Depilacja laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 20:50   #1
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Question

Depilacja laserowa


Hej, chciałabym usunąć owłosienie pod pachami metodą laserową. Dlatego mam do Was kilka pytań:

Jakie są rezultaty po pierwszym zabiegu?
Czy włosów nie ma przez jakiś czas?
Wolniej odrastają?
Są słabsze...?
Czy między kolejnymi zabiegami konieczne jest golenie tak jak przed zabiegiem czy rzadziej?
Ile zabiegów Wy potrzebowałyście na całkowite(niemal całkowite) usunięcie włosów?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 07:18   #2
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja laserowa

hej mam nadzieję, ze cie nie przestrasze.
ja w zeszlym roku zdecydowalam sie na laser pach poniewaz mam tak wrazliwa tam skore ze nawet po maszynce mialam zaczerwienienia .Sam zabieg trwa okolo kilku minut w zaleznosci jak geste i twarde masz wloski.Jednak przynajmniej dla mnie te kilka minut bylo najgorszym bolem jkai w zyciu mnie spotkal. tak piekielnie piekło ze ledwo wytrzymalam z bolu po 1 zabiegu efekty są raczej slabe wloski odpadaja w ciagu kilku dni ale nie wszystkie polowa prawie zostaje i trzeba powtorzyc to kilka razy. zazwyczaj jeszcze 2-3.Wloski są duzo slabsze juz po 1 zabiegu
ja osobiscie wiecej nie poszlam gdzy nei dosc ze bolalo to jeszcze cossie stalo ze powiekszyly mi sie wezly chlonne powstal guz i lekarz z tej kliniki musial sprowadzac mi chirurga ktory to usunal, zostaly mi po tym blizny pod pachami niestety. mimo ze kolejna depilacje dostalam gratis to na nią nie poszlam.Zycze Ci tylko bys miala wiecej szczescia niz ja!
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 11:27   #3
anejtej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa

Bylam na jednym zabiegu narazie na depilacji pach, tylnej czesci ud i bikini.
dwa razy bylam na lydkach. wlasnie sie zapisalam na trzeci zabieg na lydki i drugi na pachy.
co do bolu to zawsze moze przeprowadzic depilacje ze znieczuleniem miejscowym. krem znieczulajacy kosztuje 80 zl ale starcza na kilka zabiegow. ja robilam znieczulenie tylko na bikini, zaluje ze nie zrobilam na udach bo czulam takie jakies irytujace swedzenie, ze ledwo to wytrzymalam. natomiast na pachy nie mialam zadnego znieczulenia, zabieg trwal 15 min. uwazam ze czyszczenie twarzy u kosmetyczki jest duzo gorsze. co do ilosci wlosow pod pachami to nie wiem nawet jaka jest roznica po pierwszym zabiegu bo nie pamietam ile wlosow mialam wczesniej. na nogach widze wyrazna roznice. co jest fajne to to ze przez ponad miesiac nie mam zadnych wlosow, nawet depilacja woskiem nei daje takiego efektu. to prawda ze wezly chlonne sa narazone, wiec pachy i bikini sa bardziej neibezpieczne natomiast depilujac woskiem tez sobie mozna je uszkodzic.
no i nie wolno sie opalac przed i po zabiegu bo moga zostac biale plamki.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

a i jeszcze co do twoich pytan o to czy wlosy sa slabsze i trzeba je rzadziej golic to sobie przeczytaj po prostu na czym ta depilacja polega.
z tego co wiem sa 3 fazy wzrostu wlosa. czesc wlosow jest w fazie wzorstu a czesc jest uspiona. laser wypala tylko te ktore rosna. dlatego na poczatku nie masz zadnych wlosow (jak juz te wypalone wypadna). potem z czasem zaczynaja rosnac te ktore wtedy byly w fazie uspienia. dlatego nie musza wcale byc slabsze ani wolniej rosnac. jest ich po pierwszym zabiegu ok 10% mniej. z tego co wiem pod pachami zeby usunac te 95% potrzeba ok.6 zabiegow. dla porownania na nogach 4. ale to jest indywidualna sprawa.
anejtej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:03   #4
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserowa

Mam pytanka :
1)Jakie są koszty ? Za zabieg, a w zasadzie kilka zabiegów.. no tyle ile TrzebA.
2)Słyszałam, że efekt utrzymuje się stale wystarczy powtórzyć zabieg po ok2 latach ? Prawda?
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:11   #5
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserowa

U mnie w Bydgoszczy zabieg na pachy kosztuje w przedziale od 250-350zł, wychodzi więc na to, że za 4-5 zabiegów płacisz 1250(1200) - 1750(1400) zł.

Co do drugiego pytania to też o tym czytałam, ma być to zabieg przypominający.
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:01   #6
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Depilacja laserowa

Ja jestem po pierwszych zabiegach na pachy i nogi.
Boli niczym ukłucie komara, tylko że nigdy wcześniej nie byłam pokłuta przez taką ilość komarów
Po trzech godzinach (bo tyle mniej wiecej trwała depilacja całych nóg i pach za jednym zamachem) miałam serdecznie dość.
Włosy są teraz słabsze, ale nie wszystki wypadły.
A dziewczyny, po jakim czasie zaczęły wam wypadać włosy? Bo mnie nie od razu - pod pachami tak po ok tygodniu, a na nogach po dwóch tygodniach
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:54   #7
Gosiaaaaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja laserowa

włoski wypadają po ok 2 tygodniach. jestem po 6 zabiegach na łydki(2x IPL, 4xlaser), niestety jeszcze nie wszystkie zostały usunięte, może przez ok2 miesiące (od zabiegu) nie było w zasadzie nic, teraz znowu się pojawiają (wiadomo-nie rosna w jednakowym tempie)...jest ich ZNACZNIE mniej, ale jak dla mnie jeszcze za duzo...jutro ide na kolejny zabieg
__________________
Gosiaaaczek
Gosiaaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 10:17   #8
anejtej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa

Ceny sa rozne w roznych zakladach. Zauwazylam, ze w salonach pieknosci jest drozej. Ja znalazlam miejsce, ktore ma wylacznie lasery. Pachy kosztuja mnie 200 zl, a lydki 400.
Wlosy wypadaja mi dosc dlugo, najgorsze sa te krotkie, ktore po spaleniu wogole nie przebijaja skory i mam takie czarne kropeczki. Peelingi nie daja z tym rady, najwyzej paznokiec. To jak dlugo sie trzyma efekt to chyba tez idywidualna sprawa bo jedni po kilku latach musza znowu a innym efekt trzyma sie na zawsze. Im ciemniejsze wlosy i jasniejsza skora tym lepiej je wypala i wtedy pewnie efekt jest lepszy i bardziej dlugotrwaly. Im jasniejsze wlosy tym mniejsza skutecznosc.
anejtej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:28   #9
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
Ja jestem po pierwszych zabiegach na pachy i nogi.
Boli niczym ukłucie komara, tylko że nigdy wcześniej nie byłam pokłuta przez taką ilość komarów
Po trzech godzinach (bo tyle mniej wiecej trwała depilacja całych nóg i pach za jednym zamachem) miałam serdecznie dość.
Włosy są teraz słabsze, ale nie wszystki wypadły.
A dziewczyny, po jakim czasie zaczęły wam wypadać włosy? Bo mnie nie od razu - pod pachami tak po ok tygodniu, a na nogach po dwóch tygodniach
Ile Cie kosztował ten, że tak powiem 'full serwis' ?
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:06   #10
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Depilacja laserowa

nie byłam ja
był mój brat rok temu
wykonał sobie 3 zabiegi
i od tamtej pory nie ma problemów z zarostem na klatce i brzuchu
jest zadowolony
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:47   #11
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserowa

Wątek ucichł ... a ja nadal jestem ciekawa ile kosztuje taki full servis, był ktoś, wie ktoś ?
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 13:57   #12
anejtej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa

www.lasermed.pl
w kazdym zakladzie sa inne ceny.
ja zaplacilam 1350 za nogi, bikini i pachy.
anejtej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:50   #13
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserowa

Dzięki ;* ale za jeden zabieg ..
czy suma sumarum ?
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:55   #14
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez pragmatka Pokaż wiadomość
Wątek ucichł ... a ja nadal jestem ciekawa ile kosztuje taki full servis, był ktoś, wie ktoś ?
ja chodzę tu
są tam czasem rewelacyjne promocje
cena w promocji to cena za 4 zabiegi, tyle, że trzeba zapłacić z góry za całość
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:53   #15
korina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez pragmatka Pokaż wiadomość
Mam pytanka :
1)Jakie są koszty ? Za zabieg, a w zasadzie kilka zabiegów.. no tyle ile TrzebA.
2)Słyszałam, że efekt utrzymuje się stale wystarczy powtórzyć zabieg po ok2 latach ? Prawda?

Ja płacę za pachy 100zł za jeden zabieg, myślę że do 6 starczy, czyli 600zł za ten luksus.
Wrocek
korina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.