antyperspiranty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 18:12   #31
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: antyperspiranty

Ja natomiast polecam na naturalnych składnikach 48 godzinne garnierki,są rewelacyjne! Delikatne zapachy,świeze, a co najwazniejsze skuteczne.
Oprócz tego super seria kulek roll-on z AA
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 18:29   #32
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: antyperspiranty

Cytat:
Napisane przez onesweetfairy Pokaż wiadomość
tak deo w kamieniu.. narazie mam rexone ale jak sie skonczy to kupie sobie taki w kamieniu zeby wyprobowac, jak mowisz ze sa w drogeriach w Niemczech to w NL tez powinny byc... i za tym Fugal Forte tez popatrze.. ale nie wiem czy taki mocny potrzebuje az tak bardzo sie nie poce..

pozdrowienia
Ja tez kiedys myslalam ze mocno sie nie poce, a jednak w upaly mam pod pachami mniejsze lub wieksze mokre plamy. Dopiero ten Hidro Fugal Forte zadzialal tak ze pod pacha sucho. Oczywiscie w uaply poci mi sie cale cialo, ale tego nie widac i nie czuc, tylko te newralgiczne miejsca z gruczoloami apokrynowymi zaczanaja po jakims czasie zle pachniec. zapach jak zapach, wiadomo nikt go nie chce, tak samo jak nie chcemy czuc brzydkiego zapachu od innych, tak samo same chcemy zeby od nas nikt niczego nie czul. jednak mokre plamy pod pacha, ze rekoma swobodnie ruszac nie mozna tez nie sa mile. Gdyby mi nie zalezalo na tych mokrych plamach pewnie nadal uzywala bym tego krysztalu, ale niestety nawet jak mialam bluzke bez rekawkow, to pod pacha na bluzce mokra plama, zbyt duza zeby jej nie zauwazyc. To jak uzywalam zwyklego antymerspirantu typu Nivea Dry Comfort to mialam male relatywnie male plamy latem, a przy krysztale, zero zapachu, ale plamy... mogla bym stawac do zawodow z panami. Wtedy zrozumialam, ze ja raczej sie mocno poce, tylko te wszystkie antyperspiranty mimo ze nie dzialaly na caly dzien i jednak wilgoc sie zrobila, to jednak dzialanie ich bylo calkiem dobre jak porownalam je z krysztalem.
trudno wrocilam na upaly do tego Hidro w wersji Forte, a te slabsze antytranspiranty sa na pozostale pory roku, bo wtedy dzialaja jak nalezy, ale w upaly niestety przegrywaja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:25   #33
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: antyperspiranty

Cześć,
bardzo się pocę, mam to w naturze
Dziś kupiłam GARNIER mineral w kulce actioncontrol. Jak myślicie dobre to?

Czy myślicie, ze jest to na poziomie drogiego ETAXILU?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.