Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 14:33   #61
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Czytając większość poprzednich wypowiedzi ciarki przechodziły mi po plecach i miałam się nie wypowiadać- ale niech będzie Gdyby mój mąż używał podkładu- nie robiłabym z tego tragedii, nie wyśmiałabym go, ani nie uważała za nie- męskiego. Przerażają mnie podkreślane w tym wątku wielokrotnie kryteria męskości i kobiecości- facet to samiec osmagany wiatrem, a pindrzenie jest domeną kobiet Oczywiście lubię wyglądać ładnie (mój mąż też lubi swoją drogą), interesuję się kosmetykami, ale szczerze mówiąc to ja sobie wypraszam stwierdzenie, że dominującą u mnie aktywnością jest pindrzenie. Zbytnia próżność, pindrzenie się 24h/ doba uważam za śmieszne w wykonaniu zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ale pielęgnacja + ewentualny makeup to dla mnie rozsądne wyjście dla każdego. I dla jasności- mój mąż się nie maluje , ale cieszę się, że przekonał się do pielęgnacji, pamięta o kremie prze wyjściem itd Jego męskość nie maleje wraz ze wzrostem ilości używanych przez niego kosmetyków. Byliśmy razem nawet kilka razy na solarium- naprawdę jeszcze go nie przyłapałam w moich stringach
Do autora wątku: jeśli czujesz się lepiej w podkładzie- używaj. Nikt nie musi o tym przecież wiedzieć

Ale dlaczego? Przeciez kazdy moze miec wlasna opinie. Tobie facet w makijazu nie przeszkadza a mi i innym dziewczynom tak. Kazda z nas wybiera partnera na wlasnych, ustanowionych przez siebie kryteriach. Moj maz tez jest zadbany - jest wykapany, pachnacy, wydeodorowany, ogolony, po goleniu twarzy wklepuje jakis kremik na podraznienia, ma obciete, czyste paznokcie i takie zabiegi sa u mnie zawsze mile widziane i nie wyobrazam sobie zycia z niechlujem. Ale make up?? Nigdy. Facet w makijazu i tipsach to dla mnie nie jest prawdziwy facet. I jest to moje zdanie, do ktorego mam prawo. Ciarki nie powinny Ci przechodzic.
Szczerze mowiac juz widoczne problemy skorne u faceta nie zrobilyby na mnie tak negatywnego wrazenia jak wlasnie makijaz czy tipsy.
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:40   #62
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

W starożytnym Egipcie faceci też się malowali, więc to nic nowego W późniejszych epokach mężczyźni pudrowali swoje twarze na biało i dodawali różu na policzki, z tym że raczej arystokracja to robiła, gdyż bladość cery oznaczała przynależność do wyższych sfer Także makijaż mężczyzn nie jest niczym zaskakującym, choć w dzisiejszych czasach nie jest to już wymóg modowy i rzadko się to spotyka... Chyba raczej uważa się takich mężczyzn za metroseksualnych lub po prostu gejów. Jedyni faceci, jakich widziałam umalowanych, to emo.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 05:40   #63
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? Przeciez kazdy moze miec wlasna opinie. Tobie facet w makijazu nie przeszkadza a mi i innym dziewczynom tak. Kazda z nas wybiera partnera na wlasnych, ustanowionych przez siebie kryteriach. Moj maz tez jest zadbany - jest wykapany, pachnacy, wydeodorowany, ogolony, po goleniu twarzy wklepuje jakis kremik na podraznienia, ma obciete, czyste paznokcie i takie zabiegi sa u mnie zawsze mile widziane i nie wyobrazam sobie zycia z niechlujem. Ale make up?? Nigdy. Facet w makijazu i tipsach to dla mnie nie jest prawdziwy facet. I jest to moje zdanie, do ktorego mam prawo. Ciarki nie powinny Ci przechodzic.
Szczerze mowiac juz widoczne problemy skorne u faceta nie zrobilyby na mnie tak negatywnego wrazenia jak wlasnie makijaz czy tipsy.
Podpisuje się pod tym obiema łapkami.
Lashqueen jak byś mi to z ust wyjeła!
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:12   #64
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod tym obiema łapkami.
Lashqueen jak byś mi to z ust wyjeła!
mnie również!
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:45   #65
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
mnie również!
I mnie
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:02   #66
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

jeśli to poprawia Twój wygląd i samoocenę to dlaczego nie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:03   #67
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

no fakt, w sumie to prawda - nie jest tak że mężczyźni NIGDY się nie malowali. kiedyś tacy "męscy" faceci, zarośnięci, spaleni słońcem to byli zwykle ci zajmujący się głównie pracą fizyczną, nie te 'wyższe sfery'... teraz to wszystko się miesza.

co do makijażu - rozumiem malowanie się np różnych muzyków, jeśli jest to jakiś element ich wizerunku. rozumiem dbanie o włosy i cerę. odżywki, krem, bezbarwna pomadka - ok. chociaż wielu facetów i tak tego nie potrzebuje. no i przede wszystkim dbałość o higienę, u wszystkich. podkład, puder? ehh no kojarzy mi się u facetów tylko z telewizją - makijaż przed wyjściem na wizję jest jakąś tam koniecznością. ale na co dzień? jestem na nie. chyba że naprawdę ma się coś do ukrycia, jakieś problemy skórne których nie da się od razu wyleczyć. w pozostałych przypadkach wydaje mi się to całkowicie zbędne
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 16:38   #68
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Na Youtube można jak zwykle znaleźć coś ciekawego
http://www.youtube.com/watch?v=owdWM...c-HM-fresh+div - pan opowiada o podkładach.
http://www.youtube.com/watch?v=EVqI6...eature=channel - a tutaj pan pokazuje jak nakłada podkład.

heh. Dziwacznie to wygląda muszę przyznać... Chyba jednak podkłady zostawiłabym panom występującym w telewizji czy na scenie.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:37   #69
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Facet w makijażu?! Przykro mi, ale na widok takiego śmiech mi sam bucha z gardła, słowo - nie mogę się powstrzymać Nawet nie wiadomo, czy mówić "proszę pana" czy "proszę pani..." Niech żyją męscy, zarośnięci faceci!
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:54   #70
Gregg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Witam,

Ja uzywam pudru i podkładu tylko z koniecznosci. Mam problem z cera. Gdyby nie było tego problemu to na pewno bym takich kosmetykow nie uzywal. Dbam o siebie i mam pewne lekarstwa, ale czasami to nie jest zalezne ode mnie. Sa okresy lepsze i gorsze. Na pewno to dodaje troche pewnosci siebie.

pzdr,
Gregg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 01:11   #71
damrod123
Przyczajenie
 
Avatar damrod123
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

czy facet może używać jakiś specyfików kryjących np.zaczerwienie skóry ? w takim przypadku chce się po prostu wyglądać normalnie, to wszystko... zamierzam zacząć używać pudru lub podkładu(który mniej widać ? ) ale naprawdę lekko aby to było jak najmniej widoczne...co o tym sądzicie ?

Edytowane przez damrod123
Czas edycji: 2010-11-27 o 01:13
damrod123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 02:01   #72
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Mnie od małej podobały się lekko kobiece typy urody u facetów, kiedyś to był zabójczy Axl Rose z chustką na głowie, potem Jared Leto a dziś blisko mi do subkultury gotyckiej gdzie make up nawet w wersji full jest jak najbardziej ok a faceci z podmalowanymi na czarno oczami działają na mnie wprost niebotycznie Typ macho, stu% faceta czy latino do mnie nie przemawia
Dlatego nakładanie podkładu przez płeć męską nie jest mi niczym zbereźnym; skoro dziewczyny mogą dla wygody nosić gacie i dżiny to czemu chłopak nie miałby poprawić sobie urody za pomocą fluidu i korektora. W końcu nikt nie chce paradować z wysypem trądziku czy nierównościami na licu.
Chociaż zgadzam się, że są faceci (nawet w większości) którym diablo takie praktyki nie pasują. Ale takim chyba w ogóle ów pomysł nie zakwitłby w głowie.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 18:44   #73
Lavenda_
Zadomowienie
 
Avatar Lavenda_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 019
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Gdyby mój facet używał podkładu - wyśmiałabym go. Niestety mężczyzna powinien byc mężczyzną. Pozatym jest dużo innych możliwości aby pokonac niedoskonałości cery.
A u innych mężczyzn ? Niech robą co chcą , byle bym ja tego nie widziała :P
__________________
Mam być taka jak Wy? Wybacz, nie udaje. Nie wygodnie mi się nosi maski!



NAKARM PSA http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/
Lavenda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:01   #74
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Mnie od małej podobały się lekko kobiece typy urody u facetów, kiedyś to był zabójczy Axl Rose z chustką na głowie
też go kocham

ostatnio makijażysta z MACa dobierał mi szminkę i miał wypudrowaną twarz, nie wyglądało to fajnie
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.