Jak mam okreslicx swoj typ urody ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-04, 11:56   #1
nulqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 172

Jak mam okreslicx swoj typ urody ?


Prosze pomozcie, bo nie mam pojecia , wiec bede wdzieczna, bo kompletnie nie wiem jakich cieni uzywac i jakich kosmetykow.
Jestem ciemna blondynka, jednak w czasie wakacji i wznozonej intensywnosci slonca, moje wlosy dosc znacznie sie rozjasniaja. tak wiec moje wlosy kojarza mi sie troche z kolorem mysism, troszke z klorem siana i jakimis jasniejszymi przeblyskami.

Mam brazowe oczy, teczowki maja ciemniajasza cieniutka obwodke

Oprawa oczu hm chyba nie potrafie stwierdzic, rzesy mam czarne, ale brwi sa ciemne jednak dlaeko im do czarnego koloru , raczej przypomina mi to ciemny szary


Jesli chodzi o opalenizne, to opalam sie bardzo sszybko i na brazowo, tzn moze w pierwszym momencie jest troche czerwony ale moment na drugi dzien skora przybiera kolor brazu , najszybciej oopala mi sie twarz nie wiem dlaczego tak , kolor opalenizny jest raczej taki cieply brazowy + brzoskwinia.


a kolor cery to sama nie wiem, teraz wyglada mi to jasna brzoskwinia, ale byc moze dlatego ze jestem troche opalona, nie mam piegow, jednak mam sklonnosci do czerwienia sie i niestety jest to prawdziwa czerwien a nie zaden roz, to chyba jest przyczyna popekanych naczynek


Najbardziej lubie niebieski, rozowy , zielony. Ludzie mowiea ze szczegolnie mi ladnie wlasnie w pastolwym rozu i blekicie.

Prosze o pomoc
nulqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.