Co zrobić z włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 18:24   #1
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908

Co zrobić z włosami




Długie włosy mam od kiedy pamiętam... Kombinuję już jak mogę, upinam, zaplatam, kręcę, prostuję... Bardo lubię długie włosy, ale jestem nimi już zmęczona. Zmęczona brakiem pomysłu na nie. Długo się zastanawiałam czy je ściąć. Daaawno temu jak ścięłam to rozpacz była...

Nie wiem czy mi zmiana posłuży. Od paru grubych miesięcy mam ciemne włosy, czasem są lekko pokręcone, czasem prostuję.

Może po prostu zapuścić grzywkę?

Myślałam też nad ombre, ale wolę się Was poradzić co z tym zrobić. Chciałabym zmiany, ale takiej, która mi nie zaszkodzi

Wrzucam dwa swoje zdjęcia, pomysł na ombre bez grzywki i 3 zdjęcia krótkich włosów - linki podpatrzone na innym wątku

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1314343753

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1234534949

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1246643852


Liczę na pomocne rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (99,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (63,7 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-hair-trends.jpg (20,2 KB, 34 załadowań)
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:37   #2
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Co zrobić z włosami

Nie ścinaj skoro już raz to zrobiłaś a potem żałowałaś.
Ombre to fajny efekt, ale o ile się orientuję chyba z poprzedniego sezonu. Ale jeśli nie zależy Ci na koniecznie mega modnym look'u to śmiało. Wydaje mi się, że na zdjęciu z grzywką masz ciemniejsze włosy niż na drugim, chyba, że to kwestia oświetlenia... Nie wiem, w każdym razie na tych ciemniejszych byłby lepszy efekt.
Nie wiem co mogę poradzić w sprawie upięć skoro mówisz, że i kręcisz, i prostujesz, i upinasz, pleciesz... Nie wiem co można więcej zrobić z włosami
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 22:03   #3
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Co zrobić z włosami

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Nie ścinaj skoro już raz to zrobiłaś a potem żałowałaś.
Ombre to fajny efekt, ale o ile się orientuję chyba z poprzedniego sezonu. Ale jeśli nie zależy Ci na koniecznie mega modnym look'u to śmiało. Wydaje mi się, że na zdjęciu z grzywką masz ciemniejsze włosy niż na drugim, chyba, że to kwestia oświetlenia... Nie wiem, w każdym razie na tych ciemniejszych byłby lepszy efekt.
Nie wiem co mogę poradzić w sprawie upięć skoro mówisz, że i kręcisz, i prostujesz, i upinasz, pleciesz... Nie wiem co można więcej zrobić z włosami
Tak tak, ciemniejsze są na zdjęciu z grzywką i takie mam teraz Właśnie zastanawiam się czy zapuścić grzywkę i jak to zrobić, żeby nie chodzić z nią na pół twarzy... Czy ciąć ją na prosto, czy asymetrycznie...

Stara a głupia
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:14   #4
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Co zrobić z włosami

Ale nikt nie mówi,ze maz je sicać na zapałkę. Zawsze upierałams ie przy bardzo długich włosach,ale to wyglada czesto jgesto wstretnie. Nauczyłams ie,ze nalezy je trochę pocieniować, podciąc i zupełnie inaczej sie wtedy ukladają Włosy nie zęby- odrosną
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:23   #5
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Co zrobić z włosami

Cytat:
Napisane przez nb50 Pokaż wiadomość
Ale nikt nie mówi,ze maz je sicać na zapałkę. Zawsze upierałams ie przy bardzo długich włosach,ale to wyglada czesto jgesto wstretnie. Nauczyłams ie,ze nalezy je trochę pocieniować, podciąc i zupełnie inaczej sie wtedy ukladają Włosy nie zęby- odrosną
a ja nie mówię, że chcę na 2 mm ścinać. a wycieniowane już mam, zawsze mam wycieniowane. nie wiem co zrobić z nimi... może znajdę jakiś program do metamorfoz i pokombinuję
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:52   #6
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co zrobić z włosami

na 1-szym zdjęciu wyglądasz tak ślicznie, że nie mogę uwierzyć, że chcesz cokolwiek zmienić
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 23:59   #7
olaolaolaola7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Co zrobić z włosami

Ja proponuję włosów nie ścinać ! Jeśli już tak bardzo Ci się znudziły to może dodaj jakiś refleksów w odcieniach jasnego brązu ? Moja koleżanka też ostatnio właśnie zrobiła refleksy na włosach i po prostu się zakochałam w efekcie ! Ja mam Ombre , robiłam rozjaśniaczem z JOANNY i mam bardzo zniszczone włosy SIANO ! Robiłam w salonie w fryzjerski i po mimo iż przyniosłam zdjęcie jak to sobie wyobrażam to i tak nie byłam jakoś specjalnie zachwycona... Pozdrawiam całuski !
olaolaolaola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 15:03   #8
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Co zrobić z włosami

Nie ścinaj włosów! Są cudowne! Naucz się je upinać w ciekawy sposób, na YT jest masa filmików z różnymi fryzurami, np. ta kobieta http://www.youtube.com/watch?v=zmZR-...eature=related pokazuje proste, ale efektywne fryzurki. Może dokup do włosów jakieś dodatki: spinki, kwiatuszki, klamerki, gumki, opaski... To tak wiele zmienia!
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:07   #9
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Co zrobić z włosami

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Nie ścinaj włosów! Są cudowne! Naucz się je upinać w ciekawy sposób, na YT jest masa filmików z różnymi fryzurami, np. ta kobieta http://www.youtube.com/watch?v=zmZR-...eature=related pokazuje proste, ale efektywne fryzurki. Może dokup do włosów jakieś dodatki: spinki, kwiatuszki, klamerki, gumki, opaski... To tak wiele zmienia!
Mmmm, dziękuję za linka
Może zapuszczę grzywę, tylko nie radzę sobie z taką, która mi oczy zakrywa. Jedynym rozwiazaniem dla mnie jest upięcie jej u góry - a to mi się nie widzi... Opaska - niet
Może jakoś wycieniować grzywkę, żeby poszła na boki? Aronoł
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.