pora dorosnąć - metamorfoza pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 19:59   #1
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89

pora dorosnąć - metamorfoza pomocy


Mam 25 lat, ok. 165cm wzrostu i 50kg. Jestem drobna, mam bardzo mały biust, szerokie biodra. Uberam się na sportowo - młodzieżowo, czyli jeansy(proste lub poszerzane nogawki, nie lubię rurek), jakiś top/t-shirt, bluza/sweterek, przeważnie buty na niedużym obcesie, balerinki. Do makijażu używam jedynie tuszu i pudru (jestem blada i mam problemy z cerą). Prośba do was chciałabym wyglądać na swój wiek i bardziej kobieco. Zacząć chodzić w spódnicach!
Doradźcie:
jak się ubierać??
co powinno się znaleźć w mojej szafie??
co z makijażem?? (dodam że nie mam za dużych zdolności)
fryzurki nie chcę zmieniać bo tylko co zmieniłam i jestem zadowolona, chyba że doradzicie inny kolor, długość.

fotka nr 1 - nowa fryzurka
fotka nr 2 - rzadko tak się ubieram
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:52   #2
margaretka521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 18
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Izunia bardzo ladna z Ciebie dziewczyna!Uwazam, ze nie powinnas sie zmieniac i to duzy atut,ze wygladasz mlodo,bo przeciez jestes mloda! A jesli nawet troszke mlodziej to swietnie!Zawsze lepiej wygladac mlodziej niz za staro!Sliczny masz kolor wlosow,co to za rudosc? Mozesz podac mi nazwe ?... Co do ubioru tez nie mam zastrzezen! Jesli koniecznie chcesz cos zmienic to moze bym jedynie wycieniowala wloski w takie ząbki po bokach buzi...one nadadza troche drapieznosci, jesli chcesz byc bardziej sexy,kobieca mozesz poeksperymentowac z cieniami do oczu...do rudych wlosow pasuja wszelkie odcienie brązu,zieleni,fiolet,moze sz tez delikatnie polozyc roz na policzkach ...ale i bez tego wygladasz slicznie! ... szpilki,pas w talii dodadza kobiecosci ale przeciez nie zawsze jest sie w stanie chodzic na obcasie i byc wiecznie mega sexy...jesli ma sie ladna buzke i sylwetke to i w dresie mozna byc sexy ! Pozdrawiam
margaretka521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:58   #3
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Wybacz, ale przez tę grzywkę wydaje się, że masz strasznie pucołowatą twarz. Zanim spojrzałam na drugie zdjęcie, spodziewałam się dziewczyny ze sporą nadwagą. Ten rudy kolor też wygląda nienaturalnie - znacznie lepiej Ci w blondzie!
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:14   #4
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

cóż.. poprę koleżankę powyżej: zdecydowanie nie ta fryzura, gdyż naprawde sprawia ona że twarz wydaje się duża i taka pełna

proponuję zapuścić lekko włoski i wycieniowac na twarz bez tworzenia takiej grzywki - wtedy buzia bedzie bardziej pociągła ew. jesli lubisz krotkie wlosy - bob ale z grzywka na skos - w wersji poprostu zaczesane wlosy z przedzialkiem nie po srodku glowy.

Co do ubioru
uważam, że swietnie byłoby ci w rurkach ale może jeśli nie lubisz wypróbuj np. cygaretki ew nadal zostan przy spodniach prostych ale poprostu węższych - warto podkreślać swoje atuty. Buciki na obcasie, nawet małym również sprawią, że będziesz wyglądała zgrabniej.

Spódniczki - z wyzszym stanem takie przed kolano ew. sukienki z marszczeniami na biuscie.

Ładnie byłoby ci w pastelowych kolorach ktore teraz są tak modne - np. seledyn, blady róż, łosoś.

Zdecydowanie zrezygnowałabym z bluz i całej tej sportowej armii ciuchów jakie zapewne zgromadziłaś - młodziezowo to nie znaczy jak na siłownię...

Makijaż - ja to widze tak:
zostajemy przy naturalnym ale...
na kosci policzkowe po skosie (tak jakbys ciagnela pedzlem do kacikow ust) delikatny róż plus rozświetlacz.

Rozświetlaczek potraktuj tez łuk brwiowy.
Brwi lekko zagęścić miękkim brązowym ołówkiem, jasny perłowy cien na oczy - fioletowawy błyszczyk na usta (masz wąskie usta - chyba więc na środek ust na dolną wargę możesz kłaść ciemniejszy odcień a jaśniejszym podmalowywać też miejsce tuż pod ustami - wówczas wydają się większe)
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:52   #5
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Piękna jesteś. Moim zdaniem nie powinnaś się zmieniać. Może tylko iść na solarium albo użyć samoopalacza żeby buzia nie była blada, kupić sobie dobry puder, połyskliwy błyszczyk na usta i tyle
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:02   #6
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Zdecydowanie blond! Ładnie,naturalnie, świeżo.
Co do ubioru to masz bardzo ładna figurę więc sobie na dużo możesz pozwolić: szpilki, na codzień baleriny, jeśli rurtk nie lubisz to spodnie z ptostą nogawką, jakiś top lub tunika. I dodatki - to jest klucz do sukcesu : duża torba, biżuteria, chusty. Makijaż- hmm popróbuj np kiedyś na jakieś wieczorne wyjście zaszalej z czymś mocniejszym i zobaczysz jak się bedziesz czuła.
I korzystaj z młodości i ciesz się z niej.
Ja osobiście uważam, że na tym zdj w blond włosach wyglądasz własnie na 22-24 lata natomiast w tych włoskach rudych... hmm wybacz ale jak byś była dojrzała 30-stką.
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 21:24   #7
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

pierwszy raz ktoś mi mówi że na tyle wyglądam. zawsze słyszę masz 18lat i tylko dlatego że wiedzą że pracuje.
Lubie w makijażu mocniej podkreślone oczy. tylko sama nie umiem się malować, jedynie to jeden cień i tusz. na szczególne okazje chodzę na makijaż do kosmetyczki. a jakie kolory cieni by mi pasowały??
możecie doradzić jakie by mi pasowały spódniczki, chciałabym kilka kupić. przeważnie nosze latem bokserki. zimą ciepłe swetry. a co na okres wiosenno-letni?? chciałabym coś zmienić, znudziły mi się bluzki z aplikacjami i jednolite tuniki. może macie jakieś fotki coby pasowało w moim wieku.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 08:37   #8
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
pierwszy raz ktoś mi mówi że na tyle wyglądam. zawsze słyszę masz 18lat i tylko dlatego że wiedzą że pracuje.
Lubie w makijażu mocniej podkreślone oczy. tylko sama nie umiem się malować, jedynie to jeden cień i tusz. na szczególne okazje chodzę na makijaż do kosmetyczki. a jakie kolory cieni by mi pasowały??
możecie doradzić jakie by mi pasowały spódniczki, chciałabym kilka kupić. przeważnie nosze latem bokserki. zimą ciepłe swetry. a co na okres wiosenno-letni?? chciałabym coś zmienić, znudziły mi się bluzki z aplikacjami i jednolite tuniki. może macie jakieś fotki coby pasowało w moim wieku.
Ja bym chciała parę słów o ubraniach

Na zdjęciu, które wkleiłaś bardzo wydłużyłaś sobie tułów, a skróciłaś nogi. Spódniczka biodrówka i długa bluzka dają taki efekt, i jeszcze to nieszczęsne bolerko ucinające ręce
Moja rada jest taka: idź z koleżanką, albo dwiema do jakiejśc sieciówki, weź stertę ciuchów, poprzymierzaj i porób zdjęcia. W domu spokojnie zanalizuj w czym Ci do twarzy. Spróbuj założyć rozkloszowaną spódniczkę z podwyższoną talią i bluzkę w środek włóż i na to pasek na talię- zobaczysz o co mi chodziło z wydłużeniem tułowia w wersji na zdjęciu. Różnica będzie kolosalna. Ogólnie jeśli chciałabyś wyglądć 'starzej' to radziłabym zainwestować w kobiece ciuchy- szpilki, sukienki, spódniczki, rozpinane sweterki itd. Nie zrobisz z siebie starej ciotki, a będziesz wyglądała kobieco.

A co do makijażu i fryzury, też uważam, że w blondzie było Ci dużo lepiej niż w rudym. T grzywka też Ci nie pasuje, może podhoduj ją kilkanaście cm i na bok? Jaki masz naturalny kolor włosów?
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:35   #9
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Chcialam tylko napisac, zebys posluchala dziewczyn odnosnie wloskow - zmien kolorek i nie ta grzywka
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:31   #10
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ja bym chciała parę słów o ubraniach

Na zdjęciu, które wkleiłaś bardzo wydłużyłaś sobie tułów, a skróciłaś nogi. Spódniczka biodrówka i długa bluzka dają taki efekt, i jeszcze to nieszczęsne bolerko ucinające ręce
Moja rada jest taka: idź z koleżanką, albo dwiema do jakiejśc sieciówki, weź stertę ciuchów, poprzymierzaj i porób zdjęcia. W domu spokojnie zanalizuj w czym Ci do twarzy. Spróbuj założyć rozkloszowaną spódniczkę z podwyższoną talią i bluzkę w środek włóż i na to pasek na talię- zobaczysz o co mi chodziło z wydłużeniem tułowia w wersji na zdjęciu. Różnica będzie kolosalna. Ogólnie jeśli chciałabyś wyglądć 'starzej' to radziłabym zainwestować w kobiece ciuchy- szpilki, sukienki, spódniczki, rozpinane sweterki itd. Nie zrobisz z siebie starej ciotki, a będziesz wyglądała kobieco.

A co do makijażu i fryzury, też uważam, że w blondzie było Ci dużo lepiej niż w rudym. T grzywka też Ci nie pasuje, może podhoduj ją kilkanaście cm i na bok? Jaki masz naturalny kolor włosów?
Przeważnie noszę butki na obcasie. Spódniczki dopiero zaczynam nosić. Niestety mam problem bo mało która mi się podoba. Ostatnio kupiłam tulipana jeansowego.
Przez dużo lat miałam grzywkę na bok i dlatego ostatnio ścięłam żeby zobaczyć jak będę wyglądać. Z kolorkami eksperymentuję następnym razem pomaluję na blond. Moje naturalne to ciemne brązowe.
Ostatnio naszło mnie na zmiany i kombinuję. Mam nadzieję że uda mi się wszystko dopasować. Dzięki za podpowiedzi.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:31   #11
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: pora dorosnąć - metamorfoza pomocy

okropnie grubo przez ta grzywkę wyglądasz..
na serio-krzywdzisz się, a taka ładna jesteś
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.