przebarwienia na twarzy samoopalacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 09:08   #1
juffie82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1

przebarwienia na twarzy samoopalacz


witam, mam pociążowe przebarwienia na twarzy, walczę z nimi różnymi kosmetykami i zabiegami (peelingi u dermatologa i zabiegi fotoodmładzania). Problem jest taki, że muszę non stop używać filtra 50 pod makijaż, jeśli zapomnę, to przebarwienie się pogłębia. I już się przyzwycziałam do tego, że moja buzia MUSI być blada, że muszę o nią dbać dodatkowo, ale jako, ze mam ciemną karnację i bardzo łatwo się opalam to wyglądam w lecie nienaturanie. Ciemne - opalone ciało i blada buzia. Czy możecie mi coś polecić? jakiś samoopalacz do twarzy? Coś co nie będzie zostawiało smug, nie będzie zatykać porów i będzie dawało efekt buzi musniętej słońcem, a nie pomarańczy?
z góry dziękuję za pomoc!
juffie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:26   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: przebarwienia na twarzy samoopalacz

Ja mam krem z Lirene Bronze Collection- całkiem fajny.
Możliwe tylko, że ciut przesusza, ale radzę sobie stosując na noc tonik i krem Evree Magic Rose. I takie połączenie super działa. Krem niby do twarzy i ciała, ale tubeczka mała, więc raczej tylko do twarzy. Do ciała mam do kompletu Perfecta I love Bronze karnacja jasna. Smaruję oba na noc i mam skórę muśniętą słońcem bez smrodku samoopalacza. Oczywiście peeling przed wskazany. No i po tym do twarzy dobrze umyj ręce jakbyś korzystała bo na dłoniach plamy może zrobić. Ale schodzi jak troszkę peelingu się użyje. A plam to można narobić jak się używa ich za często. Ja raz zrobiłam na stopie, a raz na szyi. Na tubkach pisze jak często należy po nie sięgać w ciągu tygodnia i wystarczy się tego trzymać i wtedy efekty są fajne.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Z peelingów to ja używam z nimi do twarzy Lirene enzymatyczny, różowy, a do ciała Hean z jagodami goi. I fajnie się to sprawdza. A pomiędzy nocami z samoopalaczem sięgam po balsam Evree Instant Help i możliwe, że dlatego ciało mi się nie przesusza. O kremach do twarzy już Ci pisałam.
Ubrań te specyfiki jakoś nie barwią, nawet jasnych. Ten do twarzy barwi mocniej i szybciej, więc radzę nałożyć też na szyję i żuchwę, żeby nie było efektu ciemnej twarzy i białej szyi. Kolory obu jeśli chodzi o odcień opalenizny bardzo do siebie pasują, więc mogę polecić. Ten krem do twarzy jest chyba tylko w jednym odcieniu, ale sama jestem blada, więc myślę, że Tobie też by pasował.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 12:26:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.