Kosmetyki Agropharm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 17:50   #1
Everywhere
Raczkowanie
 
Avatar Everywhere
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 34

Kosmetyki Agropharm


Co sądzicie o kosmetykach z Agropharm? Ja używam toniku OEPAROL z nasion wiesiołka i uważam, że jest świetny i nie wiem czy zdecydować się jeszcze na jakieś inne kosmetyki z tej firmy. W każdym razie jeśli ktoś używa czegoś z tej firmy, miło by było, gdyby napisał tutaj tego produkty zalety i wady.
Everywhere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:32   #2
kolumnea
Raczkowanie
 
Avatar kolumnea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Dołączam się do prośby. Właśnie rozważam zakup, a właściwie poszukiwanie, kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego, bo nie ma go w mojej aptece i nie wiem czy warto płacić za zakup w necie.
kolumnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:27   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Dziewczyny ja nie mam akurat nic z tych kosmetykow, ale jesli chodzi o serie Oeparol( ta stara w bialym opakowaniu) to ja polecam jak najbardziej polecam. Ceny sa smieszne, a dzialanie , zwlaszcza jak sie ma wrazliwa cere lub atopowa, jest na wage zlota. Polecilam kilku osoba te kosmetyki i kazda jest zadowolona. Wiadomo, ze pewnie nie kazdemu spodobaja sie wszystkie kosmetyki, ale spewnosci cos sobie dobierzecie. Moja znajoma z Wizazu ma atopowa skore i akurat krem nawilzajacy srednio jej przypasowal, ale za to poltlusty juz tak, Podobal jej sie balsam. Nie wiem co ona tam nadal ma, cos ostatnio pisala, ze uzywa mleczka do demakijazu.
Moj synek jest atopowcem i sluzy mu wiesiolek. Nie meiszkam w PL, wiec nie uzywam tych kosmetykow( mialam raz wazelinka i smarowalam malemu buzke w zimie, bardzo fajna byla, nawet do moich rak szkoda tylko ze taka mala), ale uzywam porduktow z wiesiolkiem dostepnych tutaj.
Moja mama ma wrazliwa cere i kupilam jej kiedys krem poltlusty. Mama byla zadowolona.
A przypomnialo mi sie , mam z tej serii zel pod oczy w lodowce. narazie go odlozylam i uzywam innego kremu.
ja jestem przeciwniczka zeli, bo mnie sciagaja, jestem juz po 30-tce i moja skora pod oczami wymaga troche wiecej, ale o dziwo ten zelek naprawde nawilza. Dostalam ten zel jako niespodzianke, gdy robilam wymianke z nasza Hexxana. Nie macie pojecia jak mnie ten fakt ucieszyl, a jak go wyprobowalam i okazal sie swietny , to tym bardziej cieszylam sie jak dziecko.
Dziewczyny kosmetyki te maja ladny sklad( mialam tez serie z aronia do cery naczynkowej, fajna ale z polyacrylamide i formaldehydem), za to Oeparol jest bez polyacrylamidu . Az sie wiezyc nie chce ze to polskie kosmetyki. Szkoda tylko ze nie zawsze w aptece je maja, ale teraz duzo aptek zamawia, wiec jesli macie taka mozliwosc i w ciagu kilku dni wam sprowadza to zamowcie sobie, albo kupcie ze sklepu online. Jak uzywacie jakiegos produktu i wam pasuje to nie wachajcie sie wyprobowac tez innych. Naprawde warto. Recenzje na KWC mowia same za siebie.

Ach, przypomnialo mi sie , w liceum mialam ichnia pomadke ta bez filtra. Szybko sie zlamala, ale poza tym wspominam ja bardzo milo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:02   #4
kolumnea
Raczkowanie
 
Avatar kolumnea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Byłam w mojej aptece i na razie krem, nie żel, pod oczy jest niedostępny i nie wiadomo kiedy będzie. Ja z opini z KWC z reguły bacznie obserwuję te negatywne (bo jakoś potem mam podobne spostrzeżenia), a tam pojawiały się głosy, że ten żel pod oczy zaraz wysycha i słabo nawilża.
Podobnie jak ty Moniko, jestem po 30. i żel wg mnie to już za mało, dlatego skupiłam się na kremie przeciwzmarszczkowym. Ma on same świetne opinie na KWC i nie mam punktu odniesienia do jego niedostatków Do tej serii zachęcił mnie głównie skład, ale cena też jest interesująca. Na razie nie mam potrzeby zakupu kremu do twarzy czy innych kosmetyków, dlatego dołożenie kosztów wysyłki do ceny samego kremu, który miałabym później wyrzucić do kosza, jakoś mi się nie uśmiecha. Myślałam ewentualnie o serii aroniowej, ale skład faktycznie do przemyślenia.
kolumnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:09   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Z zelem pod oczy moze byc roznie. Mnie on pozytywnie zaskoczyl, ale oprocz nawilzajanie nie robil u mnie nic, a mnie zaczynaja sie juz since robic, dlatego narazie go odlozylam i postanowilam poszukac czegos na since, co tez dobrze nawilzy i odzywi skore. Poki co poszukiwania sa owocne, chodz krem na KWC ma duzo zlych recenzji.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:12   #6
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Mam wazeline do ust z wyciagiem z wiesiolka
mam porownanie z wazelina ziaji i stwierdzam ze wazelina z agropharmu oeparol jest o wiele lepsza wiec polecam.

kosmetyki agropharmu widzialam w necie, szukalam w aptekach ale nic nie ma....poza wazelina of course

Edytowane przez Carrie85
Czas edycji: 2009-01-13 o 13:14
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:53   #7
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Czy któraż Wizażanka może wie, gdzie kupić te kosmetyki w Krakowie? Zależy mi najbardziej na mleczku do demakijażu. A szukam i nie mogę znaleźć .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 19:06   #8
Jilian11
Przyczajenie
 
Avatar Jilian11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Teraz?..Slask
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Agropharm

No nie w Krakowie to niestety nie wiem. Natomiast jesli ktos szuka tego w Katowicach to znajdzie te kosmetyki w sklepie zielarskim na dworcu kolejowym. Na pewno jest Oeparol i seria aroniowa, nie wiem jak inne serie.
Jilian11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 00:04   #9
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Też bardzo cenię sobie kosmetyki Agropharm. Zaczęło się od pomadki Oeparol PL z wiesiołkiem, która miała bardzo dobre opinie w KWC. Bardzo polecam tę pomadkę, miałam już różne pomadki, począwszy od tych popularnych, drogeryjnych, z których żadna mnie nie zachwyciła, skończywszy na dużo lepszych pomadkach naturalnych (Alverde, Alterra) i pomadkę Agropharmu uważam za najnajnajlepszą. Wspaniale pielęgnuje usta, wygładza, nawilża, lekko nabłyszcza, regeneruje - konsystencja w sam raz, nie za tłusta. No i zapach... truskawka. Nie ma irytującego posmaku, opakowanie, mimo że niemałe i bardzo proste - też mi odpowiada. Niedawno kupiłam ją po dłuższej przerwie i znów doceniłam efekt i pielęgnację, jakie daje tylko ONA.

Następnym kosmetykiem jaki kupiłam był Krem Linoeparol Sensitive. Było to zeszłej zimy, na początku okresu grzewczego, gdy na mojej twarzy pojawiły się tajemnicze suche plamy. W aptece kupiłam ten kosmetyk, chyba za 10zł - tubka przypominająca maść, konsystencja również nasuwająca skojarzenia z maścią w tle, a działanie - bezbłędne. Po kilku dniach suche placki, które pod wpływem zwykłych kremów nie chciały zejść, po prostu zniknęły. Krem zużyłam do końca po czym...

... kupiłam krem półtłusty Oeparol SBC. Mniej "maściowa", za to nadal tłusta i zwarta konsystencja, fajny zapach, dobre działanie, zwłaszcza zimą - krem przypadł mi do gustu i polecam, zwłaszcza na chłody, gdy skóra potrzebuje ochrony.

Ostatnią rzeczą jaką kupiłam była pomadka jagodowa Buzi - działanie nawet dobre, ale nie tak wspaniałe jak w Oeparol PL. Poza tym pomadka miała dziwny posmak.

Szkoda, że oferta Agropharmu nie jest bardziej rozbudowana - przydałyby się jakieś maseczki, więcej serii, żeby było w czym wybierać na różne pory roku i do różnych potrzeb. Firma jednak bardzo dobra, ceny bajeczne jak na tę jakość. Trudno jest jednak te kosmetyki zdobyć - przy poszukiwaniach radzę odwiedzać małe, niepozorne apteki i sklepy zielarskie - właśnie tam można zdobyć te kosmetyki. W większych nie znalazłam nic z Agropharmu, w niektórych mieli co najwyżej pomadkę. Jest to dziwne, że w aptekach jest taki wysyp całych linii drogich serii aptecznych, na które mało kto może sobie pozwolić, albo dostępne jest pół asortymentu marek, które można znaleźć w drogerii, a gdy człowiek pyta o takie marki jak Agropharm, Fitomed czy Farmix, to zazwyczaj okazują się nieosiągalne.

Na szczęście jest Internet i bogata oferta aptek internetowych, gdzie można to wszystko kupić bez problemu.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 11:53   #10
sebastian28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Agropharm

a ja powiem tak probowałam wszystkich kremów tanich i drogich i powiem jedno cwiczenia cwiczenia to pomaga a wracajac do kremów to ja najbardziej jestem zadowolona ,,CZTERY PORY ROKU'' z wyciągiem z bluszczu zimny i ciepły prysznic działa cuda spróbujcie polecam niema sensu wydawac kasy na drogie kremy
sebastian28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 11:24   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Cytat:
Napisane przez sebastian28 Pokaż wiadomość
a ja powiem tak probowałam wszystkich kremów tanich i drogich i powiem jedno cwiczenia cwiczenia to pomaga a wracajac do kremów to ja najbardziej jestem zadowolona ,,CZTERY PORY ROKU'' z wyciągiem z bluszczu zimny i ciepły prysznic działa cuda spróbujcie polecam niema sensu wydawac kasy na drogie kremy
a jak to się ma do wątku? :P


Kupiłam 2 dni temu krem tej firmy (dokładniej kondycjonujący - nawilżający) i jestem w początkowej fazie testowania póki co wydaje się być bardzo przyjemny. Buźka po nim jest gładka i delikatna. Zobaczymy jak na dłuższą metę będzie z tą gładkością, gdyż chciałabym się pozbyć drobnych niedoskonałości (chrostek, pryszczy). Zobaczymy jak sobie poradzimy.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 07:43   #12
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Wczoraj kupiłam krem nawilżający SCC. Dopiero zaczynam używać, więc na temat działania będę mogła wypowiedzieć sie za jakiś czas. Użyłam go na noc. Na skórze pozostał fajny film, skóra po nocy zrobiła się taka bardziej miękka i gładka, wypoczęta. Do tej pory używałam kremów z wyższych półek, ale często zdarzało się tak, że ten drogi krem lądował na moich stopach, bo niestety nie służył mi. Teraz testuję nasze krajowe produkty. Mam cerę suchą i zależy mi na dobrym nawilżeniu i odżywieniu skóry. Zmarszczki...no cóż, chyba tylko botox moze sobie z tym poradzić .
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:51   #13
Black Vinyl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Chcialabym zakupic sobie mleczko do demakijazu tej firmy. Jestem ciekawa jak sie sprawdza tzn. czy nie zapycha, podraznia lub czy nie powoduje powstawania wypryskow?
Black Vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 18:30   #14
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Czy ktoś może już znalazł te kosmetyki w Krakowie?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:58   #15
DeeDeeKrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Ja dziś kupiłam zachwalany Oeparol AWC w aptece Słonecznej przy dworcu na Westerplatte 1
DeeDeeKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:14   #16
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Agropharm

Gdzie mozna kupic te kosmetyki? Szukam i szukam i znalezc nie moge...
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.