Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-23, 13:00   #1891
Karolcia12331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Tabletki vibin mini a escapelle

Hej!

Stostuję antykoncepcję hormonalna vibin mini lecz od tygodnia biorę antybiotyki. Mam końcówkę miesiączki 5 dzień cyklu i uprawiałam dziś stosunek przerywany z moim chłopakiem. Czy duże jest ryzyko ciąży? Czy w razie wu mogę wziąć tabletkę escapelle przy braniu tabletek vibin oraz przy stosowaniu antybiotyków? Wiem że jestem nieodpowiedzialna ale była to chwila zapomnienia a teraz się bardzo stresuje i czuje już objawy
Karolcia12331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 13:13   #1892
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Tabletki vibin mini a escapelle

Cytat:
Napisane przez Karolcia12331 Pokaż wiadomość
Hej!

Stostuję antykoncepcję hormonalna vibin mini lecz od tygodnia biorę antybiotyki. Mam końcówkę miesiączki 5 dzień cyklu i uprawiałam dziś stosunek przerywany z moim chłopakiem. Czy duże jest ryzyko ciąży? Czy w razie wu mogę wziąć tabletkę escapelle przy braniu tabletek vibin oraz przy stosowaniu antybiotyków? Wiem że jestem nieodpowiedzialna ale była to chwila zapomnienia a teraz się bardzo stresuje i czuje już objawy

To czy ryzyko ciąży jest duże nikt Ci nie wywróży. Sprawdzałaś czy ten antybiotyk wchodzi w reakcję z tymi tabletkami ?


Tu masz link gdzie możesz sprawdzić od tego zacznij.

https://ktomalek.pl/l/interakcje/pom...Z2xlLmNvbS8%3D
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 13:29   #1893
Karolcia12331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Tak wchodzi w interakcje
Karolcia12331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 13:40   #1894
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Escapelle w odróżnieniu od Ellaone nie wchodzi w interakcje z tabletkami. Sprawdź na tej samej stronie czy nie reaguje z antybiotykiem.

Antybiotyk jeśli wchodzi w interakcje z tabletkami mógł spowodować osłabienie antykoncepcji. Pamiętaj aby się koniecznie zabezpieczać jeszcze przez tydzień od zakończenia brania antybiotyku.
Stosunek był przerywany więc musisz zadecydować czy chcesz brać tabletkę po.


Jeżeli jesteś w dobrych układach z ginekologiem zadzwoń, wyjaśnij jaka była sytuacja i czy konieczne jest wystawienie recepty na tabletkę.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Edytowane przez Aaneczkaa86
Czas edycji: 2022-09-23 o 13:48
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 23:26   #1895
meryjanefirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Mam pytanie o tabletki. Zawsze w połowie blistry mnie bolą piersi a przy ostatniej tabletce nawet bardzo. Tym razem na początku lekko mnie pobolewaly a później w ogóle przestały mnie bolec. Obecnie mam pierwszy dzień przerwy. Czy to normalne ze piersi mnie nie bolą? Biorę tabletki juz tabletki prawie rok i taka sytuacja jest dla mnie nowa. O żadnej nie zapomniałam, jedyne co to byłam na wakacjach początkiem blistra. Nie wiem co o tym myśleć jak wy macie przy tabletkach??
meryjanefirst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 12:34   #1896
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez meryjanefirst Pokaż wiadomość
Mam pytanie o tabletki. Zawsze w połowie blistry mnie bolą piersi a przy ostatniej tabletce nawet bardzo. Tym razem na początku lekko mnie pobolewaly a później w ogóle przestały mnie bolec. Obecnie mam pierwszy dzień przerwy. Czy to normalne ze piersi mnie nie bolą? Biorę tabletki juz tabletki prawie rok i taka sytuacja jest dla mnie nowa. O żadnej nie zapomniałam, jedyne co to byłam na wakacjach początkiem blistra. Nie wiem co o tym myśleć jak wy macie przy tabletkach??
Martwisz się że jeśli w tym cyklu nie odczuwałaś bólu piersi to tabletki jakoś inaczej działały ??. Skoro nie pominęłaś żadnej tabletki wszystko jest okej i ciąża Ci nie grodzi. Cykle mogą się różnić miedzy sobą. Natomiast jeśli odczuwasz dyskomfort w trakcie brania tabletek możesz zawsze zmienić na inne. Na innych tabletkach też odczuwałam takie jakby rwanie w piersi czy ciągnięcie. Na innych przez pierwszy miesiąc miałam okropne nudności. Teraz brak skutków ubocznych.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 16:18   #1897
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez meryjanefirst Pokaż wiadomość
Mam pytanie o tabletki. Zawsze w połowie blistry mnie bolą piersi a przy ostatniej tabletce nawet bardzo. Tym razem na początku lekko mnie pobolewaly a później w ogóle przestały mnie bolec. Obecnie mam pierwszy dzień przerwy. Czy to normalne ze piersi mnie nie bolą? Biorę tabletki juz tabletki prawie rok i taka sytuacja jest dla mnie nowa. O żadnej nie zapomniałam, jedyne co to byłam na wakacjach początkiem blistra. Nie wiem co o tym myśleć jak wy macie przy tabletkach??
mialam bardzo podobnie przy nuva ring i po ok. roku przestaly mnie bolec piersi a cykle staly sie bardzo skape. wg mnie organizm sie przyzwyczail do tego poziomu hormonow. jesli jednak sie martwisz objawami, najlepiej zapytaclekarza ginekologa
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-24, 18:05   #1898
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

usuwacie wpisy? mój zniknął
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 13:47   #1899
kokos1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2
Zapłodnienie przez preejakulat

Hejka.
Sytuacja wyglądała następująco, po tygodniowej znajomości (tzw. obozowej) doszło do zbliżenia seksualnego, ot przygodny seks za obustronną zgodą.



Na początku (kilka sekund) bez zabezpieczenia, następnie prezerwatywa i do końca (do finału), choć partnerka nie chciała zabezpieczenia. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się, zawartość orgazmu w środku.



Jednak kontakt z preejakulatem możliwy.



Brak informacji odnośnie dni płodnych, brak informacji czy kobieta stosowała jakieś zabezpieczenie hormonalne.



W zasadzie teraz brak kontaktu (jednak możliwy do ustalenia).



Stosunek po sporej ilości alkoholu.



Oboje w wieko około 40 lat.


Mężczyzna ze stałą partnerką wielokrotny i wieloletni seks (w dni płodne i niepłodne) ze stosunkiem przerywanym i nigdy nie było niechcianej ciąży. Z płodnością nie było też problemów - sprawdzone i potwierdzone dziećmi.



Jaka jest szansa w takim przypadku na realne zapłodnienie ?
kokos1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 11:22   #1900
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Zapłodnienie przez preejakulat

Cytat:
Napisane przez kokos1232 Pokaż wiadomość
Hejka.
Sytuacja wyglądała następująco, po tygodniowej znajomości (tzw. obozowej) doszło do zbliżenia seksualnego, ot przygodny seks za obustronną zgodą.



Na początku (kilka sekund) bez zabezpieczenia, następnie prezerwatywa i do końca (do finału), choć partnerka nie chciała zabezpieczenia. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się, zawartość orgazmu w środku.



Jednak kontakt z preejakulatem możliwy.



Brak informacji odnośnie dni płodnych, brak informacji czy kobieta stosowała jakieś zabezpieczenie hormonalne.



W zasadzie teraz brak kontaktu (jednak możliwy do ustalenia).



Stosunek po sporej ilości alkoholu.



Oboje w wieko około 40 lat.


Mężczyzna ze stałą partnerką wielokrotny i wieloletni seks (w dni płodne i niepłodne) ze stosunkiem przerywanym i nigdy nie było niechcianej ciąży. Z płodnością nie było też problemów - sprawdzone i potwierdzone dziećmi.



Jaka jest szansa w takim przypadku na realne zapłodnienie ?
Znikoma,
chociaż bardziej zainteresowałbym się pakietem badań na choroby weneryczne skoro partnerka z praktycznie przypadkową, świeżo poznaną osobą proponuje seks bez zabezpieczenia
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 15:37   #1901
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Zapłodnienie przez preejakulat

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Znikoma,
chociaż bardziej zainteresowałbym się pakietem badań na choroby weneryczne skoro partnerka z praktycznie przypadkową, świeżo poznaną osobą proponuje seks bez zabezpieczenia
Tutaj chyba nic więcej nie można dodać.

Chociaż zakładam, że kobieta skoro proponowała bez zabezpieczenia - jest zabezpieczona inną metodą. To, że to głupie pod kątem chorób to inna sprawa.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-21, 07:36   #1902
kokos1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zapłodnienie przez preejakulat

Czyli jak rozumiem niechcianą ciążą nie powinienem się przejmować ?
kokos1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 14:58   #1903
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Zapłodnienie przez preejakulat

Zrobiłabym test ja choroby przenoszone droga płciową i za 3 mce test na HIV.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 17:45   #1904
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Niby 40 lat a głupi nicznym gimnazjalista co nie wie że prezerwatywę nakłada się przed a nie w trakcie. Jak dla mnie to ty nie chciałeś założyć i się pośpieszyłeś ale laska się zorientowała i postawiła wymagania.



Nie martw się ciążą tylko zrób badania na hiv, kiłę i hcv za 3 mies.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 12:57   #1905
Karolina2614
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dzien dobry

Dziewczyny czy ktoras z Was ma hashimoto i jeden prawdopodobnie policystyczny jajnik i zaszla w ciaze?



Moja Pani ginekolog stwierdzila ze jest podejrzenie ze jajnik moze nie dzialac prawidlowo. Ale sprawdzi na nastepnej wizycie. Wyniki tarczycy mam unormowane biore euthyrox.

Pani Ginekolog stwierdzila iz chcac dziecko musze probowac juz teraz mam 27 lat bo potem moze byc za pozno z tym jajnikiem.

Jutro mam owulacje od 3 dni uprawiamy z partnerem seks z wytryskiem w pochwie. Staramy sie o dziecko juz. Dzis znowu doszedl we mnie. Nie wiem czy ta owulacja jest skoro ten jajnik moze byc policystyczny.Czy ktoras z takim schorzeniem jak moje zaszla w ciaze odrazu ? Czy w moim przypadku moge zaplodniona ? Oczywiscie dbam o zdrowie ,uprawiam sport ,zdrowo sie odzywiam.

Czy staraliscie sie dluzej ??

Dziekuje za odpowiedzi.
Karolina2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 18:01   #1906
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Karolina2614 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Dziewczyny czy ktoras z Was ma hashimoto i jeden prawdopodobnie policystyczny jajnik i zaszla w ciaze?



Moja Pani ginekolog stwierdzila ze jest podejrzenie ze jajnik moze nie dzialac prawidlowo. Ale sprawdzi na nastepnej wizycie. Wyniki tarczycy mam unormowane biore euthyrox.

Pani Ginekolog stwierdzila iz chcac dziecko musze probowac juz teraz mam 27 lat bo potem moze byc za pozno z tym jajnikiem.

Jutro mam owulacje od 3 dni uprawiamy z partnerem seks z wytryskiem w pochwie. Staramy sie o dziecko juz. Dzis znowu doszedl we mnie. Nie wiem czy ta owulacja jest skoro ten jajnik moze byc policystyczny.Czy ktoras z takim schorzeniem jak moje zaszla w ciaze odrazu ? Czy w moim przypadku moge zaplodniona ? Oczywiscie dbam o zdrowie ,uprawiam sport ,zdrowo sie odzywiam.

Czy staraliscie sie dluzej ??

Dziekuje za odpowiedzi.
Nie ma 2 identycznych organizmów = nic ci nie dadzą odpowiedzi wyrywkowych wizażanek. Takimi pytaniami nic nie wskórasz. Przynajmniej 1 jajnik jest okej, miesiączkujesz, bierzesz euthyrox, uprawiasz seks bez zabezpieczenia, chodzisz do ginekologa - co tu jeszcze forum doradzi, ma dopingować przy każdym stosunku czy pójściu na siku do WC?


Przyjmuj dalej euthyrox, dodaj kwas foliowy i witaminę D, nie pij alkoholu, nie pal papierosów, kup kilka testów z apteki i czekaj na moment w którym będzie sens je wykonać, a gdy któryś będzie dodatni pójdź do laboratorium prywatnie zrobić betaHCG. Jak przez jakieś pół roku się nie uda wyślij faceta na badanie nasienia prywatne. Tu nie ma co zasypywać forum raz po raz analizami śluzu, szczegółami twojego pożycia seksualnego i wspólnym czekaniem na wyniki.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 06:01   #1907
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dobrze myślę, że mogłam skrócić przerwę o jeden dzień i nic się nie stało? Pomyliły mi się dni, myślałam, że w poniedziałek jest wtorek i zaczęłam nowy listek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 07:09   #1908
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Dobrze myślę, że mogłam skrócić przerwę o jeden dzień i nic się nie stało? Pomyliły mi się dni, myślałam, że w poniedziałek jest wtorek i zaczęłam nowy listek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze myślisz.
Skracać przerwę można.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 16:29   #1909
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Dobrze myślisz.
Skracać przerwę można.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Dziękuję, wolałam się upewnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-11, 06:43   #1910
czerwona1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, uprawiałam seks z zabezpieczeniem (prezerwatywa) partner doszedł, nie pękła, nie zsunęła się. Po stosunku pomału została ściągnięta, umył się. Następnie po paru godzinach, znowu uprawialiśmy seks, prezerwatywa się zsunęła z powodu niecałkowitego wzwodu, od razu przestaliśmy, jednak raz lub dwa był we mnie.. To był 7 dzień cyklu, moje cykle są zazwyczaj 32, 33, a nawet 34 dniowe. Jaka jest szansa na niechcianą ciąże. Dodam, że strasznie się stresuję, a okres spóźnia mi się jeden dzień...
czerwona1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:47   #1911
Jollaa5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Jaka jest szansa na ciążę,jeśli doszło do stosunku dzień przed planowana miesiączka (partnerka ma nieregularne cykle) w takich okolicznościach:

-pekla prezerwatywa

-mozliwy wytrysk w środku

-wzieta tabletka dzień po w odstępie 3h po stosunku

-dostala miesiączki po 2 dniach od stosunku

?
Jollaa5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 19:34   #1912
meryjanefirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny zawsze w czasie przerwy między blistrami mam okres w 3 dzień. Jest już 4 dzień i nadal nie mam okresu. Nie wiem dlaczego. Wzięłam wszystkie tabletki, żadnej nie pominęłam. Biorę je już rok i pierwszy raz taka sytuacja…ktoś tak miał? To normalne ?
meryjanefirst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 18:06   #1913
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez meryjanefirst Pokaż wiadomość
Dziewczyny zawsze w czasie przerwy między blistrami mam okres w 3 dzień. Jest już 4 dzień i nadal nie mam okresu. Nie wiem dlaczego. Wzięłam wszystkie tabletki, żadnej nie pominęłam. Biorę je już rok i pierwszy raz taka sytuacja…ktoś tak miał? To normalne ?
Ja zwykle mam na 3 tabletce placebo ale czasami przesuwa się na 4. To normalne. Mniejszy spadek hormonów. Organizm to nie komputer. Jak nie dostaniesz plamienia to też nie panikuj. Czasami tak też może być. Jak wszystkie tabletki brałaś prawidłowo to nie martw się ciąża

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 18:24   #1914
xyz1180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 12
1szy raz,strach przed ciąża.

Mialam swoj 1szy raz,okres spoznia sie 3dni,co ciekawe wspolzylam w dni nieplodne,zabezpieczylism y sie prezerwatywa i chlopak nie doszedl we mnie mimo to,czy to oznaka tego,ze to moze byc ciaza? Czy ktoras z dziewczyn/pań tak miala? Co radzicie?
xyz1180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 18:38   #1915
xyz1180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Drogie dziewczyny i Panie potrzebuje pomocy Mialam swoj 1szy raz,okres spoznia sie juz 3dni,cykle mam generalnie regularne,zabezpieczylism y sie prezerwatywa,chlopak nie doszedl w niej bo za bardzo sie balam w dodatku byly to dni nieplodne czy to moze byc ciaza? :/
xyz1180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 22:42   #1916
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez xyz1180 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny i Panie potrzebuje pomocy Mialam swoj 1szy raz,okres spoznia sie juz 3dni,cykle mam generalnie regularne,zabezpieczylism y sie prezerwatywa,chlopak nie doszedl w niej bo za bardzo sie balam w dodatku byly to dni nieplodne czy to moze byc ciaza? :/
Nie, to nie może być ciąża.

Ile masz lat? Może jednak warto jeszcze trochę dojrzeć do seksu albo poczytać jak dochodzi do zapłodnienia..
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 09:19   #1917
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: 1szy raz,strach przed ciąża.

Cytat:
Napisane przez xyz1180 Pokaż wiadomość
Mialam swoj 1szy raz,okres spoznia sie 3dni,co ciekawe wspolzylam w dni nieplodne,zabezpieczylism y sie prezerwatywa i chlopak nie doszedl we mnie mimo to,czy to oznaka tego,ze to moze byc ciaza? Czy ktoras z dziewczyn/pań tak miala? Co radzicie?
No ale jakim cudem? Panikujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 13:47   #1918
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: 1szy raz,strach przed ciąża.

Już odpisałam Ci na wątku ciążowym. Nie, ciąża nie jest możliwa.

No i po raz drugi radzę dokształcić się jak dochodzi do zapłodnienia, a seks uprawiać we właściwym wieku. Bo Twój brak wiedzy, aż boli i zakładam, że jesteś nastolatką.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 19:59   #1919
Jollaa5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Stosunek miał miejsce 2 dni przed planowaną miesiączka (cykle nieregularne),która wystąpiła.

Została zażyta tabletka po po 3h od zbliżenia i teraz pytania:

Czy owa tabletka po była chociaż w najmniejszym stopniu potrzebna?

Czy była jakakolwiek możliwość aby doszło do zapłodnienia w tym czasie?
Jollaa5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 12:02   #1920
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jollaa5555 Pokaż wiadomość
Stosunek miał miejsce 2 dni przed planowaną miesiączka (cykle nieregularne),która wystąpiła.

Została zażyta tabletka po po 3h od zbliżenia i teraz pytania:

Czy owa tabletka po była chociaż w najmniejszym stopniu potrzebna?

Czy była jakakolwiek możliwość aby doszło do zapłodnienia w tym czasie?
No dobra, ale nie podałaś żadnych informacji.

Czy partner miał wytrysk i gdzie do tego wytrysku doszło?
Zabezpieczaliście się jakoś czy coś zawiodło skoro została zażyta tabletka po?

Ale no.. Niemożliwe. Wzięłaś tabletkę po, i do tego dostałaś miesiączki, więc nie wiem nad czym tu się zastanawiać.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.