za 249zł
Tyle Hankę obserwuje co chwilę coś sprawdzam czy ceny się nie zmieniły i akurat takie ceny jak ja nie widziałam xDDDDD
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 13:41   #918
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Też jestem ciekawa welurowych cieni więc wzięłam 2 🧐 do tego kępki, mini róż i rozjaśniacz do podkładu. Macie z nim jakieś doświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 22:26   #919
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wiecie może o co może chodzić? 30 listopada zrobiłam duże zamówienie w GS na Black Friday, dzisiaj je opłaciłam i przyszło powiadomienie, że zamówienie opłacone, a potem że w realizacji. 2 godziny później zamówienie wstrzymane i nie wiadomo o co chodzi - ja mam się kontaktować o co chodzi, bo inaczej mi anulują O_o. Ktoś miał taką sytuację?
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-03, 09:40   #920
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez RedLorry Pokaż wiadomość
Wiecie może o co może chodzić? 30 listopada zrobiłam duże zamówienie w GS na Black Friday, dzisiaj je opłaciłam i przyszło powiadomienie, że zamówienie opłacone, a potem że w realizacji. 2 godziny później zamówienie wstrzymane i nie wiadomo o co chodzi - ja mam się kontaktować o co chodzi, bo inaczej mi anulują O_o. Ktoś miał taką sytuację?
Ostro. Może jakieś braki wynikły? Ja zrobiłam zamówienie 27.11 na pędzle i ciągle w pakowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 15:21   #921
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ostro. Może jakieś braki wynikły? Ja zrobiłam zamówienie 27.11 na pędzle i ciągle w pakowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym obstawiała braki ale najlepiej to zadzwonić i zapytać. Moje kurierem już jedno przyszło a do kiosku drugie też już wysłane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:11   #922
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hej, dziewczyny. Czy dziś jest jakaś promocja w glamie? W aplikacji mi nie pokazuje, a nie mam instagrama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 11:31   #923
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Czy dziś jest jakaś promocja w glamie? W aplikacji mi nie pokazuje, a nie mam instagrama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jest mikołajkowa promocja na wszystko chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 20:07   #924
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

W nosie z ich promocjami, ponad tydzień czekam na swoje zamówienie, nakupiłam pędzli, liczyłam, że na te Mikołajki dojdą, a tu mi dopiero raczyli maila wystosować, że opóźnienia w pakowaniu 14 dni, bo black friday był. No trochę nie wiem, może jestem za buntowniczo już do nich nastawiona, ale 14 dni opóźnienia w pakowaniu brzmi jak bullshit i prędzej zabrakło im towaru do wysyłania :/ Bo jakoś nie wierzę, że aż tak ich zasypało zamówieniami, żeby rozesłanie tego zajęło 2 tygodnie. Chyba nie te czasy już na takie akcje. Więc albo trochę kpią z ludzi i totalnie nie ogarniają swojego sklepu, albo ludzi oszukują i sprzedają ponad stan, a później palą głupa i czekają na dostawę :/ Tak czy siak kicha.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 07:21   #925
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja byłam przygotowana że na zamówienie co najmniej 2 tyg będę czekać. Standard w tym okresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 09:18   #926
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja byłam przygotowana że na zamówienie co najmniej 2 tyg będę czekać. Standard w tym okresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że takie standardy na dostawy w obrębie jednego kraju, to już przeżytek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 15:59   #927
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
W nosie z ich promocjami, ponad tydzień czekam na swoje zamówienie, nakupiłam pędzli, liczyłam, że na te Mikołajki dojdą, a tu mi dopiero raczyli maila wystosować, że opóźnienia w pakowaniu 14 dni, bo black friday był. No trochę nie wiem, może jestem za buntowniczo już do nich nastawiona, ale 14 dni opóźnienia w pakowaniu brzmi jak bullshit i prędzej zabrakło im towaru do wysyłania :/ Bo jakoś nie wierzę, że aż tak ich zasypało zamówieniami, żeby rozesłanie tego zajęło 2 tygodnie. Chyba nie te czasy już na takie akcje. Więc albo trochę kpią z ludzi i totalnie nie ogarniają swojego sklepu, albo ludzi oszukują i sprzedają ponad stan, a później palą głupa i czekają na dostawę :/ Tak czy siak kicha.
No dokładnie... Inne sklepy też są zasypywane zamówieniami a lepiej im idzie. Myślę, że na pierwszy rzut poszły zagraniczne zamówienia.

W sobotę złożyłam zamówienie na Kontigo (2+2 gratis) I wysłali w ten sam dzień, wczoraj było u mnie. U nich się poprawiło bo pamiętam że 3-4 lata temu zamówienia z grudniowych promocji też przychodziły po 2-3 tygodniach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-12-07 o 16:00
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 17:42   #928
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No dokładnie... Inne sklepy też są zasypywane zamówieniami a lepiej im idzie. Myślę, że na pierwszy rzut poszły zagraniczne zamówienia.

W sobotę złożyłam zamówienie na Kontigo (2+2 gratis) I wysłali w ten sam dzień, wczoraj było u mnie. U nich się poprawiło bo pamiętam że 3-4 lata temu zamówienia z grudniowych promocji też przychodziły po 2-3 tygodniach

Omg... Tyle, to mi chińskie paczki idą, żenada.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 11:17   #929
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Macie multipastele? Polecacie szczególnie jakieś?
Mało jest o nich w necie...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-08, 17:16   #930
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Do mnie doszło wczoraj zamówienie, z multipasteli mam różowe kiwi ale jeszcze nietestowane. Tylko nie wiem czy ja jestem dobra testerka bo wszystkie cienie, które mam włażą mi w załamanie.
Dziś miałam na powiekach welurka Delicje. Ogólnie cieniem po roztarciu byłam zachwycona, zwłaszcza na dłoni. Choć sama formuła mnie nie przekonuje, bo schodzi tak jakby w kawałkach... Tzn przyszedł mi lekko odpadający z tej wierzchniej warstwy. Ale ok. O ile na dłoni łatwo to rozpracować to na oku już ciężej. Ale i tak bym się skusiła na inne kolory (multipasteli też)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.