lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-10, 13:20   #1
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314

lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.


[img]icons/icon40.gif[/img]
Aguś, mam ochotę sprawić sobie mleczko rozświetlające, o którym pisałaś w artykule o trendach w makijażu na lato. [img]icons/icon20.gif[/img]
Mam jednak problem z doborem odpowiedniego koloru, tyle ich jest! Poza tym, czy jeśli wybiorę na lato ciemniejszy odcień, to czy w połączeniu z podkładem efekt nie będzie przerysowany? Nigdy nie używałam rozswietlaczy i nie wiem, jakimi zasadami powinnam się kierować w wyborze ich odcienia. [img]icons/icon41.gif[/img] Dodam,że mam brązowe włosy w popielatym odcieniu i jasną cerę, która latem przybiera miodowy kolor.Droga Aguś, podpowiesz coś?
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 14:06   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.

Ja też mam podobne pytanie. Jest tylko duuuży problem z dostaniem Skinlight w Warszawie??? Może ktoś wie, gdzie to kupię i gdzie jest jeszcze wybór kolorów????? Byłabym bardzo wdzięczna [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 14:24   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.

Witaj Entuzjastko [img]icons/icon7.gif[/img]
Zaznaczam, ze nie wiem jakie dokladnie kolory sa dostepne w Polsce. Domyslam sie, ze pewnie nie wszystkie, ktore wymienilam w artykule [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale nie przejmuj sie tak bardzo. jest to latwy kosmetyk w uzyciu i ciezko jest nim zepsuc makijaz [img]icons/icon7.gif[/img]
Skinlights Face Illuminator Lotion, ma bardzo delikatna kolorystyke. Nawet jak na zdjeciu wydaje sie mocno ciemny to po nalozeniu na skore pieknie sie wtapia. Przy delikatnej opaleniznie polecam te ze srodkowej gamy: peach light lub warm light. Ten drugi moze nawet byc ladniejszy na skorze. Natomiast sprawdz sobie tez efekt golden light. Bo moze sie okazac, ze wcale nie jest dla Ciebie zbyt intensywny [img]icons/icon7.gif[/img]
I nie musisz koniecznie laczyc go wczesniej z podkladem. Mozesz go poten nalozyc punktowo i ladnie wklepac jako wykonczenie calego makijazu.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 16:05   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.

Te kosmetyki z nowej serii Revlon są cudowne. niestety mam duży problem ze znalezieniem ich w Lublinie, a nawet jak bylam w Warszawie ostatnio to nie mogłam ich nigdzie dostać. Akurat tak się składa, że emulsja jest jedynym kosmetykiem z którym nie ma problemu z tej serii w naszej Lubelskiej Galerii Cenntrum. Zastanawiam się czy nie kupić jej i nie mieszac z IDEAL BALANCE L'oreala na policzki. Aguś, ja bym sobie chciala troche twarz wyszczuplić i wiem ze trzeba przyciemnic pod koscią policzkową tylko zastanawiam się czy wyszczuple nieco policzki używając ciemnego odcienia tej emulsji. No bo przecież ona jest rozswietlająca i obawiam sie czy nie uzyskam odwrotnego efektu...[img]icons/icon9.gif[/img] Dzieki. Niciuś [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-11, 08:59   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.

Witaj Nici [img]icons/icon40.gif[/img]
Obawiam sie Kotku, ze nie bedzie to dawalo dobrego efektu wyszczuplania. Juz lepiej w tym miejscu przypruszyc delikatnie buzie ciemniejszym pudrem, albo delikatnie kulkami brazujacymi. A rozswietlacza, nawet tego w ciemnejszym odcieniu, jezeli jestes opalona uzyj na wystajace czesci twarzy, typu kosci policzkowe, luk brwiowy. Jak lubisz bardziej swietlista cere mozesz nawet na szczyt nosa czy delikatnie na zuchwe.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-11, 11:32   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: lotion rozświetlający Revlona?- do Agi Z.

Dzięki Aguś. Ja mam bardzo ładnie wystające kości policzkowe blej nosa. To tam sobie rozswietlę. Tylko jeszcze nie wiem czy wybiorę tą emulsję czy może coś innego. Zobaczymy. Acha Aga, ja mam takie ulotki z nowymi kolekcjami Loreala i Bourjois. Jakbyś chciała uzupełnić o nie swój artykuł o trendach wiosennych to mogę ci je zeskanować i wysłać. służę pomocą. Niciolek.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.