Zestaw treningowy do uzyskania idealnej sylwetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-23, 23:02   #1
mala_czarna16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 40

Zestaw treningowy do uzyskania idealnej sylwetki


Cześć dziewczyny,

Jestem osobą przeciętnej wagi i bardzo aktywną. Zalozylam sobie za cel na najbliższy rok uzyskanie idealnej sylwetki. Chciałabym być ze 2-3 kg szczuplejsza (i utrzymać te wagę), mieć jedrne, wysportowane ciało, wzmocnic się oraz chciałabym też znaleźć jakieś wskazówki/przepisy dotyczące zdrowej diety. Generalnie szukam jakiegoś gotowego kursu / planu treningowego itd. Zastanawiałam się nad Chodakowską, ale potem przeczytałam sporo komentarzy mówiących, że jej treningi niewiele dają i że dla rzeźby sylwetki lepszy będzie trening siłowy.

Jak sądzicie? Macie do polecenia jakąś inna trenerkę, aplikacje itd, coś co mogłabym subskrybować i mieć plan treningowy oraz propozycje diety? Niekoniecznie musi być z Polski. Także jeśli uważacie że Chodakowska byłaby najlepszym wyborem, to może polecicie konkretny program? Tak jak mówiłam jestem dość aktywna i wysportowana, więc szukam czegoś dla osób dość zaawansowanych. Mam 27 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_czarna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 08:46   #2
sandomerra
Przyczajenie
 
Avatar sandomerra
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
Dot.: Zestaw treningowy do uzyskania idealnej sylwetki

Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze te jej treningi nic nie daja. Moze zaznij je najpeirw robic i zobacz? ja pamietam ze jak sie rok temu wzielam za odchudzanie to mi duzo cm zeszlo w pasie. Robilam jej skalpel, turbo wzwanie i na zmiane z Mel B jesli potrzebujesz wiekszego wycisku to poszukaj moze jakiejs tabaty?
sandomerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 13:34   #3
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Zestaw treningowy do uzyskania idealnej sylwetki

Oooo Mel B to jest potęga nie wiem jak ona to robi, ze oglądając filmiki męczę się, pocę, wkurzam się niemiłościernie, ale co do czego dalej do niej wracam. Zawsze taka usmiechnięta i żarcikiem sypnie. Motywacja lvl milion z Chodakowską tak w sumie caaaaaałkiem caaaaaaałkiem.. mogę oglądac, ale do Mel zawsze wracam i faktycznie ćwiczę
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-20 14:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.