Zmarszczona skóra na powiece a cienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 22:57   #1
Ambrozja4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1

Zmarszczona skóra na powiece a cienie


Hej,
Mam 25 lat. Na co dzień mój makijaż ogranicza się do tego, że podkreślam tylko brwi i rzęsy. Jednak chciałabym czasem zaszaleć z makijażem oczu, jak są jakieś okazje (oczywiście wpierw się go nauczyć), jednak mam problem ze "zmarszczkami" na powiekach. Zupełnie nie wiem, jak malować oczy, żeby uniknąć efektu podkreślonych zmarszczek. Najlepiej nakładałabym jak najmniej.
Stan mojej skóry na powiekach i wokół oczu jest spowodowany tym, że jako dziecko- alergik często mocno pocierałam swędzące oczy. To sprawiło, że skóra jest wymęczona i straciła trochę elastyczność (jędrność).
Byłabym wdzięczna za profesjonalne porady, co do okolicznościowych makijaży w moim przypadku.
Ambrozja4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 12:44   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zmarszczona skóra na powiece a cienie

Cytat:
Napisane przez Ambrozja4 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam 25 lat. Na co dzień mój makijaż ogranicza się do tego, że podkreślam tylko brwi i rzęsy. Jednak chciałabym czasem zaszaleć z makijażem oczu, jak są jakieś okazje (oczywiście wpierw się go nauczyć), jednak mam problem ze "zmarszczkami" na powiekach. Zupełnie nie wiem, jak malować oczy, żeby uniknąć efektu podkreślonych zmarszczek. Najlepiej nakładałabym jak najmniej.
Stan mojej skóry na powiekach i wokół oczu jest spowodowany tym, że jako dziecko- alergik często mocno pocierałam swędzące oczy. To sprawiło, że skóra jest wymęczona i straciła trochę elastyczność (jędrność).
Byłabym wdzięczna za profesjonalne porady, co do okolicznościowych makijaży w moim przypadku.
mówiąc podkreślone zmarszczki masz na myśli to, ze cień jakby wchodzi w te zmarszczki, czy od razu po pomalowaniu powiek widać je bardziej?

ad pierwszego problemu to polecam baze pod cienie (jest bardzo dużo dobrych baz - od Inglota, Art Deco, czy Wet'n'Wild, przez Mac'a czy Too Faced - jest oczywiście więcej, ale to są najczęściej wymieniane na Wizaz.pl) - baza przytrzyma cienie na miejscu i w ten sposób nie zbiorą się w załamaniach

ad drugiego problemu to przede wszystkim powinnaś unikać błyszczących cieni, bo połysk podkreśla każdą nierówność, więc powinnaś wybierać cienie matowe albo satynowe, błysk ew w wewnętrznym kąciku oka
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-31 12:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.