Odrastanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 03:14   #1
pittek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8

Odrastanie włosów


Ciekawi mnie jak zachowują się włosy na nogach i rękach, jeśli cały czas je się goli. Jeśli po tym czasie pozwoliłoby się im odrosnąć, to czy wyrosły by jako grubsze, bujniejsze?
Czy jest jakaś różnica w odrośniętych włosach, jeśli np. zgoli się je raz na ręku aby zrobić tatuaż ?
pittek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 05:06   #2
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: Odrastanie włosów

Moim zdaniem, jak raz ogolisz sobie rece to nic sie nie stanie. Czeste golenie owlosienia czy to na nogach, czy rekach powoduje ze wlos rosnie gestszy i mocniejszy, czyli staje sie bardziej widoczny. Wyobraz sobie jak musza wygladac odrosty na rekach, nie zbyt uroczo, co nie? Zatem zamiast golic rece, warto polac je od czasu do czasu woda utleniona, ktora wybieli wloski.
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:32   #3
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 43
Dot.: Odrastanie włosów

Jeśli chodzi o golenie rąk to ja bym się bała bo to jakie włosy odrąną tak naprawdę nigdy nie wiadomo nogi to mniejsze ryzyko
aga17-a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:38   #4
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Odrastanie włosów

Wiadomo, że jak się je jedzie żyletką to się wzmacniają, zarówno na rękach jak i na nogach ale bez przesady. Ja na rękach mam słabe odrosty, na nogach też, co niektóry włosek jakiś czarny odrośnie no ale bywa, zresztą odrosty się goli i luz jest ok
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:49   #5
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Odrastanie włosów

No tak,ale jeśli chce się zrobić tatuaż to niestety nie wystarczy rozjaśnić,trzeba zgolić,chodzi o to aby na skórze nie było tych włosków
Moja przyjaciółka goli ręce cały czas...i nie jest jedyną wśród moich koleżanekMi też kilka razy się to zdarzyło,bo mam dość ciemne (taki ciemny blond;P),długie i gęste włoski:| Na początku-wiadomo,odrosły czarne,szorstkie kropeczki. Później było tak jak przed depilacją. Teraz "przerzedzam" je sobie elektrycznym depilatorem po prostu część się wyrwie,część urwie i jestem zadowolona wyglądają na jaśniejsze,są krótsze i jest ich mniej.
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:39   #6
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Odrastanie włosów

Jeżeli zgolisz je raz czy dwa to odrosną takie jakie były poprzednio, natomiast jeżeli będziesz je goliła regularnie bądź co jakiś czas to wtedy będą odrastać grubsze, ciemniejsze i mocniejsze typ. męski.
Jeżeli natomiast chcesz je raz zgolić to nic się nie stanie.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.