AGNIESZKA ZEMBRZYCKA RATUJ !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-17, 16:35   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

AGNIESZKA ZEMBRZYCKA RATUJ !!


Aga, mam gorącą prośbę. Wiem,że używasz colorstaya Revlon, wiec pomyslalam sobie,że znasz może inne podkłady tej firmy. chodzi mi głównie o właściwośi(np. lekki, matujący rozswietlajacy itp). Z góry bardzo dziękuję i przepraszam, ze zawracam głowę... [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-18, 07:35   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: AGNIESZKA ZEMBRZYCKA RATUJ !!

Hej Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
Z podkladow Revlona tych bardziej kryjacych najbardziej mi przypadl do gustu ten wlasnie w szklanej buteleczce. Sprawdzalam jeszcze podklad z tej samej serii, ten w tubce - niestety nie jest najlepszy. To prawda, ze jest mniej kryjacy, bardziej transparentny ale przy okazji zatracil wlasciwosci poprzedniego: to jest trwalosc i niescieralnosc [img]icons/icon9.gif[/img]

Natomiast nie wiem Droga Nici czego dokladnie oczekujesz od podkladow. Bo z rozswietlajacych bardzo ladny jest ten z nowej serii, ale rowniez jest malo kryjacy i nie ma wlasciwosci matujacych.

Ale Nici bardzo dobrym rozwiazaniem jest w tym przypadku laczenie podkladu z rozswietlaczem. Mozesz np. uzyc tego z serii colorstay na srodkowa partie twarzy, te najbardziej swiecaca, a na pozostala czesc polaczyc go z rozswietlaczem lub dopiero na koniec wklepac w podklad rozswietlacz. Podklad na pewno bedzie wtedy duzo lzejszy [img]icons/icon7.gif[/img] tak jak lubisz.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.