Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 16:24   #4441
dunny1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny,
Orientujecie się może ile czeka się na operację pomniejszenia biustu w szpitalu na Czerniakowskiej w Warszawie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dunny1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 18:52   #4442
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam dziewczyny te już po i te przed Niestety to wszystko o Szczecinie to prawda Robią po jednej piersi Na drugą musisz czekać ok 5 miesięcy pod warunkiem że wyniki będą ok Bo znowu się odwlecze w czasie Stres goni stres Sama operacja to nic strasznego zero bólu i po operacji też nie boli Na konsultacji nie robią pomiarów tylko na oko duże małe
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 20:09   #4443
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Soniewa70_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny te już po i te przed Niestety to wszystko o Szczecinie to prawda Robią po jednej piersi Na drugą musisz czekać ok 5 miesięcy pod warunkiem że wyniki będą ok Bo znowu się odwlecze w czasie Stres goni stres Sama operacja to nic strasznego zero bólu i po operacji też nie boli Na konsultacji nie robią pomiarów tylko na oko duże małe
Witaj...no i to przeważyło,se zrezygnowałam ze Szczecina ️masakra jakaś!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 21:02   #4444
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewik14 Pokaż wiadomość
Little Mia, bardzo Ci dziękuję...Mnie 2,5 roku temu zakwalifikowa dr Katarzyna Żuchowska i kazała przyjechać z wynikami w marcu 2020r. czyli 2 miesiące przed operacją. Czytam to forum od pewnego czasu i z tego co piszecie dużo wcześniej stawiacie się z badaniami od różnych specjalistów. Ja nie mam daleko do Łęcznej ok. 50 km, więc zastanawiam się czy udać się tam z zapytaniem kiedy dowieźć badania czy wystarczy zadzwonić??
Spokojnie, zrób jak lekarz zalecił, skoro powiedziała lekarka ze w marcu to tak zrób. Każdy lekarz ma inne wymagania. Widzisz, ja miałam niby tylko dostarczyc rtg, ale nie było dr Mądrego, lekarz zastepujacy zalecił inaczej. Ja mam przyjechać niby miesiąc przed operacją, ale bardziej mi 2 miesiące wcześniej pasują, bo akurat będą u nas ferie, więc nie będę musiała kombinować co zrobić z córką.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem tydzień po operacji w Lecznej. Do domu wróciłam w poniedziałek. Operacje miałam w środę. Po narkozie trochę mnie muliło ale poza tym dobrze się czułam i cały dzień spałam. Na drugi dzień normalnie wstawałam i wlasciwie mnie nic nie bolało. Od piątku nie brałam przeciwbólowych. Bolały mnie jedynie plecy, te łóżka strasznie niewygodne do spania. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili, jedzenie znośne.
Po powrocie do domu w poniedziałek wieczorem (mam 330km do Lecznej) dobrze się czułam i właściwie robię wszystko normalnie tylko troszkę wolniej żeby nie wykonywać nagłych ruchów no i nie dźwigam. We wtorek normalnie wstawiłam i powiesiłam pranie, obiad ugotowałam. Wogole nic mnie już nie boli.
Nie ma się co bać dziewczyny.
Gratuluję.... Już mi się marzy, że idąc spać, nie muszę cycków spod siebie wyciągać bo je gniote...... Dobrze rozumiem, że byłaś tydzień w szpitalu łącznie?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 04:41   #4445
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aawerka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny już jakiś czas temu miałam mieć operacje ale z powodów zdrowotnych niestety nie doszła do skutku. Teraz dojrzałam już na maksa do tej decyzji i umówiłam się prywatnie, termin mam na 12.02.2020 i już nie mogę się doczekać

Powiedzcie mi proszę czy po 2 tygodniach mogę wrócić normalnie do pracy ? Mam prace biurową wiec nie będę się jakoś bardzo przemęczać.

I czy któraś z was była operowana u dr. Furmanka w Czechach ?

Czytam wątek ale jeszcze trochę mam zaległości jednak wszystkim wam które są po i cieszą się pięknymi cycuszkami serdecznie gratuluje
Hej. Spokojnie po dwóch tygodniach możesz wracać do pracy
Będziesz już śmigać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 09:32   #4446
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz nie wiem tylko czy dostanę tam w Czechach zwolnienie lekarskie, jeżeli nie to będę musiała postarać się żeby zdobyć takie zwolnienie tu w pl. Jak narazie napisałam do doktora i czekam na odpowiedź
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:46   #4447
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Maslek21 spokojnie dzwoń i pytaj czy się coś zwolniło wcześniej wiadomo zależy na kogo trafisz po drugiej stronie, albo spokojnie udzieli informacji, albo będzie sapać. Ale później możesz żałować że nie zadzwoniłaś i nie pytałaś o wcześniejszy termin. Ja dzwoniłam pytać o wcześniejszy termin operacji, później dzwoniłam bo ślub wzięłam w między czasie i czy brać akt ślubu i czy mam przyjechać wcześniej przed zabiegiem na konsultacje (lekarz nie kazał), na wszystkie pytania udzielono mi odpowiedzi.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 10:51   #4448
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Maslek21 spokojnie dzwoń i pytaj czy się coś zwolniło wcześniej wiadomo zależy na kogo trafisz po drugiej stronie, albo spokojnie udzieli informacji, albo będzie sapać. Ale później możesz żałować że nie zadzwoniłaś i nie pytałaś o wcześniejszy termin. Ja dzwoniłam pytać o wcześniejszy termin operacji, później dzwoniłam bo ślub wzięłam w między czasie i czy brać akt ślubu i czy mam przyjechać wcześniej przed zabiegiem na konsultacje (lekarz nie kazał), na wszystkie pytania udzielono mi odpowiedzi.
Dziękuję tak zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 10:25   #4449
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Spokojnie, zrób jak lekarz zalecił, skoro powiedziała lekarka ze w marcu to tak zrób. Każdy lekarz ma inne wymagania. Widzisz, ja miałam niby tylko dostarczyc rtg, ale nie było dr Mądrego, lekarz zastepujacy zalecił inaczej. Ja mam przyjechać niby miesiąc przed operacją, ale bardziej mi 2 miesiące wcześniej pasują, bo akurat będą u nas ferie, więc nie będę musiała kombinować co zrobić z córką.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------




Gratuluję.... Już mi się marzy, że idąc spać, nie muszę cycków spod siebie wyciągać bo je gniote...... Dobrze rozumiem, że byłaś tydzień w szpitalu łącznie?
Byłam od wtorku do poniedziałku. Ale jak bym miała termin na środę to tez bym wyszła w poniedziałek. W niedziele nie robią wypisów
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:12   #4450
Kiara125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam,
ja tez mam konsultację 14 stycznia w Szczecinie, a z kąt wiesz że robią tylko jedną pierś?

Pozdrawiam
Kiara125

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez GacekLoki Pokaż wiadomość
Witaj, ja miałam podobny rozmiar, robiłam operacje w Policach, przeszłam kwalifikacje bez problemu, nikt mi nic nie mierzył. Ja masz pytania, chętnie odpowiem.

Witam,
W jakim szpitalu robią w Policach, i ile się czeka na operację. Mam konsultację w styczniu w Szczecinie, ale mogę jeszcze zmienić.
Pozdrawiam
Kiara125
Kiara125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 20:13   #4451
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Ja jestem prawie rok po operacji. Nie musiałam dowozić żadnych badań, nie miałam wizyt kontrolnych przed operacją (dzwoniłam się upewnić czy nie muszę). Jedynie konsultacja 2,5 roku wcześniej i później operacja. Uważam, że bez sensu jest kupować stanik pooperacyjny przed (któraś z was pytała) bo przecież rozmiar ustalacie tego dnia co operacja. Mi lekarz powiedział po operacji jak rozmiar mam kupić, w Łęcznej jest sklep na dole.

Rok po to już sporo. czy możesz napisać jak zachowują się piersi po takim czasie i co z bliznami. Kilka dziewczyn pisało o tym że piersi znowu rosną. Będę wdzięczna za odpowiedź i zdjęcie możesz wstawić. Moja operacja dopiero 19 maja. Dzięki i pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Aawerka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny już jakiś czas temu miałam mieć operacje ale z powodów zdrowotnych niestety nie doszła do skutku. Teraz dojrzałam już na maksa do tej decyzji i umówiłam się prywatnie, termin mam na 12.02.2020 i już nie mogę się doczekać ❤️

Powiedzcie mi proszę czy po 2 tygodniach mogę wrócić normalnie do pracy ? Mam prace biurową wiec nie będę się jakoś bardzo przemęczać.

I czy któraś z was była operowana u dr. Furmanka w Czechach ?

Czytam wątek ale jeszcze trochę mam zaległości jednak wszystkim wam które są po i cieszą się pięknymi cycuszkami serdecznie gratuluje 🤗

Pamiętam, że był tu wpis dziewczyny która robiła w Czechach i nie była zadowolona. Poszukaj tego wpisu i przeczytaj. Nie wiem ile tam płacisz pewnie kusi Cię cena. W Krakowie rozmawiałam z dr Michalską i cena prywatnie ok15tysięcy. W razie jakichkolwiek komplikacji masz poradę na miejscu. Ja w końcu będę mieć na NFZ -termin maj 2020. Może spróbuj tu jeszcze popytać. Jak Ci spaprają piersi to co zrobisz, a po to przecież robimy żeby były mniejsze i ładne. Pozdrawiam i odezwij się
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 20:45   #4452
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

witaj miałam robione w Szczecinie i robią po jednej piersi
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 21:18   #4453
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kiara125 Pokaż wiadomość
Witam,
ja tez mam konsultację 14 stycznia w Szczecinie, a z kąt wiesz że robią tylko jedną pierś?

Pozdrawiam
Kiara125

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------




Witam,
W jakim szpitalu robią w Policach, i ile się czeka na operację. Mam konsultację w styczniu w Szczecinie, ale mogę jeszcze zmienić.
Pozdrawiam
Kiara125
Dzwoniłam i pytałam! No i niestety pani potwierdziła ️dlatego zrezygnowałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati

Edytowane przez maslek21
Czas edycji: 2019-11-09 o 23:14
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 21:36   #4454
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Napisze coś więcej na temat operacji w Szczecinie Konsultacje i operacje robi Dr Burszewski fajny doktor wszystko wytłumaczy co i jak.Pielęgniarki bardzo miłe .Pobyt w szpitalu jakbym była w prywatnej klinice opieka super .Codziennie rano po operacji masaż operowanej piersi.A zapomniałam napisać czas oczekiwania od konsultacji do operacji ok 5 miesięcy a niektórym udaje się szybciej tym bez nadwagi. W porównaniu do innych szpitali (odległe terminy) to ja szybciej zrobię pojedynczo .Jedną dopiero mam, super kształt a na drugą czekam .Termin blisko Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny .
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 07:29   #4455
Kiara125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Soniewa70_ Pokaż wiadomość
Napisze coś więcej na temat operacji w Szczecinie Konsultacje i operacje robi Dr Burszewski fajny doktor wszystko wytłumaczy co i jak.Pielęgniarki bardzo miłe .Pobyt w szpitalu jakbym była w prywatnej klinice opieka super .Codziennie rano po operacji masaż operowanej piersi.A zapomniałam napisać czas oczekiwania od konsultacji do operacji ok 5 miesięcy a niektórym udaje się szybciej tym bez nadwagi. W porównaniu do innych szpitali (odległe terminy) to ja szybciej zrobię pojedynczo .Jedną dopiero mam, super kształt a na drugą czekam .Termin blisko Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny .
Dzięki za odpowiedż, 5 m-cy to rzeczywiście nie jest długo, ile miesięcy czekasz na drugą operację. Czy na konsultacji zabierają ci skierowanie i zaświadczenie i od razu ustalają ci termin operacji. Pozdrawiam
Kiara125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 11:48   #4456
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam napisałam wiadomość ale gdzieś przepadła 😁 muszę lepiej ogarniać 😉A więc na pierwszej konsultacji dr wyznaczył termin operacji wręczył wytyczne jakie badania mam zrobić i zalecenia że mam zrzucić kg dla mojego bezpieczeństwa i miesiąc przed terminem pokazać się u niego.Zabrał zaświadczenie od ortopedy i skierowanie do szpitala.Czekałam na operację 5 miesiecy Ale w szpitalu leżałam z dziewczyną która czekała 4 miesiące (młodsza i szczuplejsza30 stka)😊 Ja na drugą operację czekam 5 miesiecy Ona 3 i pół już jest dawno po Zaraz po pierwszej tam w szpitalu jest wyznaczony termin drugiej Potrzebne drugie skierowanie do szpitala ale to nie problem wypisuje lekarz rodzinny z zaznaczeniem kodu przerostu sutka Dostarczyłam jak jechałam na ściągnięcie szwów Jedyne minusy to ponowne badania drugi raz operacja i jak się ubierać z jedną wielką piersią a drugą malutką 😁
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 17:47   #4457
Kiara125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Soniewa70_ Pokaż wiadomość
Witam napisałam wiadomość ale gdzieś przepadła 😁 muszę lepiej ogarniać 😉A więc na pierwszej konsultacji dr wyznaczył termin operacji wręczył wytyczne jakie badania mam zrobić i zalecenia że mam zrzucić kg dla mojego bezpieczeństwa i miesiąc przed terminem pokazać się u niego.Zabrał zaświadczenie od ortopedy i skierowanie do szpitala.Czekałam na operację 5 miesiecy Ale w szpitalu leżałam z dziewczyną która czekała 4 miesiące (młodsza i szczuplejsza30 stka)😊 Ja na drugą operację czekam 5 miesiecy Ona 3 i pół już jest dawno po Zaraz po pierwszej tam w szpitalu jest wyznaczony termin drugiej Potrzebne drugie skierowanie do szpitala ale to nie problem wypisuje lekarz rodzinny z zaznaczeniem kodu przerostu sutka Dostarczyłam jak jechałam na ściągnięcie szwów Jedyne minusy to ponowne badania drugi raz operacja i jak się ubierać z jedną wielką piersią a drugą malutką 😁

Witam,

Dziękuję ci bardzo za informację, bo zastanawiam się co zrobić. Jak funkcjonować z jedną piersią dużą i małą. Pracuję w biurze i muszę niestety jakoś wyglądać, ja mam konsultację w styczniu. Pozdrawiam,
i życzę powodzenia
Kiara125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 19:58   #4458
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję 🙂 Pod szerokimi ubraniami idzie ukryć różnicę 😉Przez 6 tyg i tak chodzisz w pooperacyjnym spłaszcza wszystko😁Powodzenia życzę Pozdrawiam
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 21:02   #4459
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agnieszka179 ogólnie po operacji czułam delikatny ból, ale leki przeciwbólowe brałam jedynie na noc (to zależy jaką kto ma granice bólu). Na samym początku były takie fajne, wysoko podniesione, sterczące jakby były implanty. Niestety po czasie obrzmienie zeszło i teraz są jak normalne piersi . Blizny wokół brodawek i ta od brodawki w dół piersi już zeszły, jedynie blizny pod piersiami zostały. Nie takie czerwone jak były, ale są. Nie zauważyłam żeby mi urosły. Moja siostra także jest po operacji i jej urosły (ale ogólnie trochę jej się przytyło, więc może dlatego). Do tej pory odczuwałam delikatny ból w brodawkach przy dotyku, ale zauważyłam ostatnio że już coraz rzadziej. Lekarz twierdził że brodawki będą płaskie, że sutki nie będą się odznaczać (dla mnie to byłoby lepiej, normalnie nosić bluzki bez biustonosza i nie odznaczało by się), ale normalnie 'stają' jak jest chłodniej. Jakieś tam czucie w nich mam. Ja miałam operację metoda amputacja. Zdjęcia porównawcze są wcześniej, bodajże na 143 stronie.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

144 strona
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 08:52   #4460
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

hakunaomatata- dzięki za informacje. Na zdjęciach efekt super. Ja mam mieć operację u dr Michalskiej w Krakowie. Teraz mam rozmiar 70j i obiecała że zrobi mi c lub d. Jak będę po to się pochwalę. Dzięki raz jeszcze pozdrawiam
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 12:58   #4461
GacekLoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mi lekarz powiedział że ten pooperacyjny albo sportowy mam nosić przez pół roku.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Witaj, ja na konsultacje czekałam 3 miesiące, na operacje 4 miesiące, jestem już dwa miesiące po operacji, jak potrzebujesz więcej informacji to pisz, odpowiem na nie.
GacekLoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 18:08   #4462
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witaj 🙂aż sprawdziłam na kartce z wytycznymi po operacji i u mnie 6 tyg 24 na dobę biustonosz pooperacyjny Zależy od szpitala i od lekarza 😊
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 15:44   #4463
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dokładnie ja nosiłam trochę ponad 2 mies pooperacyjny 24/7 a potem już piankowy z fiszbinami i nic mnie nie uwiera i super wygodnie. A śpię w miękkim biustonoszu dla mam karmiących

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Yogurtowa
Czas edycji: 2019-11-12 o 15:45
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 08:24   #4464
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczęta...kobietki, czy komuś z Was w Łęcznej robiła operację dr K.Żuchowska?? Dobrze robi? Wszystko pięknie goiło się??
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 11:14   #4465
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

mnie operowała między innymi Dr Żuchowska, na początku bardzo fajnie wszystko się goiło, bo kilku tygodniach na łączeniu szwów zaczęło się wszystko rozchodzić, tyle że miałam szwy rozpuszczalne i tam właśnie gdzie zaczęło się paprać to widać było te wewnętrzne szwy - nie wiem czy któryś szew puścił czy może zdążył się rozpuścić - nie wiem co się tam stało... ale potem jeździłam na kontrole do dr Antonov i kazał tylko octaniseptem przemywać, jakieś gazy nasączone na tą rankę kładłam - Bactigras albo coś takiego i wszystko się ładnie zagoiło, wyciągał mi te szwy które wystawały i chyba jak je wyjął to dopiero zaczęło się wszystko goić. Dziś to łączenie szwów jest lekko jaśniejsze i ta skóra jest jakby cieńsza niż na pozostałych bliznach.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Pytanie do dziewczyn po operacji - czy po np roku utrzymuje Wam się kształt? ja mam wrażenie że piersi po roku od operacji trochę opadły, faktycznie kilka miesięcy tuż po operacji efekt dla mnie był WOW, teraz jakoś tak wydają mi się że opadły.. jak to jest u Was?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewik14 Pokaż wiadomość
Dziewczęta...kobietki, czy komuś z Was w Łęcznej robiła operację dr K.Żuchowska?? Dobrze robi? Wszystko pięknie goiło się??
@Ewik 14 mnie operowała między innymi Dr Żuchowska, na początku bardzo fajnie wszystko się goiło, bo kilku tygodniach na łączeniu szwów zaczęło się wszystko rozchodzić, tyle że miałam szwy rozpuszczalne i tam właśnie gdzie zaczęło się paprać to widać było te wewnętrzne szwy - nie wiem czy któryś szew puścił czy może zdążył się rozpuścić - nie wiem co się tam stało... ale potem jeździłam na kontrole do dr Antonov i kazał tylko octaniseptem przemywać, jakieś gazy nasączone na tą rankę kładłam - Bactigras albo coś takiego i wszystko się ładnie zagoiło, wyciągał mi te szwy które wystawały i chyba jak je wyjął to dopiero zaczęło się wszystko goić. Dziś to łączenie szwów jest lekko jaśniejsze i ta skóra jest jakby cieńsza niż na pozostałych bliznach
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:40   #4466
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

do Monieka... Bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Życzę zdrowia i powodzenia. Pozdrawiam!!!
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 11:36   #4467
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Opadły na szczęście nie urosły, ale nie są tak fajnie stojące jak zaraz po operacji
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 15:48   #4468
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewik14 Pokaż wiadomość
Dziewczęta...kobietki, czy komuś z Was w Łęcznej robiła operację dr K.Żuchowska?? Dobrze robi? Wszystko pięknie goiło się??
Mnie operowała dr. Żuchowska. Jestem 4 tyg. po operacji. Na razie wszystko się ładnie goi. Nic mi się nie rozeszło. Wszystko jest ok. Pani dr. Jest moim lekarzem prowadzącym. Oprócz niej operował mnie dr. Antonov i dr. Groth a 4 lekarza nie znam nazwiska ale wiem ze była to kobieta.
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 07:54   #4469
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

martulenka234...Dziękuję a odpowiedź. Nie sądziłam, że aż tylu lekarzy jest przy operacji. Możliwe, że po tylu latach oczekiwania (2,5 roku)zmieniają się też lekarze, nawet ten, który miał być prowadzącym. Moja operacja już za 5,5 miesiąca. Na razie nie denerwuję się. Cieszę się martulenka234, że wszystko ładnie goi się. Pozdrawiam!!!
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 18:43   #4470
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny które jesteście "PO". Ile po operacji zaczełyście aktywność fizyczną? Jakaś bieżnia, rowerek? wiadomo że dzwiganie to później. Chodzi o to żeby sie poruszać bez dzwigania??
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.