Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 17:21   #61
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Ja też bardzo bym prosiła Dziewczynki

1. Opalam się szybko. Na czerwono w większości, na różowo tylko połśadki i piersi Odcień opalenizny jest ciepły, brązowo-złotawy.

2 Kolor oczu, i tu mam problem Zależy od dnia, ale przyjmijmy że od szarości przez niebieski po zieleń, z przewaga niebiesko-szarego ale zamotałam Mam malutkie plami wokół tęczówki , takie złotawo-rude, ale są prawie niewidoczne.
Oprawa oczu- hym..jestem szatynką, farbuję się na brąz, brwi mam bardziej ciemne niż jasne, rzęsy ciemne.

3. Nie mam piegów.

4. Moja skóra ma odcień brzoskwiniowy w lecie, a jaśniejszy-chłodny w zimie. Nie rumienię się

5. Jestem szatynką z odcieniami jaśniejszego brązu. Moje włosy nie są ani mysie ani popielate.

6. Usta- różowawe ale nie bardzo jasne, czasem przechodzą w czerwień

7. Dobrze czuję się w czerwieni, żywej zieleni, czerni, żółci, ciemnym fiolecie, w szarym, w brazowym, turkusie.
Źle- w bieli, w pomarańczu, granacie, zgnitej zieleni, różu( we wszystkich odcieniach się nie lubię )


Bardzo proszę o odpowiedź


__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 21:42   #62
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moze i mi pomożecie Kochane wizazanki?

1. Opalam sie ciezko, na czerwono, potem zostaje słaby brzoskwiniowy ale chłodny odcień.

2.Oczy mam niebieskie, dosc jasne.Nie maja plamek w innych kolorach, czasami pojawiają sie obwódki (zaleznie od pogody i stanu zdrowia).Oprawa oczu bardzo jasna, złotawa ale raczej chłodna.

3. Piegi mam ze 3 pod oczami. Ani złote ani szare. cos posrodku. Latem nie pojawiaja sie nowe.

4. Moja cera jest szarawa, jakby lekko transparentna, chłodna. Mam "żylaste" dłonie i stopy - widać niebieskie zyły. Nie rumienie sie wogóle.

5. Włosy. Do 10 r.ż. mialam włosy prawie białe, potem lekko sciemniały i teraz mam jasny-sredni blond raczej złotawy, ale nieciekawy i farbuje na platynowo-biało i jest mi bardzo ładnie.

6. Kolor ust - rózowe, srednionasycone.

7.Kolory. Lubie i ładnie mi w czarnym, białym, czerwonym, rózowym, błękicie (jasnym ale nie majtkowym).Źle mi w zieleniach, brązie, żółtym, granatowym, brzoskwiniowym, pomarańczowym, fiolecie.

Mysle ze jetsem latem, ale chce sie upewnić .
amisu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:29   #63
lemoacid01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz ?
szybko , nigdy na czerwono,Odcień opalenizny jest ciepły - brązowawy, słyszałam że oliwkowy

2. Kolor oczu - ciemne,kasztanowe, kolor ich jest czysty, zlote refleksy,brak plamek,średni blond oprawa oczu (brwi i rzęsy)

3. Piegi - brak

4. Cera - oliwkowy, chłodny w zimie, w lecie możę być ciemny,oliwkowo-brązowy
Rumienię się kolor-różowy (chyba, mam widoczne naczynka),



5. Naturalny kolor włosów - średni blond 07,ma złotawo-brązowe przebłyski


6. Kolor ust ciepły - koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

kremowa biel,jasny beż,wojskowa zieleń, roż(chyba indyjski),turkus+fiolet wpadający w fuksję+ biel mnie orzywia,lubie rozbielone żółcie, czerń(może nieslusznie),
źle:
brzoskwinie, mięta,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (86,9 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez lemoacid01
Czas edycji: 2007-07-28 o 14:58
lemoacid01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:28   #64
marta-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pleaseeeeee...Tapcia ..popatrz na nasze fotki (moje tez i powiedz ))
marta-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:29   #65
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny teraz w ogóle nie mam czasu wiec tak na szybko:
(poza tym za krótkie i za mało szczegółowe opisy wiec jezeli sie pomyle...)

Aguusia89 - lato

Chii1986 - lato

messinka - zima południowa

palemkaaaa - możliwe ze jesien. Z pewnoscia typ ciepły.

*REQUIEM* - z pewnoscia chłodny typ. Jezeli dobrze sie czujesz w żywych intensywnych barwach to zima (królewna śnieżka) jezeli pudrowe i niewyraźne to lato.

La Monica - zły opis nic nie moge z niego wywnioskować że sie tak wyraże "Moje włosy nie są ani mysie ani popielate." - mysi i popiel to to samo. włosy moga miec złote, mysie/popielate, kasztanowe, rude, granatowe refleksy.

amisu - lato badz zima ale jeżeli nie lubisz zywych barw to zostajemy przy zimie

lemoacid01 - skóra jest jasna czy śniada?

marta-77 - w dalszym ciągu lato.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:59   #66
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również chciałabym się dowiedzieć jakim typem urody jestemmam problem z rozeznaniem

1. No to tak: opalam się szybko, nawet bardzo, pierwsze słońce daje mi najpierw odcień brązu z lekkim różem, poźniej jujz zawsze jest brąz, odcień opalenizny to brąz z domieszką żółtego, oliwki, jest to takie raczej żółte jakieś :p

2. kolor oczu to piwny tak generalnie bo w porywach jest brąz, a znowu czasami trochę zalatuje oliwką

3.piegi występują, takie są brązowo-złowatwe

4.z cerą to mam problem, bo w zimę jest jasna ale jakis tam odcień żółci ma, latem powiedziałabym że brzoskwiniowo-oliwkowa. Jak sie rumienie to na czerwono

5.naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąz, jak byłam mała były czarne, włosy nie mają żadnyhch refleksów

6.kolor ust to ciemny róż

7. najlepiej czuję się w kolorze: czarnym, ekri, białym, brązowym, źle wyglądam w turkusie, w beżowym, błękicie


będe wdzięczna za rozszyfrowanie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:44   #67
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
amisu - lato badz zima ale jeżeli nie lubisz zywych barw to zostajemy przy zimie
No Zima raczej nie, jestem jasna blondynką z jasną oprawą oczu.... Wiec Lato Dzieki, tak myslalam
amisu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 12:17   #68
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dobra jestem juz z Wami zrezygnowałam dzis z pracy wiec bede miec dla Was wiecej czasu - narazie
Amisu - Ale byka strzeliłam bo jezeli nie lubisz zywych kolorów to jestes jak najbardziej latem

phdwao - chyba jesien
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 13:52   #69
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu, dziekuję, a może jest coś co nie dokońca zatwierdza że jestem jesienia, napisz mi jesli możesz to się upewnimy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:12   #70
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Wytłuszcze cechy jesieni a podkresle to co nie pasuje do niej. Szybka opalenizna i oliwkowy odcien pasuja do np. zimy południowej ale nia nie jestes skoro normalnie masz skóre jasną. Jaką masz oprawe oczu?

1. No to tak: opalam się szybko, nawet bardzo, pierwsze słońce daje mi najpierw odcień brązu z lekkim różem, poźniej jujz zawsze jest brąz, odcień opalenizny to brąz z domieszką żółtego, oliwki, jest to takie raczej żółte jakieś :p

2. kolor oczu to piwny tak generalnie bo w porywach jest brąz, a znowu czasami trochę zalatuje oliwką

3.piegi występują, takie są brązowo-złowatwe

4.z cerą to mam problem, bo w zimę jest jasna ale jakis tam odcień żółci ma, latem powiedziałabym że brzoskwiniowo-oliwkowa. Jak sie rumienie to na czerwono

5.naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąz, jak byłam mała były czarne, włosy nie mają żadnyhch refleksów

6.kolor ust to ciemny róż
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 16:54   #71
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moge prosić o okreslenie mojego typu?


1 Opalam sie szybko, bez poparzeń. Początkowo skóra jest zaróżowiona, a następonie nabiera brązowy odcień. Kolor opalenizny złotawo-brązowy.

2 Kolor oczu zielony z ciemniejszą obwódką a wokół źrenicy lekko brązowy odcień. Brwi ciemne, rzęsy też z jaśniejszymi końcówkami

3 Piegi-brak

4 Cera brzoskwiniowa, rumienię się na różowo

5 Włosy brązowe, bez refleksów

6 Różowe, czasem bardziej czerwone

7 Lubie czerń, biel, zieleń, beże, brązy i czerwień. Nie lubię niebieskiego

Dołączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 160249.jpg (87,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 160303.jpg (93,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 183643.jpg (101,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 161932.jpg (103,5 KB, 82 załadowań)
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 17:31   #72
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu oprawę oczu mam zdecydowanie ciemną może rzeczywiście z tą oliwką przesadziłam:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 18:44   #73
marta-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia - dziekuje Zawsze myslałam ze jestem zimą..a tu prosze...lato..
Tez zimne ale inne - a w zasadzie jesli miałabys chwilke - mozesz napisac co sprawia ze ktos jest bardziej latem a ktos bardziej zima?
marta-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:02   #74
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mam nadzieje, ze to nie będzie nadużywanie uprzejmości, jeśli też poproszę o takową analizę.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się średnio szybko, ale raczej szybko niż wolno. Odcień opalenizny jest ciepły, brązowo-złotawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy szaro-niebieskie, obwódka jest ciemnoszara. Kolor nie jest czysty. Są jakieś zielonkawe prześwity. Mam jasną oprawę oczu.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie posiadam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Trudne pytanie. Mam jasną cerę, czasem z tendencją do szarości. Rumienię się na ciemny róż, już nawet wpadający w czerwień.Raczej chłodna.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

średni blond z wieloma złotawymi przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

[B]Kolor ust to brudny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

[B]Dobrze wyglądam w niebieskim, ciepłym brązie, ale szczególnie dobrze chyba jednak w zdecydowanych kolorach: granat, czerń, mocny fiolet. NIe noszę ubrań różowych, choć ten kolor chyba by mi pasował. W białym jestem jakaś rozmyta. Niedobrze wyglądam w zielonym, pomarańczowym. Ogólnie, większość kolorów mi pasuje, ale wolę te ciemniejsze.
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:42   #75
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

syska1311 - jestes chyba zimą południową. Nie napisałas czy Twoja skóra jest jasna czy śniada albo cos pomiedzy. Ze zdjec wnioskuje ze zima południowa...

marta-77 wytłuszcze to co jest typowe u Ciebie dla lata a podkreśle to co dla zimy południowej.

1.Opalanie - zwykle nie mam z tym problemu.Dosc szybko i bez poparzen. Czasem poczatkowo skóra jest zarózowiona ale szybko brązowieje.Kolor opalenizny - taki chyba brudny brąz
2.Cera - jasna, chłodna, mój mąż mówi ze zarózowiona.Jesli pojawią sie rumience to różowe.
3.Piegi - nie zauwazyłam ..chyba nie mam.
4.Oprawa oczu - brwi ciemno brazowe / Rzęsy - tez, ale konce sa jakby przezroczyste i widac je dopiero kiedy sie pomaluje...moze dlatego ze jako dziecko byłam blondynką...a potem włosy sciemniały?
5.Oczy - koło źrenicy coś jakby ..hmm żółtego..taka otoczka...dalej sa po prostu szare - szaro - niebieskie.
6.Usta - chłodne, różowe.
7.Włosy - naturalnie - ciemno brązowe, nie zauwazyłam jakichkolwiek refleksów. Mają intensywny , ciemny kolor.
8.Moje kolory - lubie czern, biel i nasyconą zieleń, podobno jest mi tez dobrze w różu...
ale za to w kolorach jak khaki..żółty..wyglądam jak trup
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 08:38   #76
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ja też bardzo bym prosiła Dziewczynki

1. Opalam się szybko. Na czerwono w większości, na różowo tylko połśadki i piersi Odcień opalenizny jest ciepły, brązowo-złotawy.

2 Kolor oczu, i tu mam problem Zależy od dnia, ale przyjmijmy że od szarości przez niebieski po zieleń, z przewaga niebiesko-szarego ale zamotałam Mam malutkie plami wokół tęczówki , takie złotawo-rude, ale są prawie niewidoczne.
Oprawa oczu- hym..jestem szatynką, farbuję się na brąz, brwi mam bardziej ciemne niż jasne, rzęsy ciemne.

3. Nie mam piegów.

4. Moja skóra ma odcień brzoskwiniowy w lecie, a jaśniejszy-chłodny w zimie. Nie rumienię się

5. Jestem szatynką z odcieniami jaśniejszego brązu.
"Moje włosy nie są ani mysie ani popielate."

6. Usta- różowawe ale nie bardzo jasne, czasem przechodzą w delikatną czerwień

7. Dobrze czuję się w czerwieni, żywej zieleni, czerni, żółci, ciemnym fiolecie, w szarym, w brazowym, turkusie.
Źle- w bieli, w pomarańczu, granacie, zgnitej zieleni, różu( we wszystkich odcieniach się nie lubię )


Bardzo proszę o odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

La Monica - zły opis nic nie moge z niego wywnioskować że sie tak wyraże "Moje włosy nie są ani mysie ani popielate." - mysi i popiel to to samo. włosy moga miec złote, mysie/popielate, kasztanowe, rude, granatowe refleksy.
To napisałam w pkt 5 że jestem szatynką z jasnymi odcieniami brązu A to że napisałam że 'nie są ani mysie ani popielate' - chodziło m o to że takie NIE SĄ, nie były i nie bedą . Chciałam to zaznaczyć. Są brązowe z jasnymi odcieniami brązu, powtarzam


Baardzo proszę o określenie mojego typu Raz jeszcze
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:04   #77
marta-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia dziekuje raz jeszcze masz do nas cierpliwosc )))
ale jak tak patrze na to podkreslone i wytłuszczone to nie mam przypadkiem wiecej z zimy?
marta-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:08   #78
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

yhymm...ah teraz rozumiem Wiesz trudno tak bez zdjecia z samego opisu okreslic Twój typ...Im wiecej ciepłych cech tym bliżej do wiosny bądz jesieni a Ty masz tak pół na pół
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:18   #79
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez marta-77 Pokaż wiadomość
Tapcia dziekuje raz jeszcze masz do nas cierpliwosc )))
ale jak tak patrze na to podkreslone i wytłuszczone to nie mam przypadkiem wiecej z zimy?
Twoja cera jest jasna, wpadajaca w róż wiec zima południowa odpada a królewną snieżką również nie jesteś. Ale na 3 fotce wyglądasz jak zima południowa ale to chyba opalenizna prawda? hMMM...Mały test(!) Zobacz w swietle dziennym jak wygladasz w pastelach a jak w zywych i nasyconych kolorach. Bedac latem twarz zginie w żywych kolorach a pastele będą Twoja urode podkreślać
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 13:18   #80
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu Wysłałam Ci moją fotkę na PW
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:42   #81
marta-77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia - dziekuje!!! )) juz nie bede cie meczyc )) rano sobie sprawdze w dziennym swietle
pozdrawiam serdecznie ))
marta-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 12:50   #82
ennie
Przyczajenie
 
Avatar ennie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 22
GG do ennie
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Również proszę o pomoc, bo nie potrafię siebie przypasować

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dosyć szybko na złocisto-brązowo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne. Ciężko określić ich kolor. Powiedziałabym, że są one szare. Mają niewiele małych żółtawo-pomarańczowych plamek i ciemniejszą obwódkę. Brwi i rzęsy ciemne, choć jaśniejsze od włosków.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Praktycznie ich nie ma, a nieliczne które są mają kolor brązowo-złotawy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera złocista. Rumieńce rzadko, ale różowe.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemne- brązowe, w słońcu maja złote przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust to coś pomiędzy różem, a czerwienią- ciężko ocenić.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w brązie, czerni, granacie, fiolecie, khaki, zieleni, w czerwieni też w miarę. Nie podobam się sobie w żółtym (!), pomarańczowym, białym, różowym... ()

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Jeśli uda mi się zrobić fotkę, to ją tu zamieszczę (jestem nowa, ale mam nadzieję, że mi się uda).
ennie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 14:27   #83
Kubiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kubiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jestem początkująca, ale mi to wygląda na jesień. Tapcia, jak źle to nie krzycz
Kubiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 15:48   #84
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a czemu miałabym krzyczeć? ja rzadko w 100% jestem pewna co do typu. Ale czy to jesień? wyglada mi bardziej na wiosne. Z pewnoscia typ ciepły.

La Monica - z Toba mam mały problem... Ciepły odcien skóry i opalenizny wskazuje na typ ciepły. Byc moze wiosna.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 15:58   #85
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

lemoacid01 - masz cechy zimy południowej i jesieni. Ale z fotki obstawiam
jednak jesień

sorry za post pod postem
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 11:36   #86
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
La Monica - z Toba mam mały problem... Ciepły odcien skóry i opalenizny wskazuje na typ ciepły. Byc moze wiosna.
Hehe Dzięki mimo wszystko
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 11:45   #87
ennie
Przyczajenie
 
Avatar ennie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 22
GG do ennie
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
a czemu miałabym krzyczeć? ja rzadko w 100% jestem pewna co do typu. Ale czy to jesień? wyglada mi bardziej na wiosne. Z pewnoscia typ ciepły.
Mam już fotkę. Może teraz będzie łatwiej coś ze mną ustalić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (72,0 KB, 148 załadowań)
ennie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 11:54   #88
Kubiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kubiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

myślę, że wiosna
__________________
Nie musisz wszystkiego rozumieć,
wystarczy, że wszystko,
co Bóg daje, kochasz.
Kubiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 12:06   #89
ennie
Przyczajenie
 
Avatar ennie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 22
GG do ennie
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję bardzo
ennie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 12:48   #90
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Przepraszam ale czy ja rowniez moge sie podpiac pod posta i poprosic o okreslenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?



odp: Opalam sie bardzo szybko i chyba od razu na braz(nie pamietam dokladnie bo od zawsze mam podklad z solarium) i odcien jest raczej cieply.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Odp. Oprawa oczu ( raczej wyraziste, geste brwi i rzesy) jak to u ciemnej blondynki przystalo. Oczy trudne do okreslenia podobno szare z jasymi prawie niewidocznymi plamkami zieleni.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


odp: Piegi tylko latem po opalaniu na nosie i kilka na policzkach i trzeba sie przyjrzec zeby je zobaczyc raczej zlotawe, cieple.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Odp:Kurcze z tym moze byc problem bo od zawsze sie opalam i nie pamietam jaki jest naturalny kolor Na pewno nie jest jasny, pastelowy raczej oliwkowy, a rumienie sie na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Odp:Kiedy bylam dzieckiem popielaty blond potem mi pociemnialy na ciemny blond bez wyrazu(szary jak musz) kolor ktorego nieznosilam i od zawsze jestem blondynka teraz z balejagem.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Odp: Kolor ust niezbyt ciemny- rozowawy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Nie znosze czerni i ciemnych kolorow ubran.Czuje sie w nich nijaka, bez zycia. Lubie kolor bialy, rozowy, seledynowy, braz(od niedawana) Czern jest wyjatkiem przy sukniach wieczorowych.

Z gory dziekuje za pomoc i mam nadzieje, ze sie uda mnie okreslic Pozdrawiam goraco.

UWAGA DODAJE JESZCZE FOTKI MOZE TO POMOZE MNIE OKRESLIC !!!!!

http://images29.fotosik.pl/37/df3de0b4e7bdccbemed.jpg
http://images12.fotosik.pl/93/e40fd549cd4515ffmed.jpg
http://images28.fotosik.pl/43/2757f7fc866df004med.jpg
http://images25.fotosik.pl/46/568c054ff0ea761bmed.jpg
http://images28.fotosik.pl/46/27ea72e8bdc773b4med.jpg

Edytowane przez daglezja
Czas edycji: 2007-08-03 o 15:11
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.