Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 17:06   #121
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Co do sensowności takiej podyplomówki, dużo zależy od tego w jakim celu chcesz ją zrobić. Jeśli potrzebujesz jedynie teoretycznej wiedzy (dla samej siebie albo jeśli sama i tak będziesz doskonale wiedziała jak ją zastosować w praktyce) i stanowi to bardziej dodatek do wykonywanej pracy niż główne żródło utrzymania, to myslę że jak najbardziej można się o taką podyplomówke pokusić.
Sama planuje w przyszłym roku zrobic pewną podyplomówkę, która prowadzona jest właśnie online.
No właśnie chciałabym, żeby te studia były takim uzupełnieniem - pracuję w rekrutacji więc mogę zdobywać doświadczenie na bieżąco, ale brakuje mi podstaw, przydałyby mi się zajęcia z psychologii, z prawa pracy, sourcingu itp, teraz robię wszystko metodą prób i błędów a tak miałabym jakąś podstawę, nad którą mogłabym później pracować... tylko że boję się, że jeśli ta wiedza nie będzie na bieżąco sprawdzana, to po prostu dostanę pdf czy link do wydkładu, rzucę okiem a potem połowę od razu zapomnę. Ale z tego co piszesz to brzmi to nawet zachęcająco
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:50   #122
wstega90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich

Po mojej głowie kołacze się pytanie dotyczące również studiów podyplomowych. Jestem absolwentką zarządzania i w mojej opinii nie jest to coś, co daje jakiś pewny gwarant finansowy na przyszłość. Znalazłam w Warszawie na SGGW studia: Zarządzanie projektami i usługami IT w administracji publicznej. Czy może jest tutaj ktoś, kto to studiował lub coś podobnego i może się podzielić wrażeniami? W tym roku przegapiłam już nabór, ale może w przyszłym...
wstega90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:42   #123
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Studia podyplomowe przyciągają dwie grupy osób: tych, którzy ukończyli studia i poszukują pracy oraz osoby, które już pracują, ale chcą uzupełnić swoją wiedzę na danym stanowisku. Ja jestem w tej drugiej grupie. Zaczęłam pracę zaraz po studiach w swoim zawodzie, aktualnie robię studia podyplomowe dla inżynierów na kierunku prawo inwestycyjno-budowlane na UTH im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Skłoniła mnie do tego perspektywa objęcia innego stanowiska, czyli awans Stolica bardzo mi się podoba, chociaż przyznam, ze na początku miałam trochę obawy. Jeżeli dziewczyny macie okazję robić studia podyplomowe, to nawet się nie zastanawiajcie, zawsze to dodatkowe kwalifikacje i lepsza perspektywa na przyszłość.

Edytowane przez migdaska
Czas edycji: 2015-08-13 o 14:45
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 08:34   #124
JoannaKitel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Polecam Studia Podyplomowe: Marketing i Strategie Marketingowe w Warszawie w akademii Vistula ponieważ zyskasz tam praktyczną wiedzę i wdrożysz zdobytą wiedzę podczas ćwiczeń. Ciekawi młodzi wykładowcy, a nie nudni starzy profesorowie.

Edytowane przez JoannaKitel
Czas edycji: 2015-10-21 o 07:42 Powód: link
JoannaKitel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 13:52   #125
yokio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Wybierz takie, jakie Cię usatysfakcjonują. Nie ma sensu się męczyć kolejne lata na kierunku, który Cię nie interesuje. Mogę Ci polecić dobrą szkołę w Częstochowie - Akademia Polonijna. Ma szeroki wybór kierunków, przejrzyj sobie co jest. Może coś Cię zainspiruje
yokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 12:23   #126
MakeUpMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej kochani! Zwracam się do osób, które miały już swoją przygodę z wizażem i stylizacją WSA właśnie zaczęło rekrutację na studia podyplomowe na kierunku nowoczesny wizaż i stylizacja (https://wsa.art.pl/studia-podyplomow...-i-sty lizacja/ ) myślicie, że warto się wybrać?
MakeUpMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 15:01   #127
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MakeUpMaja Pokaż wiadomość
Hej kochani! Zwracam się do osób, które miały już swoją przygodę z wizażem i stylizacją WSA właśnie zaczęło rekrutację na studia podyplomowe na kierunku nowoczesny wizaż i stylizacja (https://wsa.art.pl/studia-podyplomow...-i-sty lizacja/ ) myślicie, że warto się wybrać?
Pierwszy raz widzę taki kierunek.. ja skończyłam zamówienia publiczne http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/11..._prywatne.html. Wprawdzie już z tym kierunkiem nie mam za dużo wspólnego, ale nie uważam też że był to stracony czas
__________________
waste not want not
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 15:30   #128
Hela70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wstega90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Po mojej głowie kołacze się pytanie dotyczące również studiów podyplomowych. Jestem absolwentką zarządzania i w mojej opinii nie jest to coś, co daje jakiś pewny gwarant finansowy na przyszłość. Znalazłam w Warszawie na SGGW studia: Zarządzanie projektami i usługami IT w administracji publicznej. Czy może jest tutaj ktoś, kto to studiował lub coś podobnego i może się podzielić wrażeniami? W tym roku przegapiłam już nabór, ale może w przyszłym...

Hej, ja co prawda robiłam przygotowanie pedagogiczne do pracy w szkole, ale polecam WSKZ bo zrobisz tam studia podyplomowe w formie online. Z tego co widziałam ostatnio kierunków pojawia się coraz więcej a nie ukrywam, że taka forma internetowa jest po prostu strasznie wygodna! Nie trzeba wychodzić z domu a zakres wiedzy dokładnie ten sam :p. Polecam wejść na www.studia-pedagogiczne,pl i zerknąć w ofertę
Hela70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 15:20   #129
kwiatkowskaa
Przyczajenie
 
Avatar kwiatkowskaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Studiował ktoś może mediacje rodzinne podyplomowo? Jestem po pedagogice ze specjalnością pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i pracuję w szkole. Czy to dobry pomysł, żeby iść w tym kierunku? Na xxx uruchamiają właśnie kierunek xxx i są jeszcze miejsca.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-07-18 o 21:01 Powód: Link.
kwiatkowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 08:54   #130
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

APS w Warszawie. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia, kompletnie żadnego - to tylko stacjonarnie. Jeśli masz, pracujesz na co dzień - możesz pokusić się o online. Nie wiem, czy akurat na APS są online.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-18, 13:57   #131
Babmolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2
Dot.: studia podyplomowe tylko jakie

Kierunki podyplomowe z zakresu wizażu są coraz bardziej popularne, ja realizuje kierunek stylizacja i wizaż na WSKZ, aby móc otworzyć własny biznes Wszystko jest oki, więc mogę polecić!
Babmolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-19, 14:46   #132
justa_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Studia podyplomowe, jakie wybrać? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasiapelasia33 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim odgrzewam trochę wątek. Poszukuję podyplomówki z oligofrenopodeagogiki? Jakie Uczelnie polecacie? Jaki tryb studiów online czy stacjonarnie, bo do tej pory widziałam uczelnie z tymi dwoma i jakimiś hybrydowuymi?
Jeśli chodzi o mnie to ja studiuję na wskz oligo. Jestem zadowolona, bo pracuje zawodowo (chcę się przekwalifikowac), a studia sa online, więc super. Podejście do studenta mają bardzo fajne, szybko odpisują, nie ma wgl problemu, można zadzwonić, dopytać o wszystko
justa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-19 15:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.