chcę coś nowego! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 19:11   #1
khvila
Raczkowanie
 
Avatar khvila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 149

chcę coś nowego!


chciałabym coś w sobie zmienić, gdyż ostatnio mam ciężkie dni i nie mogę na siebie patrzeć tak się zastanawiałam nad grzywką czy będzie mi pasowała do tego chciałabym sobie zrobić włosy na platynowy blond, ale niewiem jak bedę wygladała, i wogóle zmienić jakoś fryzurkę, doradźcie mi coś kobietki!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 066.JPG (76,9 KB, 199 załadowań)
khvila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:23   #2
AnIuLkA90
Raczkowanie
 
Avatar AnIuLkA90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: chcę coś nowego!

Nooom Mysle ze pasowała by ci prosta postrzepiona grzywka Z tego wzgledu ze masz wysokie czoło ktore przydałoby sie zakryc
__________________

AnIuLkA90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:45   #3
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: chcę coś nowego!

No chyba zwariowałas z tym platynowym blondem Pasemka sobie zrob co najwyzej i grzyweczke ze skosa. Brwi do regulacji, zmien makijaz, kup sobie ten podkładzik http://www.lirene.pl/s69-matujace_pl.php naprawde polecam, jest taniutki i dobry (okolo13 zl) dobrze maskuje i matuje twarz, polecałabym ci odcien capuczino a jak sie oplaisz troche to karmelek, ja sobie mieszam dwa i wychodzi mi idealny odcien, zdecydowanie potrzebny ci bedzie korektor rozswietlajacy, bo masz podkrazone oczy, w jakis puderek w kulkach(bronzujacy) tez bym zainwestowala. I odradziłabym ci ta szminke ktora jestes pomalowana, bez urazy . Zamieszczam fotke,jak moim zdaniem, ta grzyweczka ma wygladac ,a wlosy bys mogla troche wycieniowac, odswierzyc fryzure. A tak wogole to ja na twoim miejscu przyciemnilabym wlosy na jasny bronzik, wydaje mi sie ze korzystniej bys wygladala w ciemniejszych wlskach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg super%20fryzura.jpg (80,4 KB, 12 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 11:53   #4
khvila
Raczkowanie
 
Avatar khvila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 149
Dot.: chcę coś nowego!

Cytat:
Napisane przez AnIuLkA90 Pokaż wiadomość
Nooom Mysle ze pasowała by ci prosta postrzepiona grzywka Z tego wzgledu ze masz wysokie czoło ktore przydałoby sie zakryc
też tak uważam tylko fryzjerka mi zawsze odradzała taką grzywkę a bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
No chyba zwariowałas z tym platynowym blondem Pasemka sobie zrob co najwyzej i grzyweczke ze skosa. Brwi do regulacji, zmien makijaz, kup sobie ten podkładzik http://www.lirene.pl/s69-matujace_pl.php naprawde polecam, jest taniutki i dobry (okolo13 zl) dobrze maskuje i matuje twarz, polecałabym ci odcien capuczino a jak sie oplaisz troche to karmelek, ja sobie mieszam dwa i wychodzi mi idealny odcien, zdecydowanie potrzebny ci bedzie korektor rozswietlajacy, bo masz podkrazone oczy, w jakis puderek w kulkach(bronzujacy) tez bym zainwestowala. I odradziłabym ci ta szminke ktora jestes pomalowana, bez urazy . Zamieszczam fotke,jak moim zdaniem, ta grzyweczka ma wygladac ,a wlosy bys mogla troche wycieniowac, odswierzyc fryzure. A tak wogole to ja na twoim miejscu przyciemnilabym wlosy na jasny bronzik, wydaje mi sie ze korzystniej bys wygladala w ciemniejszych wlskach.
to zdjęcie jest zrobione zaraz po solarce i prawie bez makijażu... co do włosów to miałam już i czarne i fiolet i brązowe, ale wszyscy mówią, że w jaśniejszych wyglądam korzystniej, nigdy nie miałam jeszcze jasnego blondu, dlatego o nim pomyślałam... a mogłybyście wrzucić zdjęcia jakichś fryzurek które by mi pasowały, jeśli mogę prosić)
khvila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:25   #5
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: chcę coś nowego!

Jak bym sluchała tego co mowia fryzjerki to wygladałabym jak nie powiem co. NIe twierdze ze brzydko ci bedzie w platynie, tylko to sie wiaze z rozjajasnianiem a to jest zabojstwo dla włosow, nie szkoda ci ? moze lepiwj zrobic balejaz w odcieniach blondu.
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 12:45   #6
khvila
Raczkowanie
 
Avatar khvila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 149
Dot.: chcę coś nowego!

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Jak bym sluchała tego co mowia fryzjerki to wygladałabym jak nie powiem co. NIe twierdze ze brzydko ci bedzie w platynie, tylko to sie wiaze z rozjajasnianiem a to jest zabojstwo dla włosow, nie szkoda ci ? moze lepiwj zrobic balejaz w odcieniach blondu.
wiem, że to zabójstwo przechodziłam przez to jak wracałam do swojego ciemnego blondu z czarnego koloru, wtedy się strasznie umęczyłam żeby mieć spowrotem swój kolor, więc dlatego nie chcę już więcej ciemnego koloru... tzn taka głupia nie jestem, żeby od razu robić taki platynowy blond ,ale może tak stopniowo, poprzez balejaż wlaśnie...
khvila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 14:28   #7
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: chcę coś nowego!

Bez urazy! Ale wyrzuć tą szminkę!
Po drugie chyba troszkę przesadzasz z solką, że taka raczkowa po niej jesteś oO Szkoda cery...

Kolor pasowałby Ci taki, jak masz na końcówekach, taki złoto-miodowy
Co do fryzury, to myślę, że propozycja emigrantki jest ok
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 15:08   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: chcę coś nowego!

Zrob sobie balejaz rozjasniaczem,wycieniuj troszke wlosy,grzywke mozesz zrobic taka ukosna.Co do Twojej szminki jest ciut za ciemna dla ciebie,moze pomysl nad blyszczykiem bezbarwnym lub jasno rozowym.Pozdrawiam i zalaczam propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 158.jpg (24,7 KB, 16 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:23   #9
khvila
Raczkowanie
 
Avatar khvila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 149
Dot.: chcę coś nowego!

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Bez urazy! Ale wyrzuć tą szminkę!
Po drugie chyba troszkę przesadzasz z solką, że taka raczkowa po niej jesteś oO Szkoda cery...

Kolor pasowałby Ci taki, jak masz na końcówekach, taki złoto-miodowy
Co do fryzury, to myślę, że propozycja emigrantki jest ok
to tylko bezbarwny błyszczyk był widocznie mam takie okropne usta))
moja skóra już tak ma, że opala się tak na czerwono, tu gdzie jestem jest bardzo mało słońca, dlatego chodzę na solarium, żeby się troszke lepiej czuć, ale nie za często żeby nie przeginać...


Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zrob sobie balejaz rozjasniaczem,wycieniuj troszke wlosy,grzywke mozesz zrobic taka ukosna.Co do Twojej szminki jest ciut za ciemna dla ciebie,moze pomysl nad blyszczykiem bezbarwnym lub jasno rozowym.Pozdrawiam i zalaczam propozycje
zawsze mam podobną fryzurę robioną, teraz chcę coś innego trochę, bo ta już mi zbrzydła...

takie mi jak narazie wpadły w oko, najbardziej ta druga, ta fryzurka i ten kolor:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajna_fryzuraaq.jpg (5,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img%20(140).jpg (85,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugie_(62).jpg (18,1 KB, 7 załadowań)
khvila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:37   #10
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: chcę coś nowego!

Naturalny kolor ust podchodzący pod magnete?
Wierzyć mi się nie chce...
Jesli to bezbrawny, to widocznie aparat przekłamał.... Załóżmy..

Ja Cie widzę w ew. 1 fryzurze z pokazanych przez Ciebie
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:32   #11
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: chcę coś nowego!

A ja bym sie tej platyny nie bała, sama niedługo zamierzam ją sobie zrobić Niszczy włosy, ale pasemka robione stopniowo nie zniszczą ich mniej. Ja widzę Cię w prostej, technicznej fryzurce, prosta, może lekko postrzęiona grzywka, prosta linia krótszych włosów. Myślę, że lubisz nieco ekstrawaganckie rozwiązania (jeśli się mylę, to mnie nawróć ), dlatego tym bardziej myślę, że taka fryzurka a'la niedawna Victoria Beckham, ale z prostą grzywką by do Ciebie pasowała
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 18:01   #12
khvila
Raczkowanie
 
Avatar khvila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 149
Dot.: chcę coś nowego!

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
A ja bym sie tej platyny nie bała, sama niedługo zamierzam ją sobie zrobić Niszczy włosy, ale pasemka robione stopniowo nie zniszczą ich mniej. Ja widzę Cię w prostej, technicznej fryzurce, prosta, może lekko postrzęiona grzywka, prosta linia krótszych włosów. Myślę, że lubisz nieco ekstrawaganckie rozwiązania (jeśli się mylę, to mnie nawróć ), dlatego tym bardziej myślę, że taka fryzurka a'la niedawna Victoria Beckham, ale z prostą grzywką by do Ciebie pasowała
nie boję się tej platyny, już miałam blond włoski i wiem, że tragicznie nie będę wyglądała tylko najbardziej mi chodzi o fryzure, te fryzury o których wcześniej dziewczyny pisały...zawsze miałam coś podobnego na głowie a tym razem chcę coś innego, chcę spróbować jak będzie z grzywką, najwyżej jak mi się nie spodoba to wtedy ogole się na łyso taka jeżyk na głowie też bardzo mi się podoba
khvila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:24   #13
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: chcę coś nowego!

W grzywce będzie CI super, zobaczysz
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:44   #14
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: chcę coś nowego!

Grzywka tak, ale moim zdaniem tylko na bok, ladnie bedzie z wystrzepionymi koncowkami, blond wloski rozjasnia cere...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,8 KB, 2 załadowań)
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.