Prośba o wskazówki :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 10:49   #1
megdo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11

Prośba o wskazówki :-)


Witam wszystkich!
mam kilka pytań dotyczacych makijażu, a szczególnie o jego dobór do mojej osoby. Czy jezeli dodam własne zdjęcie (bedzie to makijaż z ostatniego sylwestra) bedę mogła liczyć na Waszą pomoc, ocene i wszelkie sugestie? Nie chciałabym wrzucać zdjęcia dla samego pokazania się ;-)
1.Wydaje mi się, że jestem Zimą-typ południowy. Być może się myle. Rozwiejcie moje wątpliwości
2. Czy ten makijaż jest wykonany w miare poprawie? Proszę o wszelkie wskazówki, sugestie
3. Mam problem z różem. Nie wiem jaki kolor na codzien najlepiej by do mnie pasował? i jak powinnam go nanosić?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi)
megdo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:31   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

zawsze możesz liczyć na szczere wskazówki i pomoc Wizażanek

wklejaj śmiało zdjęcie
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:14   #3
megdo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

No to dodaje

Edytowane przez megdo25
Czas edycji: 2008-01-22 o 11:22
megdo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:50   #4
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

makijaż sylwestrowy, dlatego widać brokat osypany pod oczami.. Trudno powiedzieć, czy to błąd w makijażu czy zamierzony efekt na zabawę, gdzie wszystkie chwyty makijażowe dozwolone
Oczy masz dość ładnie podkreślone, makijaż ich nie zmniejsza. Możesz używać brązowych cieni jest na rynku tyle odcieni, że możesz wybrać z powodzeniem idealny dla Ciebie. Polecam cienie IsaDory gdzie można łączyć różne kolory ze sobą (w tych potrójnych..) Lub cienie L'oreala dopasowane do koloru oczu. Pod łukiem brwiowym możesz stosować jaśniejszy rozświetlający cień.
Róż na pewno nie taki cukierkowy, bo on pasuje głównie do blondynek. Tobie pasowałby jakiś morelowy, ceglasty. Polecam nakładanie pędzlami z Sephory do różu. Trudno nimi zrobić sobie krzywdę, a efekt wygląda naturalnie, nie jest przesadzony Na zdjęciu jest go jakby za dużo. Wiem, że wiele kobiet specjalnie nakłada więcej, z myślą "przecież i tak zniknie" i zgodnie z tym używają więcej, żeby później zniknął.. a chyba poprawki w ciągu dnia to nie problem..
To Twój naturalny kolor ust? Jeśli tak to mogłabyś je jakoś rozjaśniać, np szminkami Made for me naturals L'Oreala
w razie watpliwosci pytaj smialo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 08:31   #5
megdo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Bardzo dziękuję za odpowiedź
To był sylwestrowy makijaż i go troszkę przerysowałam (może za bardzo), choć wole bardziej subtelne makijaże. Na codzień raczej kolory bardzo naturalne. Co do różu to go nie używam, jedynie czasem jakieś muśnięcie kulkami brązującymi. Zwyczajnie bałam się go używać bo nawet nie wiem w którym miejscu powinnam go nanosić przy takim układzie twarzy. Czyżby rodzaj pędzla do różu mógł zdziałać cuda? I rzeczywiście pomóc w odpowiednim nałożeniu go?
megdo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 14:40   #6
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

oj tak zwłaszcza te Sephorowskie są idealne do różu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16916 przejrzyj opinie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 09:22   #7
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

spokojnie możesz używać zarówno ostrzejszych jak i bardziej naturalnych kolorów cieni - masz na tyle wyrazistą urodę, że nie będziesz wyglądała na "przemalowaną"

jeśli chodzi o róż to mam wątpliwości, bo zima to chłodny typ urody-chłodne kolory, ale widziałam też osoby o podobnej karnacji z brzoskwiniowymi policzkami i wyglądały bardzo dobrze

może pochodź do Sephory i Douglasa - pomalują Cię różnymi odcieniami i sama ocenisz...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 13:18   #8
megdo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Organzza- ten pędzel wygląda zachęcająco ale musze poczekać z zakupem do weekendu.
Wczoraj zaszalałam i kupiłam sobie baze pod makijaż (po raz pierwszy) i błyszczyk z IsaDory. Co do bazy to bałam się czy nie jest ona przereklamowana. Ale nie, rzeczywiście podkład całkiem inaczej się "układa" na twarzy, i o wiele lepiej prezentuje nawet po kilku godzinach od zrobienia makijażu. Z błyszczyka tez jestem bardzo zadowolona, kolorek ładny i długo się utrzymuje na ustach

p4w- a propos mojego typu urody to zawsze miałam wątpliwości , a że względu na to, że mam np. ciemna oprawę oczu, to myślałam, że jestem jakimś ciepłym typem. Dopiero moja dentystka wyskoczyła do mnie, ze jestem Zimą a miałam wtedy na sobie taki ładny, różowy kangurek. I od tego czasu zaczęłam wertować wizaż i wiele rzeczy mi się potwierdziło (choć jest kilka niuansów) i do końca nie jestem przekonana czy jestem tą zimą czy nie. A jeżeli jestem to raczej czerwonego różu powinnam unikać
I sama już nie wiem
Ale bardzo Wam dziewczyny dziekuję za odpowiedź
megdo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 15:06   #9
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Cytat:
Napisane przez megdo25 Pokaż wiadomość
Organzza- ten pędzel wygląda zachęcająco ale musze poczekać z zakupem do weekendu.
Wczoraj zaszalałam i kupiłam sobie baze pod makijaż (po raz pierwszy) i błyszczyk z IsaDory. Co do bazy to bałam się czy nie jest ona przereklamowana. Ale nie, rzeczywiście podkład całkiem inaczej się "układa" na twarzy, i o wiele lepiej prezentuje nawet po kilku godzinach od zrobienia makijażu. Z błyszczyka tez jestem bardzo zadowolona, kolorek ładny i długo się utrzymuje na ustach
a cienie tej firmy Cie nie skusiły ? mnie kuszą, ale nie mogę zdecydować się na kolor ;D pewnie stanie na jakichś brązach
dobrze, że jesteś zadowolona z zakupów a można wiedzieć jaki kolor błyszczyka wybrałaś?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 13:22   #10
megdo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Kolor błyszczyka to odcień różowy, gdyż chce go używać na codzień, również do pracy. Jest to nr 53- Reflectine Rosarium. I choć w opakowaniu wygląda na intensywny różowy, w połączeniu z dość intensywnym kolorem moich ust, nie jest aż tak bardzo mocno różowy. Raczej daje efekt mokrych i rozświetlonych ust.
A propos cieni tej firmy, wcześniej zapomniałam dodać, że makijaż był wykonany przy pomocy kosmetyków tej firmy. I cienie, i róż były z IsaDory. Cienie to paletka 4 kolorów- biały-srebrzysty, szary, ciemny szary i taki brudny fiotet(?). Natomiast róż w opakowaniu nie jest w odcieniu różu, bardziej powiedziałabym, że czerwony lub połączenie czerwieni z różem- trudno mi to określić
Pozdrawiam
megdo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:32   #11
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

no popatrz nigdy bym nie zgadła, że to te cienie
a błyszczykom ID nigdy się nie przyglądałam bliżej nadrobię zaległości
Tobie doradzałam te pędzle z Sephory, a jutro sama się po nie wybiore jestem ich miłośniczką do tego dochodzi obniżka cen jaka jest w Sephorach właśnie na pędzle...
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 17:06   #12
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To Twój naturalny kolor ust? Jeśli tak to mogłabyś je jakoś rozjaśniać, np szminkami Made for me naturals L'Oreala
Czemu ukrywać taki piękny wyrazisty kolor?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 06:42   #13
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Prośba o wskazówki :-)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Czemu ukrywać taki piękny wyrazisty kolor?
Bo autorka wątku ma piękne oczy i to raczej nimi powinna skupiać uwagę innych. Gdy i oczy i usta są nazbyt wyraziste tworzy się chaos, jest za ciężko i nie wiadomo na co patrzyć. Gdyby oczy były mniej podkreślone to kolor ust ok, niech będzie , ale możesz nie zgadzać się z moją opinią
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.