Ładne gęste brwi.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 21:47   #1
Shaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk/ Wrocław
Wiadomości: 1

Ładne gęste brwi..


Witam. Przede wszystkim to jestem tu nowa(formalnie, bo wizaż czytam od dawna ;P) i z góry przepraszam jeśli niechcący zaśmiecę forum lub zrobię coś nie tak, ale muszę się wdrożyć tec0hnicznie

Przeszukałam właściwie cały internet i nie znalazłma odpowiedzi na swoje pytanie. Zacznę od tego, że mam brwi cienkie i bez kształtu (za często i za dużo wyrywania w młodości). Od jakiegoś miesiąca używam olejku rycynowego i rzadziej wyrywam włoski i widze znaczną różnicę- włoski zciemniały i odrastają nowe. Ale ja tak naprawdę nie o tym.

I tutaj chyba przydadzą mi się włosomaniaczki

Dość niedawno natknęłam się i to chyba nawet na wizażu na recenzje wcierki Joanna Czarna Rzepa. Stosuję ją do włosów i rzeczywiście widze baby hair po około 2 tygodnaich regularnego i trochę czasochłonnego wcierania. I tutaj przejdę do sedna..Jak typowa niecierpliwa baba
zaczęłam się zastanawiac czy ta wcierka nada się może do wcierania w brwi? żeby rosły jeszcze szybciej i były gęstsze? Boję się ją trochę zastosowac zeby brwi mi nie wypadły bo jednak sa chyba trochę słąbsze od włosów na głowie. Z drugiej strony przeczytałam na jakimś blogu, że każda rzecz która jest dobra dla włosów na głowie dla włosów gdzie indziej także. Martwi mnie tyko czy ta rzepa nie bedzie zbyt inwazyjna? Nie chcę też rezygnować z olejku rycynowego który dał taki dobry efekt więc myślicie, że mogę te dwa "preparaty" stosować jednocześnie?

pomocy!
__________________
Shaa
Shaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:35   #2
arcjf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Ładne gęste brwi..

Tak jak napisałaś olejek rycynowy ja też używam go na rzęsy i mam czarne bez malowania starcza mi czasem zalotka ale i tak lobie malować
ale także jest odżywka Ibiotica na brwi cena ok 14zł 10 ml jakoś tak
polecam również henne
arcjf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:28   #3
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Ładne gęste brwi..

W sumie nie słyszałam o wcierce z Joanny czarna rzepa , ale juz od dwóch miesięcy co 2 dzień stosuję na brwi i rzęsy olejek rycynowa i nie ma mu równych !!! Jak dla mnie jest super. Brwi i rzęsy zciemniały ,są błyszczące i gęściejsze. W sumie przydałaby się osoba co może stosowała tą wcierke z Joanny na brwi , też jestem ciekawa
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:17   #4
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Ładne gęste brwi..

mam ten sam problem co autorka cienkie, jasne brwi, ale za waszą radą dzis pędzę do apteki po olejek rycynowy i zaczynam stosować! czy mozna go wcierać codziennie?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:20   #5
arcjf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: Ładne gęste brwi..

tak można
arcjf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.