Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-30, 14:11   #31
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Wąsy u kobiet

wosk jest chyba najpopularniejszą metodą, ale, gdybyś się an niego zdecydowała, uważaj na zapalenie czy podrażnienie mieszków włosowych - poszukaj na forum, był otym wątek. Możesz się tez udac do gabinetu kosmetyczngo - te większe przeprowadzają też zwykle elektrolizę - usówanie włosów igiełką z prądem poprzez wbicei się do mieszka włosowego i uszkodzenie cebulki. Podobno najlepsza metoda, bo włosy nie odrastają. Cena to w Łodzi - zależńie od miejsca - 50 zł za godzinę pracy lub 30 groszy od włosa.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 10:03   #32
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: Wąsy u kobiet

Problem jest z pewnością spory. Koniecznie trzeba sprawdzić u internisty, a jeśli trzeba, to również u endokrynologa stan układu hormonalnego. Często ten defekt kosmetyczny jest objawem zaburzeń hormonalnych. Również często przyczyną nadmiernej ilości włosków jest również spadek po przodkach, czyli typ urody, zwłaszcza u brunetek.
Usunąć trwale wąsika się nie da, natomiast regularne zabiegi dają szansę dobrego wyglądu. Jak już wielokrotnie pisałem, nie jest możliwe trwałe usunięcie owłosienia i wynika to z biologii i cyklu wzrostu włosa. Konieczne są regularne zabiegi niezależnie od stosowanej metody depilacji. Najlepszym rozwiązaniem jest depilacja woskiem. Przy tak niewielkim obszarze dość bezpieczny jest zabieg laserowy, którego generalnie nie polecam. Wykonany dobrze, na nieopaloną skórę, właściwie dobranym laserem powinien być dość skuteczny i niezbyt szkodliwy. Koniecznych jest jednak co najmniej kilka zabiegów i jest to bardzo kosztowne. Elektroliza jest dość skuteczna, na tak małym obszarze możliwa do wykonania, jesdnak dość bolesna i wymaga bardzo dużego doświadczenia osoby wykonującej, by nie pozostawić blizn i przebarwień. Również ten zabieg trzeba powtarzać. W przypadku tak widocznej okolicy polecam jednak sposób najbezpieczniejszy, czyli wosk. Łatwo przy źle wykonanym zabiegu lub nieszczęśliwym zbiegu okoliczności zamienić niechciane włoski na trwałe przebarwienie nad górną wargą, co wygląda chyba jeszcze gorzej i jest trudniejsze do usunięcia. Niezależnie od sposobu depilacji koniecznie należy chronić skórę przed słońcem i solarium najlepiej przez okres do 8 tygodni i unikać stanów zapalnych. Dotyczy to również wosku. Skórę PRZED zabiegiem najlepiej dobrze kilkukrotnie zdezynfekować, a po zabiegu nałożyć JEDNORAZOWO cienką warstwę Hydrokortyzonu. Przed zabiegiem najlepiej na godzinę nałożyć krem znieczulający EMLA pod opatrunek okluzyjny (np. cienką folię kuchenną) W przypadku stanu zapalnego koniecznie od razu odiwedzić lekarza, by uniknąć przebarwień. Przy ciemnej karnacji i skłonnościach do przebarwień najlepiej po zabiegu przez tydzień lub dwa stosować profilaktycznie krem przeciwko przebarwieniom np. Drula lub chyba lepszy Unitone4.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 14:12   #33
madalenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Tez mam 15 lat i ten sam problem. Beato Krajnik mam pytanie: Jakie inne miesjca na ciele masz na mysli, te w ktorych do tej pory nie bylo owlosienia? Mozesz podac przyklady? Jski wosk proponujecie?
Moje owlosienie jest bardzo uciazliwe, widze po brwiach czy nogach. Dlaetego obawaim sie czy po tym wosku wąsik nie bedzie odrastał w kilka dni. Jezeli mialabym co 2 tygodnie uzywac tego wosku, to chyba sie zdecyduje, bo bardzo mnie krepuje ten WĄSIK.
Czekam na opowiedź Beatko oraz innych dziewczyn. Piszcie jeśli wiecie coś na ten temat
madalenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 15:41   #34
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Te miejsca to : brzuch , klatka piersiowa ,palce dłoni ,czasami także grzbiety dłoni,czasami szyja,boki policzków, broda. O depilacji przeczytaj proszę artykuł - opisywałam tam jak taki zabieg przebiega. Efekty na pewno utrzymają się dwa tygodnie a może dłużej.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 16:19   #35
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja regularnie usuwam wąsik co 3 tygodnie ciepłym woskiem. Robię to od kilku lat i włoski odrastają ale słabsze i mniej. Jedynie pojawiło mi się w tym miejscu przebarwienie, lecz myślę, że to skutek tabletek hormonalnych + słońce, stosowanych kilka lat temu, gdy nie miałam jeszcze świadomości o takim zagrozeniu i nie stosowałam blokerów. Teraz nie popełniłabym takiego błędu, ale za późno i muszę z tym walczyć, nie zawsze widząc skutek.
Radziłabym stosowanie blokerów szczególnie po zabiegu usuwania włosków.
Pozdrawiam
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 17:17   #36
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Jak długie muszą być te włoski nad ustami żeby je usunąć woskiem na ciepło???Nie mam zamiaru zapuszczać 5 milimetrowych kłaków :,aha a próbowała któraś z was takiego kremu do wąsików Nair w plastikowym pudełeczku?Czy po takim kremie te włoski nie będą odrastały ciemniejsze jak po goleniu?
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 15:01   #37
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Czym to się usuwa- meszek pod nosem.

czy jest cos do usuwania meszku pod noskiem ??
Zawsze robiłam to co tydzień pensetką ,ale długo to trwa , do tego nie zawsze dokładnie się usuwa włosek...są może jakieś plastry ??
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-08, 18:32   #38
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: czym to sie usuwa ?

Wystarczy isc na wosk do kosmetyczki, raz w miesiacu swobodnie wystarczy, pensetka to przy tym istny masochizm, bo zrywanie plastra z woskiem co prawda boli, ale trwa tylko sekundke .
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 16:27   #39
madalenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich!
madalenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 16:32   #40
madalenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie do Beaty Krajnik (znowu Beatko, ale nie nigdzie uzyskac potrzebnych informacji, wiec jedyna nadzieja w Tobie
Więc: Przypomne- mam 16 lat i wąsik u mnie jest juz dosyć widoczny. Bardzo mnie to krępuje, dlatego chciałabym go usunąć. Jednak zastanawiam się nad tym, czy nie powinnam iść do tego endykrynologa. Nie wiem czym dokładnie zajmuje sie taki lekarz i czy mógłby mi pomóc pozbyć sie owlosienia np. na brzuchu i wasika nad ustami. Niedawno zaczely mi nawet wyrastac wloski na piersiach! Jestem przygnębiona z tego powodu i potrzebuje informacji na temat tego lekarza... Beatko proszę napisz jak najszybciej!!!!
madalenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 16:45   #41
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

hmm. a mi ostatnio kosmetyczka powiedziała (i to znowu potwierdziło moje spostrzeżenia), że czasem wyrywanie pesetą działa na włosy pobudzająco, bo 'podrywa' cebulkę do życia. Nie wiem, jak u pozostałych, u mnie sie to sprawdza. Według tejże samej kosmetczki, najlepsze efekty daje wosk na ciepło - bo ciepło rozszerza mieszki, i dzięki temu włos jest wyrywany stosunkowo łagodnie 9w porównaniu z pęsetą).
Aha, i nie wiem, na ile to sprawdzone, podobno bardzo dobrze działają "opózniacze" odrastania włosów.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 17:18   #42
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Objawy hirsutyzmu u kobiet czyli nadmiernego owłosienia ciała są niestety bardzo trudne do wyleczenia lub nawet niemożliwe. Ja byłam u endokrynologa, ale owłosienie jest w takim stanie jak zawsze. Włoski są słabsze, ale tylko dlatego że katuje sie depilatorem . Brałam Diane35, co miało pomóc w walce z hirsutyzmem, ale jakichś oszałamiających efektów nie zauważyłam, a biore to od blisko 4 lat.
Co do wąsika to polecam wosk. Co do depilacji pęsetą to musze powiedzieć, że chyba od 5 lat reguluje sobie brwi, kiedy bardzo zachodziły do wewnątrz, a teraz w tych miejscach wogóle nie rosną, czasem jakieś pojedyncze włoski tylko, z czego bardzo się cieszę
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 13:55   #43
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeżeli pojawiły się włoski na brzuchu i piersiach ,wąsik jest mocno widoczny to powinnaś skonsultować się z endokrynologiem - lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad,zaleci wykonanie badania poziomu hormonów i dopiero gdy będzie miał pełny obraz tego co dzieje się w Twoim organizmie podejmie decyzję czy potrzebne jest leczenie endokrynologiczne.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 14:45   #44
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
do ANKI20

Nie to żebym się czepiała Twoich kuracji, ale jak przeczytałam, że używasz Diane35 od 4 lat to się przeraziłam! Mnie lekarz (ginekolog) powiedział, że te leki nie należy brać dłużej jak pół roku bo są bardzo silne i szkodliwe na wątrobę.
Moja siostra brała je przez półtora roku i ostatnio bardzo przytyła w krótkim czasie (ponad 10 kg. w niecałe 3 miesiące).
Jeśli nie masz żadnych skutków ubocznych po tak długim czasie to bardzo dobrze, ale weź może pod uwagę to co napisałam i skonsultuj się z lekarzem.....
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 14:51   #45
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też miałam w Twoim wieku ten sam problem Rozwiązuję go za pomocą kremu do depilacji i przynajmniej na 2 tygodnie mam problem z głowy. Nie wiem czy włoski są słabsze, ale na pewno miękkciejsze i co raz łatwiejsze do usuwania.
Depilacji ciepłym woskiem próbowałam dwa razy. Za każdym razem miałam potem krostki nad wargą, które leczyłam ponad tydzień,więc szybko z tego zrezygnowałam. Wiem od kosmetyczki, że mogły one być przyczyną dotykania dłońmi podrażnionych miejsc. Tylko, iż ja wacale ich nie dotykałam a i tak miałam paskudne krostki, więc dlaczego???
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:28   #46
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: do ANKI20

Tabletki biorę od blisko 4 lat, ale co roku robiłam 1-2 miesięczną przerwę. Tydzień temu robiłam próbę wątrobową i nic nie wykryto. W czasie brania tabletek nie przytyłam, ale to zasługa tego, że patrze na to co jem. Ja biorę Diane35 na hirsutyzm i żeby tabletka podziałała, nie wystarczy jej brać pół roku, ale conajmniej 2 lata.
Teraz będę brała nowe tabletki - Novynette - ale ich cena mnie powala dosłownie.
Oprócz tego w przerwach Diane brałam Proverę i Letuinę - ale to nie są najlepsze leki, bo powodują problemy skórne.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:33   #47
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: do ANKI20

W takim razie niech Ci służy na zdrowie
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:41   #48
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: do ANKI20

no już nie będzie służyć, stwierdziłam, że skoro po odstawieniu nic nie wraca do normy i mój okres żyje sobie własnym życiem to nie ma sensu dalej je brać. Teraz jestem ciekawa jak zareaguje na Novynette, mają mniejszą "porcję" hormonów, ale troche się boję, bo co znane to znane
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:59   #49
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: do ANKI20

ANKA napisał(a):
> Ja biorę Diane35 na hirsutyzm i żeby tabletka podziałała, nie wystarczy jej brać pół roku, ale conajmniej 2 lata.

Czy mogłabyś napisać co to znaczy, że tabletki podziały? Włoski przestały wyrastać? Zniknęły? Osłabły?
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-14, 22:50   #50
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: do ANKI20

tzn. włosy trochę osłabły. Wogóle hirsutyzm jest raczej trudny do wyleczenia. Poza tym nie ma jakiegoś jednego leku skutecznego, może zadziałać lub nie.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 11:23   #51
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Beatko - czy można usuwać wąsik woskiem jesli ma się w tym miejscu rozszerzone naczynko? (chyba jest rozszerzone, nie peknięte - ma taki lekko fioletowawy kolor i jest dobrze widoczne po napięciu skóry). Do tej pory zawsze usuwałam włoski metodą domową, czyli zimnym woskiem. Efekty są bardzo różne - nie zawsze udaje mi się usunać wszystko co bym chciała. Ale trzeba przyznać że po kilku latach takiego maltretowania owłosienie się znacznie zmniejszyło a co do hirustyzmu to mogę wam się przyznać że jestem typową przedstawicielką. Lekarz powiedział mi że to jest skutkiem zbyt duzego stężenia męskich hormonów. ale ja jakoś nie widzę potrzeby brania kolejnych hormonów na tą przypadłość. Włosy mozna usunąć i nie będą szpeciły. Wątrobę mam jednak tylko jedną i nie odrośnie Biorę Logest jako lek antykoncepcyjny i wystarczy. Zresztą wiele razy spotykałam się z opinią że hirustyzm jest b. cięzko wyleczyć. To jest zależne od naszego naturalnego stężenia pewnych hormonów i trudno tu właściwie mówić o jakiejś chorobie. Myślę że na pierwszym miejscu powinnysmy stawiać swoje zdrowie a nie wygląd
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 13:12   #52
camila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny ja stosuje wosk na ciepła na wasik już tyle czasu i włoski odrastają takie same zastanawiam sie teraz nad kremem do depilacji bo podobno mam uczulenie na wosk czy krem jest tak samo skuteczny?
camila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 13:16   #53
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

po kremie włoski odrosną bardzo szybko, prawie tak szybko jak po ogoleniu.Może po depilacji woskiem powinnaś stosować preparaty łagodzące ,zapobiegające zapaleniu mieszków włosowych i opóźniające odrost włosów - efekty będą na pewno lepsze. Zobacz także opisy i zdjęcia z testu konsumenckiego preparatu Kalo.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 21:29   #54
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry

mam do Was kilka py tań. Chciałabym usunąć woskiem ale mam pewne obawy. Pierwszy raz usunę normalnie, a żeby usunąc drugi raz to będę musiala czekac az włoski przejdą przez skorę i troszkę urosną? Przeciez to bedzie widoczne :/ Poza tym chodzę do szkoły i to się na pewno rzuci w oczy ze usunęłam wąsik, nie wiem czy nie będę obiektem plotek. PoMóŻciE!!! Co powinnam zrobić? Aha, a jak wyskocząmi jakies krostki albo dostanę zapalenia jakiegoś na skorze? Z drugiej strony wąsik wprawia mnie w traszne kompleksy
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:00   #55
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Kochana,chodzisz do szkoly , więc po perwsze popytaj mamy, czy koleżanek mamy gdzie jest u Ciebie w mieście dobra kosmetyczka. Po drugie jeżeli masz wąsik to poprostu go usuń i już nie przejmuj sie koleżankami w szkole nie warto ważniejsze jest , że twoja buźka bedzie bardziej zadbana prawda? zresztą kobiety jak swiat światem dbaja o siebie, i gorzej wygląda taka która pewne rzeczy zaniedbuje...Ja też usuwam wąsik i nie jest to ani drogie, ani bolesne, włoski odrastaja slabsze eszcze te pierwsze wychodzące usuwam pencetką Wkrótce wszyscy przyzwyczaja się, ze nie masz wąsika i nie bedzie problemu
Pozdrawiam serdecznie . Napisz jak poszlo!
PS. acha, a dobra kosmetyczka jest Ci potrzebna żeby nie podrażnila Ci skóry i zeby Ci nic nie wyskoczylo Zreszta po depilacji smaruje takim łagodzącym balsamikiem papatki!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 10:30   #56
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Dzięki Nutka za odpowiedź, na pewno napiszę jak mi poszło ale ciągle jeszcze się waham Obawiam się kolejnych depilacji, bo zeby ponownie usunąć wąsik woskiem to muszę czekać aż włoski przejdą przez skórę i trochę urosną? A ile kosztuje taki zabieg u kosmetyczki? ok, to tyle, pa
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 13:23   #57
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

tez mialam wasik,wyrywam go od kilku miesiecy. po pierwszym wyrwaniu bylam cala w skowronkach - wreszcie moglam sie przyblizyc do kogos tak blisko jak chcialam nie zalaniajac twarzy reka,zaczelam uzywac blyszczykow,nagle spodobaly mi sie moje usta wiem,ze kompleks jest straszny. powiem Ci z mojego doswiadczenia co i jak (z tym ze zastrzegam,ze u kazdego moze byc inaczej). wiec zabieg trwa niecale 5 min i w moim miescie kosztuje 8zl.u mnie nie wystapilo zadne podraznienie,ani uczulenie. z tym ze wloski odrastaja bardzo szybko - u mnie w ciagu kilku dni,zeby miec spokoj zabieg musze robic co tydzien. nie boj sie ze bedziesz musiala czekac az wloski wydostana sie na powierzchnie,bo do tego czasu to ich w ogole nie widac. aha!i wbrew temu co wszyscy mowia u mnie wloski odrastaja moze krotsze,ale za to bardziej szorstkie i ciemniejsze...ale jesli nastawisz sie na regularne usuwanie,to mysle ze warto. pozdrowki
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 13:26   #58
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

p.s latwiej mi bedzie odpowiedziec na konkretne pytania,wiec jak cos to wal smialo
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 13:34   #59
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

Dzięki za odpowiedź troche się jednak przeraziłam bo jeżeli włoski odrastają co kilka dni to ten zabieg jest niestety trochę kosztowny. Mam jeszcze jedno pytanie, jak na to zaregowali twoi znajomi bo pewnie chodzisz do szkoły, a jakby na to nie patrzeć wszyscy widzą że mam wąsik. Przyznaję że chciałabym się pozbyć tego kompleksu ale niektórzy mówią ze może lepiej powinnam się do tego przyzwyczaić Pozdróffffki
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 13:50   #60
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: WąSiK-wiem że to już było, ale...

moi znajomi w ogole nie zareagowali. jedna kolezanka powiedziala tylko "wreszcie sie tego pozbylas" watpie,zebys stala sie obiektem zainteresowania z powodu usuniecia wasiku - to tylko swiadczy o tym ze dbasz o siebie i tyle...powodzenia!
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.