Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 23:06   #31
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII



---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:06   #32
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

pingwintastas samych dorodnych brokułów życzę!
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:08   #33
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:09   #34
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Hej hej
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:10   #35
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
pingwintastas samych dorodnych brokułów życzę!
Dziękuję bardzo Teraz poproszę w brokule coś Mareczkowego - może też być rzodkiewka Ciekawe kiedy będzie następna r - to jest ta, która miała być na DK. Oby S nas rozpieszczała
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:11   #36
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Najlepsze kutangowe życzenia od Never dla pingwinka . Balonik dla Ciebie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:14   #37
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najlepsze kutangowe życzenia od Never dla pingwinka . Balonik dla Ciebie .
Cudowne Dziękuję, Never
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 23:16   #38
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj naj naj!

__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:18   #39
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj naj naj!

Ohoho, jaki tort Dziękuję
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:18   #40
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Hej

Hej

Hej

Irmina powodzenia



Pingwinek 😊

Wszystkiego najlepszego, zacnych brokułów, full kutanga, Lux rabatów i wszystkiego co sobie życzysz 🎁🎂
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:19   #41
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hej

Hej

Hej

Irmina powodzenia



Pingwinek 😊

Wszystkiego najlepszego, zacnych brokułów, full kutanga, Lux rabatów i wszystkiego co sobie życzysz 🎁🎂
...i dużo błędów w systemie S Dziękuję bardzo za życzenia
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 23:29   #42
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ostatnia cz miała 5 dni Oficjalnie otwieram moje birthday party Mam nadzieję, że z tej okazji S da nowe próbki
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
...i dużo błędów w systemie S Dziękuję bardzo za życzenia
Wszystkiego najnajnaj

Jako że wszystko było, powtarzać sie nie będę tylko dodatkowo ogarniętej obsługi w Złotych w S i super prezencioru urodzinowego od seph
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:33   #43
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ostatnia cz miała 5 dni Oficjalnie otwieram moje birthday party Mam nadzieję, że z tej okazji S da nowe próbki
już nowy wątek? nawet na drugą stronę się załapałam, dla mnie to rekord

pingwintastas wszystkiego najlepszego!!
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:35   #44
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wszystkiego najnajnaj

Jako że wszystko było, powtarzać sie nie będę tylko dodatkowo ogarniętej obsługi w Złotych w S i super prezencioru urodzinowego od seph
Dziękuję Właśnie prezencioru od S chyba nie będzie - może napiszę do obsługi klienta S z pytaniem, gdzie mój prezent Albo lepiej - zadzwonię do Aleksandra i zapytam jak mógł zapomnieć o moich urodzinach Mi to by się kuponik na podwójne punkty najbardziej przydał, choć i tak jestem coraz bliżej Golda (...i debetu )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:37   #45
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Hej 😊 spełnienia marzeń Pingwinko
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:39   #46
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

pingwintastas 100lat, fajnych brokułów, mnóstwo gratisów do zamówień, zdrówka, szczęścia i wszystkiego naj : roza::::win ko:

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-23 o 23:42
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:44   #47
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Rotkohl, przypomniało mi się, że na Marszałkowskiej jest taka miła konsultantka w S z kolorową (chyba niebieską) grzywką - myślę, że ona na pewno by bez problemu Ci wymieniła tę paletkę z rysą. Mi z uśmiechem zrobiła próbkę zapachu, którego chciałam, przy zakupach. Podejrzewam, że i bez zakupów chętnie daje W ogóle tam jest miła obsługa - nie czuję się tam jak intruz Choć co do giftów to nie bardzo (może za bardzo nie mają, bo w centrum i dużo klientów? )

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
już nowy wątek? nawet na drugą stronę się załapałam, dla mnie to rekord

pingwintastas wszystkiego najlepszego!!
Jaki super tort! Dziękuję

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
pingwintastas 100lat, fajnych brokułów, mnóstwo gratisów do zamówień, zdrówka, szczęścia i wszystkiego naj : roza::::win ko:
Dziękuję

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Hej 😊 spełnienia marzeń Pingwinko
Dziękuję
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:52   #48
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam w nowym wątku!
Zawzięcie nadrabiałam po nocy stary wątek, cieszę się, że wreszcie stron nie przybywa, myślę, że nadrobię do końca a jak zobaczyłam linka wklejonego do nowego wątku to się przeraziłam, że usnę i nie doczytam!

pingwintastas - samych wspaniałości, żeby S wreszcie przysyłała Ci wszystkie info na maila, duuużo pięknych brokułów i rzodkiewek, portfela bez dna (w sensie urodzaju $$$) i spełnienia marzeń!

Irmina - biopsja nie taka zła, do przeżycia. Jak nie chcesz siniaka, to tego dnia nie wysilaj się za mocno i jak masz możliwość to przyłóż sobie do miejsca po nakłuciu coś zimnego (mi raz w szpitalu dali po prostu taki lodowy okład) a w innym miejscu po prostu kupiłam sobie mineralną z lodówki i nią sobie dotykałam przez chusteczkę. Jak guzek jest mały to szybko pójdzie. Trzymam kciuki

----
Organizery z pleksi u mnie nie działały, za małe toto było. Po przeprowadzce szukałam, czegoś co będzie wyglądało estetycznie i nie będzie przez ścianki widać całego majdanu kosmetycznego... i tak kupiłam to w glam-shop. Wreszcie mam względny porządek, łatwo wszystko znajduję i estetycznie mi to na biurku wygląda
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 23:56   #49
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Atasa jakie to ładne

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rotkohl, przypomniało mi się, że na Marszałkowskiej jest taka miła konsultantka w S z kolorową (chyba niebieską) grzywką - myślę, że ona na pewno by bez problemu Ci wymieniła tę paletkę z rysą. Mi z uśmiechem zrobiła próbkę zapachu, którego chciałam, przy zakupach. Podejrzewam, że i bez zakupów chętnie daje W ogóle tam jest miła obsługa - nie czuję się tam jak intruz Choć co do giftów to nie bardzo (może za bardzo nie mają, bo w centrum i dużo klientów? )

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------



Jaki super tort! Dziękuję

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------



Dziękuję

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------



Dziękuję

Nie wiem czy najpierw nie napisze do S poprostu.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 00:14   #50
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Atasa jakie to ładne




Nie wiem czy najpierw nie napisze do S poprostu.
Pisz, pisz! Niech sobie nie myślą, że mogą wysyłać niepełnowartościowe kosmetyki - tym bardziej, że nie był to róż S za 39zł, tylko paletka za 249 i to nie z wyprzedaży. Dla mnie ważne jest ładne, nieoskrobane opakowanie
W razie czego, to przy wymianie w stacjo nie mów, że chcesz inną, bo ta ma rysę, tylko po prostu powiedz, że chcesz inny egzemplarz - nie musisz się tłumaczyć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 00:18   #51
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Atasa jakie to ładne




Nie wiem czy najpierw nie napisze do S poprostu.
W warunkach sprzedaży jest napisane, że w razie otrzymania uszkodzonego produktu należy dzwonić na infolinię S. Pkt. 5.3.3. warunków sprzedaży.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 00:20   #52
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku!
Zawzięcie nadrabiałam po nocy stary wątek, cieszę się, że wreszcie stron nie przybywa, myślę, że nadrobię do końca a jak zobaczyłam linka wklejonego do nowego wątku to się przeraziłam, że usnę i nie doczytam!

pingwintastas - samych wspaniałości, żeby S wreszcie przysyłała Ci wszystkie info na maila, duuużo pięknych brokułów i rzodkiewek, portfela bez dna (w sensie urodzaju $$$) i spełnienia marzeń!
O, tak - marzę sobie, żeby w końcu S się ogarnęła za tymi mailami Portfel bez dna się przyda - coraz więcej rzeczy woła do mnie mamo Warzywka - zawsze spoko, zdrowo!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 00:28   #53
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam się i ja
Nadrobiłam poprzedni chciałam odpisać a tu nowy

Pingwinko - wszystkiego naj najlepszego. Samych wypasionych brokułów i rzodkiewek i samospłacających sie kart, szczęścia zdrowia miłości i nieziemskiego kutanga

Dziewczyny z problemową tarczycą udało się Wam znaleźć dobrego endokrynologa? bo we Wro to lipa z tym. Tzn mam swoją lekarkę ale cudem udało mi się zapisać. Normy hormonów tarzycowych są dziwne bo szerokie a mało lekarzy niespecjalistów wie że są normy dzielone na wiek kobiet. Mi internistka kazala mniej jesc skoro nie mogę schudnąć a miałam wszystkie objawy niedoczynnośći przy wyniku tsh 2,7 czyli wg niej w normie. Skierowanie do endo dostałam od ginekologa bo przecież jak chcę mieć dzieco to powinnam mieć koło 1

Ogarniałam dziś kosmetyki i nie wiem kiedy je zużyje: 4 tusze do rzęs po 4 szampony odżywki i smarowidła do ciała.I tak przy Waszych super kolekcjach moje zapasy to pikuś ale mnie już trochę to przytlacza bo chciałabym stale nowośći testować a tu jakoś nagle zapasy mi się rozmnożyły

I teraz na koniec prośba. Szukam zielonego korektora i najlepiej pojedyńczo bo w zestawach reszta mi zostaje. Polecicie coś ?
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 00:45   #54
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ja z nad morza to ci mój lekarz na nie wiele się zda. Mi powedziano, że wystarczy ze będę miała w okolicach dwóch tsh ( mam teraz 3,15)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 00:57   #55
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII



Tylko na tyle czasu i sił starczyło

Rzodkiewka w drodze, dziękuję za cynk
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 01:09   #56
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Pingwinko - wszystkiego naj najlepszego. Samych wypasionych brokułów i rzodkiewek i samospłacających sie kart, szczęścia zdrowia miłości i nieziemskiego kutanga

Ogarniałam dziś kosmetyki i nie wiem kiedy je zużyje: 4 tusze do rzęs po 4 szampony odżywki i smarowidła do ciała.I tak przy Waszych super kolekcjach moje zapasy to pikuś ale mnie już trochę to przytlacza bo chciałabym stale nowośći testować a tu jakoś nagle zapasy mi się rozmnożyły
Dziękuję za życzenia

Ja na razie wciąż gromadzę zapasy Rzeczy z listopada jeszcze leżą nie otwarte I jak tu zużywać wg kolejności? No, nie da się chyba Co z tego, że kupię jakąś nowość jak za pół roku zacznę używać? Sprawa wymaga przemyślenia
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 04:32   #57
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Boshee jakie wariatki. Człowiek grzecznie śpi, a Wy spamujecie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 05:02   #58
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam z rana

Dzisiaj troszkę będę miała problem, aby być na bieżąco. Proszę o przyzwoitą liczbę postów
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 05:40   #59
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII



JUŻ nowy wątek?

Witam
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 05:48   #60
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ostatnia cz miała 5 dni Oficjalnie otwieram moje birthday party Mam nadzieję, że z tej okazji S da nowe próbki
wszystkiego najlepszegoooo:roza :
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.