problem z nakładaniem podkładu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 13:18   #1
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Exclamation

problem z nakładaniem podkładu


Witam. Tak jak w tytule, mam problem z nakładniem podkładu. Zacznę może od tego że mam cerę tłustą, niedoskonałosci (słady po wypryskach) i czesto tez wyskakuje mi cos nowego. Stosuje różne preparaty do twarzy przepisane od dermatologa, które pewnie w jakimś stopniu ją dodatkowo wysuszaja. Używam bazy firmy No7 która ma gwarantowac efekt zmatowanej skóry bez błyszczenia, do tego podkład firmy Revlon, Colorstay do cery tłustej i zwykly puder sypki. Oczekuje ze moja skora bedzie wygladala naturalnie, nie chce aby jakiekolwiek przebarwienia byly widoczne i zeby nie utworzyla mi sie tzw. 'maska'. Gdybym nałozyla na twarz 'byle jaki' podkład to po godzinie lub nawet mniej, bardzo bym sie swiecila a podklad by mi sie nie trzymał, nagle pojawilyby sie wszystkie niedoskonalosci. To strasznie irytujące co godzine sie poprawiac, wiec bylam zadowolna z Revlonu, kiedy okazalo sie ze efekt matowej skory utrzymuje sie do wielu godzin bez poprawiania. Jednak problem jest taki ze nakladanie go to męka. I to nie tylko tego podkładu. Na mojej skórze nie da sie po po prostu rozetrzeć podkładu w 30 sekund i gotowe. Nie moge nałozyć sobie podkladu na dlonie i po prostu go zaaplikować, bo inaczej wszedzie pojawiaja sie takie jakby 'zacieki' ? nie wiem jak to nazwac. Skóra tak jakby jest za sucha na to aby podkład mógl sie na niej ładnie 'ulożyć'. Mam wrażenie ze wszystko osadza mi sie na tych malych wloskach na skorze. Najgorzej jest nad ustami. Podkład sie strasznie brzydko osadza. Ciezko jest mi opisać dokladnie co mam na mysli, ale mam nadzieje ze dostane odpowiedz co nie tak robie, co powinnam zrobic.
Dodam że moja skora po nałozeniu makijazu wyglada 'sucho' i jedno mocniejsze przejechanie palcem a podkład sie tak 'ściąga'. Puder sypki sie osadza, nie zgrywa z podkładem i w sloncu moja skora wyglada na strasznie wytapetowaną, bo widac tą 'suchą' warstwę. O tyle ciezko znalezc mi na to sposób, że bardzo trudno to opisać, na forum nic takiego nie znalazlam a duzo sposobów juz próbowalam.
Licze na pomoc.
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:33   #2
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Sama piszesz, że używasz preparatów na trądzik, a takie często wysuszają (z opisu domyślam się, że Ciebie też). Na takiej skórze podkład i puder jeszcze bardziej uwidoczni suche partie i skórki, trudno, żeby ładnie stopił sie z cerą. Nawilżasz się chociaż i chronisz przed zimnem? Bo według mnie w tym tkwi problem, a nie w nakładaniu podkładu. Trochę logiki.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:35   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

może masz odwodnioną cerę? przy tłustej też się zdarza
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:42   #4
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Przede wszystkim musisz zacząć od właściwej pielęgnacji skóry. Przy skórze trądzikowej bardzo często, o czym sama już wiesz, dochodzi do nadmiernego wysuszenia. Twoja skóra jest po prostu odwodniona. Musisz dobrac odpowiednie kosmetyki, które nie tylko zmatowią ale przede wszystkim nawodnią skórę.
Peeling enzymatyczny byś może pomoże w pozbyciu się zrogowaciałego naskórka i nieco wygładzi powierzchnię skóry.
Skóra trądzikowa jest trudna w pielęgnacji , też to wiem z autopsji, dlatego ważne jest by dobrać odpowiednie kosmetyki, bo często powstaje błędne koło. Nadmiernie wysuszamy skórę stosowaniem praeparatów p/tradzikowych, które najczęsciej są na bazie alkoholu, potem jeszcze aplikujemy kremy matujące, a skóra tak naprawdę woła " pić, pić " , zaczyna wariować iwydziela coraz więcej sebum.

Nie rozprowadzisz podkładu jeśli skóra będzie za sucha, zwłaszcza Revlona, który jest ciężkim i gęstym podkładem. Spróbuj może podkładów Vichy, one mają nieco lżejszą konsystencję , a tez całkiem dobrze kryją.
Przed rozprowadzeniem podkładu nałóż krem , a buteleczkę z podkładem rozgrzej w dłoniach. Przydałby się tez dobry korektor.
Piszesz, że twarz wygląda jak w masce i widac włoski... podklad rozprowadzaj od środka twarzy kierując się na boki w dół.

Może coś pomogłam, pewnie jeszcze inni podpowiedzą Ci kilka dobrych rad.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:51   #5
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

bardzo dziekuje za tak szybkie odpowiedzi, jednak mam pytanie.. jaki bylby najlepszy krem na taka odwodnioną/wysuszona skóre?
wyczytalam na jakims forum ze oliwka hipp dla dzieci ponoć jest dobra dla cery tradzikowej. ale nie jestem przekonana do uzywania tak tłustych preparatów do mojej cery. nie wiem czy to byloby odpowiednie. co sądzicie?
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:53   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

1. Używanie bazy na codzień, zwłaszcza przy skórze z problemami na ogół nie kończy się zbyt dobrze
2. Używasz w ogóle czegoś nawilżajacego? Zawsze przed nałożeniem makijażu koniecznie trzeba nałożyć dobry krem nawilżającym.
Jeżeli tego nie robisz to masz rozwiązanie swojego problemu.
3. Nakładanie podkładu. Polecam kupić dobry pędzel i nakładać partiami. Po prostu, wziąć trochę podkładu na pędzel, nałożyć na część buzi, wziać kolejną porcję i na kolejną część buzi.. i tak do końca. Wtedy na pewno zdąrzysz.
4. Zamiast mocno kryjącego podkładu może zainwestuj w dobry korektor i nakładaj go punktowo a na reszte buzi wybierz lżejszy podkład.
5. Ja się matem martwię dopiero kiedy myślę o pudrze. Od żadnego innego kosmetyku matu nie oczekuje nawet. Dobry puder potrafi zdziałać cuda a dzięki temu można odciążyć skórę przy wyborze innych kosmetyków.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:03   #7
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

jak tylko bede miala chwile czasu, wybiore sie do sklepu w poszukiwaniu pędzla.
jesli chodzi o krem, to tak, uzywam kremu, ale mysle ze jest bardzo slabo nawilzajcy, wiec licze na pomoc w sprawie 'jaki krem bylby najlepszy'.
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 14:04   #8
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

wieczorem rób peeling i nakładaj porządną warstwę dobrego kremu nawilżającego
żeby podkład się dobrze trzymał musisz mieć gładką, porządnie nawilżoną buzię... inaczej nic z tego nie będzie.

edit:
spróbuj coś z aptecznych linii... ja przy problemach z trądzikiem używam teraz ziaja med lipiodwa kuracja... kiedyś używałam też effaclar H z lrp

Edytowane przez mon88
Czas edycji: 2010-12-06 o 14:07
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:02   #9
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

'ZIAJA MED Kuracja Lipidowa FIZJODERM Balsam do ciała'
mowisz o tym? nie znalazlam (bynajmniej w internecie) kremu do twarzy tej serii.

jakie pilingi proponujesz?
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:05   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

ja od siebie mogę dodać, że dziewczyny mają rację podstawa to pielęgnacja oraz krem..ja podkład nakładam opuszkami palców i zajmuje mi to około 20min.. po nałożeniu delikatnie wklepuję podkład (i ktoś kiedyś mi powiedział, że perfekcyjnie nakładam;D) jeśli chodzi o dalsze kosmetyki to ja mam mieszaną cerę ale w strefie "T" bardzo tłustą i długo szukałam pudru aż kupiłam puder z Kryolanu ryżowy, który w 100%matuje i jest świetny do takiej cery.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:43   #11
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Ja używam kremu dermiki aquaoptima. Moim zdaniem świetnie sobie poradził z moją skórą, która teraz wygląda na dobrze nawilżoną Wcześniej używałam kremu nawilżającego z Olay, ale dermika jest lepsza, tamten miałam wrażenie , ze zapychał skórę.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 16:16   #12
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

czy ten puder ryżowy można zakupić w normalnym sieciowy, sklepie ( nie internetowym) ?

dermika ma stosunkowo drogie kosmetyki, chyba bede musiala jednak zdecydowac sie na cos tanszego.
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:22   #13
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez carelessdream Pokaż wiadomość
czy ten puder ryżowy można zakupić w normalnym sieciowy, sklepie ( nie internetowym) ?

dermika ma stosunkowo drogie kosmetyki, chyba bede musiala jednak zdecydowac sie na cos tanszego.

na Allegro poszukaj wpisując w wyszukiwarkę Kryolan i wyskoczą Ci wszystkie produkty tej firmy.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:35   #14
carelessdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

http://allegro.pl/profesjonalny-pude...340469050.html

mam jasną cere i jezeli juz mialabym kupic, musze wiedziec jaki kolor bylby okej. nie wiesz czy mozna to kupic gdzies w sieciowym sklepie, bo nie chcialabym kupic za ciemnego lub za jasnego?
(jezeli jednak sama masz to moze bedziesz wiedziala jak wyglada na twarzy)
carelessdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:40   #15
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez carelessdream Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/profesjonalny-pude...340469050.html

mam jasną cere i jezeli juz mialabym kupic, musze wiedziec jaki kolor bylby okej. nie wiesz czy mozna to kupic gdzies w sieciowym sklepie, bo nie chcialabym kupic za ciemnego lub za jasnego?
(jezeli jednak sama masz to moze bedziesz wiedziala jak wyglada na twarzy)

Kosmetyki Kryolanu można kupić tylko w kilku miastach typu Łódź, Gdańsk i gdzieś na Śląsku.. mam ten ale nie o tym mówiłam zaraz podam Ci link do tego, który opisałam wyżej.
http://allegro.onet.pl/anti-shine-pu...354885027.html
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 10:05   #16
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

W Krakowie też można kupić kosmetyki Kryolan. Wystarczy wejść na stronę Kryolana i poszukać gdzie ma sklepy.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:27   #17
karolasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zaw
Wiadomości: 1 151
GG do karolasek
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

narazie 'ogarnij' swoją cerę, nie maluj się przez jakiś czas, wykończ wszystkie rzeczy na receptę od dermatologa, i kuuupa mocno nawilżającego kremu. ja mam z AA do cery suchej, ja mam łojotokową a nie zatyka porów.
PODSTAWA TO NAWILŻENIE NIC NIE BĘDZIE ŁADNIE WYGLADAŁO Z EFEKTEM 'SYPIĄCEGO SIĘ TYNKU'
powodzenia
karolasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:18   #18
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Laski mają rację Wiele mi już dziewczyny na wizażu pomogły i to co tu piszą jest sensowne. Ja przez długi czas zupełnie źle się malowałam, teraz robie to wydaje mi się lepiej, ale znowu zajmuje mi to więcej czasu ;/ Przyznam szczerze, że ja nie nakładałam kremu i także mam te same problemy co Ty ześwieceniem. Widocznie tu tkwi szkopuł ;D Ja zawsze nakładam baze bo na niej lepiej rozprowadza się podkład, potem puder i na końcu brązer z różem. Napewno zacznę stosować również krem, jednak podobnie jak Ty lecze się na trądzik i zawsze rano muszę posmarować się maścią, a wieczorem przed snem drugą. Korzystając z Twojego wątku poproszę o poradę. A więc do rzeczy: wieczorem po zmyciu makijażu żelem i tonikiem, po jakiś 15 minutach nakładam jedną z maści na trądzik, potem rano przecieram sie tonikiem i nakładam drugą maść czy waszym zdaniem po odczekaniu powiedzmy 5-10 minut mogłabym nałożyć krem, a potem całą resztę? Czy jak to zrobić?

Ps. Według mnie podkład najlepiej rozprowadza się gąbeczkami z lateksu (kosztują kilka złotych), a podkład rozprowadza się super
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 19:39   #19
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
spróbuj coś z aptecznych linii... ja przy problemach z trądzikiem używam teraz ziaja med lipiodwa kuracja... kiedyś używałam też effaclar H z lrp
Święta prawda, polecam wizytę w aptece, a kosmetyki La Roche Possay nie mają sobie równych i większość kremów , w tym nawilżające, ma właśnie odpowiedniki dla cer mieszanych lub tłustych.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 21:35   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Święta prawda, polecam wizytę w aptece, a kosmetyki La Roche Possay nie mają sobie równych i większość kremów , w tym nawilżające, ma właśnie odpowiedniki dla cer mieszanych lub tłustych.
czy ja wiem..
polecałabym najpierw spróbować kilku próbek tych kremów zanim się na nie wyda kasę (no bo tanie nie są)..
U mnie kompletnie się nie sprawdziły te ich kremy, cala seria effaclarów to była porażka dla mojej buzi niestety. Testowałam praktycznie całą serie około miesiąca i jedyne co kupiłam w pełnowymiarowym opakowaniu to żel do mycia buzi.
Nie każdemu jednak służą.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:36
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:13   #21
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
może masz odwodnioną cerę? przy tłustej też się zdarza
ale w okolicach ust rzadko się zdarza. Najczęściej na czole i na nosie to najbardziej widać.
Cytat:
Napisane przez carelessdream Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za tak szybkie odpowiedzi, jednak mam pytanie.. jaki bylby najlepszy krem na taka odwodnioną/wysuszona skóre?
wyczytalam na jakims forum ze oliwka hipp dla dzieci ponoć jest dobra dla cery tradzikowej. ale nie jestem przekonana do uzywania tak tłustych preparatów do mojej cery. nie wiem czy to byloby odpowiednie. co sądzicie?
Musisz pić więcej płynów i jeść więcej owoców.

Polecam Ci krem z Garniera różowy do buzi, lub Ziaji kozie mleko.

To że masz tłustą cerę nie oznacza, że nie trzeba skórze kremu nawilżającego.

Peeling powinien Ci dobrać dermatolog, bo nie każdy będzie dobry dla Ciebie bo masz problemy ze skórą.

Napisz, czy rozcierasz podkład czy wklepujesz ? Bo generalnie podkład powinno się wklepywać wtedy ładnie stapia się ze skórą a świecić się będziesz tak czy siak - trza pudrować co jakiś czas najlepiej pędzelkiem Pędzel do podkładu sobie odpuść bo palcami się najlepiej rozprowadza podkład przy cerze z problemami.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 23:55   #22
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Cytat:
Napisane przez carelessdream Pokaż wiadomość
'ZIAJA MED Kuracja Lipidowa FIZJODERM Balsam do ciała'
mowisz o tym? nie znalazlam (bynajmniej w internecie) kremu do twarzy tej serii.

jakie pilingi proponujesz?

mówiłam o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oc.html&next=1

ale tak naprawdę proponuje Ci pójść do apteki i poprosić o próbki kremów silnie nawilżającyh i potestować, bo krem to bardzo indywidualna sprawa

a jesli o peeling chodzi to ja lubię mechaniczne i polecam np.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-453198

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-453336

jesli nie lubisz takich mocnych to spróbuj enzymatycznych, ale na tych to się nie znam, więc nie pomogę

edit: no i spróbuj silnie nawilżającyh maseczek do twarzy

Edytowane przez mon88
Czas edycji: 2010-12-07 o 23:58
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 08:23   #23
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

A ja ciezki Revlon Colorstay polecilabym ci zamienic na mineraly Zainteresuj sie tymi kosmetykami, bo nie dosc, ze pieknie zakryja, to co chcesz zakryc i maja ogromny wybor kolorow, to jeszcze nie obciazaja ci skory (zajrzyj na podforum mineralne https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113). Moja siostra, ktora jeszcze 6 miesiecy temu miala problem z tradzikiem, w tej chwili ma piekna, gladziutka skore Poza tym podpisuje sie rekami i nogami pod tym co dziewczyny wczesniej napisaly- dobre nawilzenie skory i regularne peelingi to podstawa
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 12:23   #24
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Zacznij łykac tabletki ktore nawadniaja skore od wewnatrz albo poprostu pij duzo wody. Cera zaczela mi sie mniej przetłuszczac, łuszczyc i nie pojawiaja sie nawet drobne wypryski (choc nie mam cery tradzikowej)
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 13:24   #25
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: problem z nakładaniem podkładu

Któraś z dziewczyn poradziła Ci żebyś więcej piła i jadła owoców... no właśnie, jak wygląda Twoja dieta, ilość wypijanych płynów ?

Przy cerze trądzikowej odpuściłabym sobie nakładanie podkładu pędzlem czy gąbeczką, najlepiej robić to palcami, ale nie rób punkcików na twarzy z podkładu.

Napisałaś , ze dermika ma drogie kremy, faktycznie ceny są wyższe niż ziaji, ale czasami / wiem to z autopsji/ warto wydać więcej.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.